SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?

Her sabah uyandıgım gün ısığındı,kücük dünyama sızan aydınlıgın kendisindesin.Geldiginde apaydınlık kaplanan gözleri,gittigin vakit en koyu karanlıklara düser biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?

Gün boyu yasadıgım her dakikayı gösteren sol yanımda tasıdıgım saatimin akrebindesin.Her gösterdigi anda seni özlerim her saniye gecişinde sensizligi cekerim.Bu nekadar zordur sana atan yüregimde biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN ?
Kalemimin ucundan damlayan siir tadıyla her bos kagıda yazılan en güzel kelimelerdesin.Ne kalemim yazabilir ne kelimeler anlatabilir ifade zorlugu cektigim en yogun sevgimdesin bendeki seni anlatmak nekadar zordur biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?
Her gece dalmak istedigim uykulara inat beynimin her hücresini kaplayan düsüncemdesin.Uyumaya calıstıgım en pembe düslerimdesin.Sensiz yasadıgım rüya aleminin her defasında benim icin kabus gibi oldugunu biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN ?

Sen benim icime cektigim nefessin.Bunu böyle bilipte aldıgım nefesi bosluga üflemek nedemek biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?
Gözlerimde,ellerimde,yasadıgım her saniyemde,bugünümde,yarınımda,aksamımda.Yanlız odamı kaplayan duvarların yankısında sana hissettiklerimi sana olan özlemimi bir kagıtlara siir gibi birde o duvarlara her gece haykırdıgımı biliyor musun?


SEN NERDESİN BENDE SİMDİ ANLIYOR MUSUN ?(alıntı)