Yüregimin Selamını aLmayan en agır yükümlüydün sen, sen bilmesende..Tüm uyanışlarım, uyku aralarım, dalgınlıklarım hatta dargınlıklarımın sesli Rehberisin.Herkesten ayrı birtek bana bagLı..

Bir kitabın yazılmamış önsözü okunmamış satırlarısın.Başı olmadıgı gibi sonuda olmayan.Vazgecemedigim ve her seferinde kaybettigim en uzun Ladesimsin hep akLımda olmana ragmen..Bir Şarkının hiç söylenmemiş nakaratlarından oluşan en unutulmaz bestesisin, duyulmamış olsanda..Çelişik ifadelerimin gülümseyen yüzüsün ne kadar anlatmaya calışıp anlatamasamda..


Şimdi hangi çelişik ifadelerin gülümseyen yüzüsün hangi yüreklerin en uzun ladesisin düşünmek dahi istemiyorum.Ben sevdamı kefenledim senin yolunda, sense bu yürekte Kurban ! Ölsende bir ölmesende..


Ne var diyebiliyorum senin için ne ..Anlatmak cok zor bu hali..Anlaşılması zor cümlelerimin ''ve'' baglacıyla baglanan devrik tümcelerisin, özneyle yüklemin henüz yer almadıgı..Unutmak en cok sana yakıştı DamatLıgın gibi..Gözyaşlarımda bana Gelinlik..İkimizi biraraya getiren tek resimdi Bu ! bende astım gönlümün duvarına..ArtıK dönsende bir dönmesende..

altini