+ Konu Cevapla
17 / 27 Sayfa BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 ... SonuncuSonuncu
81 den 85´e kadar. Toplam 134 Sayfa bulundu

Sevgiliye Mektuplar

 FARKLI DÜNYALAR Katagorisinde ve  Ask Ve Sevgi Forumunda Bulunan  Sevgiliye Mektuplar Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #81
  Loading the personal rank HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  C:\WINDOWS\system32
  Mesajlar
  17.119
  Blog Yazıları
  8
  Tecrübe Puanı
  107375552

  Tanımlı Ce: Sevgiliye Mektuplar...(:

  Benim canım sevgilim
  Beni saran kollarından koparken ne kadar isteksizdim ahh Ve hücreme yaklaşırken adımlarım nasıl geri geri gidiyordu bilsen. Hücre- sessiz acımasız ve umursamaz tavırlı sahibinin gidişinin farkında değilmiş gibi görünen ama sonunda döneceğini bilerek böbürlenen hücre orada beni bekliyordu. Dudaklarım konulmaz bir açlık içinde seninkilerle kenetleneli yalnızca üç gün oluyor. Daha üç gün önce yıllardır sevdiğim garip bir aşinalık garip bir yabancılık duyduğum sayısız geceler boyu yanında yattığım ve tatlı uyuduğum o varlığa kondu gözlerim. Takvime göre yalnızca üç gün bana sorarsan aradan birçok evren çağı geçti ve ben seninle sanki hiç konuşmadım da konuştuğumu düşte gördüm. Sevgilim "kendimden geçtim " derken benim yerime de konuşmuş oluyorsun. Tırmandığın basamaklar içeri girdiğimde beliren görüntün. Manny'nin kulağıma boğuk boğuk gelen sesi içinde bulunduğumuz oda Hepsi ve herşey öyle çılgın bir gümbürtüyle bilincime aktı ki ağzımı açamaz oldum . Sonra fiziksel selamlaşmamızın acı veren eşsiz tadına daha tümüyle varmadan bununla birlikte içtikçe daha çok susadığımın bilincinde olarak ayrıldığımı ve kaldırılmaz bir masanın aramIıda olduğunu gördum!
  Ahh Monsieur Je t'aime Je t'adore. Büyük yalnızlık duyan karın Ethel

 2. #82
  Loading the personal rank HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  C:\WINDOWS\system32
  Mesajlar
  17.119
  Blog Yazıları
  8
  Tecrübe Puanı
  107375552

  Tanımlı Ce: Sevgiliye Mektuplar...(:

  Evet beni oraya götüren yıllardır aradığımnasıl gireceğimio kapıyı açacak tılsımlı sözcükleri aradığım gerçek ülkeme taşıyacak şifreyi sen buldun ve yine biliyorum ki senle gidecek.
  Senin söylediğin gibi herşey birarada olmuyor.Seni gördüğüm her günher geceher sabah gözlerime yerleşen o pırıltıyı senin de taşımanı istiyordum.Ben varken çalan telefonları çalıp yanında olduğumu söylemeni.
  Bütün o kadınları en çok da bir zamanlar şimdi bu duyduklarımı sana yaşatan o kadını unutmanı istiyordum.
  Yaşamın bana nasıl bıkkınlık verdiğini bu insanlardanyüreklerine kazınmış tüm bu kötülüklerdentelevizyonda görünce ağladığım savaşlardanyıkımlardanbu yoksulluktanbu ikiyüzlü insanlardan nasıl usandığımı bunları taşıyamayacak denli zayıf olduğumu anlamanı korkarak uyandığım gecelerde anlattıklarımı geçiştirip beni sakinleştireceğine hepsinin doğru olduğunu ama yanımda olduğunu söylemeni istiyordum.
  Oysa sen haklıydınbunların hepsini yaşamıştın.Böylesine acı duyarakböyle herşeyimin sana çarpıp zedelenmesine izin vererek yaşayamayacağımı biliyordun.Evet öğrendim.Şimdi bunca zman sonra bana ne yapmak istediğini anlayabiliyorum.Söylediklerini yapıyorum bu dünyaya geri döndüm.Artık o hala hatırladıkça beni ürperten dalgalanmaları istemiyorumdakikalarca çalıp açılmayan telefonun sesini ya da makinedeki boğuk cümleleri ne zamandır duymuyorumbana her gün çiçekler gönderen biri varher gün gelen çiçekleri seviyorum dünyanın en güzel kadını olduğumu duymak hoşuma gidiyor.Evet haklıymışsın öğrenmem gereken tek şey buymuş suyun üstündeki taşlara basarak yürüyüp gitmekiçine girmemek yansıyan görüntülere bakmamak.
  Öyle yapıyorum işte her şey düz bir çizgide gidiyor beklenmedik bir şey yokşaşırtacak bir şey yok.O her gün aynı saatte arıyor.Aynı saate çiçekler geliyor armağanlar.Onun tam yanında duruyorum bu ne demek biliyormusun tam yanında durmak?
  Bir kadın senin ancak arkanda durabiliyor sevgili.Kocaman görüntünün ardında bir yerde gölgenden seçilemiyor.Başkaları da var mı bunu asla bilemiyorsunbilemedim bence vardı hep vardı ama her keresinde ince söz oyunlarıyla yüzündeki gergin ifadeylegözlerinde yerleşen bıkkınlıklarla beni hep yalanladın.
  Şimdi biliyorum;senin tek bir kadınlatek bir müzik parçasıyla mutlu olamayacağını her sabah kalktığında yeni bir heyecan duymazsan mutsuzluktan öleceğini biliyorum.
  Bunu sana yaşatmak istedim.Gerçekten istediğim tek şey buydu seni her sabah uyandığında yeniden mutlu etmek.Böylece çılgınca görüntüler eşliğinde ama benle yaşamanı sağlamak.Oysa senin değişimlerine kapılmaktanonları izlemektenonları yorumlamaya çalışmaktan başka bir şey yapamadımki.
  Belki doğru yalan söyledim istediğim tek şeyin senle bu sonsuz maceraya girmek olduğunuher gün yeniden tek bir bakışlatelefonun çalmasıylaküçük bir kağıda yazılmış sözcüklerle kalp atışlarının hızlanmasınıbeklenmedik bir anda tam her şey yoluna girdi derken yerin ayaklarımın altından kayıvermesini bu sonsuz sarsıntıyı istediğimi söylerken yalan söyledim.
  Ama beni senden iyi kim anlayabilir?
  Belki de aslında hiçbir şey istemiyordum ne istediğimi ne düşündüğümü sözcükler halinde belirginleştiremiyordum bile.Birlikte saatlerce oturduğumuz o ilk gün seni seviyordum ve bunca zaman hep aynı hala aynı seni seviyorum doğrusu bu.
  Sürekli bir duvara çarptımsürekli sanki görünmez bir el beni uzakta tutuyordu.Yapmak istediğim hiç bir şeyi yapamadım.Senin istediğin kadın bu nasıl bir şeydi bilmiyordumonu olmaya çalıştımyeter ki o duvar belirmesino görünmez el beni yine itmesin diye senin sevimli küçük kızınsenin küçük fahişensenin dostun evet bunları sende öğrendim.
  Birinden delice sevdiğin birinden ayrılmak zorunda olmak ama ayrılırken onu da içinde götürmekiçinde ondan uzaklaştığın her adımda onun içinde büyüdüğünüiçine sığmadığını duymakkurtulmaya çalışmakiçinde tutmaya çalışmakboğulmak bütün bir dünyanınbütün görüntülerinanılarınçocukluk günleriningelecek düşlerininbugünün renklerinin siliniverdiği bir anda yine de ayrılmak zorunda olmak.Bunun ne demek olduğunu biliyormusun?Eminim biliyorsundur.
  İşte şimdi senden ayrıldım.Sanki o ilk ayrılık anında içime sığdırmaya çalışıp başaramadığım şey şimdi sakince duruyor.Zaman zaman kalbimi sıkıştırankarın boşluğundaki o bildik burkulmaya yol açanellerim titreten gözlerimin dolmasını sağlayan o olsa da eskisi gibi değilduruyor.Sanki içimde katılaşan bir ruh.
  Bak artık ağlamıyorum.Kendimi öldüreceğimden korkuyorlardıkendini öldürmek başka nasıl olabilir ki içindeki coşkuyuiçindeki çocukluğu içindeki mutluluğuiçindeki her şeye rağmen kendini verişi öldürmekten başka nasıl olabilir?
  Bütün bunların olmadığı bir dünyaya geri döndüm.Hepimizin söylediği gibi hepimizin yaşadığı sürece söylenip durduğu başka şeyler söyleyip yine de onları değil bu katılaşan yüreğinizi bulduğumuz dünyaya geri döndüm.
  Belki de tek isteğim birlikte bir şarkı söylemekti. Benim şarkımı basit sıradan sevimli bir şarkı ama söylemedin.

 3. #83
  Loading the personal rank HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  C:\WINDOWS\system32
  Mesajlar
  17.119
  Blog Yazıları
  8
  Tecrübe Puanı
  107375552

  Tanımlı Ce: Sevgiliye Mektuplar...(:

  Hazin Bir Aşk Hikâyesi
  Bir gece yarısı hikayesi
  Teypten gelen müziğin sesi
  Bana söylediğin şarkı çalıyor
  Gözlerimden katre katre yaşlar boşalıyor.

  Hatırlar mısın Gülüm ilk nerede görmüştüm seni.Dans eden aşıklar vardı pistte
  ve bizim şarkımız çalıyordu.Göz göze geldik seninle bir an.Usulca kalktım
  yerimden.Yaklaşıyordum sana.Sana benimle dans eder misin diye
  sordum.Kalktık.Dans ediyorduk.
  Daha birbirimizin isimlerini bile bilmiyorduk. Belkide böylesi daha da
  güzeldi.Birbirimizi tanımadan dans etmek.Söze ilk başlayan sen oldun.Bana
  ismimi sordun.Hece hece kekeleyerek söyleyebildim sana ismimi.Sonra ben
  sana ismini sordum.Aşık olduğum kişi Zeynep yani sendin.Sana seni yeniden
  görmek istediğimi söyledim ve senden telefonunu istedim.Bilemiyorum bir anda
  telefon istemekbildiğimiz sadece birbirimizin isimleriydi
  Ertesi gün ilk isim sana telefon açmak olacaktı.Nerden telefon
  bulacaktım.Ben bu şehri bilmiyordumben bu şehrin yabancısıydım.ve sonunda
  telefon.Aradım seni.Bir park ismi söyledin saat ikide.Daha bir bucuk
  saatim vardı.Boş boş dolaştım sokaklarda.Ve buluştuk seninle.
  O bir bucuk ayım.Gündüzlerim senlegecelerim hayallerinle geçti.
  Ve o veda anı. Aradım seni.Evde yalnız olduğunu ve gelebileceğimi
  söyledin.Kapıda bekliyordun beni.Çayı hazırlamıştın bile.Hem çaylarımızı
  yudumluyorhem sigaralarımızı içiyorhem de dudaklarından buseler
  alıyordum.Söze başladım.Gidiyorum Gülüm.Ama gitmek istemiyorum.Biliyorsun
  elde olmayan nedenler.Sen hep ağlıyordun.Kapı çaldı bir ara.Korktuk.Kim
  gelmiş olabilirdi.Annendi gelen.Ne diyecektik.Ben hemen kaybolduğumu;bu
  şehri bilmiyordum yabu şehrin yabancısıydım ya.Yolda sana
  rastladığımı.Seninde beni eve çağırdığını söyledim.O an gülmemek için
  kendini zor tutuyordun.Bunun farkındaydım.Çünkü o an ikimizde gülmekten
  patlayabilirdik.
  Sonra senden beni kaldığım eve götürmeni istedim.Bu şehrin yabancısıydım
  yabu şehri bilmiyordum ya.Daha iki saatim vardı gitmeme.Seninle o ilk
  gittiğimiz cay bahçesine gittik.
  Ve o veda ani.Etrafa aldırış etmeden dudaklarından aldığım o
  buse.Gidiyorum.Elveda.

