+ Konu Cevapla
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Plotonİk Bİr AŞk Hİkayesİ

 FARKLI DÜNYALAR Katagorisinde ve  Ask Ve Sevgi Forumunda Bulunan  Plotonİk Bİr AŞk Hİkayesİ Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  ครк รєรรiz ร єνgi∂iℓ รiz∂iя kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  gυяυяυм∂αη...
  Mesajlar
  3.677
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  34029434

  :heart: Plotonİk Bİr AŞk Hİkayesİ

  Elimde boş bir beyaz sayfa var. Ona ne mi yazacağım bilmiyorum. İçimden sadece bir şeyler yazmak geldi.Aslında o çok sessiz bir kızdı. Ama kendi içinde fırtınalar kopan biriydi.Konuşmak istese de konuşamıyordu. İçini hiç kimseye dökemiyordu. Nedense her şeye karşı hep sessiz kalıyordu. İçinden bir ses konuş dese de ama o yapamıyordu. Belki hep böyle sesiz kalarak birçok şeyi kaybetmişti.

  Lise bittikten sonra başka yere taşınmışlardı. Hayatında yeni bir ev ve yeni arkadaşları olacaktı. Kendisini ne gibi sürprizler beklediğini bilmiyordu. Artık okulları başlamıştı. Ama ailesinden ayrı bir yer de kalacaktı. Ayrı bir şehirdeydi. Ailesinden ayrı geçirdiği ilk geceydi. Kendisini çok yalnız hissediyordu.

  Kimseyle konuşmuyordu. İçindeki ses hep konuş diyordu,Ama o kendisindeki cesareti bulamıyordu.Dersler de başlamıştı. Tek başına oturan kızın yanına gelerek oturabilir miyim demişti ama onun içi hiç rahat değildi.

  Ders arasında okulun kapısından dışarıya bakarken bir yanına bir kız gelmişti ve onunla konuşmaya başlamıştı. Ona içi birden ısını vermişti. Ve sürüp gitmişti. En iyi arkadaşı olmuştu. Daha doğrusu biraz daha olsun onun yanında kendisini daha rahat ediyordu. Bir süre böyle devam etmişti.

  Aşk olmadan da olmuyordu. Bir gün kapının önünde onu görmüştü, sanki kalbi yerinden çıkacak gibiydi onu nasıl oldu da daha önce görmemişti kendiside bilmiyordu. Daha önce farkına varmadığı kişiyi her gün görmeye başlamıştı. Hatta biraz daha fazla görebilmek için okula erken gidiyordu.

  Onu hiç tanımıyordu, adını neydi, kaçıncı sınıfa gidiyordu bilmiyordu. Sadece o kapının önündeki bir göz bakışmasıyla aşık olmuştu. Sadece bir göz bakışmasıyla aşık olunur muydu kendiside bilmiyordu. O hep bekledi ümit etti belki o da benden hoşlanır diye, fırsat buldukça onun gittiği yerler gidiyordu.

  Aslında onun dikkatini kendisine çekmeyi başarmıştı. Birkaç hafta bakışmalarla geçmişti. O güne kadar hiç farkında değildi yanındaki kızların, yanında birçok kız vardı. Acaba onun bir kız arkadaşı varmıydı o da bilmiyordu.

  Kendini hep avuttu kız arkadaşı yoktur diye, onu çok sevdiğini kendiside bilmiyordu sadece hoşlanma diyordu ama her geçen gün ona bağlanıyordu.Daha önce hiç böyle duygular hissetmemişti.Bir gün okulun bahçesinde kız arkadaşıyla oturuyordu. Arkadaşının sınavı vardı. Arkadaşı sınava çalışırken o etrafa bakıyordu.

  Gözü hep kapıdaydı, belki o gelir diye tam da o sıra o gelmişti. Sanki kalbi yerinden çıkacak gibiydi. Karşısındaki masaya oturmuşlardı. Bir yanında dolaşan kızlardan biri vardı. Buna bira morali bozulmuştu. Arada sırada bakışıyorlardı, sonra arkadaşı sınava gidince masada tek başına kalmıştı.

  Her ne kadar bakmamak için kendini tutsa da yapamıyordu. Aslında o da bakıyordu onun kendisinden hoşlandığının farkındaydı acaba o da ondan hoşlanmışmıydı bilmiyordu. Herhalde onlarında sınavı vardı. Ayağa kalkmışlardı son bir kez daha bakışmışlardı.

  Hatta ona gülümsemişti bile sanki kalbi yerinden çıkacak gibiydi, ama nerden bilecekti o bakışmanın ona acı vereceğini, son bir kez onun gözlerin içine bakarak yanındaki kızın elini tutmuştu. Ve el elele tutuşup oradan ayrılmışlardı kızsa sanki o anda donmuş gibiydi, sadece gözlerinden yaş gelmişti.

