+ Konu Cevapla
100 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... SonuncuSonuncu
496 den 500´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #496
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  26 Eylül 2010
  Sevgili Koç,

  Gücünüzü gösterin. Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok harekete geçiriyor. Bu noktada yönetimi ele geçirebilirsiniz. Ama bu güçlü konumunuza rağmen çekinilecek bir hava yaratmıyorsunuz. Aksine insanlara çekici ve yumuşak gelen bir yapınız var. Çünkü insanlara yardım etmeyi seviyor aynı zamanda kendinize de birpay çıkartıyorsunuz. Hırsınız ve özellikle de sosyal yöndeki hırsınız gündeme gelecektir. Bunun aşırıya kaçmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü mevki sahibi kimselerle birlikte olma isteğiniz pahalıya mal olabilir.

  Sevgili Boğa,

  Bazı dostlarınızın da hoş sürprizlerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Her türlü kimseyle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bu iyimser ve uyumlu havanızdan kayaklanacak. Bazılarınız sevdikleri kimselere düşündükleri hediyeyi alabilecekler. Aile ilişkilerinizin de iyi gitmesi de ayrıca moral takviyeniz olacak. Yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz. Bu teşvik ile işlerinizi oldukça çabuk halledebiliyor ve isteklerinizin ne olması gerektiğine uygun karar verebiliyorsunuz. Bu dönem şanslı olduğunuzu ve şansınızın da sizi bir süre destekleyeceğini göreceksiniz.

  Sevgili İkizler,

  Sezgilerinizden yola çıkarak başkalarının fikirlerini değiştirmek eğiliminde olabilirsiniz, ancak dikkat edin, çabalarınız boşa gitmesin. Birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlara vakit geçirmek sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayabilir. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranacaksınız ve davranmalısınız. Yakın bir dostunuzun aşk sorunları yeniden gündeme gelebilir. Hatta bu kimse kendisini aldatılmış hissetmesinden doğan sorunlara sizi ortak edecektir. Önemli kimselerle irtibat sağlamak zorundasınız.. İşlerinizin hallolması ve istediğiniz düzene girmesi için mevki sahibi kimselerle işbirliğine gitmeniz gerekecek.

  Sevgili Yengeç,

  Olaylar sinirlerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlılığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Gerilimin yaratacağı ortamlar ilişkilerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Eğlence ve davetler yoğunlaşabilir. Komşuluk ilişkileriniz bu dönemde daha da düzenli ve rahat olacaktır. Sağlığınız yönünden endişelenme eğiliminde olabilirsiniz.

  Sevgili Aslan,

  Gün ortasında içgüdülerinizin oldukça güçlü olduğu görülüyor. Hatta davranışlarınız bu yönde olabilir. Belki ani verilmiş bazı kararlar sonuç olarak lehinize dönebilir. Bu da şanslı bir devrede olduğunuzu gösteriyor. Fakat bunları olduğu gibi kabul etmek zor olabilir. Bu konuda aşırı hassas davranmanız çözümleri geciktirebilir. Dost çevrenizde de aranılan birisi olacaksınız. Ama çok dedikodu olacak hatta bugün veya yarın sabah bir laf taşıyıcı sinirlerinizi bozabilir. Önceki deneyimlerinizi anımsayın yeterli olacaktır. Fiziksel ve zihinsel olarak son derece güçlüsünüz. Önemli konularda kararlar verebilir, evinizde gereken çalışmaları yapabilir, yorucu gezilere çıkabilirsiniz.

  Sevgili Başak,

  İlişkileri iyi düşünmek ve seçmek daha doyurucu ve daha yararlı olacaktır. Bu arada dostlar tarafından yoğun bir şekilde aranılacaksınız. Sosyal yönden çevre bilinci ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ama şans oyunlarından bugün hatta birkaç gün uzak kalın, fazla para kaybedebileceğinizi unutmamanızı öneririm. Güne iyimser ve moral açısından oldukça güçlü başlıyorsunuz. Tabii ki çok fazla iyimser olmayın. Hatta aniden elinizden yüklü bir miktar para çıkabilir. Bunu ertelemeye çalışın. Aşk konularında ise bu dönemin sonunda hareketlilik daha da artacak. Küçük ve tatsız bir olay ilişkinizi fazla etkilemeyecektir ama daha önce yapmış olduğun bir plan varsa onu ertelemenize neden olabilir.

