Aralık 2012 Boğa Burcu Yorumu, Boğa Burcu Aralık Yorumu

İŞ:7. Evinizde yer alan Merkür ve Mars, hala ortak çalışmalarda güncelliğini korumakta. Ayın ilk 10 gününden sonra, 8. Evinize kayan genler topluluğu sezgiselliğinizi, yatırımlarınızı ve yüksek enerjinizikazanca dönüştürecek çalışmalar içine girmenizi ve para kaynaklarına daha kolay ulaşmanızı sağlayacak fırsatlar sunacak.Ev ve aile yaşamanız ikinci planda kalırken iş ve kariyer öne çıkacak. Ortak çalışmalar, yolculuklar, idealleriniz ve yeni fikirler önem kazanacak. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlarken, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz.

AŞK:Girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini atacaksınız. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Emlak alım satım konularına yatırım yapacak, kazançlarınızı ortak değerlendireceksiniz. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Adalet duygunuz, yoğunlaşarak, yardımsever yönünüz ortaya çıkacak. 11 Aralık’a kadar duygusal bir derinlik içinde olacaksınız. Mars’ın 9. Evinizde bulunması nedeniyle, ideallerinizi gerçekleştirme adına yapacağınız yolculuklar size yarar getirecek.

SAĞLIK:Sağlık gezegeniniz Venüs’e eşlik edecek olan Merkür ve Güneş’in 8. ve 9. Evlerde etkin olması nedeniyle ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Yeteneklerinizi fark ederek kendinizi geliştirecek meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayacaksınız.