Balık Burcu Aralık 2012, Aralık 2012 Balık Burcu Yorumu

İŞ:Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha keskin bakacaksınız. Yazarlık, basın yayın ve öğretmenlik mesleğinde olanlar için olumlu bir dönem. Politika ile ilgileniyorsanız, bu dönem istediğiniz başarıyı yakalama şansınız yüksek. Her şeye rağmen tercihlerinizi doğru kullanmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin size vereceği sıkıntıları atlatma konusunda sabırlı davranmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyen konumdasınız. Bu ay, yüksek hedefleriniz var.


AŞK:Gizem ilginizi çekecek. Sizden yaşça büyük veya kariyer sahibi kişilerle karşılaşarak bazı anlaşmalar yapacaksınız. Eski dostlarınızdan teklifler alabilirsiniz. Bu ay, bir çok radikal karar sizi bekliyor. Yeni yılı en farklı şekilde karşılayacaklardan biri olacaksınız. Entelektüel çalışmalar içine gireceksiniz. Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve eğleneceksiniz. 1-11 Aralık dönemi yoğun duygular içindesiniz. 9-27 Aralık tarihlerinde ise geçen ay başlayan aktiviteler bu ay da devam edecek. Gizli bir çekiciliğiniz var. Gözler sizin üzerinizde; bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyor ve çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz.

SAĞLIK:
Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. 17 Aralık’tan sonra yeni bir rejime başlayabilirsiniz. Meditasyonla ruhsal geilişimi ön plana çıkartın. Bu ay, öfkenize hakim olduğunuz sürece sağlığınız bir sorun çıkarmayacak. Bu ay çok radikal kararlar sizi bekliyor. Ayrıca çekiciliğinzle etrafınızdaki herkesi büyülüyorsunuz.