  Sevgili Terazi

  Öğlene doğru daha rahat ve huzurlu olduğunuz görülüyor. İhmal ettiğiniz kimselerin sitemleri ve eleştirileri ile uğraşacaksınız. Umduğunuz kadar rahat ve huzurlu birkaç gün geçiremeyeceksiniz, bir mal alışından kaynaklanan sorun yüzünden akrabalarınız ile aranız açılabilir. Olayı tatlıya bağlamak için biraz ödün ve maddi fedakarlık yapmanız gerekecek. Ayrıca işlerinizin devamı için bir süre yoğun çalışacaksınız. Değişik organizasyonlara katılabilir ve aktif görevler üstlenebilirsiniz. yanlız dikkatli olun size oldukça ağır bir görev yüklemek isteniyor. Fakat buna rağmen başarılı olacağınızı müjdeleyebilirim.

  Sevgili Akrep,

  Akşama doğru daha rahat ve huzurlu olduğunuz görülüyor. Yine de bu dönem aksaklıklar ve aksilikler peşinizi bırakmaya niyetli değil. İhmal ettiğiniz kimselerin sitemleri ve eleştirileri ile uğraşacaksınız. Davranışlarınız çevrenizde sevildiğinizi ve sayıldığınızı gösteriyor. Ayrıca bir hediye alacaksınız. Bunun yanında yurt dışından gelecek bir mektup sizi daha da sevindirecektir. Yakın bir dostunuzdan olumlu bir haber almış olmanız moral açısından size oldukça destek olacaktır. Ayrıca çekiciliğiniz ve cazibeniz üstünüzde. Fazla borç altına girmemeye özen göstermelisiniz.

  Sevgili Yay

  Bu gün hoşa giden en büyük özelliğiniz ise dürüstlüğünüz olacak. Ayrıca ürettiğiniz değişik fikirlerden onlar da yararlanacaklar. Arkadaşlarınız tarafından çok seviliyor ve onlarca el üstünde tutuluyorsunuz. Daha çok gizliliğe önem vermeniz işlerinizi başarıyla yürütmenizi sağlayacaktır. Ama sevginizi göstermekte aceleci bir yapıdasınız. Ama bu gizlilik sizi yavaşlatacaktır. Bu arada yoğun bir enerjiye sahipsiniz, bir düzene sokmakta gecikmeyin. Fiziksel gücünüzü olumlu bir şekilde yönlendirirseniz ilgilendiğiniz her konuda doyum sağlayabileceksiniz.

  Sevgili Oğlak,

  Önemli saydığınız sorunlar sizi çevrenin gözünden dahi düşürebilir. Yani iş yapmak zorunda olduğunuz kimselerle sürtüşebilir ve bozuşabilirsiniz. Sizin de bencilliğiniz üstünüzde olacak. Sonunda kendiniz de bu davranışlarınız karşısında hayrete düşeceksiniz. Eğer bir iş veya mesleki ortağınız varsa bu günlerde onun ile olan konuşmalarınıza ve ilişkilerinize özen göstermeniz iyi olur. Bunun yanında hep söylediğim gibi kısa sürecek olan bu dönemdeki özel ve olumlu gelişmeleri iyi değerlendirmeniz gerekecek çünkü burada şansınız sizden yana olduğu gözleniyor.

  Sevgili Kova,

  Gergin ve sinirlisiniz ama neden? Fakat genel anlamda parasal sorunlardan kaynaklanmadığını söyleyebilirim. Çevrenizde bazı kimseler fanatik bir şekilde çıkarları doğrultusunda çabalıyor olabilirler elbette ki bu sizi fazlasıyla rahatsız edecektir. Çünkü adalet anlayışınız ve duygularınız sizi sıkıştıracaktır. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz, anladık. Ama herhangi bir olay karşısında da hemen harekete geçebilecek şekilde yoğunlaşan duygularınızı kontrol etmenizde yarar var. Sosyal adalet yönünden bir çok kimseyle tartışacak ve düşman kazanacaksınız. Ama bu olaylar ise sizi daha da çok hırslandıracaktır.

  Sevgili Balık,

  Etrafınızda gelişen olayların önemini kimse belirleyemez. Yani bir olay sizin için önem arz ediyorsa, önemlidir. Değer yargınız size ait olduğu gibi kimse tarafından da yönlendirilemez. Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olayları abartmamalısınız. Sertleşmeniz ve hırçınlıklarınız iş yerinde bazı sorunlara neden olabilir hatta bu asabi davranışlarınızı ev hayatınızda sürdürdüğünüz taktirde eğer varsa birlikte olduğunuz kimseyle ya da genelde komşularınız ile aranız açılabilir. Bu kadar sinirli oluşunuzun sebebini siz de bilmiyorsunuz ama bari farkında olun.

