KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Uzunca bir süredir beklediğiniz haber bu hafta da gelmeyecek. Onun yerine hiç beklemediğiniz başka bir haber alacaksınız ve yıllardır yanlış haberi beklediğinizi hayretle farkedeceksiniz.
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bu hafta karşı cinsle olan ilişkilerinizde oldukça şanslısınız ancak bulunduğunuz yerde hiç karşı cins olmaması işinizi biraz zorlaştıracak. Sabah içtimasına dikkat.
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bu sabahtan itibaren yoğun çalışmalarınızın mevyelerini toplamaya başlayacağınız huzurlu ve kazançlı bir döneme gireceksiniz. Öğlene kalmadan o dönemden çıkıp yine eşşek gibi çalışmaya devam edeceksiniz.
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bu hafta uzun bir süredir görmediğiniz bir aile büyüğünün ziyareti sizi biraz şaşırtacak. Söz konusu aile büyüğünün 2 sene önce ölmüş olması bu ziyareti daha da ilginç hale getirecek.
ASLAN (24 Temmuz - 23 Ağustos)
Bir süredir devam eden öfkeli ve saldırgan haliniz biraz dindi ve durum değerlendirmelerini daha iyi yapabilecek bir hale geldiniz. Şimdi sakin olup o cesetten nasıl kurtulacağınıza konsantre olmanız gerekiyor.
BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)
Bu şekilde içe kapanık olmaya devam ederseniz, etkisinden çok zor kurtulabileceğ iniz bir çöküntüye girebilirsiniz. Dışa dönük olayım biraz gezip dolaşayım derseniz ona da para yok. Gerçekten acınacak bir haldesiniz.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)
Önümüzdeki bir kaç günde dost zannettiğiniz kimselerin hakkınızda yaptıkları dedikodular size kadar ulaşabilir. Bize dün ulaştı ama çok büyük yemin ettik kimseye anlatmayacağımı za. Yine de şu kadarını söyleyelim: yarısı bile doğruysa allah sizin belanızı versin.
AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)
Bir süredir zihinsel aktiviteniz fiziksel durumunuzdan çok daha güçlü. Şüphesiz belden aşağınızın felçli olmasının da bunda büyük katkısı var. Olaylara iyi yönden bakmaya çalışın.
YAY (23 Kasım - 22 Aralık)
Eşinizin aşırı derecede kıskanç ve şüpheci tavırları yüzünden evliliğinizde mutsuz bir dönem geçiriyorsunuz. Bu mutsuzluğu sevgilinize yansıtmamaya dikat edin.
OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
Hafta başında Jüpiter ve Mars'ın aynı hizaya gelmesi duygusal durumunuzda gözle görülür bir rahatlamaya yol açacak. Milyonlarca kilometre ötedeki yörüngelerinde dönerken böyle bir şeyi nasıl başardıklarına Jüpiter ve Mars'ın kendileri de gerçekten çok şaşıracaklar.
KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)
Bu sıralar yine duygusal açıdan yoğun ve karmaşık bir dönemden geçiyorsunuz ancak bu durum yeteneksiz olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor. Lütfen çok rica ediyorum şiir yazmaktan vazgeçin artık.
BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
Önemli gelişmeler ve fırsatların eşiğindesiniz ve gelişmeler önemini yitirip fırsatlar kaçana kadar da o eşikte kalacaksınız. Size ne desek boş.