Bebeğinizin gaz, sindirim ve kabızlık sorunlarına doğal destek

Ülker Hero Baby Bitki ÇaylarıYüzyıllardır yararları bilinen papatya ve rezene bitkileri şimdi Hero Baby uzmanlığı ve Ülker güvencesiyle bebeğinizin bitki çayında Bebeğinizin narin bünyesi için özenle hazırlanan Ülker Hero Baby bitki çayları hafif ve faydalı bir içecektir. Bebeğinizin sıvı ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılar.


Rezene Çayı

Rezene bitkisi bebeğinizin besinleri daha kolay hazmetmesine yardımcı olur, gaz sancısı ve karın ağrısının giderilmesine iyi gelir.

Papatya Çayı

Papatya bitkisinin sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi vardır. Sinir sistemine bağlı huzursuzluğa ve uykusuzluğa iyi gelir. Sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. Gaz sancısı ve karın ağrısının giderilmesine yardımcı olur.


Ülker Hero Baby Papatya ve Rezene Çayları ilk günden başlayarak tüm bebeklere güvenle verilebilir:Özenle seçilmiş %100 doğal maddeler

İdeal bitki özü ilavesi

C Vitamini

Kolay eriyen granül yapı

Kolay hazırlama

Katkı maddesi, aroma ve kimyasal madde içermez

Şeker ilavesine gerek yoktur.


Yetişkinlere de Ülker Hero Baby Bitki Çayları


Ülker Hero Baby bitki çayları yetişkinler için de sağlıklı bir içecektir. Özellikle emziren annelerin sütünü desteklerken bebeklerin sağlıklı beslenmesine de yardımcı olur.


alıntıdırr...