Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma .. Öyle zordu ki zorla gülümsemek.. Yokluğundan daha da zor geliyordu artık yaşamak. Hayatın anlamı ufacık bir gülümsemeymiş meğer .. Geçte olsa anlıyorum seni ne kadar kırdığımı . . Sahte hayallere dalıyorum /her zaman yaptığım gibi/ olur olmaz şeylere kızıyorum, bağırıyorum, çağırıyorum . . Her yer 'sen' kokuyor. Kadehimde bitmiş şarabımda bir 'sen' , rüyalarımı kâbusa çeviren bir 'sen' , sokakta herhangi bir bankta bir 'sen' , elimde küllenmiş sigaramda bir 'sen' . .


Seninle her günüm,sabahım.. Öylece özlüyorum seni. Dibe vurmuş hayallerim,ümitlerim. . Sevgi namına ne varsa yok olmuş bu bedende ! Yok etmişsin .. Yada ben yok etmişim ..


Öylesine aklıma geliyorsun herhangi bir günün saatinde .. Sen gideli çok şey değişti bu bedende.. Hangi yana baksam aynı suret.. Hangi yana baksam o koku.. Hangi yana baksam ayrı bir özlem. .


Gibilerle yaşıyorum hayatımı.. Onun gibi, bunun gibi, şunun gibi.. Öyle olsa böyle olur.Şöyle olsa böyle olur. İki geri bi ileri yaşıyorum hayatımı. Kendimi sorun olarak görmüyorum, seni de. . Ayrı bir tat var bilmem anlatabilir miyim?! Ayrı bir özlem var kelimelere dökmek imkansız. Ayrı bir mutluluk var içimde bir yerlerde gitmeyen ..


Benim olsun isterim ağzından çıkan iki çift söz! Sevgi dileniyorum hayattan resmen.
Benim olsun isterim o küçücük, yumuşacık ellerin.. Sevginle ısıtsın yüreğim.


Hayaller aleminde yaşamaktan gerçekleri kaçırmışım hayatım boyunca! Hep hayal olarak görmüşüm seni,onu .. Hayatın gerçek kesitlerinden bi haber kalmışım. Odama kapanmış, yalnız senin olmayı hayal etmişim ömrüm boyunca.. Kelimelerimi sıkıp, kalemimden dökmüşüm iki damla yaş. . . Ve özlem kokan yarınlara uyuyakalmışım...

alıntı