Koç Burcu

Sevgili koç burçları, temmuz ayında aşk hayatınız renklenecek. Uzun süredir konuşmayı düşünüpte konuşamadığınız biri varsa bu ay bunun için çok uygun bir ortam olacaktır.Fakat bu yeni ilişki uzun vadeli olmayabilir. Kendinizi fazla kaptırmayınız.Eğer Partneriniz varsa temmuz ayında tutkulu , ateşli bir aşk hayatı sizi bekliyor.

İş hayatınız da ise , iletişim ile alakalı bir işte çalışıyorsanız. Yada pazarlama ile alakalı bir bölümdeyseniz , temmuz ayı işinizde çok iyi olacağınızı gösteriyor. Aşırı sıcaklardan dolayı dikkat eksikliği olabilir. Gece uyku düzenizi bozmazsanız bunun da üstesinden geleceksiniz. Yeni projelere başlarken acele kararlar almayınız bu projenizi negatif yönde etkileyebilir.

Sağlık açısından ise , temmuz ayında durduk yere gelen baş ağrıları gözüküyor. Yoğun iş temponuzdan bazen sıyrılıp , kendinizi şımartarak küçük tatiller yapmalısınız.


Boğa Burcu

Sevgili boğa burçları, temmuz ayında ikili ilişkileriniz son derece iyi geçicek , romantizmin doruklarına ulaşacaksınız.Partnerinizi çok iyi tanıdığınıza inanıyorsanız bir sonraki aşamaya geçmek için çok iyi bir aydır temmuz. Temmuz ayında yeni bir ilişkiye başlayacaksanız, ilişkiniz uzun vadeli olabilir. Karakter olarak fazla değişikliklerden hoşlanmaya bir yapıya sahipsiniz.

İş hayatınızda ise , aile büyüklerinizin size bırakmış olduğu mirası satmanız gündeme gelecektir. Temmuz ayında alım-satım işlerinde kar sağlayabilirsiniz. Borsada bir miktar paranız varsa yine sizin için kazançlı bir ay olacaktır.Tatile çıkmayı düşünüyorsunuz fakat temmuz sonuna kadar işlerinize odaklanmalı ve yıllık izninizi ağustos ayında kullanmalısınız. Temmuz ayı iş hayatınız için çok verimli geçecek bir ay.

Sağlık açısından ise boğalar, yaz ayı olmasına rağmen nezle’ye dikkat. Boğazlarımızı aşırı soğuk yiyecek ve içeceklerden korumalıyız.


İkizler Burcu

Sevgili ikizler burcu , temmuz ayında içiniz kıpır kıpır partneriniz ile çok hoş vakit geçireceksiniz. Bazı anlaşmazlıklar da olacaktır fakat büyük kavgalara dönüşmeyecektir.Bu tartışmalar ilişkinize renk bile katabilir. Romantizmden uzak bir ay olacak sizin için. Ama karşı tarafı ikna kuvettiniz çok yüksek olduğundan romantik olmasada bağlayıcı ve ikna edici olabiliyorsunuz.

İş hayatınızda ise , temmuz ayında iletişimin ön plana çıktığı sizinde bu konuda işinizi ustalıkla yaptığınız bir ay olacaktır. Satış , pazarlama gibi departmanlarda çalışıyorsanız , girişkenliğiniz ve ikna kabiliyetinizin yüksek olmasınında size getirdiği avantajları kullanarak firmanıza katkıda bulunabilirsiniz.Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızın takdirini kazanacaksınız.Bazıları bu takdiri size bire bir söyleyemeselerde sizi takdir ediyorlar.Ufak bir kıskançlıkla birlite tabii .

Sağlık açısından ise , Sigara içiyorsak sigarayı azaltmalı , içmiyorsak sigara içilen ortamlarda bulunmamalıyız. Temmuz ayı ciğerlerinizin çok hassas olduğu bir aydır.Ayrıca aşırı koşturmacadan doğan bacak ağrılarınada dikkat etmelisiniz.


Yengeç Burcu

Sevgili yengeçler , temmuz ayında partneriniz ile son derece romantik bir ay yaşayacaksınız. Onu süpriz bir akşam yemeğine çıkararak etkileyebilirsiniz. Yada evde kendi ellerinizle hazırladığınız güzel bir akşam yemeği yine partnerinizi çok etkileyecektir.Fakat önemli bir uyarıda bulunmakta fayda var temmuz ayında partnerinizi bunaltacak derecede sahiplenici olmamalıyız.

