+ Konu Cevapla
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Sevgİ Mesajlari

 FARKLI DÜNYALAR Katagorisinde ve  Ask Ve Sevgi Forumunda Bulunan  Sevgİ Mesajlari Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Acemi Üye YONAGİ Buraların yabancısı
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  88
  Tecrübe Puanı
  235

  new Sevgİ Mesajlari

  Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum...

  Günden güne yok olmaktayım. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun? GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM... Seni seviyorum... Gözlerime bakabilir misin?

  Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz kalmazdım!

  Günü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, UNUTMUYACAĞIM...

  Var mı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. Seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

  Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi…

  Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın. Çünkü benim için çok özelsin aşkım...

  Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor. Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.

  Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim herşeyim.

  Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!

  Dudaklarında aşkın yankısı var sevdana kapılan bir kalbim var. Beni sana bağlayan büyük ümitlerim var. yıkma dünyamı sana verecek son bir canım var!

  İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa; aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa; efsane olur.

  Korkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.

  Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

  Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.

  Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız benimsin!

  Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar masum, gün batımında denizlerden esen rüzgâr kadar çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar özelsin.

  Hepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen hayat boyu, hepsi çocukça sen gerçekçe, hepsi öylesine sen ölesiye.

  Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, öldüm, iş işten geçti dediler...

  Sevmek mi? Hiç Tatmadım. Ya Gülmek? Çoktan Unuttum. Yaşamak mı? Boşver! Aşk ne mi? Büyük bir yalan! Mutsuzluk mu? İşte o benim dünyam!

  Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar. Umut iklimine seni yazsınlar!

  Yıllar sonra düş kırıklıkları ile geldin ve düşlerle gidiyorsun. Aslında ben sana Türkçeyi konuşmaya mecbur olduğum kadarından fazla mecbur oldum.

  Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

  Kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur. sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekle.

  Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

  Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne var ki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana yeter.

  Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.

  Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin. Simdi Okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

  Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

  Sana ne demeliyim bilmiyorum. Güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor. Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

  Bir rüzgâr eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

  Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

  Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiç kimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yalnızca senin için aşkım.

  Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım!

  Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta. Ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya mahşere kadar seni seveceğim!

  Biliyorum sen güneşsin etrafında binlerce gezegen var ama sen de biliyorsun ki ben dünyayım ve bir tek bende hayat Var.

  Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya mahşere kadar seni seveceğim!

  Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.

  İsteyip de sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!

  Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.

  Umutlarım yıkıldı senden sonra yaşamayı haram gördüm kendime! Bu dünyadan kurtulmak istediysem de kaç defa sensiz gidemedim ölüme.

  Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceğim. İlk defa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM...

  Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bil ki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDİR!

  Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak değil. Sensizken bile seninle olabilmektir.

  Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin gülüm sen her şeye değersin.

  Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarımsın. Yıllardır beklediğimsin belki de... Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin. Sevdiğimi Söyleyebildiğimsin.

  Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici çekici ve de güzelsin ama aranızda tekbir fark var onlar milyonlarca sen bitanesin!

  Biliyorum okuduğun kitaplar gibiyim senin için yeri gelince hatırlanacak sense yaktığım şiirler gibisin hiç aklımdan çıkmayacak.

  Yorgunum! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var. Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar.

  Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba. J

  Dünyada birçok insan var. Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor.

  Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım. Kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım.

  Sen var ya sen sütlaç kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, çiğ köfte gibi acılı, dolma gibi çekici, bulgur gibi asil, aşure gibi karışık, ve içli köfte gibi mükemmelsin ya!!!

 2. #2
  Baktabul Bot Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Mesajlar
  8.764
  Tecrübe Puanı
  9902477

  :ask:

  Bİr İnsana Bu Kadar Sevgİ SÖzcÜgÜlaf Edİlmezzzzzz
  Şimarir Vallahİ

 3. #3
  Onursal Üye ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını ..::TUĞBA::.. Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Feb 2007
  Bulunduğu Yer
  KEŞKELERLE Dolu Sonbaharın Demindeyim...BiLinmez Yolların ÖZLEMİNDE, Tam Önündeyim...
  Mesajlar
  6.141
  Tecrübe Puanı
  760378

  Tanımlı

  Bu Da Öyle...Flashla Alakası Yok...D
  Yanlış Konu...

 4. #4
  Süper Üye kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 Baktabul'un Çılgını kelebek13 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jan 2007
  Mesajlar
  411
  Tecrübe Puanı
  12698024

  Tanımlı

  teşekkürler güzeldi

  özellikle bu söz--->Sevmek mi? Hiç Tatmadım. Ya Gülmek? Çoktan Unuttum. Yaşamak mı? Boşver! Aşk ne mi? Büyük bir yalan! Mutsuzluk mu? İşte o benim dünyam!

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. gercek sevgı
  By ask_cocugu in forum Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-17-2008, 16:24
 2. SEVGİ ne demek?
  By huakin in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 12-13-2007, 21:59
 3. AŞk Mi Kalsin Sevgİ Mİ???
  By mavidamla in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 16
  Son Mesaj: 08-18-2007, 19:16
 4. YaNlIzLıK mEsaJlArI
  By sweetgirl in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 04-07-2007, 19:29
 5. FenerbahÇe Mesajlari
  By Baktabul in forum Fenerbahce
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-28-2006, 01:56

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375