+ Konu Cevapla
57 / 80 Sayfa BirinciBirinci ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... SonuncuSonuncu
281 den 285´e kadar. Toplam 397 Sayfa bulundu

Aşka Dair En Güzel Hikayeler Yasanmis Duygular

 FARKLI DÜNYALAR Katagorisinde ve  Ask Ve Sevgi Forumunda Bulunan  Aşka Dair En Güzel Hikayeler Yasanmis Duygular Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #281
  Emekli Süper Cadı :) sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Bulunduğu Yer
  αѕкιмιη кαℓвιη∂є
  Mesajlar
  6.109
  Blog Yazıları
  4
  Tecrübe Puanı
  4962062

  Tanımlı

  Belkide yıldızlara değmedi başımız. Umut iklimlerine adımızıda yazmamıştık. Yürek sancılarımızı dindiren bakışlara sahip sevgilimizde olmamıştı. Kimseyi ağlatmadan, kimseden ah almadan...


  Hava soğuktu yaşadıkları içini ısıtsada ayrılık acıtıyordu. Ağlamamıştı yürek acılarında saklıyordu gözyaşlarını. Trenin gelmesine yakın gene sevdiceğinin gülümsemesi aklına geldi. Güldü ama tekrar görememenin hüznü sardı etrafını. Hayata küsmedi hiçbir zaman bilirdiki hayat bir sınav... Sınavda boş kağıt verirsen sınıfta kalırsın. Hayattada öyle boş verirsen sınıfta kalırsın.. Tren garındaki saate gözü takıldı.. 22:55 di.. 5 dakika dedi kendi kendine .. Her şey ne kadar basitti 5 dakika sonra aynı şehirde olamayacaktı, bir efsanenin iki kahramanı.. Yaşadıkları aklına geldi. Kendi kendine sordu.. Hayat ne kadar adildi.. Şuan bu yaşadıklarım, Hayatta hakettiklerimmi, yoksa hak etmeden yaşadıklarım mı..?

  Cevapsız sorulardan nefret ederdi.. Ve artık sevgilinin şehrinden uzaklaşma zamanı geldi. Neden burdayım diye soracaktı kendine ama sormadı. Korktu... Herşey 10 adım sonra bitecekti.. Ağlayamadı.. Gecelerce sadece yüzünü görebilmek için sokak lambası altında geçirdiği saatlerde bile bu kadar üşümemişti. Heyecan sardı yüreğini.. Gülümsedi. İlk gördüğündeki heyecanı aklına geldi.. ne kadarda güzeldi. 1 saniye görmüştü belki. perdeyi kapatırken sadece.. O anın resmini yazmıştı aklına. Sonra günlerce göremedi. Ne sabah ne akşam.. Ağlayamamıştı. Simsiyah bir demir kutu nun içine girecekti.. Adımını attığında ilk basamağa.. Gene heyecan sarmıştı. Gene korku vardı bu ilk adımlar hep korkutmuştu.. Sevdiğine ilk kez merhaba derken atacağı adımda korkutmuş.. Ya kızarsa ya bakmazsa ya beni tanımazsa ya ya.. Kendi kendine çelişkileri cok uzun sürmüştü. Çiçeği uzattığında sevgilinin yüzündeki tebessüm.. İşte durdurun zamanı. Dünya dursun. Kalbi yerinde çıkacak gibi atıyordu.. ayaklarının bağı çözülmüştü.. Bir şey diyemedi. Demeye çalıştı boğazındaki yumruk engelliyordu. Konuşamadı güldü sadece..

  Günler artık geçiyordu buluşmuşlardı. Güneşin en güzel battığı yerde akşam sefalarının altında dünyanın en güzel çayını içecekti. 2 saat önceden gelmişti. Heyecanlıydı.. Elleri titriyordu kendi kendine kızdı gene.. Su istedi garsondan. Tek nefes suyu bitirmişti. Güneşin karanlığı kapıyı açtığı ilk dakikaydı buluşma saatleri ve işte geliyordu sevdiceği.. Çok güzeldi çokkkkk.. son bir kez ellerini sildi çaktırmadan. kıyafetine baktı göz ucuyla. Herhangi bir ters durum yoktu güldü.

  Demir kutuda ilerlerken neden dedi.. Sustu cevaplamadı. Kompartına girdi, biletine baktı. Cam kenarındaki koltuk ona aitti. Hemen oturdu. Başını cama yasladı. Gözlerini kapattı. Ayrılmışlardı.. Kızdı kendine sonra ayrılık sebebi aklına gelmişti. Sevindi ağlayamadı.

