Sen nerde öldün arkadaş. Aldatmalarım yasal olan sınırı çoktan aştı.Şimdi aldatmalarım yasa dışı bir şekilde devam ediyor.Affetmelerim yüreğimden taştı.Taşan gönüller ölüyü; Yerinden kaldırdı.Beklersin acının sınır dışına taşmış saçmalıklarını.

Bekle belki insan kaynaklı bir dünyadan koparak sonsuzluğa erişir.Senin için de dualarım var.
İzlediğim gerçek dışı doğrular, beyne uyarılar gönderme işinden çoktan vazgeçti.Birincisi bitti ikinci bitti, ne olacak üçüncü yaş dönümünde geliyor.Hayallerim ve hayallerin benden koptu .Kopan tek parçamız hayaller değil.’Sen’ kelimesi benden korkmaya başladı.Anlasana edebiyatım beni ortadan kaldırmak için çaba gösteriyor.Anlasa senden vazgeçmek mümkün değil.

Sor beni yanındaki en sevdiğin insana.
‘Affet sen bana göre değilsin.’
‘Affet ona seni soramam’
Anladım sen bana göre değilsinAnladım bana bir tek kelimen olsun.Nerden çıktı bu yaşam sınırları?Biz nerden çıkarırdık bu sınırları.Yaratıcı bizim için nasıl sınırlar çizmişti.Yaratıcı beni nasıl yaratmıştı.Nasıl yaratmıştı ki hala seninleyim.?
Neden hala karanlık kuyulara sorular soruyoruz.?

Ben çok güçsüzüm.Ne kadar seni suçlamışsam bana kızma olamaz mı?.Ben seninle odum diye bana kızarsan ben ne yaparım.Saf ruhunla bana dair ne düşüncen vardı.

Beni unut başka başka insanlar bulursan mutlu olursun. Başka bir kız bul derken sen; senden başka bir kıza yanaşmayacağımı adın gibi biliyordun.Sen elbette gerçeği kavramıştın.Gözlerim kapalı sen yanımda olamazsın.Uzak olan ne kadar da tatlı görünür.

Bu işin suyu çıktı mı?

Allah’ım uzak olan her zaman tatlı olsa ne güzel olurdu. Yakınımdakiler ne kadar da çirkin.İnsanoğlu ulaşılmayandan ne kadar uzak olursa onu ister.Senin açından ben ne kadar da yanındayım.Sen benden uzak olamazsın.Güzellik kendini saklamasa ne iyi olurdu.

Durumlar değişirse insanlar ne yapardı? Farklı bir dünyaya adım atacağımız kesin.(alıntıdır)