Aralık 2012 İkizler Burcu Yorumu, İkizler Burcu Aralık Yorumu

İŞ:Ortaklıklar için son derece uygun günler. Büyük işlerin ve projelerin peşinde olacağınız bir dönemdesiniz. Yeni kaynak arayışlarına girerken, arkadaş ve yakınlarınızdan yardım görebilirsiniz. Miras ve benzeri olaylardan para sahibi olabilir, sigorta yoluyla kazanç elde edebilirsiniz. Büyük çalışmalar için, alt yapınızın güçlü olduğu bir süreç. Kendinizi ve parasal kaynaklarınızı yenileyebilirsiniz. Merkür, Satürn, Venüs el ele vererek, çalışma yaşantınızla ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracak. Enerji potansiyelinizin hızlı seyretmesi nedeniyle, hızlı düşünecek ve hızlı kararlar alacak, huzursuz ve sabırsız olacaksınız.

AŞK:Duygusal ilişkileriniz ve işbirliklerinizin yoğunluğu geçen aydan bu yana temposunu artırarak devam edecek. Eşinizle yoğun duygu alışverişi içinde olmanız yeni ve kökten kararları gündeme getirebilir. Bir müdahalenin kaçınılmaz hale geldiği sorunlarınızın, kangren hale gelmiş bölümlerini çıkarıp atabilirsiniz. Bazılarınızın sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük veya küçük biriyle aşk yaşarken, ilişkinizle ilgili ciddi kararlar alacaksınız. Bu konuyla ilgili ailenizin tepkisini çekebilirsiniz. Bazı ikizler, uzun yıllar süren bir ilişkisini mutlu bir sona taşıyabilir ve evlenebilirler. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız.

SAĞLIK:Sağlık gezegeniniz Mars ve Plüton kan basıncınızı düzenli tutmanızı öneriyor. Ay içinde sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca, cinsel organlarınızı korumalı, yağlı ve tuzlu yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var.