Unutulmazsın ki Sevgilim


Gizli Kalmış Düşler Gibisin Bende Sevgilim…..Gelmelerin Bir Dert, Gitmelerin Ayrı Bir Derttir Senin….Sen Silinmeyen Bir İz Gibi Kalbime İşlemişsin, Sevmelerim Ayrı Bir Dert Seni, Unutmalarım Ayrı Bir Dert Güzelim..

Sanma Ki Unuturum Ben Seni, Sen Özlemlerimin Kalbimde Yer Ettiği Gizli Bir Aşikarsın Benim Kahverengi Gözlere Çalan Sevgilim….
Acımasız Acıları Solurum Senin Yokluğunda, Sensizlik Zor, Sensizlik Dipsiz Bir Karanlık Bana…Mefluç Hayallerimin Arasında Birde O Hayalin Olmasa, Nasıl Dayanırım Ben Yokluğuna….Varsa Yoksa Sensin…Acı Bir Buruk Tebessüm Oldun Bakışlarımda….Yokluğuna Alışmak Ne Kadar Zor Olsa Da, Varlığını Bilip Avunmayla Geçiriyorum İşte Zamanı….Acıların En Katmerlisini Gömdüm Kalbime….Varlığını Bilip Yokluk Gibi Yaşamak Seni Ne Zormuş Sevgilim….Unutma Diyorsun Beni….Unutulur Mu? Sen Gibi Aşka Gönül Vermiş, Sevdasına Gözyaşı Döken Bir Sevgili….Rabbim Unutturmasın Seni….

Kaç Gece Gözyaşı Dökmelerinle Sabahladım Bilemezsin….Dayanılmaz Bir Acı, Çekilmez Bir Çile Gibi Özlemlerin…..Gelsen Sarsan Beni Sevgilim, Tutsan Ellerimden Dokunsan Yüreğime…..Efkar Bulutlarımı Göndersen Geri….Islanmasa Gözlerim Özlemlerinle….İsyan Etmese Yüreğim Ayrılığına….Gelsen Sevgilim…

Müebbete Mahkum Etsem Seni Yüreğime….Solgun Bakışlarımı Açtırsan, Silinmez İzler Bıraksan Mazime…Esef Dolu Bakışlarımı Dindirsen, İç Dünyama Nüfus Etsen Olmaz mı? Sevgilim….Unutmadım Ki Seni….Unutulmazsın ki Sevgilim…..ALINTI