 2. #497
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  1 Ekim 2010
  Sevgili Koç,

  İkili ilişkilerde ve anlaşmalarda durum değiştirici olaylar olabilir. Kendinizi evinizde bile güvende hissetmeyebilirsiniz. Bu gergin etkilerden aileniz etkilenebilir. Ciddi değişikliklerin yaşanma vakti. Bireysel değişimler olabileceği gibi bir taşınma da söz konusu olabilir. Düşünceleriniz dağınık olabilir, kendi içinize çekilmek isteyebilirsiniz. Öte yandan lükse olan ihtiyacınız da artabilir.  Sevgili Boğa,

  Yakın çevrenizde olabilecek ani değişimler ilişkilerde fırsat olarak size geri dönebilir. Kırıcı konuşmalarda uzak durun. Yakın akrabalar, komşular, kardeşlerinizle ilgili değişimler yaşanabilir. İlişkileriniz farklı bir boyuta taşınabilir. Her türlü ticaret ve alışveriş konusunda da değişim yaşayabilirsiniz.  Sevgili İkizler,

  Parasal konularda önemli gelişmeler olabilir. Eviniz ve yuva ile ilgili harcamalarınız artabilir. Aslında aceleci davranmayın. Sonradan tutumlu davranmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Öte yandan işle ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Duygusal alanda ise zorluklar çıkabilir, karamsar ve isteksiz bir tavır içine girebilirsiniz. Ortam değiştirmek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.
  Sevgili Yengeç,

  Kişisel anlamda güçlü kararlar alıp, İsteklerinizi ortaya koyabilir, hem sevdiğiniz, hem de çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Bugün sevdiğinizle birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlenceli ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Öte yandan fikirleriniz aileden destek görebilir. Arkadaşlarla bir araya gelip kazançlı işler de yapabilirsiniz.
  Sevgili Aslan,

  Duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilir, yakınlarınızın davranışlarından etkilenebilirsiniz. Endişelerinizi sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Karşılaşacağınız bazı kişiler düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olabilir. Gün içinde maddi konular öne çıkabilir, hesaplarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Öte yandan çok çalışıp çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir döneme giriyorsunuz.
  Sevgili Başak,

  Bugün sevdiğinizle birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Sanatsal etkinliklere katılabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınızla hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde aşık olacağınız kişiyle karşılaşmanız mümkün. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilir, sıcak dostluklar kurabilirsiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönem.
  Sevgili Terazi

  Gün içinde üzerinizde baskı hissedebilir, üzerinizde söz sahibi biri ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Aslında derinleşen düşünceleriniz, yeni projeler yapmanıza yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili araştırma, geliştirme çalışmaları yapabilmenizi sağlayacak. İlişkilerinizi fayda zarar ölçeğinde değerlendirebilirsiniz.

  Sevgili Akrep,

  Bugün seyahat planları yapabilir, yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Fikirlerinizi anlatmak size zor gelebilir. Duygusal ve alıngan bir tutum içine girmeniz mümkün. Gün içinde hukuksal konularla uğraşabilir, yapacağınız çalışmalar sayesinde çözüme ulaşabilirsiniz. Sevdiğinizle vakit geçirmek için iyi bir zaman, duygusal ve derin paylaşımlarda bulunabilirsiniz.  Sevgili Yay

  İşyerinizde ve günlük işlerinizde uyum ve huzur arayışı içindesiniz. Çatışmalardan kaçınmalısınız yoksa üzerinizde hissettiğiniz baskı yüzünden sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Kontrolünüz dışında kalan gelişmelerin ve bazı güçlerin üzerinizde etki kurduğunu hissedebilir, huzursuz olabilirsiniz.


  Sevgili Oğlak,

  İlişkilerde yeniden yapılanma ve uyum ihtiyacı içindesiniz. İhtiyacınız olan konularda sevdiğinizin arabuluculuk yeteneğinden faydalanabilirsiniz. Bu arada ikili ilişkinizde ya da evliliğinizde çok ciddi bir karar aşamasında olabilirsiniz. Ayrılık gibi önemli konular gündeme gelebilir veya uzun süreli bir birlikteliğe imza atabilirsiniz. Çevre ile olan iletişiminiz ise en yüksek seviyelerden birinde
  Sevgili Kova,

