Zaten adına aşk denilmeyecek kadar saçmasapan bir paylaşımdı yaşattıkların. Geçmişi belirsiz ve geleceği olmayan bir ilişkiye soyunmak ve böyle bir ilişkide mutluluğu aramak sevgimin en büyük yanılgısıydı.

Kendi hayatımı unutup senin bu hayattan istediklerini getirip bir bir önüne sererken soğuk ve şımarık birkaç yalancı öpücükten başka ne vardı verdiğin söylesene. Daha o zamanlar seni öylece bırakıp gitmek yapılacak en doğru şeydi belkide. Sevgimin büyüklüğünü görebilmen ve beni sevebilmen içindi aslında sana doğru sürüklenişim. Düşünüyorumda insan belkilerle ne kadar yaşayabilir ve ne kadar aşabilir kendini bu hayatta.

Sen hayatında bu kadar sevilmedin ve ben hayatımda bu kadar sevmedim hiç kimseyi.Biliyormusun bazen bu kadar sevildiğin için kısmanıyordum seni. Hayatında önemsiyormuş gibi göründüğün fakat aslında önemsemediğin, seni canı gibi hatta canından çok seven birinin olması ne büyük bir heyecan verici mutluluktu senin için.

Ben senden ufacık bir sevgi ufacık bir ilgi beklerken bir gün ansızın beni sevgimle ve sevgisizliğinle vurup bu hayatın ortasında öylece bırakıp giderken çektiğim acı sana ne büyük bir mutluluk tattırmıştı kimbilir. Hayatında ilk defa seni böyle büyük bir aşkla seven birini tıpkı bir savaşta güçlü tarafın güçsüz tarafı ezip geçmesi gibi seninde beni ezip geçmen ne şerefli bir zafer sayılıyordu. Kendinle ne kadar övünsen az.

Sana kendimi yok etmek pahasınada olsa ömrün boyunca unutamayacağın beni ve gururla hatırlayacağın bir sürü anı bıraktım işte. Kazananı sen kaybedeni ben olan bir oyunun film şeridini bıraktım. Bir gün kendi silahınla sevgisizce vurulup bir başına bırakıldığında kendini avutman için sana bu zaferi bıraktım. Kimsenin olmadığı bir köşeye gömülüp ağladığında gözyaşını silecek bir aşk başını eğdirmeyecek bir sevgi bıraktım.

Git şimdi beni karşılığı olmayan platonik aşklarda hatırla

alıntı