KOVA
Çevresinde yargı yeteneklerinin mükemmel oluşları ile tanınırlar. Değerli dostları sayesinde yaşam kaliteleri daima yüksek olacaktır. Güçlü bir iradeye sahiptirler. Yönetici bir kişilik sergilerler. Girişimcilik ve iş yetenekleri sayesinde ticaret dünyasında isim yapabilirler. Tutucu bir yaklaşım içinde olsalar bile gizli aşk duygularına meyillidirler. Yaşamları boyunca partnerleriyle kişilik çatışmaları yaşayacak aşk hayalleriyle ilgili çelişki yaratan düşünceler içinde olacaklardır.. Sezgisel yetenekleri oldukça gelişmiştir. Toplumda kişisel ve öncü bir karaktere önem vereceklerdir. Sanatkar ruhlu oldukları için iş hayatında profesyonel bir başarı sergileyeceklerdir. İyi bir eğitim ile edebiyat kabiliyetini birleştirerek kendilerine yaşamda iyi bir kariyer sahibi olurlar.

Bugün Doğan Kadınlar
Sosyal ortamlar vazgeçemedikleri bir tutku ise de hisleri çok uzaklarda bir yerlerde ve yabancı dünyaların arayışı içindedirler. İçinde bulundukları süreç bile onlar için keşfedilecek nedenselliklerle doludur. Bu anlamda yakın aile çevresine olan bağlılıkları önemlidir. Mevcut olan her şeyin en iyisini ararlar.

Bugün Doğan Erkekler
Duygusal yapılarını sanatçı ruhlarıyla pekiştiren bu kişiler yaşamı adeta bir sahne gibi görürler. Enerjik ve hızlı hareket ederler. Olaylara mizahi bir yaklaşım getirir ikili ilişkilerini sıra dışı esprili bir şekilde ele alırlar. Yaşamı istedikleri gibi kurgulayan bu kişilerle yaşamak oldukça hoştur.

Bugün Doğan Çocuklar
Ne düşündüklerini asla bilemezsiniz. Hedefleri konunda inatçı fakatpaylaşımcı değildirler. Bebekliklerinde şaşırtıcı bir şekilde zeka oyunları sergilerler. Ebeveynlerinin özel ilgilerine ihtiyaç duyarlar. Çözülmesi en zor problemleri bile kolayca çözerler.