Evet.. Sonuna geldik iste. Tüm sınırları zorladık, firsatlarimizi tükettik. Ve en önemlisi sevgimizi. İçimizi soğuk kış gecelerinde ısıtan, ellerimizi birleştiren, engellere karsı koyma gücü veren sevgimizi... Cok özledim başımı her omzuna koyduğumda hissettiğim o güveni, gözlerini yakaladığı anlarda gözlerimin, senin olmayı..

Artık söylenecek hiçbir şey kalmadı.. Bana ihanet ettigin gun, içimdeki herseyi tek bir hamlede yiktigin gun, aslinda soylenecek hersey bitmisti. Ama ben surekli urettim, teselli buldum anlamsiz hareketlerinde. Kendimi avuttum yalan sozlerinle. Sana kizamiyordum bile. Hep beni mutlu ettin bir zamanlar diye, neredeyse beni aldattığın için tesekkur edecektim.

Zaman hizla akip giderken aslinda farkina varamiyoruz omzumuza neleri yuklediginin.. Sonra gun gelip geriye baktigimizda, yüreklerimiz parca parca oluyor. Sen hep bunu kullandin iste. Bana eskileri hatirlattin. Seni unutmami engelledin. Onca kez beni mahvettin ki, artik sana karsi icimde en kucuk bir inanc kalmadi. Aciyla besleyip icime akittigim gozyaslari tasti icimde. Isyan ettiler. Duygularim beni terk etti.. Mantigim geldi. Uzun bir aradan sonra onu gormek guzeldi aslina bakarsan. Ozlemisim boyle duyarsiz olabilmeyi. Onun sayesine guclendim biraz olsun. Ama cok zor biliyor musun ? Cok zor... Ihanetin yukunu tasimak, gittigim her yere goturmek, hep uzaklara dalip gitmek ve yalniz kaldigim her saniye seni dusunmek...
Denedim.. Başka şeyler de denedim.. Seni unutmak için dedim her yeni şeye baslarken, ama aslında seni unutmayı hiç istemedim. Kalbim seni bırakmak istemedi bir turlu, o sıcaklığı, o neşeyi kimsede bulamazsın diye öyle şartlandırdı ki beni, kimseyi yerine koyamadım. Kimsenin bakisini seninkinin yerine koyamadım, kimsenin gülüşünü bağdaştıramadım seninkiyle, ellerimi tutusunu, bana sarilisini karşılaştıramadım bile..Her gidisinde.. İçimdeki bir şeyler de kopup gitti.

Engelleyemedim. Sanırım artık hersey bitti. Hissediyorum bunu. Belki de yüzüncü kez ayni şeyi söylüyorum ama biliyorum.. Derinlerde bir yerde hissediyorum. Ve herseye rağmen.. Seni cok seviyorum...