Hani derler ya gözden ırak olan gönülden de ırak olur diye .. Biz herşeye karşı koyduğumuz gibi bu sözlere de karşı koyuyoruz..Belki aramızda mesafeler var ..Ama aldığın nefesi hissedemesem de aldığını biliyorum .. Bana sarılamasan da sıcaklığını hissediyorum ..

Seni öyle özlemişim ki .. Sıcaklığına öyle hasret kalmışım ki ...Bana "yektanem" demeni özlemişim ... Seni çok seviyorum .. Aramızda kilometreler olsa da kalbim kalbinde.. kalbin kalbimde ... Biz kenetlemişiz sevgimizi birbirimize ..Sen ya da ben istemedikten sonra bitmes bu sevgi .. Ne olur birbirimizi bu kadar severken bitirmeyelim bu aşkı ..

Yaşayalım delilercesine bu a$kın tadını alalım ... Daha öncesinde göremediklerimizi görelim .. Başka bir pencereyle bakalım bu kötülerin egemenliğindeki dünyaya... Görelim a$kımızın fotoğrafını gökyüzünde .. Gecenin karanlığındaki bu dünyamızı aşkımız aydınlatsın ..

Yollar bizi ne kadar ayırırsa biz birbirimze o kadar bağlanalım .. İnsanlar ne kadar olmaz derse biz o kadar a$kımızı ispatlayalım ...

AşkıM ;

Seni çok seviyoruM .. Ben bu hayata seninle baş koydum .. Senli ya da sensiz ama seni düşünerek yaşıyacağım bu hayatımda bir ömür benimle olman dileğiyle BitaneM gamzelim ela gözlüm.. Seni ÇoK SeviyoruM ...

alıntı