  Günlük hayatınızda ve rutin işlerde yanınızda çalışanların ve kadınların desteğini alıyorsunuz. Her ne kadar işinizde baskı hissetseniz de maddi konularda hayallerinizin peşinden gitmeniz gerekiyor. Parasal konularda atılacak adımlar ve imzalar içinse beklenmeyen fırsatlar çıkabilir. Öte yandan evle ilgili değişikliklere de gidilebilir  Sevgili Balık,

  Sizi mutlu edecek şeyler yapmalısınız. Sevgilinizle beraber vakit geçirmeli ve hayaller kurmalısınız. Ortaklaşa gelirlerinizle ilgili üzerinizde baskı hissetseniz de dostlardan gelecek destek sizi mutlu edecek. Aşk hayatınız, çocuklarla ilişkilerinizde farklı bir yöne adım adım gidiyorsunuz.

 3. #498
  Aranan Üye dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  1.977
  Blog Yazıları
  76
  Tecrübe Puanı
  107374534

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Günlük Yıldız Falınız
  4 Ekim 2010


  KOÇ BURCU(21 Mart - 20 Nisan)  Bugün sosyal hayatınızın biraz hareketli geçmesi olasıdır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalısınız. Bugün size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilirler. Şayet yalnız bir kişiyseniz karşı cinsten değişik ve çekici birisi ile tanışmanız olasıdır. Olaylara çeşitli açılardan bakabilir fırsatları görebilirsiniz. Olumlu gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşbilirsiniz.  BOĞA BURCU (21 Nisan - 21 Mayıs)


  Sizi ezmeye çalışan bazı kimselerin de rahatlıkla karşısında durabileceksiniz. Bugün, kaçmaya çalıştığınız bazı şeylerle yüz yüze geleceksiniz. Sorunları halledeceğiniz gibi, daha sonra da kendinize (neden bu işi daha önce yapmadım) diye kızacaksınız. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi yükseltmelisiniz. Eskiden yaptığınız çalışmaların sonuçlarını şimdi almaya başlayabilirsiniz.


  İKİZLER BURCU (22 Mayıs - 21 Haziran)  Hazırlıksız veya zamansız olarak yapılacak bir yolculuk size ancak sıkıntı verebilir. İşyerinizde üzerinize bazı yeni sorumluluklar yüklemeleri mümkündür. Rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz konular size yapılması imkansız gibi görünebilirler. Olabileceklerin üzerinde beklentiler içine girebilirsiniz. Gerçekçi olmanız gerekiyor.
  YENGEÇ BURCU (22 Haziran - 23Temmuz)  Özel işlerinizi bir süre ertelemeniz ve bir değerlendirme yaptıktan sonra düşünmeniz iyi olur. Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep olabilecek gelişmeler yaşamanız mümkün. İki kişi arasında bir tercih yapma durumunda kalabilirsiniz. Tüm sorunları çözebileceğiniz planlar yapıp kararlar alabileceğiz son derece şanslı bir gün.  ASLAN BURCU (24 Temmuz - 23 Ağustos)  Daha önceleri düşündüğünüz bir konu hakkında cesaretlendirici gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizden göreceğiniz bazı yaklaşımlar, beraber olduğunuz kişinin kıskançlık duygularını kabartabilir. Ancak sevginiz ilişkinize gelebilecek zararları önleyecektir. Son derece farklı ve yoğun bir gün geçirecek elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız.


  BAŞAK BURCU(24 Ağustos - 23 Eylül)  Bugün sizin için yorucu bir gün olabilir. Her ne kadar büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa da birlikte olduğunuz kişinin bazı davranışları size itici gelebilir. Siz bir erkekseniz bugün karşı cins ilişkilerinizi çok dikkatli yürütmelisiniz. Okuyorsanız eğitim durumunuz ve işlerinizdeki pürüzlerle ilgili olarak endişelenmeyi bir yana bırakmalısınız. Yükselen olumlu duygularınızdan yararlanarak bu tür tedirginliklerden kurtulmanız daha kolay olabilir.


  TERAZİ BURCU (24 Eylül - 22 Ekim)  Sizi sinirlendirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer kendinizi kontrol altında tutmazsanız saldırgan tutumlara girebilirsiniz. Her şeyi abartma eğilimindesiniz. Sizi üzen bazı konularla ilgili olabilecek yeni gelişmeler sakinleşmenize sebep olabilirler. Aceleyle aldığınız kararları değiştirmeniz gerekebilir. Sıradışı kişilerle görümekten zevk alacaksınız.  AKREP BURCU (23 Ekim - 22 Kasım)  Duygusal açıdan fazla alıngan, hassas ve romantik bir yapıya girmeniz olasıdır. Bununla beraber hassasiyetinizin olumsuz yönleri de var. En ufak bir kötü söz hatta sert bir bakış bile kırılmanıza, kızmanıza ve darılmanıza sebep olabilir. Buda sinirli olmanıza yol açabilir. Sizden yaşça büyük birisiyle tartışabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olun.