  Aylarca suren telefonlar mektuplarmektuplar telefonlar.
  Sanırım seninle bir hafta görüşememiştik.Aradım seni.Kardeşin çıktı
  telefona.Seni sordum.Çalışıyor dedi.Okul okul diyecektim.Neden bıraktı
  okulu.Durum o kadar kötüymüş.Kardeşin söyledi.Ve bir ay sonrası.Senden gelen
  o mektup.Son mektubun olduğunu nerden bilebilirdim.Beni istiyorlar
  diyordun.Avrupa’n.Aradım seni.Ağlıyordun.Sana ne düşündüğünü sordum.Sen
  susuyordun.Beni yıkan senin suskunluğun oldu.Seni seviyorum.
  Elveda.

  Ve aylar sonra başına gelen o kotu olay.Duyunca telefona
  sarıldım.Telefonunuz değişmişti.Ne yapacaktım.Hülya geldi aklıma.Dayının
  kızı.O bizim sırdaşımızdıikimizin.Onu aradım.Ondan senin telefonunu
  istedim.Bana ne yapacağımı sordu.Ona bilemediğimi içimdeki o duyguyu
  anlattım.

  Aradım seni.Sana seni sevdiğimiseni üzecek her şey den uzak durmanı
  istediğimi söyledim.Seni seviyorum.Elveda.
  Senin söylediğin son sözde benimkinin aynisiydi.Sesin kulaklarımda.
  Seni seviyorum. Elveda

  Bir gece yarısı hikayesi.
  Teypten gelen müziğin sesi
  Bana söylediğin şarkı çalıyor
  Gözlerimden katre katre yaşlar boşalıyor.

 4. #84
  Loading the personal rank HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  C:\WINDOWS\system32
  Mesajlar
  17.119
  Blog Yazıları
  8
  Tecrübe Puanı
  107375552

  Tanımlı Ce: Sevgiliye Mektuplar...(:

  Aşk Ne lüks arabalar ne sporlar.
  Sadece bisiklete binmek istiyorum seninle neşeli çığlıklarını duyarak ha düştük ha düşeceğiz diye.
  Ünlü bir şarkıcı olup herkesin beni dinlemesini değiltaşlı bir kıyıda ateşin önünde fısıldamak istiyorum şarkımı sana makamlı makamsız
  Lüks lokantalar vitrinde yemek gibi geliyor bana.İnan arabesk değil yarim ekmek kaşar üstü kola paylaşmak
  istiyorum seninle.
  Tüm kitapları okuyup yazarlarıyla tartışmak değil Gece yatağımızda sarmaş dolaş okuyup tartışmak bir kitabı. Senin fikirlerinle benimkilerle yoğurmak benimkilerle seninkileri.
  Bir sır vereyim sana insanlar bilmiyorlar ama; ruh sevişir bedenden önce.
  Geceler bizim.Ne su yatağı ne mobilya yatak odasında aşk .
  Yer yatağı sıcak gelir hep bana ve çiçek aldırma odayı oksijensiz bırakır çiçek diyenlere.
  Onlarca yastık istiyorum aşk yatak odamıza rengarenk aldırma zevksiz olur diyenlere Zevkli içten duygu anlatımıysa herhangi bir konuda; zevksiz bir şey yapamayız.
  O kadar yoğunki duygularım sana
  Ne lüks villalar istiyorum onlarca odalı ne dev malikane ne yalı Duvarı olsun yeter metrekaresi önemli değil.
  Bak bir sır daha sana Eşlerin mutluluklarını huzursuzluklarını karakterlerinigeçmişlerini bir evin duvarı anlatır.
  Bomboşsa duvarlar ruh yoktur ikisinde de. Sadece yetmiş seksen yıl yasayacaklardır zaten.