  Morali çok bozulmuştu. O kızı sadece onun kız arkadaşı sanıyordu. Neden gözünün içine bakarak o kızın elini tuttu bilmiyordu. Ağlamamak için kendisini zor tutuyordu. Tam da o sırada arkadaşı gelmişti ve ona daha önce girdikleri sınavın sonuçlarının açıklandığını söylemişti onun için gün kötü başlamıştı maalesef sınavdan kötü not almıştı.

  Arkadaşıyla birlikte eve dönünce daha fazla gözyaşlarını tutamamışdı. Gözyaşları hiç durmuyordu. Arkadaşı ona ne oldu diye sordu, o ise ona bir türlü söyleyemiyordu sadece sınav için ağlıyorum demişti. Belkide arkadaşı anlamıştı. Niçin ağladığını…

  Arkadaşı onu gözyaşlarıyla birlikte bırakmıştı onu bir daha görmiycem diye tekrarlayıp duruyordu. Sevmiyorum sevmiyorum onu artık sevmiyorum diye tekrarlıyordu. Ne kadar ağzı sevmiyorum desede kalbi öyle demiyordu.

  Onu artık görmek istemiyordu onu her görüşünde ona bira daha bağlanıyordu. Onu her defasında görmiycem desede o hep karşısına çıkıyordu. Ne yapacağını bilmiyordu. Bir gün kantinde otururken yine onunla göz göze gelmişti.

  Ona bakmamak için caba harcıyordu ama bir türlü yapamıyordu. Araya yaz tatili girecek diye kendini teselli ediyordu. Tek dileği tatile gitmeden önce onu bir kez daha görmekti. Çünkü o son sınıfa gidiyordu ve okulu bitiyordu. Onu bir daha göremiyecekti.

  Ve onu son bir kez daha gördü o anda sanki dünyalar onun olmuştu. Her ne kadar aşkını kalbine gömsede... Tatilde hep onu düşünüyordu. Ama onu unutmaya da çalışıyordu. Artık Ona bakmamak için caba harcıyordu ama bir türlü yapamıyordu. Araya yaz tatili girecek diye kendini teselli ediyordu. Tek dileği tatile gitmeden önce onu bir kez daha görmekti. Çünkü o son sınıfa gidiyordu ve okulu bitiyordu. Onu bir daha göremiyecekti. tatil bitmişti okula ilk geldiği gün gözleri hep onu arıyordu ama o yoktu.


  Aradan tam 6 ay geçmişti tam onu unutmaya başlamıştı her ne kadar unutamasa da, Bir gün kantinde arkadaşlarıyla otururken gözlerinin önünden o geçmişti o da emin değildi o mu diye yoksa hayalmiydi diye, birkaç saniye göz göze gelmişlerdi. O anda onu hiç unutamadığını, hatta daha fazla sevdiğini anladı.

  O günden sonra onu hiç görmedi hatta hayatına hiç kimseyi sokmadı. Artık okulda olmak ona ıstırap gibi geliyordu her yerde gözleri onu arıyordu bir daha onu görürmüyüm diye..
  Acaba oda ondan hoşlanmışmıydı, kendiside bilmiyordu kendisini durmadan avutuyordu artık onu bir daha görmezsin unut diye, ama yapamıyordu.

  Tam aradan 4 yıl geçmişti. Bu zamana kadar onu hiç görmemişti. Acaba bir gün karşısına çıksa yine o ilk günkü heyecanı duyarmıydı kendiside bilmiyordu. Onu unuttum diyor ama ismi hala dudaklarındaydı. Onu bundan sonra görürmüydü acaba kendiside bilmiyordu.
  Bu 4 yıl içinde de hayatına hiç kimseyi sokmamıştı. Acaba onu unutmamış mıydı kendiside bilmiyordu.


  Onu bir daha görürmü bilmem ama o hep onun kalbinin bir yerinde kalacaktı…

 2. #2
  Isınan Üye kronik Buraların yabancısı
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  istanbul
  Mesajlar
  10
  Tecrübe Puanı
  235

  Tanımlı

  yazıdaki kız benmiyim acaba
  çok güzeldi tskler

 3. #3
  Paylaşimci Üye güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını güll Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Feb 2007
  Bulunduğu Yer
  AnYwHeRe !
  Mesajlar
  1.101
  Blog Yazıları
  5
  Tecrübe Puanı
  372147

  Tanımlı

  bende yaşadım platonık oldürüyo acısıı yaa

Benzer Konular

 1. AŞk hİkayesİ
  By cicekbahcesi in forum Şiir
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-12-2010, 14:20
 2. Bir *** Hİkayesİ
  By ViperMoon in forum Multiplayer Oyunlar
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-18-2008, 16:32
 3. ÜzÜcÜ Bİr AŞk Hİkayesİ
  By ozlm15 in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 07-06-2007, 14:10
 4. GerÇek DostuluĞun Hİkayesİ.
  By Okyanus_Ateş in forum Dini Hikayeler
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 06-28-2007, 23:58
 5. Bİr AyriliŞ Hİkayesİ
  By norm in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-14-2007, 16:16

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0