sana ben derdim ya ''aşksın sen'' , sende cevap verirdin ''sayende herşeyim sayende böyleyim ben ''..

acaba diyorum şimdilerde yağmur yağdı ya geçenlerde baya o yüzden mi silindi gitti yasanan bunca guzel hatıra ?

cevaplaması zor cevaplaması cok ama cok zor yok yok cevabı olmayan sorular bunlar yani içimin yangın yerindeki beynimi kurcalayan burgular ..

içimden bağırmak geliyor haykırmak geliyor acımı acıtıp unutmanı .. yedirememi duvarlara haykırasım , herkese sırf bu ama sırf bu yuzden kızasım geliyor cokca ..

biliyorum herkes o kadar mesgul ki benim cıglıklarımı duyamazlar yine kalırım acımla yalnız basıma .. kalırım ortada tek basıma .. dayanması zor gelsede yine denemeye calısırım caresizligi bitirmeye carem olan seni geri getirmeye ..

artık lanet ediyorum yasadıgıma yasayacagıma tamam diyorum etmicem onun yerine dua edicem sakince ve dilicem Allahtan geri gelisini .. ama biliyorum ben biliyorum iste senin artık dönmeyecegini geriye , beni istemeyecegini eskisi gibi sevemeyecegimi ..

bana lanetler ettirip bu dunyayı zehir edip ustune masum gibi elveda deyip hic beni dusunmeden zalimce giden sevgili , simdi bi diyeceim kaldı benimde geriye ;
lanet olsun seninle yasadıgım onca guzel seye .. sen kıymet bilmesmissin, aldanıp yanıldım ben ..yine kim bilir kacıncı cocuklugum ?? kacıncı yanısımdı bu benim sayende ..

duysan lanet ettigimi yakısmıyor sana yapma böyle diyeceğini de biliyorum ama

sen simdi elde mutluyken dua etmemi de bekleme benden asla ...

alıntı