Terazi Burcu Aralık 2012, Aralık 2012 Terazi Burcu Yorumu

İŞ:Bu ay liderlik özelliklerinizle, çevrenize kılavuzluk etmeniz için gerekli tüm vasıflara sahipsiniz. Bazen sert tepkiler verecek ve agresif olacaksınız. Fakat bunlar sizin keskin yönlerinizi ortaya çıkaracak ve başarınızı körükleyecek. Bazen dobra konuşmalarınız beklediğinizin aksine size zarar değil yarar getirecek. Yaratıcılığınızı, devinimlerin öngördüğü koşullara uyarlayarak yaşama geçirebilirsiniz. Evinizle ilgili hareketlenme söz konusu. Bu taşınma olabileceği gibi, yeni eşyalar satın alma şeklinde de olabilir. Düşüncelerinizde farklı titreşimleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Onların yorumları motivasyon gücünüzü arttırabilir. Olumlu düşünceleri dikkate almaya, gereksiz ve enerjinizi sömürebilecek olumsuz düşünceleri ise kendinizden uzak tutmaya gayret edin.

AŞK:
Bu ay sosyal ilişkileriniz oldukça yoğun. Tanışacağınız kişilerde güç ve cazibe arayacak, entellektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Mantıklı ve felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak. Aşk gezegeniniz Mars sayesinde oldukça hareke di ortamlarda bulunacaksınız. Enerjiniz yüksek seyrediyor. Çevrenizde rakip tamıyorsunuz. Karşı cins üzerinde hayranlık kazanırken, hemcinsleriniz tarafında ilgiyle izleneceksiniz.

SAĞLIK:Güzel sofraların ve zengin mönülerin karşısında iradeniz zayıflayabilir. İnatçı tavırlarınızın arkasında güzelliklere olan zaafınız yatıyor ve damak tadınızın gelişmiş olması da, kilo almanıza neden oluyor. Asabi davranışlarınız yüzünden tansiyon sorunlar yaşayabilirsiniz. Tepkili bir ruh hali içinde olmamaya çalışın. Karşılaştığınız olumsuz olayların sağlığınıza zarar verebileceğini unutmayın.