İş hayatınızda ise, temmuz ayında katıldığınız iş toplantılarında , yeni geliştirmeye başladığınız projerlerde son derece başarılı olacaksınız ve patronunuz tarafından ödüllendirileceksiniz ( manevi yada maddi ) . Üstlerinizin size olan bu ilgisi diğer çalışma arkadaşlarınızın sizi kıskanmasına neden olacaktır. Ayrıca temmuz ayında biraz daha hayalci olabilirsiniz ve gerçekte yapmanız gereken işleri gözünüzden kaçırabilirsiniz.

Sağlık açısından ise , solunum yolu hastalıklarına dikkat etmeliyiz , son zamanlarda yine fazla kilo almaya başladınız. Spor yaparak sağlıklı bir biçimde kilo vermeliyiz yoksa ileriki zamanlarda aşırı kilo alımı başınıza daha büyük sağlık problemleri açabilir.


Aslan Burcu

Sevgili aslanlar , temmuz ayında meditasyona başlayabilirsiniz. Partneriniz ile olan problemlere , yeni bir ilişki isteğine odaklanmanız için size yardımcı olacaktır. Bu ay alınganlığı bir kenara bırakıp olgun bir birey gibi düşünmelisiniz. Fikirlerinizi dile getirmezseniz kimse kafanızın içine girip düşüncelerinizi okuyamaz. Karşınızdakine şans tanıyın.

İş hayatınızda ise , kreatifliğinizin ön planda olduğu bir ay geçireceksiniz.Bu ay başlayacağınız yeni projeler geleceğinize büyük ölçüde olumlu etki edecektir. Evliyseniz ve çocuklarınız varsa bu ay onların geleceği hakkında planlar yapacaksınız. iş hayatınızda kendinize güvenmelisiniz her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güç sizin içinizde.

Sağlık açısından ise , tansiyona dikkat etmeliyiz . Kollarımızı yoracak ağır şeyler kaldırmamalıyız. Spor yapmalıyız.


Başak Burcu

Sevgili başak burçları , temmuz ayında partnerinizin büyük – küçük hataları gözünüze ilişecek , pireleri deve yapabilirsiniz . Bu tutumunuz ikili ilişkilerinizde ileriki aylarda kapanması zor olan problemlere yol açabilir. Temmuz ayında sabırlı ve sakin olmanız da fayda var. Aşırı sabırsız hissediyorsanız kendinizi partneriniz ile temmuz ayında pek sık görüşmemelisiz.

İş hayatınızda ise , detaycı özelliğiniz sayesinde işinizi iyi yapacaksınız. Problemleri ve hataları tespit etmede büyük bir başarı söz konusu. Geçmişte başladığınız ve bir türlü bitiremediğiniz projeleri tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Temmuz ayında tekrar gözden geçirme işlemi işinize yarayacaktır . bu ay çok dikkatli olmanızdan dolayı bu size arti puan kazandıracak.

Sağlı açısından ise , sindirim sistemi ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz . Beslenmenizde sulu yemeklere daha çok önem vermeli ve fast food tan kaçınmalısınız.Terazi Burcu

Sevgili teraziler , bu ay partnerinizin istekleri karşısında onu hep alttan alacaksınız . Küçük tartışmalara girsenizde detaylara önem vermediğiniz için yine alttan alacaksınız ve tartışmalar büyümeden tatlılıkla çözülecektir.İkili ilişkilerin uzun vadeli yürümesinde iki taraftan birinin daha sakin , mantıklı ve sabırlı olması gerekir.Sizin ilişkinizde bu vasıfları siz taşıyorsunuz. Partneriniz son derece şanslı.

İş hayatında ise , temmuz ayında toplantılara katılabilirsiniz . Yeni iş arkadaşlarıyla tanışabilirsiniz ve bu kişilerle fikir alış verişlerinde bulunabilirsiniz. Yeniliklere açık olduğunuzdan iş hayatınızda da başarılı olacaksınız.

Sağlık açısından ise teraziler , kadın ise temmuz ayında basen bölgelerimizin kilolanmasına dikkat etmelisiniz. Erkek teraziler ise dolaşım sistemi rahatsızlıklarına dikkat etmelidirler.Akrep Burcu

Sevgili akrepler temmuz ayında , partnerinize olan aşkınızın doruk noktasında olacağı bir ay sizi bekliyor. Yalnız gizli işler çevirmeye kalkmayınız. Temmuz ayında ortaya çıkabilir. Kıskançlığınızı dizginlemelisiniz . Olup olmayacak şeyleri kafanıza takıp partnerinizi bunaltmamalısınız. O size değer veriyor.

İş hayatınızda ise , temmuz ayında uzun süredir yakalamak istediğiniz yoğun konsantrasyon gücüne kavuşacaksınız. Araştırma ve inceleme gerektiren tüm işlerde temmuz ayında başarılı olacaksınız. Sadece biraz kendinize olan güveniniz eksik.

Sağlık açısından ise , tansiyonumuza dikkat etmeliyiz. Aşırı sıcaklar nedeniyle temmuz ayında gezilerimizi saat 16:00 dan sonra ya bırakmak daha mantıklı.Bol bol sulu yiyecekler tüketmeliyiz.Yay Burcu

Sevgili yay burçları , uzun zamandır partnerinize söylemek istediğiniz şeyleri paylaşmak için temmuz ayı sizin için çok uygun bir ay olacaktır. Hem karşı tarafın daha anlayışlı olduğu hemde sizin kendinizi daha iyi ifade edebildiğiniz bir aydır temmuz ayı. Partneriniz ile ufak tartışmalarınız olsada ciddi boyutlara gelmeyecek ve sabrınız sayesinde üstesinden geleceksiniz.Sadece Peşin hükümlü olmayın.

İş hayatınızda ise , patronunuzla aranızda iyi ilişkiler görülüyor. Temmuz ayı maaşınıza zam istemeniz için uygun bir ay. Çok fazla şeyi düşündüğünüzden işinizdeki bazı konulara odaklanamıyor ve çabuk bitiremiyorsunuz. Konsantrasyon eksikliğiniz var.

Sağlık açısından ise , baş ağrılarına dikkat etmeliyiz , havanın çok sıcak olduğu saatlerde dışarıda bulunmaktan kaçınmalıyız.Oğlak Burcu

Sevgili oğlak burçları temmuz ayında , ikili ilişkilerinizde aşırı inat olacaksınız. Karşı tarafın isteklerini dinlemeyip başınıza buyruk olacaksınız.Unutmamalısınız ki ikili ilişkiler özen ister , kendinizden biraz ödün vermezseniz ilişkiniz kötü sonuçlar doğurabilir.

İş hayatınızda da inaçılığınız ön plana çıkıyor. Kendi işinizin patronuysanız başınıza buyruk, dediğim dedik tavırlardan vazgeçmelisiniz, çalışanlarınızında bir dayanma limiti var. Yeni fikilere her zaman açık olun ve çalışanlarınızın kafalarındaki projeleri tamamen anlatmalarına olanak tanıyın. Aynı şekilde eğer bir iş yerinizde bir grup içerisinde çalışıyorsanız. Ortak bir şeyler üretiyorsanız diğerlerininde ne dedikleri önemli.Sizin grub yöneticisi olmanız fark etmez . İnat etmek size temmuz ayında hiçbir şey kazandırmayacak dahası sizden bazı şeyleri götürebilir.

Sağlık açısından ise oğlaklar , sağlıklı beslenmeli fastfood tarzı beslenmeden uzak durmalısınız. Bel ağrılarına dikkat.Kova Burcu

Sevgili kovalar , temmuz ayında ikili ilişkilerinizde partnerinizle aranız biraz donuk olacak daha çok arkadaşlarınızla zaman geçireceksiniz. Partnerinizi arkadaşlarınızla tanıştırabilirsiniz. Sosyal ortamlarda hep beraber güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca birlikteliğinizi başkalarına haber vermek için çok güzel bir fırsattır. Sizi kıskananlar olacaktır.

İş hayatında ise , umutlarınız yeniden yeşeriyor , çalışmak için çok isteklisiniz. Temmuz ayında Yaratıcılığınız üzerinizde bu ay geleceğe yönelik projelerinize başlarsanız sizler için gerçekten somut adımlar olacaktır.

Sağlık açısından ise , dolaşım sistemi bozukluklarına dikkat etmeliyiz. Gergin ortamlarda bulunmamalı ve her negatif olaya aşırı tepki göstermemeliyiz.Balık Burcu

Sevgili balıklar , partnerinizle romantik ilişkiler kuracaksınız . Bazen de yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. İçinizden geleni yapmanızda fayda var . Başkalarını mutlu etmek adına kendiniz mutsuz olmayın.
Karşı taraftan şüphe etmeyi durdurmalısınız. Şüpheci tutumlar içinde olmanız partnerinizin sizin için düşündüğü olumlu düşüncülerin değişmesine neden olacaktır.

İş hayatınızda ise , yaz ortasında olmamızdan dolayı işinizde bir konsantrasyon eksikliği görülüyor. Yıllık izninizi henüz kullanmadıysanız . 1 haftalık iyi bir tatil sizi işinize motive edecektir. Tatile çıkamıyorsanız , detay gerektiren işlerinizi ertelemenizde yarar var.

Sağlık açısından ise balıklar, ciğerlerimize dikkat . Şeker , sigara , alkol gibi bağımlılık yaratan maddelerden uzak durmalısınız.