Akrep Burcu Aralık 2012, Aralık 2012 Akrep Burcu Yorumu

İŞ:Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevrenizin içinde bulunduğu mevcut şartlara uyum göstermelisiniz. İşinizi severek yapacak, enerjik ruh halinizi islediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Özgüveniniz sayesinde başarılı olacaksınız. İş hayatınızda herhangi bir yenilik yapmayı düşünmediğiniz halde, hazırlıksız bir şekilde gelen teklifler karşısında kafanız karışacak. Hayır demeden önce iyi düşünün. Çünkü siz çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz.

AŞK:Yakın dostlarınızla duygusal bağlarınız güçlenecek. Okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aranızda gelişebilecek aşklar ve duygusal yakınlaşmalar söz konusu. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entellektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Ortaklıklar ve işbirliği içinde olduğunuz kişiler üstünde kozmik şansınızı kullanacaksınız. Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanlarınız ön plana çıksa bile, otokontrolünüz sürekli olarak sizi tetikte tutacak. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin hakkını savunurken, yardım etme duygularınız sizi rahatlatacak.

SAĞLIK:Bu ay, sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olabilir. Ayaklarınızı üşütmemek, kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız.