Hani belki bir ümidim olsa...İmkansızsın!
Uzak bir şehrin ışıltısında karanlığımı yağdırıyorum.Karanlık bir oda önümde bilgisayarım camdan yansıyan sokak lambasının ışığı!Dışarda boylu boyunca uzanan Karadeniz`in hırçın mavisi...Her zaman çalan radyo şarkılarımızı kulağıma fısıldıyor.

Mutluyum bugün.Neden mi?Sana yine yeniden aşık oldum.Ne resmin ne bir bakışın ne de sesinin tınısına tutuldum.Yokluğuna ölümüne aşık oldum bu gece!Şimdi bana Trabzon`un yeşili gözlerin mavisi gülüşün gibi gelir.Duyduğum her şive sesini bire bir hatrıma getirir.

Derken çalan şarkı kafamı kurcalıyor.``Kadınım söyle sen mutlu oldun mu?Bu deli adamı unuttun mu?``...Acaba gerçekten mutlu oldun mu?Peki ya beni unuttun mu?Düşleri sen varken yeşile çalan bir sevda vardı gözlerimde.Gidişinin şahane bunalımlarında elaya boyandı tüm düşlerim.

Sana bir elveda mesajı atmak için ziyaret ettiğim sayfanda buldum bugün suskunluğunu.O an o dakika engelledi beni kalbim.Mantığımla hiç yaşamadım ben.Beceremem kalpsizliği...Acı çeksemde!Biliyorum beni yakından tanıyanlar bu denemeye çok kızacaklar.Ama olmadı.Atamadım işte atamıyorum o adımı...

İnanabileceğin tek yalandım ben!Sen ileride yalan olacak gerçeklere kendini mahkum ettin.Olmadı sevgilim;hem beni hem kendini en kötüsü BİZi yaktın...

Cennette kollarımda uyuman dileğiyle...

Alıntı