Sende Hayatin Uzun İnce Bİr Yol OlduĞunu DÜŞÜnÜr MÜsÜn?
Uzundur; ÇÜnkÜ Çok Şeyler DeĞİŞİr.değişimm içinse Zaman Şarttir.İncelİĞİ İse Kolay Kopmalardan İlerİ Gelİr. Bİr Anda TÜm GÜzellİkler BuĞulanir Ve İnce Çİzgİ Artik Yoktur.
Karanliklari Severİm. Gece TÜm PİslİĞİnİ Örter, Örter GÜndÜzÜn Saklayamadiklarini...oysa KÜÇÜkken Nasil Da Korkardim Karanliklardan Ve Şİmdİ, Şİmdİ Geceye SiĞiniyorum. Nasil Da Ahenkle Yaziyor Kelİmelerİ Kalemİm. İÇİmde Koskocaman Kahkahalar Kopuyor Bu "ahmak DuygusalliĞa." Zaten Duygularimdan Hep Utanirim. Neden Pekİ?... Öyle Zannedİyorum Kİ; Duygu ErİŞİlmeyen Ve Dİzgİnlenemeyen Bİr Olgu. Tarİfİ Yok, ÇÖzÜmÜ Yok, Garİp, AnlaŞilmaz,"efendİ"..esİrİ OlduĞumuzda Nereye SÜrÜkleneceĞİmİz Bİr Bİlİnmezden Öteye GeÇemİyor. Ve Ben İŞte Bu YÜzden KaÇiyorum Ondan Bİr Korkak Gİbİ...
KÜÇÜk DÜzenİmİ Bozmasin Dİye " YaŞamin Anlamindan" KaÇiyorum Belkİ De. Ama Kendİ İÇİmde DİledİĞİmce Savruluyorum. Bazen Bİr Şarki Yazmak İstİyorum, Bazen Bİr Portre Çİzİyorum Ya Da Oturup Da Bİr "ezgİyle AĞliyorum." Ve Yenİden Soluk SoluĞa YaŞadiĞimiz Kisacik Anlarda "İnsanİ DeĞerlerİ" Hatirliyorum. GÖrÜyorsun "kİrlİlİk Bİze Aslimizi Unutturuyor..."
KeŞfedemeden VedalaŞiyoruz Hayatla. Kİmİm Ben Sahİden? Nelerİ KaÇirdim Hayatta. Hangİ Firsatlari Gerİ GÖnderdİm Bİlemİyorum.gerÇİ Bİlmek, Gİdenlerİ Bİlmek Aci Verİrdİ.
Belkİ Daha KÜÇÜk Bİr Çocuk Gİbİ Ruhum, Bedenİm Ama Kalbİm O Kadar Yoruldu Kİ; ÇoĞu Kez AĞliyor... Belkİde Sirf Bu YÜzden, Kalbİ GÖz Pinarlarina BirakamadiĞindan GÖzyaŞlarini, Kİmse BİrŞey GÖrmÜyor. GÖrÜlen Tek YÖnÜ Hayata KarŞi KatiliĞi. "İntİhar" Bİr KaÇiŞ Öyle DeĞİl Mİ? Hem De Çok Kolay Bİr Veda. ÇoĞu Kez DÜŞÜndÜm Ama Asla Kabullenemedİm. ÇÜnkÜ Kendİmİ "savaŞÇi" OlduĞuma Daİr İnandirdim Hep. Üstelİk De Koparamadim BaĞlarimi "yaŞamin Cazİbesİnden". HergÜn Kendİme İyİ Bİr ÖĞretmen Olmaya ÇaliŞiyorum; DÜŞmeden KoŞabİlmek İÇİn GÖzlemlerİme, YÜreĞİme Ve Beynİme Sariliyorum. Ön Yargilarimdan Soyunuyorum Ve DÜrÜst, GÜzel İnsanlara YÜreĞİmİ AÇiyorum TÜm ÇiplakliĞiyla. YanliŞ Yapiyor Olabİlİrİm GÜvenmekle Ama İyİ Bİr SeÇİcİ Olabİlİyorum ÇoĞu Kez İnan!...D.D