Aşkım...Gözlerine baktımda sana şiir yazdım..Dersin ortasında finansal tablo analizlerinde ismin geçti boyuna..Defterim başlığı sensiz hiç bir kelimeyi kabul etmedi..İngilizce dersinde bile ismin en baş köşedeydi..

İmtihanlar bitsede seni düşünme payı için kendime ekstradan dakika ayırıyorum..Seni düşünerek girdiğim hiç bir sınav bana ihanet etmedi..

Ara sıra ve bilhassa otobüs yolculuklarında kulak çınlamalarımda aklıma geliyorsun..Beni mi düşünüyorsun ne ?..

Bazen de sinüzitim kuduruyor mükemmel bir başağrısı alıyor beni..Dayanılmaz bir mutluluk çekiyorum seni düşününce..Bilemezsin sen seni düşünürken başağrısı çekmenin zevkini..

Seni düşünüp uykulara daldım..Sabahları erken kalkıp koşa koş işime gidiyorum..Millet stres içinde kafayı yerken ben güle oynaya iş bitirdim..Sanki her saat başı adını ezberlemem için bir çalar saat görevi görüyor beynim..Saçma sapan kişisel gelişim metodlarından daha etkili bir gülüşün var senin..

Seni sevince işimi de sever oldum..Artık günaydınlarım bile içten gülüşlerimde..

Alışverişe giderken bile senin zevkini önemsiyorum..Acaba bunu beğenirmi demekten alamıyorum kendimi..Yanımda olmaman pasaklılığa sürüklüyor beni ama her daim janti gezemiyorum..Kendimi beğenmiş züppelerden farkım olmadığını söylese de çoğu arkdaşlarım ben seni sevdiğim için seviyorum aldığım cicilerimi..

Hani arada bir de diyorlar ya bana bencilsin sen oğlum bencilliğin egolarını aşmış diye..

Onlar bilmiyorlar güzelim..Hem nereden bilecekler ki..Benim bencilliğim bile sensin..

Senle başlayan hiç bir şeyin bitmesini istemediğim gibi yazımı da bitirmek istemiyorum..Sürsün istiyorum senli flu bi dünya..


alıntı