Başak Burcu Aralık 2012, Aralık 2012 Başak Burcu Yorumu

İŞ:İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjilinden faydalanabilirsiniz. Fakat bu tür çalışmalarda ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksı taktirde sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde dikkat çekici bir hava estireceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınızı koyabilirsiniz. Bu ay sizin için oldukça keyifli ve renkli geçecek. Uzun zamandır eğlenmediğiniz kadar çok eğleneceksiniz.

AŞK:Güneş, Venüs’le uyum içinde olacak. İlişkilerinizde duygusal bir gelişim söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarının sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük veya küçük biriyle aşk yaşayacaksınız. Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığını hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşıtmaycak ve disiplininizin bozul masına izin vermeyeceksiniz.

SAĞLIK:
Ay içinde herhangi bir sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolünde gerekli vitamin ve mineralleri almalı, rutin kontrollerinizi aksatmamalısınız. Ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeye özen gösterin. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyebilir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapabilir. Bu nedenle siz siz olun her ne kadar sizin için biraz zor da olsa (Başak olduğunuz için) hayata, önce sağlığınız için pembe gözlüklerle bakmaya çalışın.