  Bizim fotoğraflarımız olacak en sevgili anlarımızda çekilmişmutlaka gülerken.
  Senin bana benim sana hediyelerimiz olacak asılan çirkinde olsa kendi elimiz değmiş resimler Belki alçı kalpler belki bir senin bir benim boyalı ellerimizle kaplayacağız duvarımızı rengarenk
  En güzel aşk şiirleri sana olacak
  Duvarlarımız yalan söylemeyecek buram buram yaşam sevgisi kokacak.
  İnsanlar mutsuzlar sevgili her şeye açlar ve doyumsuzlar.
  Bense bir tek seni istiyorum bir tek seni aşk .
  Çünkü sen benim her şeyimsin aşk aşkım papatyam

 5. #85
  Loading the personal rank HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL Baktabul'un Çılgını HaZzAL - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  C:\WINDOWS\system32
  Mesajlar
  17.119
  Blog Yazıları
  8
  Tecrübe Puanı
  107375552

  Tanımlı Ce: Sevgiliye Mektuplar...(:

  Tam bir yıl oldu Hala içimdesin Hala gözlerin ve gülüşün aklımda Aklımdan bir an olsunda çıkmadılar Geceleri sıcaklığını hissettim Karanlığımda sana sarılıp uyudum Seni içimde büyüttüm ve seni kimse bilmedi Senin için güçlü oldum Bendeki sen için sevgimiz için Sen bugün bana uzun zamandır olmadığın kadar yakınken sana söylemek istediğim birkaç şey var

  Bazen sinirleniyorum kızıyorum sana. Ağlıyorum. Ne bu halimiz bizim diye? Ne bu yaşadığımız? Buna bir insan yüreği daha ne kadar katlanabilir ki ben katlanayım? Nereye kadar?

  Çok acı çektim ve hala çekiyorum Neyin bedelini ödüyorum diye düşünüyorum bazen Belkide seninle yaşadığım mutluluğun bedeli diyorum İşte o zaman kabulleniyorum acımı İşte o zaman her şeye değer diyorum kendi kendime Seninle olduğum her dakikanın bedelini ödemeye razıyım diyorum

  Yine yağmur yağıyor sevgilim 1 yıl önce bugün yağdığı gibi Ve yine bizim şarkımız çalıyor Tek fark sen yoksun Senin sıcaklığın yanındayken duyduğum mutluluk yok Hep diyordum ya seni sensizde yaşarım diyeArtık yaşayamıyorum sevgilim. Ve artık biliyorum ki yaşanacak birşey de kalmadı Benim için tek çare seni unutmak Umutlarımı bir kenara atmak Seninle başladığım bu yola artık sensiz devam etmek

  Bu gece son kez resimlerine bakıp ağlıyorum Bu gece son defa adını anıyorum son defa seni sevdiğimi haykırıyorum Bir daha seni görmemeye sevgini kalbime gömmeye yeminler ediyorum Tükenen umutlarıma son noktayı koyuyorum

  Gidiyorum Sevgilim.

+ Konu Cevapla
17 / 27 Sayfa BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Theo'ya Mektuplar-Vincent Van Gogh-Theo'ya Mektuplar Kitap Özeti-
  By elma in forum Kitap Özetleri ve dergi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-25-2010, 09:42
 2. Yazılardaki Aşk - Sevgiliden Sevgiliye Mektuplar
  By küppra in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 09-26-2008, 22:37
 3. Aşkın Nur Yengi Sevgiliye Şarkı Sözleri (Sevgiliye)
  By NoBoDyS in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-18-2008, 22:52
 4. Sevgiliye Yazilan Mektuplar
  By Fenacocuqq in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-30-2008, 14:44
 5. Sevgiliye Mektuplar
  By mavi_alev in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 118
  Son Mesaj: 12-23-2007, 12:14

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375