Bu yazıya nerden başlasam; sonu sana çıkacak biliyorum! Sen'li cümleler dolacak gözlerime... Gülüşünü yazmak isteyecek içiM yapamayacağım... O kadar güçlü değilim çünkü..Sende biliyorsun bunu!!! Bende baştan sona seni yazarım o zaman.. Sen... Diye başlayıp, sen... Diye bitiririm satırlarımı! Belki o zaman diner gözümün yaşları!Sen... Oysa ne güzel gelmiştin hayatıma... Masmavi mucizem olmuştun! Hayatıma dolmuştun! Her yerde sen vardın. Her şey senle güzeldi! Sen her şeydin! Nefesimdin..Gittin... Ölüyorum!!!
Sen... Uğruna kimlerden vazgeçtim... Neleri feda ettim bir bilsen... Sen benimleydin ya.. Önemi yoktu küçük şeylerin! Oysa ben detaycıydım... Hayatı ayrıntılarda, hep en uçlarda yaşardım! Sen beni yanına çağırdın.. Anlat dedin...Gittin... Susuyorum!!!Sen... Anlık değil, günlerce süren mutluluklar yaşattın bana! Gülüşünü düşünmek bile ısıttı içimi... Sen varsan güzeldi hayat sen varsan doğardı güneş, sen varsan gök MaVi'ydi...Gittin... Karanlıklarda kayboluyorum!!!!
Sen... Yanımdayken... Ağlatan tüm şarkılar anlamsızdı... Aşk mutluluktu, sen aşktın ve ben seni yaşıyordum! Üzülecek hiçbir şey yok gibiydi... O şarkılar bile acıtmıyordu içimi...Gittin... Ağlıyorum!!!Şimdi ne desem boş... Niye gittiğini bile söylemedin bana! Olmuyor dedin! Uzatmayalım dedin! Ama söylemedin sebebini! Bir gün karşına çıktığımda, biliyorum gözlerime bakamayacaksın... Böyle apansız, böyle acımasız, böyle...! Böyle bir gidişi hak etmedi bu aşk!!! Bunun sende farkındasın...İşte sona geldik! Belki bu kadarı bile fazladır sana... Senin için değil zaten bu satırlar, aşkım için, sadece onun hatırına!
Sen... Gittin ya... Ne deyim sana bilmiyorum!!!
ALINTI