Kova Burcu Aralık 2012, Aralık 2012 Kova Burcu Yorumu

İŞ:Düşünceleinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Ruhsal gelişiminizi her şeyden üstün tutmak isteyebilrisiniz. Sizinle aynı düşüncelere sahip kişilerle işbirliği yapmanız mümkün. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir ay olacağından emin olabilirsiniz

AŞK:Arkadaşlar gruplarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve birlikte daha çok vakit geçireceksiniz. Yakın çevreniz gittikçe artacak ve yeni dostlarınızı evinizde ağırlayacak, onlarla gecenin geç saatlerine kadar sohbetler edeceksiniz. Bazılarınız, yeni yıla yeni aşkları ile girecekler. Birçok Kova, bekledikleri güzellikleri yakalayacak.

SAĞLIK:Bu ay, sağlık konusunda oldukça disiplinli hareket edeceksiniz. Katılacağınız organizasyonlarda kontrollü bir şekilde davranmanız, sizi sıkıntıya sokacak sonuçları engelleyecek. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli nl malısınız. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz Birçok Kova bekledikleri özellikleri bu yıl bulacaklar. Bazıları ise yılın sonunda gerçek aşkla tanışacaklar.