  YAY BURCU (23 Kasım - 22 Aralık)  Bugün ya aile çevrenizde ya da iş veya sosyal çevrenizde bir toplantıda bulunabilirsiniz. Aile çevrenizde mutlu bir toplantı yapılabilir fakat diğer durumlarda canınızı sıkabilecek şeyler olabilir ya da sizi kızdıracak konuşmalar yapılabilir. Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan haber alabilirsiniz.


  OĞLAK BURCU (22 Aralık - 21 Ocak)


  Bugün artık hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken konuları fazla düşünmeye ve kafanıza takmaya meyillisiniz. Yapmanız gereken şey bir an önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve her şeyi açık açık ortaya dökmektir. Zihninizin gayet berrak olduğu düşünmek ve çalışmak için çok uygun bir gün.


  KOVA BURCU (21 Ocak - 19 Şubat)
  Astrolojik oluşumlar size birçok konuda iyimserlik, aktivite verip, neşe getiriyor. Bununla beraber, aynı oluşum size ani çekimler, gerilim, gereksiz masraflar gibi olumsuz sayılabilecek şeyler de verebilirler. Evinizde bazı küçük sorunlar olabilir. Bu isteklerinizi gerçekleştirmek için daha makul ve sakin olmanız gerekiyor. Dostlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alabilir başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.


  BALIK BURCU (20 Şubat - 20 Mart)  Sosyal etkinliklerle uğraşarak iyi vakit geçireceğiniz gibi, iş hayatınızda olduğundan daha yoğun olacaksınız. Parayla ilgili konularda savurganlığa varacak kadar eliaçık veya cimriliğe varacak kadar eli sıkı olmaya meyillisiniz. Bu konuda dengeli davranmalısınız. Olaylara çeşitli açılardan bakabilir fırsatları görebilirsiniz. Olumlu gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşbilirsiniz.

 4. #499
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  9 Ekim 2010  Sevgili Koç,

  Olaylar siz istemeseniz de gelişecek. Bu nedenle daha sakin ve mantıklı düşünebildiğin bir geleceği seçmelisiniz. Etki altında kaldığınız şugünlerde sezgilerinize güvenerek vereceğiniz acele bir karar yanlışlıklar yapmanıza neden olabilir. Bu günleri daha çok gerçek ihtiyaçları tespit etmek ve beklentileri tartmakla geçirebilirsiniz. Daha önceki bazı etkilerdevam ediyor.
  Sevgili Boğa,

  Çok eski bir dosttan sevindirici bir haber alacaksınız. Haberin ardından birbuluşma gelebilir. Ayrıca çekiciliğiniz ve cazibeniz üstünüzde olacak. Hattakatıldığınız ortamlarda size yakın olmak isteyen kimselerin sayısıartabilir. Yine bu dönem içinde bazı yakın dostlar ile aranızda çıkabilecektatsızlıklara karşı uyanık olmanızı tavsiye ederim.
  Sevgili İkizler,

  Cazibenizi kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız birisi ile ilişki geliştirebilirsiniz. Aşktan yana şans size gülecektir. Bunların dışında dönemin yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyibir dönem olacak. Bunun yanında maddi zorlanmalarınızda kısmi rahatlama görülecek. Ama ayrıca harcamaların da artacağını hatırlatırım. Bu artışlardaha çok ev yönünde olacaktır.
  Sevgili Yengeç,

  Bugün bir olay sizi tamamen içine alacak. Sonucunun istediğiniz gibi olması vereceğiniz kararlara bağlı. Etkilerden uzak ve sağlıklı seçim yaptığınızainandığınız an kararınızı verebilirsiniz. Hatta bu konuda son kez bir dostadanışmanızda fayda var. Bunun ardından da akşam, dostlarınız veya arkadaşlarınız bir sürpriz yapabilirler. Ayrıca kendinize daha uzun zamanayırabilme fırsatını yakalayacaksınız.
  Sevgili Aslan,

