Yoğun iş temponuzda mola verip tatil yapamıyorsanız, bu sıkıcı durumu size önerdiğimiz kurslarla eğlenceli hale getirin ve rahatlayın...Lider koçlar
Liderlik hırsıyla yanıp tutuşan Koçlar için doğalarında gizli olan koçluk becerilerini geliştirmelerine yardımı olacak bir kurstan daha iyi ne olabilir ki? Koçluk becerilerini geliştirme kursu bu günlerde çok fazla rağbet görüyor. Modern dünyanın en popüler terimlerinden biri haline gelen "koçluk", bu durumda yönetici adaylarına verilen kısa bir eğitim sürecini kapsıyor. Ekip performansını artırmak adına motivasyon ve hedef belirleme gibi çalışmalar öğrencilere öğretiliyor. Koç olmanın hakkını vermek isteyenlere duyuruyoruz.Boğaların kalbine giden yol
Erkeğin kalbine giden yol boğazından geçermiş derler. Söz konusu boğalar olunca, cinsiyet ayrımı yapmaksızın, kalplerine giden yol gerçekten de midelerine uğrmadan edemiyor. Obur olarak nitelendirilen yemek yemeği çok seven boğlara en uygun kurs tabiki yine yemekle ilgili. Temel pasta yapımı, süsleme sanatı, katlı pasta teknikleri ve çikolata yapımı gibi kursların bulunduğu kursları öneriyoruz. Ders sırasında yaptığınız pastaları ders sonrası evinize götürebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Dikkat edin parmaklarınızı yemeğin.

Sahne ikizlerin
Oyunculuğun ilk kuralı, hayalinizdeki karaktere bürünebilmektir. Lakin ikizlerde, astrolojinin etkisi sayesinde, yaratmaya çalıştığı karakterden tam iki tane zaten vardır. Geveze, zeki, bir o kadar da vücut dilini iyi kullanan bu burç için en uygun kurs tabii ki de oyunculuk!

Yengeçlerin yelkenleri fora
Su grubunun en duygusalı olan yengeçler tam bir deniz tutkunudur. Kırılgan ve savunmaya muhtaç olan yengeçleri açık denizlerde kendilerini koruyabilmeleri için yelkencilik kurslarını öneriyoruz. Deniz hukuku, teknenin bölümleri, yelken teorisi, uygulamalı navigasyon eğitimi, haberleşme, ilk yardım, tekne manevraları gibi dersler içeren kurs programı yaklaşık 1 ay sürüyor. Kurs sonunda başarı ile geçtiğiniz taktirde amatör denizci belgesi alarak açık denizlerin en cesur yengeci olarak anılabilirsiniz.

Yeni nesil aslan terbiyecisi yoga
Tarihin en ünlü Aslanlarından biri olarak bilinen Napoleon Bonaparte, 18. yüzyılda Zodyak'ın gücünü kanıtlarcasına "para para para!" diye bağırmış. Krizin etkisinin artığı bu günlerde lüksü, parayı ve gösterişi seven Aslan burcu insanlarına zor geliyor. Kemerleri sıkmak, rahatlıktan feragat etmek, paranın hışırtısını daha az hissetmek hiç de bir Aslan burcunun seveceği şeyler değil. Bu kadar ekonomik ızdırabın ve stresin sonucunda bugünün Napoleon'larına strese yönelik yoga kursunu tüm samimiyetimizle öneriyoruz.

Göklerin hakimi başaklar
Çalışkan ve disiplinli Başakların en çarpıcı yanı riski sevmeleridir. Paraşütle atlamak ve bungee jumping gibi aktiviteler Başakların en zayıf noktalarıdır. Böylece biz de planör başlangıç kursunu Başaklara uygun gördük. Aylık planörlük eğitimi sonunda öğrencilere sertifika veriliyor. Planör kursu için başlıca şartlar, sağlık raporu almanız, on beş yaşından büyük ve en az ilköğretim okulu mezunu olmanız, en az 1,65m.en fazla l,90m.boyunda ve 45kg ile 90kg arasında olmanız gerekiyor.

Heykeltraş teraziler
Dengeyi sembolize eden Teraziler el sanatlarında çok yeteneklilerdir, dolayısı ile biz de, heykeltıraşlık kursunu öneriyoruz. Derste geleneksel seramikten günümüz seramik çalışmalarına kadar, çamur ve yardımcı malzemeleri kullanılarak, temel şekillendirme yöntemleri ve obje yaratma çalışmaları yapılıyor.

Şarapsever akrepler
Burç kuşağının en çekici burcu olarak bilinen Akreplere en uygun kurs tabii ki şarap kursu. Kurs programında, romantik aksam yemeklerinin vazgeçilmezi olan şarapların gizemli dünyasına konuk oluyorsunuz. Kurs, bronz, gümüş ve altın kademelerinden oluşuyor. Son kademe olan altına ulaştığınız zaman şarap kültürü adına her türlü bilgiye sahip oluyorsunuz. Haydi Akrepler, hem kültürünüzü artırıp hem de biraz çakır keyif olmaya ne dersiniz?

Bohem yaylar
Gezgin Yay burçları için en ideal kurs yurt dışı şarap ve gastronomi eğitimidir. Avrupa'nın en önde gelen şarap bağları geziliyor, tadım günleri düzenleniyor, ülkenin yemek, sanat ve yaşam kültürü inceleniyor. Yayların gezmeyi seven, özgür ve araştırmacı kişilik özelliklerini göz önünde bulundurduğumuz zaman, Zodyak'ın en entellektüel burcunu elinde kadehiyle üzüm bağlarında hayal edebiliyoruz.

Oynak oğlaklar
Sorumluluk ve disiplin gezegeni olan Satürn tarafından yönetilen Oğlak burçlarına rahatlamaları ve eğlencenin tadına varmaları için dans kursları öneriyoruz. Latin dansları,hip-hop, oryantal, Arjantin tango, modern dans kursları ile hayatlarını renlendirebilirler. Bu yaz geleneksel Oğlakların hayatları, dans sayesinde biraz olsun renkleniyor.

Yazar kasa kovalar
Dahilerin burcu olarak bilinen Kovalar, çelişkili iç dünyalarını dışa vurmalarına yardımcı olması için senaryo kursuna gönderiyoruz. Kurs boyunca alınan derslerin sonunda her bir öğrenci, bir film ya da dizi senaryosu geliştirecek seviyeye geliyor.Kurslar her yaştan ve meslekten öğrenci kabul ediyor. Kovalar, hayalleri dışa vurma zamanı!

"Balık" adamlar
Sezgisel ve romantik bir su burcu olarak bilinen Balıklar'a, denizin derinliklerini keşfetmeleri için dalgıçlık kursu öneriyoruz. Denizlerinde yaptığı dalgıçlık deneyimleri sayesinde Balıklar, su altını yakından görebilme, profesyonel dalgıç eğitmenler tarafından bilgilendirme imkanı buluyorlar. Rengarenk balıkları, bitkileri ve daha fazlasını yakından görebilir, unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz. Haydi Balıklar, yeryüzü size göre değil; yuvanıza, ait olduğunuz denizlere dönme vakti geldi...