Aşkın çemberinde ve derininde...

Yürüyorum ıssız ve yankısız sokaklar ortasında bir başıma bir vurgundan geriye kalmış bir duygu taşıyorum yüreğimde sensizim şimdi... Karaya vurmuş bir yük gemisiyim yüküm sen yüzemesemde içimde taşıdığım hala sen...Titrek bakışlarınla bana git derken gözlerinde ki yıldırımlar yağmura dönüşmemişti.. görememiştim son kez inci tanesi yaşlarını..

Dudaklarının arkasından akıl kuyusundan çıkardığın bir kaç cümlecikle dedin ki ; `` Olmadı Olmuyor Olmayacak..`` ve yutkundun bitsin dedin... ama yüreğin öyle demiyordu bunu çok güzel anlamıştım..

Şimdi suskun şehirlerim şimdi suskun şiirlerim gözlerimde sancılı bekleyişler kapatmamak için ısrarla direndiğim gecelerim var alnımın yazısında bir migren ağrısı var sanki bu değildi böyle olmamalıydı diyorum kendi kendime..

Kömür gözlü kız yüreğinin sıcaklığını çok özlüyorum ellerinin yumşaklığını bakışındaki acıyı ve sadece seni sevmem yetmiyormuş anlıyorum şimdilerde ben sende ve seninle kendimi sevdim.. kendimi seviyorum..

Gitme Kal...
Gitme Gel...

Yakma beni....! alevlerinde... Arkandan gidişini seyredecek kadar metin olamıyorum yıkılıyorum doğrulamıyorum her defasında ensemde mazinin yumruklarını hissediyorum .. unut dedikçe kendime daha çok hatırlıyorum.. ve Haykırıyorum Gel...


Alıntı