Beni o zaman öldürmelisin ;

Çocukluklarını çocukluğum gibi yaşayıp acılarımın üstünden inleyerek geçerlerken ve bakireliğini bozmak için herşeyi sokarlarken mutluluğuma !Beni böyle öldürmelisin ;

Tanrının huzurunda kovalarken ölümü,yollarım yorarken beni,saklanamayıp kaçamazken hiçbirşeyden. Günahların ağartılamayanlarını işleyip, herkesin herşeyin huzurunda bir cinayet senfonisine kulak verip seni ararken... Soğukkanlı olup esaretim olan bedeli kınından çıkarıp, ellerine bırakırken senfonide ki son cinayeti... Acıtamazken kirletemezken hiçbir şey beni, sokak sokak adım adım akıtmalısın kanımı. Canımı acıtamazken,bakıp gülümseyerek fikirlerimi sunarken,yeni cinayet aletleri yaparken senin için ve bedenimi kesmene, bedenime vurmana,parçalamana, kemiklerime ölümlerden dövmeler yapmana yardımcı olurken... Gözlerimden hayat sokup, nefesime seni karıştırıp içime sızdırırken. Kalbime tırnaklarını geçirip tırmanırken, ciğerlerime sigaralar basıp öd'ümü yavaş yavaş ve aniden patlatırken, ölüm ile yaşam arasında ki ruhumu tecavüzlerle gebe bırakırken öldürmelisin beni.
Ben böyle ölmeliyim ;

Tanrının gözlerinden bakarken hayata. Kendimi yüceltirken, en yüksek sevgilerin altında ezilirken,kırgın yaşarken. Örtbas etmeden, bilerek ve isteyerek cehennemin en rütbeli yaratığının eline düşüp zevk alırken. Beni yakmanın beni korkutmanın verdiği mutsuzluğu doruklarda yaşatırken ona. Onun yerini alıp benden kaçarken, beni kovalarken… Tohumlarımı dünyanın çatıkatından bırakırken ve oradan süzülüşlerini izlerken. Çocuklarımın doğuşunu, bir şizofre’nin kişilik testlerinin arasına sakladığı kişiliğinin içinde seyrederken ve tek tek onlara isimler koyarken. Benim gibi olurken,benim gibi görürken herkes dünyayı ve hissedebilirlerken o zaman benim neler yaşayamadığımı !

Ben şimdi ölmeliyim ;

Cansız insan bedenime dinlenme duygusu yükleniyor... !alıntı