Aralık 2012 Yengeç Burcu Yorumu, Yengeç Burcu Aralık Yorumu

İŞ:
13 Aralık’ta Yeni Ay, Yay burcunda doğarken, çalışma hayatınıza canlılık getirecek, özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Aile ve ev problemlerini arka plana atacaksınız. Olaylara mantığın getirdiği doğrularla yaklaşımanız, size istediğiniz şartları getirecek. Fikirlerinize destek olan arkadaşlarınız da sizi olumlu motive edecek. Sistemli bir iş paylaşımı sizi daha iyi konumlara getirecek. Maddi durumu iyi olan ve sizi finans açısından destekleyebilecek kişilerle duygusal beraberlikler yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızla İlgili yükselmeler yaşayabilirsiniz.

AŞK:
Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya alınanız gerekmekte. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Bu ortamlarda birlikte olduğunuz kişilerle iş yaşamınız açısından pozitif olacak konulara doğru adım atabilirsiniz. Mesleki konularda yoğunlaşan konsantrasyonunuz partnerinizin önüne geçebilir ve bu nedenle aşk ilişkinizde bir kararsızlık ve bocalama dönemi yaşayabilirsiniz.

SAĞLIK:Oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile ilgili konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Uzun süre ayakta kalmamalı, hafif ve sizi dinlendiren sporları tercih etmelisiniz. Katılacağınız davetlerde farklı kişilerle konuşmak, motivasyon açısından sizi olumlu etkileyecek. Ortak hobiler geliştirerek, ufkunuzu genişleteceksiniz.