Bana sorarsan;
Zaten aşk yoktu hiçbir zaman...!
Mutlu olamaz gülüm,
Aşkı esaret sanan!

Tamda böyle düşünürken bi gün sen çıktın karşıma...Aşka inandırdın beni,mutlu ettin kimi zaman!Ama hiç inanmadın yaşadığımıza,inanmayarak sevdin sen ki ölede sevilebiliyorsa eğer...!

Sevgi mutluluktur;
Oysa sende ne arar,
Acının kederin aşkı
Buraya kadar...!!!

Kendi sözlüğümde mutluluktu 'Aşk'ın tanımı...Ben sende bulamadım tanımladığım kelimeyi...Nanörlük edemem,oldu mutlu zamanlarımda;ama acılarım pek çok oldu mutluluklarımdan!Sende acıyı sevdim ben,yaralanmaktan haz olur hale gelmiştim...Ben gerçeklerin peşindeyken,sense...Bitti dediysem sözde değil,Buraya kadarmış senin evcilik oyunun!

Hadi bana,hadi bana,
Hadi...
Göster gerçek kendini,
Hadi tatlım kus bütün halini!
Hani bana,hani bana
Hani...
Aşıktın sırılsıklam,
Hani tatlım ölecektin aşkından...!

Aslında tanıdım seni,biliyorum hangimiz masumuz bu oyununda bir çocuk misali...!Sadece merak ediyorum bana oynadığın oyunda aslında kendini asılsız bir oyuncak yerine koyduğunun farkındamısın diye?!Ben hiç bi zaman gerçekliğim kaybetmemiştim,senin yalanlığında...Ama sen her söylediğin yalanda dahada kaybettin kendini,kaptırdın oyununa...Biliyor musun;Sadece acıyorum şimdi sana...!


Arsız yalanların,
Kaldı umutlarım,
Akmaz gözyaşlarım bundan sonraa!
Sevmem ben birdaha!
Kanmam yalanlara;
Değer mi gözyaşlarıma...!

Dahil olmak istemiyorum bundan sonra yalanlarına...Sen daha bi çok oyuncu bulabilirsin belki oyunlarına,ama ben bi kere kaybedersem kendimi bi daha bulamam...Gözyaşlarımı hiç değmeyen sen için harcayamam...Ben ki senin için bile bile teslim oldum tüm o sahteliğine sırf sevdim diye,sense bana acımadın bile!


Kabul benim bütün hata,feda ettim hayatımı senin arka sokaklarında...Sevemem,güvenemem kimselere bidaha...Bu senin suçun değil,bütün suç kalbimin...!


Sadece inanmak istedi sana,engel olmadım!