Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Senin sevdiğin herşeyi seviyorum.Melek yüzlüm,şirinem seni sevmeme izin verdiğin için sana çok teşekkür ediyorum.İlk defa gecelerim zor geçiyor artık.Senle yatıp senle kalkmak ve nefesini nefesimde hissetmek istiyorum.Ellerini elimde,dudaklarını dudaklarımda,gözlerini gözlerimde,izin ver hissetmeme sevdiğim.
Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Sen üzüldüğün zaman bitiyorum,çöküyorum.Çaresizce ağlamak ve haykırmak geliyor işte o zaman içimden.Nasıl bir duygu bu Yarabbim.
Hiç ayrılmadan saatlerce bakışmak ve konuşmak istiyorum senle.Karşılıklı simit ve ince belli bardakta çay içip sohbet etmek.Gelecekten konuşup planlar yapmak,geçmişteki anılara kahkaha atmak istiyorum.Hep senle olmak istiyorum.
Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Geç buldum erken kaybetmeden ölene kadar sevmek istiyorum.Sahilde gün batımını sarılıp beraber izleyip,kulağına aşkımı anlatmak istiyorum.Sonra ellerimin arasına yüzünü alıp öylece bakıp bakıp ağlamak istiyorum.Seni düşündükçe ağlamaklı oluyorum şimdi. Çünkü sana kavuşamadan ayrılmaktan korkuyorum.
Çünkü sana kavuşamadan ayrılmaktan korkuyorum bebeğim.
Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Seni seviyorum ... Senle beraber uyanıp kahvaltı hazırlamak,alışverişe çıkıp kızımıza ve sana mor balonlar almak,çocuklar gibi oynamak ve size bakıp bakıp Allah'a yalvarmak istiyorum.Bizleri ayırma diye.Bu arada kızımızın adı Sevgi olacaktı değil mi?
Bu günleri hatırlayıp gülmek istiyorum.Seni çocuklar gibi şımartmak istiyorum.Kim ne derse desin ... Seni herkesten çok seviyorum.
Benimle evlenirmisin şimdi?..Ne dersin,bu kısa hayatı seni delice seven ve her istediğini yapmaya hazır olan biri ile paylaşmak istermisin.Evet diyeceğin günü iple çekiyorum bebeğim.
(alıntıdır)