aa seni bekleyeceğim
seni seviyorum demek gelirdi içimden, diyemezdim. ismini sayıklardım gece yarılarında, adın hıçkırık gibi dökülürdü dudaklarımdan. seni hayal ederdim her yastığa başımı koyuşumda. seni sevdiğimi her defasında dünyaya haykırmak gelirdi içimden, senin duymayacağını bile bile seni seviyorum demek..

senli gecelerim gelirdi aklıma, her defasında gülüşlerini kulaklarımda hissederdim. her defasında konuşamayacağımı bilediğim halde, ellerim telefona giderdi, tek bir numara kalıncaya kadar çevirir sonra bırakırdım. halbuki sesini duymaya o kadar ihtiyacım varken yapamazdım.

her defasında sen geldiğinde aklıma kalbim çarpardı heyecandan, konuşamazdım. gözlerimden yaş gelirdi boşalırcasına, sen geldiğinde aklıma her şeyi unuturdum. ismin kalırdı bir tek aklımda, ismin ve bedenin. her şeyden vazgeçmiştim senin uğruna, ne hayallerim kalmıştı, ne de ana-baba. ekmeğim, suyum, nefesim olmuştun. sensiz gecelerde resmini çizerdim duvara, her zamanki gibi yine güzel bir şekilde. saçlarını yapardım, bir tek gözlerini çizemezdim o karagözlerini, bozulmasın diye. her defasında odama senin parfümünü sıkardım, sn koksun diye. unutamazdım senli olan hiçbir şeyi. gittiğin günüde unutamamıştım, arkandan yalvarışlarımı, döktüğüm göz yaşlarımı.

her defasında heyecanla gelmeni beklediğim yollarda şimdi yine seni bekliyor olacağım. belki hiçbir zaman gelmeyeceğini bilsem bile. ilk günkü heyecanla seni, aynı yolardan gelmeni bekleyeceğim…