  Gecenin karanlığını bir kadının haykırışları bozdu. Olamaz diyordu kadın olamaz. Gidemezsin diyordu. Kimse sakinleştiremedi kadını. Annesi ağlıyordu babası kızının elindeki kağıtta yazanları okumak için kağıdı kızının elinden aldı..  Sevdiğim, Gülümseyenim, Gülümsetenim
  Aslında biliyorum bana şu an çok kızgınsın. Ben gidiyorum. İlkkez sensizlikte olacağım. Biliyorsun senin bendeki yerini. Yaşamımın anlamısın sen. Ama kader be gülüm. Kader be güzelim. Ben sensizliğe yol alıyorum.. Kızma bana. Ve şunu bil

  HİÇ KİMSE VE HİÇ BİR ŞEYİ SENİN KADAR SEVMEDİM
  SENİ SEVİYORUM

  Baba anlam veremedi bu ayrılığa. Biliyordu kızının ne kadar sevdiğini. Kadın bağırıyordu keşke seni sevmeseydim..

  Tren hareket ettiğinde Gözlerinden iki damla yaş indi. Artık bu yolculuk ebediyete gidiyordu. Ölecekti. Sayılı günler değil sayılı saatleri kalmıştı. Zaten bileti alırken en uzak yeri istemişti. Göz yaşlarını sildi. Güldü mutluydu. Ölecekti ama ağzından son çıkan seni seviyorum cümlesi sevdiğineydi. Artık ağrıları çoğaldı Doktorun sözleri aklına geldi. Sayılı günlerinin kaldığını öğrenmişti.

  Kondüktör uyuyan adama dokundu.. Son istasyon dedi. Cevap yok.. Beyefendi son istasyon dedi biraz daha şiddetli salladı adamı. Sağ eli boşluğa düştü adamın. Buz gibiydi adam kondüktör hemen yetkilileri çağırdı ambulansa haber verildi.

  Aynı saatlerde başka bir şehirde kadın doktorun yaptığı iğne ile uyumuştu. Rüyasında sevdiğini gördü.. Bem beyaz elbisesiyle. Gidiyorum ama adın sevgin yüreğim aklında affet gittiğim yere seni götüremezdim. Ama ben orada seni bekliyor olacağım demişti. Kadının dudağına bir gülümseme yerleşti..

  Sedyeye alınan adamın elinde bir kağıt vardı doktor eline aldı.. Bir dörtlük yazılıydı  Sen güneş oldun
  Ben seni gölgemle bile yormadım
  Sen ömrüm oldun
  Ben artık ölmekten korkar oldum..

  Artık sona geldiğinde adam dünyadan vedalaşmıştı..

  Annesi kızına sesleniyordu. kızında hiç tepki yoktu.. Buz gibi olmuştu kızın vücudu.. Kocasını çağırdı. Babası kızına baktı bembeyaz suratı vardı. Ama gülümsüyordu. Kızı ölmüştü adam ağladı kadın ağladı. kız gülüyordu.

  İki sevgili birbirlerini okadar cok sevmişlerdiki sevgileri ölümü bile ayrı yaşatmamıştı...

  Bu kadar çok sevenlere...

  Allah ölümde bile ayırmasın....

  SEVGİLERİMLE


  İsmail ÜNAL
  Konu sonaskim tarafından (07-14-2007 Saat 19:22 ) de değistirilmistir.

 2. #282
  Emekli Süper Cadı :) sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Bulunduğu Yer
  αѕкιмιη кαℓвιη∂є
  Mesajlar
  6.109
  Blog Yazıları
  4
  Tecrübe Puanı
  4962062

  Tanımlı

  Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de.. Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri oluyor. Senin baktığın her yer artık güzel, senin konuştuğun her insan, özel oluyor.

  Sen evine şu yollardan gidiyorsun. Ardından yürüyorum. Beni fark etmiyorsun. Önünden geçtiğin evlere, gölgesinde yürüdüğün ağaçlara, her gün bindiğin otobüse bakıyorum. Senin gözünle bakıyorum. Sen yokken de o yollardan defalarca geçiyorum. Senin kokun, senin havan, senin auran sinmiş havaya.. Sanki seni ***uyorum.

  Akşamları ne yaparsın acaba? Sofraya oturduğun zaman yanında kimler var? Hangi yemeği severek yersin, neyi sevmezsin? Kitap okur musun? Hangi kitapları seversin? Ne tür filmlerden hoşlanırsın? Televizyon izler misin? Gece sokağa çıkar mısın? Arkadaşlarınla en çok neye gülersin? En çok kim kızdırır seni..Hangi futbol takımını tutarsın?

  Bilmeliyim. Senin hakkındaki bütün ayrıntıları öğrenmeliyim. Çünkü ben de o filmlere gideceğim, ben de o dizileri izleyeceğim, ben de o yemekleri seveceğim ya da nefret edeceğim. Bilmeliyim. Baştan kuruyorum dünyamı. Seninle yaşamaya başlıyorum.

  Onca kalabalığın içinde, karmaşık yaşamın ortasında eğer sen varsan daha seni görmeden bir kuş gibi çırpınmaya başlıyor yüreğim. Bir ışık çarpıyor yüzüme, bir sıcaklık yürüyor göğsümde. Anlıyorum ki sen varsın. Sen ordasın. Sen gelmişsin. Bakmadan, başımı çevirip seni görmeden varlığının farkındayım.

