Aralık 2012 Koç Burcu Yorumu, Koç Burcu Aralık Yorumu

İŞ:Meslek ve kariyer yaşamınızın güçlü olacağı bir ay. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Eviniz ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacak. Düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Karşı görüşteki insanlarla tartışmalara girebilirsiniz. İletişim evinizde bulunan Jüpiter, yollarla ilgili bağlantılarınızda olumlu etkiler verecek.


AŞK:
11 Aralık’a kadar Merkür, değişim ve gizlilik evinizde ilerliyor. Venüs ve Satürn’ün de bu evde ilerlemesi, eski bir ilişkiyi yeniden gündeme getirebilir. Sizden yaşı büyük kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz. Venüs hayatınızda romantizmi gündeme getirecek. Cazibeniz artacağı için göz kamaştıracağınızı söylemek mümkün. Birçok kişi bakışlarını üzerinize çevirecek ve siz bundan çok hoşlanacaksınız. Bu ay hayatınızda iş yeri aşkları gündeminize oturabilir. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Sizden daha yaşlı kişilerden önemli destekler alacaksınız. Takıntılı aşklara rağbet edebilir, kendinizi suyunu akışına kaptırabilirsiniz. Ancak böyle davranırsanız ailenizi biraz üzeceğinizi de bilmelisiniz.

SAĞLIK:11 Aralık’a kadar olan günlerde, düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme konusunda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize dikkat edin. Huzura ihtiyacınız olacağı için sakin yerleri tercih edin. Mümkünse kısa bir doğa gezisine katılın ve gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. 17 Aralık’tan sonra, Yay burcuna geçecek olan sağlık gezegeniniz Merkür, iskelet sisteminize özen göstermeniz gerektiğini söylüyor. Merkür’e kulak verin ve sağlığınızı sakın ihmal etmeyin.