  Gelişmelerin hızına ayak uyduramadığınız için olaylar öncelikle hoş olmayan sürprizler gibi geliyor. Hatta davranışlarınınızın oldukça gergin ve sinirliolacağını söyleyebilirim. Fakat olayları incelediğinizde ve yaşamayabaşladığınızda göreceksiniz ki gelişmeler lehinize. Yani demek istiyorum ki,çoğu sorunun birden ortadan kalkmış olması tüm bu hızlı gelişmelerin sonucuolacak.
  Sevgili Başak,

  Genelde baktığımızda bu günler arayış dolu, yaşamınınızı değiştirme ve kendinize yeni bir düzen kurma çabası içindesiniz ama bu kolay olmayacak. Bilin ki, önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Egonuzla savaşın vekendinizi yargılayın. İşiniz veya maddi durumunuz hakkında vereceğiniz karardüşündüğünüzden de önemli olacaktır. Gelişmelerin büyüsüne kapılanyakınlarınızın sizi hızlı karar vermeye zorlamalarına kulak asmamalısınız.
  Sevgili Terazi

  Ay keyifsiz, üstelik Merkür'de. Ateş burçlarına dikkat. Bugün olaylar sizi sıkıştırabilir. Fakat dayanıklılığınız ve cesaretiniz size yeterince destekverecektir. Yanlız bu ara sezgisel yanınızın zayıflığını hissedeceksiniz.Çünkü kararlarınızda oldukça hatalı olduğunzuu uygulamalı olarakgöreceksiniz. Günün ikinci yarısında maddi bir gelişme sizi şaşırtabilir. Butür ani olaylar değişik sürprizleri de beraberinde getirecektir. Yine debiraz bekleyin..  Sevgili Akrep,

  Kalbi boş akreplere hodri meydan, etkiler iyi hatta yapıcı. Daha temkinli vedikkatli olduğunuz sürece hissi sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yönde biraz gayret yetecek. Aşk konularında hareketlilik daha da artacak. Ayrıca şansın desteği ile eğer bir hedefiniz varsa ulaşmayı düşündüğünüz kimseyi elde edebilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye eder ve mantıklı olun derim.
  Sevgili Yay

  Günün ilk yarısı oldukça yoğun ve hızlı olacak. Olayların hızına ve anidenortaya çıkışlarına karşı psikolojik yönden direnebilir vesinirlenebilirsiniz. Ama zaten her konuda yenilikler ve değişikliklerdüşünmüyor musunuz? Bunların çoğunu gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız.Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Bir evlilik veyanişan davetine katılabilirsiniz. Bu tür mutlu anlar iyi gelecek ve sizihareketlendirecek.  Sevgili Oğlak,

  Onun moralinin bozuk olabileceğini unutmayın. Hatta onu moral açısındandesteklemeniz gerekli. Böylesine küçük ve tatsız olaylar ilişkinizi fazlaetkilemeyecektir. Fakat daha önce yapmış olduğunuz bir plan varsa onuertelemenize neden olabilir. Aile ve iş yaşamında gelişebilecek ani sorunlarda kendiliğinden çözüme doğru gidecekler. Elbette ki siz farkında olur vegereken müdahaleleri zamanında yapabilirseniz...
  Sevgili Kova,

  Yeni tanışmaların ve birlikteliklerin yoğunluğu artıyor. Kalıcı bir ilişkiçıkabilir. Ama Sevgili Kova bu zorlukları hırsınız ve gayretleriniz ileaşıyorsunuz, bazı yeni atılımları bile gerçekleştirebilirsiniz. Hatta yenibir teklif dahi alabilirsiniz. Yanlız bu teklife bir cevap vermeden önceenine boyuna düşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü çevrende sizden yararlanmakisteyen kimseler olabilir. Hem zaten söylemiştim, biraz da isteyin ve alın...  Sevgili Balık,

  Bu günlerde önemli bazı alımlar için kişisel isteklerinden vazgeçmenizgerekebilir. Fazla borç altına girmemeye özen göstermelisiniz, yine bu dönemiçinde manevi arayışların artacağını ve bu konuda yoğun olacağınıhatırlatırım. Eğer bir birlikteliğiniz varsa bu dönem daha anlayışlıolmalısınız. Çünkü birlikte olduğunuz kimsenin psikolojik sorunları bugünlerde öne çıkacaktır...

 5. #500
  Isınan Üye |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| Baktabul'un Çılgını |Newrotik| - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2010
  Bulunduğu Yer
  ' Bandırma ~
  Mesajlar
  27
  Blog Yazıları
  6
  Tecrübe Puanı
  5368866

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  teşekkürler (:

+ Konu Cevapla
100 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375