Bilemedik anlayamadık,göremedik……Aşk serbest piyasada, kredi kartına on iki taksitle satılıyorlar. Eğer günahkar olacağınıza inanmıyorsanız, aşkı düşük bir faiz oranıyla hemen sahip olabilirsiniz.İleriki bir zaman dilimde sahip olduğunuz aşkın borcunu yavaş yavaş ödersiniz.Çevrede çok fazla müşteri çıkmaya başladı.Ne kadar fazla piyasayı araştırırsanız sizin için maliyeti o kadar düşük olabilir.!!!!!!

İsteyen kısa yoldan aşk sahibi olabilir.Dikkat edin faiz oranları birden yükselirse borcunuzu ödeyemezsiniz.!!!Birde bakarsınız mahkemelik olmuşsunuz .Alacağınız Aşkın fiyatını iyi ayarlamak gerekir.!!!Kimse kimseyi anlamak zorunda değil.Türkiye’de serbest piyasa ekonomisi var.İsteyen istediğine en kısa yoldan sahip olabilir.Neden insanların zoruna gider ki?!!!!!!!

Peki şimdi akıllara fakir olan nasıl satın alacak diye bir düşünce aklınıza gelebilir.Artık onu da fakirle düşünsün.

Magazinciler ve magazinci takılmaya çalışan kesim aşkı; paraları çok fazla olduğu halde taksitle satın alırlar.Sonra tekrar büyük bir karla satarlar.Aslında onlar zarar etmişlerdir.Kimi örnek alacağımızı çok iyi düşünelim.Bizlerde onlar gibi aşkı ağlatmayalım.Bizde onlara benzemeyelim.

Lütfen kendimizi tanıyalım.Ben insanları eleştiriyorum.

Ama şunu bilmenizde fayda var.Amacım gözlerimizin açılması.Başka bir amacım olamaz.Keşke değerlerimiz parayla satılmasaydı.Yazık gittikçe dünya dibe batıyor.Ben yinede aşkıma sahip çıkmaya çalışıyorum.Aşksız yaşamıyor.

Ben hiçbir zaman; samimiyetle ilerlediğim bir yolda taviz vermem.Ben kimseyi suçlamıyorum.İçimizde saklı olanları ben bilemem.Herkes kendine göre bir çizgi çizmiş olabilir.İsterim ki gönüller arınsın anlamsızlıklardan.
Kimse ben mükemmelim diyemez.Zaten kimse kimseden mükemmel olmayı beklemez.Yeter ki değerlerimize ve kendimize biraz daha sahip çıkalım.

Kırıcı olmak istemem………………..
(alıntıdır)