  Ey uzak uzak baktığım.. göz göze gelmeden, saçını okşamadan, değil bir rüyayı bir cümleyi paylaşmadan sevdiğim sevgilim. Bir aşk filiz verdi, fidan verdi, kök saldı içimde. Onu sana göstermek için ömrümü veririm.

 3. #283
  Emekli Süper Cadı :) sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Bulunduğu Yer
  αѕкιмιη кαℓвιη∂є
  Mesajlar
  6.109
  Blog Yazıları
  4
  Tecrübe Puanı
  4962062

  Tanımlı

  Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak..

  Sevgilim özlüyorum seni.. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi. Gözlerimden akan yaştan belli değil mi, içim kanıyor. Özlem bir bulut gibi sarıyor beni, kuşatıyor . Seni sevmek bir sonsuzluk gibi büyüyor içimde. Haftanın her gününe, geçen her saate senin adını verdim. Senin adınla başlıyor mevsimler, yıllar sen varsan içinde, geçerli...

  Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme. Damlalar yüreğime vuruyor. Gecenin karanlığında bir başınayım.Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen.. gözlerim kapanır kapanmaz gözlerin yaklaşıyor. Sonra bir rüzgar alıp seni, benden uzaklara götürüyor.

  Geceler boyu sabahlayıp uğruna, boşluğa düştüğüm sevdiğim, bir tanem, gözbebeğim.. Yüreğimden mühürlendim sana.. Şiirler havalanıyor kuşlar gibi, şarkılar ağlıyor yokluğuna.. Sevgilim hayatı sende buldum ben, tükenirsem sen tüketirsin beni.

  Yoksun, gittin, tek başına koydun... Bu nasıl bir özlemdir, kendi gövdem ateşten bir gömlek.. yanıyorum..Yetti artık, yetiş n'olur dayanamıyorum.

 4. #284
  Emekli Süper Cadı :) sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Bulunduğu Yer
  αѕкιмιη кαℓвιη∂є
  Mesajlar
  6.109
  Blog Yazıları
  4
  Tecrübe Puanı
  4962062

  Tanımlı

  Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

  Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin.. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı .. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

  Ey Sevdiğim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

  Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim. O da MUTLU OLMAN.

  MUTLU OL SEVDİĞİM.. BİRİCİĞİM.. AŞKIM. NEREYE, KİME GİDERSEN GİT YETER Kİ SEN MUTLU OL...

 5. #285
  Emekli Süper Cadı :) sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim Baktabul'un Çılgını sonaskim - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Bulunduğu Yer
  αѕкιмιη кαℓвιη∂є
  Mesajlar
  6.109
  Blog Yazıları
  4
  Tecrübe Puanı
  4962062

  Tanımlı

  Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek derledim.. sevinçti, aşktı göğsüme bastım. Kocaman bir yalanı seninle mi yaşadım?

  Gözlerine baktığım zaman cennet bahçesine geçerdim.. Bir aldatmacaymış, kötü bir rüya.. Kötülüğün bile bir yüzü vardır, bir görünüşü.. ama en beteri buymuş.. bu aldatmaca. Bir masal olsaydın razıydım, bir şiir olsaydın, alır saklardım.Güzel bir yüz kalırdı senden geriye, hoş bir anı.. kimsenin dokunamıyacağı bir tarih. Ama hiçbir şey kalmadı.. Bir yokluğu varsaymışım. Bir HİÇ’e sarılmışım. Çölde serap bile değilsin. Serabın gizli ışığı vardır. Sen ışığı yutan karanlık.. bir kör kuyu.. Ben kör kuyularda kaynak suyu aramışım.

  Nasıl olsa biterdi bu aşk. Ama unutulmaz bir hatıra, gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı.. Sen hiçbir şeyin değerini bilmedin. Kökün çürük, yaprağın kül, meyvan zehirmiş. Ben seni aşkın yerine koymuş aldanmışım. Kabahat sende değil, ben insan tanımamışım.

  Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim, kızgın değilim.. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin ihanetin bana koymadı..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım. Sen zaten yokmuşsun ki.. senin neyine yanayım?

+ Konu Cevapla
57 / 80 Sayfa BirinciBirinci ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Barlas Erinç Aşka Dair (Aşka Dair sarki sözleri)
  By NoBoDyS in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-22-2009, 15:56
 2. Özlem Tekin Aşka Dair Şarkı Sözleri ( Aşka Dair )
  By NoBoDyS in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-11-2008, 18:21
 3. Aşka Dair En Güzel İtiraflar
  By elma in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 06-08-2008, 20:29
 4. Şimdi senin özlemine dair tüm duygular
  By Mr. NuteLLa in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-01-2008, 00:02

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375