Yay Burcu Aralık 2012, Aralık 2012 Yay Burcu Yorumu

İŞ:Kısa yollar ve küçük davetlerde karşılaşılan kişilerden, iş teklifleri gündeme gelebilir. İletişim konusunda becerileriniz size şans kapılarını açacak. İletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. Aile bireyleriniz arasında süregelen bir sürtüşme varsa, bu ay uzlaşılamayan konunun tatlıya bağlanacağını görecek ve çok sevineceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz huzura da böylece kavuşacaksınız. Çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işlerle gündemde olacaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

AŞK:Güneş’in de olumlu etkileri ile Mars size gereken cesareti ve girişimciliği veriyor. Bu tür kozmik olumlu etkileri kendi yararınıza çevirmek için, iş yaşamınızda hemen girişimci yapınızı ortaya koyacak ve mantık çerçevesinde gerekli atılımları sergileyeceksiniz. Bu anlamda, Venüs de, kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kariyerinizi olumlu etkileyecek güçlü işbirliklerini gündeme getirecek, iş ve aşk aynı anda gündemde olabilir. Bir anda bu kadar yoğunlaşmak gözünüzü korkutmasın, siz bu durumla baş edebilecek kapasitedesiniz.

SAĞLIK:İstemediğiniz halde kilo alabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizin sağlığı için vitamin almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuza önem vermelisiniz. Bu arada, özellikle kadın Yaylar ağır yükler kaldırmamaya özen göstermeli. Nitekim bu evrede kemiklerde sakatlanma riski bulunduğu gibi, tedbirli olunmazsa uzun süreli problemler yaşanabilir. Özellikle bileklere dikkat etmekte fayda var. Yine spor yaparken temkinli olmalı, kalabalık ortamlarda ve trafikte kendinizi korumalısınız. Anlık dikkatsizliklerin yol açacağı her türlü durumdan uzak durun. Yine rahatsızlık yaratan sıkı ayakkabıları giymemeye ve dar korselerden uzak durmaya özen gösterin. Bu ay sizin için parola kelime konfor ve pratiklik olmalı. Alışverişe çıktığınızda yeni alacağınız ayakkabıların rahat edeceğiniz bir model olmasına özen gösterin.