+ Konu Cevapla
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu

ölümü düşledinmi hiç gülüm...

 FARKLI DÜNYALAR Katagorisinde ve  Ask Ve Sevgi Forumunda Bulunan  ölümü düşledinmi hiç gülüm... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Speechless DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess Baktabul'un Çılgını DarkNess - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  May 2008
  Mesajlar
  8.315
  Blog Yazıları
  127
  Tecrübe Puanı
  107374943

  cry ölümü düşledinmi hiç gülüm...

  Seyre Daldın Mı Bir Gülü Sabahtan Başlayış, Akşama Varıncaya Kadar….Onda Ne Gördün, Onda Ne Buldun….Bilinmezlerle Yoğrulup Doldu Mu İçin, Neden Susuyor Ve Konuşmuyordun…..
  Seyre Daldın Mı Güneşin Doğarak Gülümseyişini Ve Akşama Çekerken Seni Bırakıp Tükendiğini... Onda Ne Görmeliydin Ve Neyi Düşünmeliydin, Bilmem Anlatabildim Mi….Ya Da En Kısacası Doğuşunu Ve Ölüşünü Düşün Bir İnsanın……

  Ölümü Düşlemedin Mi Hiç, Korkuya Çekildiğinde Yüreğin……Gözlerin Bir Boşluğu Sardı Mı Söyle….Soldu Mu Güneş Gibi Açan Gözlerin, Gözyaşlarınla Selamladın Mı Ölümü Hiç…..Soluksuz Kaldı Mı Hiç Nefesin, Kaldın Mı Hiç Tek Başına Bir Mezarın Başında, Yada Daha Yeni Can Vermiş Ölü Bir Bedenin Başında Ağladın Mı Hiç Söylesene Bana….

  Ölümü Düşledin Mi Hiç, Fani Olan Şu Hayatın Akışında, Ne Zaman Aklına Takılı Kaldı Ki Ölüm…. Ölümü Yazmak Zor Sana, Kelimelerin Oldu Kördüğüm…. Ölümü Yaşamayan Anlatamaz Ki Gülüm, Anlatamazsın İnan Bana Üzgünüm…..Ölümü Gel Sende Birde Benden Dinle Ve Düşün…..

  Ölüm, Ölmeden Ölmeyi Anlamaktır ….Solgun Kalmış Bir Gülün Boynunu Büküşü, Çiçeklerin Yapraklarını Tek Tek Döküşü, Azrailin Ruhumuzu İçimizden Söküşü, Hepsi Birer Ölümdür ….Ölmeden Ölmeyi Anlamak Gerek….

  Ölüm, Kimsenin Seni Aramaması, Kimsenin Sana Dokunamaması, Kimsenin Seni Bulamaması Ve Görememesidir…... Ölüm, Hayatın Giriş Ve Gelişmesinin Sonuca Bağlandığı Andır ……Ölüm, Dalından Koparılmış Bir Güldür, Ölüm Sulanmayan Ve Islanmayan Toprakların Zamansız Tükenişi Çoraklaşarak Çöl Olması Değimlidir.

  Ölüm, Tüm Acılarından, Dertlerinden, Sevgi Ve Aşklarından Kurtulmak Değimlidir. Ölüm Sevdiklerini Kaybetmektir…..Ölüm Sensizliktir…Ölüm Bensizliktir…..Ölüm Ölmeden Ölmeyi Anlayabilmektir….Ölümü Düşle Sende Benim Gibi Her Zaman….Ölüm Sonsuzluğa Açılan Ve Bizi Tüm Rüyalarımızdan Uyandıran Kapıdır…….

  alıntı
  Konu cindy tarafından (06-15-2008 Saat 14:14 ) de değistirilmistir.

Benzer Konular

 1. Gülüm-Arap Şükrü(Gülüm Şarkı Sözü)
  By DarkNess in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-29-2008, 14:28
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-05-2008, 12:25
 3. Gülüm Şarkı Sözü-Tuncay Tuncel (Gülüm)
  By zuzuu in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-29-2008, 02:04
 4. Gülüm Şarkı Sözü-Sinan Özen(Gülüm)
  By cindy in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-21-2008, 20:15
 5. Gülüm Şarkı Sözü-Özcan Deniz(Gülüm)
  By XxCANISIxX in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-01-2008, 20:04

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0