+ Konu Cevapla
101 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu
501 den 505´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #501
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  10 Ekim 2010  Sevgili Koç,

  Sabahtan itibaren fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz. Hatta kendinizde aşırı bir enerji yoğunluğu hissedebilirsiniz. Bu enerji yoğunluğunu üstünüzden atabilmeniz için değişik yöntemler kullanın. Sizi tanıyanları şaşırtabilirsiniz. Bunun yanında ortaya çıkan tensel arzularının yoğunluğunu da kontrol etmeniz gerekebilir. Deşarj olun ve entrikadan kaçının...

  Sevgili Boğa,

  Kendinizi daha fazla düşünmeniz sevdiğiniz ile aranızdaki olumlu diyaloğubozabilir. Tüm bu gelişmeler sizin rahatlığınızdan kaynaklanıyor, belki debir süre sorumluluktan uzak bir tatil veya gezi yapmanız bu duygularınazalmasına ve kendinizi toparlamanıza neden olabilir. Yine de bugelişmelerin yanında şansınızın sizi maddi konularda desteklediğiniunutmamalısınız. Daha affedici olun ayrıca tüm bu gelişmelerin yanındazihinsel yönden güçlü olduğunuzu da söylemeliyim.

  Sevgili İkizler,

  İfade eksikliği görülebilir. İkili ilşkilerine dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kimseyle aranızda geçecek tartışmanın havasını yumuşatmak içinona önem verdiğinizi hissettirmeniz yeterli olacaktır. Kış aylarındaolaylar yeniden istediğiniz gibi akacaktır. Bir alım için bir dosta arkanızıdönüyorsunuz. Yanlız uzun sürmesi halinde kırdığınız bu dostla yüz yüzekalmak zorunda olduğunuzu da hatırlaman iyi olur.

  Sevgili Yengeç,

  Olumlu gezegen etkileri sizi girişimlerinizde faal ve verimli yapacaktır. Yanlız bu kısa dönemde çevrenizdeki insanlara daha anlayışlı olmanızgerekiyor. Aceleciliğinizden ise hiç bir şey kaybetmemişsiniz. Yine bu günaceleciliğiniz gündemde olacak. Yani zihinsel yönden güçlü olmanıza rağmendüşüncelerinizi aktarmakta bazı sıkıntılar çekebilirsiniz. Hatta kendiniziyetersiz sanabilirsiniz...

  Sevgili Aslan,

  Beraber çalıştığınız kimselerden bazı isteklerde bulunmanız sorunlara nedenolacak. Bu yüzden önyargısız olmanız gerek. Hatta çevrenizi bu konudarahatsız edebilirsiniz. Size yardım etmek isteyen dostlarınız uzaklaşmaeğiliminde olabilirler. Bu devreyi en az zararla atlatmak istiyorsanızilişkilerinizi mümkün olduğunca ertelemenizi ve kendi güncel hayatınızadönmenizi öneriyorum.

  Sevgili Başak,

  Bu günlerde imkansız ve uygulama ihtimalinin olmadığı fikirlerüretiyorsunuz. Bu sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir. Özellikle de gününikinci yarısında kendinizi toparlamaya fırsat bulacaksınız. İlk işiniz aileiçindeki veya çok yakınınızdaki yaşlı kimselerle aranızı düzeltmek olsun.Hemen bunun ardından dostlarınızı arayın ve danışın. Yanlız haberleşmeağında bazı aksaklıklar olabilir.

  Sevgili Terazi

  Maddi yönden bazı kısıtlamalar olabilir. Hatta bir taksidi ödemektezorlanabilirsiniz. Bu ara tepkilerden çok çabuk etkilendiğinizi desöylemeliyim. Acele ve ön yargılı davranışlar sorunların ana kaynağıolacaktır. İş veya finans hayatında bazı aksaklıklara neden olacak tutumlargösterebilirsiniz. Hatta bazı isteklerinizi abartılı bir şekilde göstermenizde eleştiri konusu olabilir.

  Sevgili Akrep,

  Ay burcunuzda ama pek etkili değil öte yandan Venüs retrosu duygusal sorunolabilir. Ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Amagenelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Geçen haftaların yorgunluğunuve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bununla beraber bedensel açıdandaha sakin bir döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. Bunun dışında yakındaödünç aldığınız bir malın iadesi söz konusu olabilir. Bunu ihmal etmeyin.

  Sevgili Yay

  Bu eşya nedeniyle bir hayli sıkıntı çekebilirsiniz. Kısa vadeli seyahatlergündeme gelebilir. Ayrıca çeşitli tanışmalar da gözleniyor. Hafta sonundaolaylar sizin kontrolünüzden çıkıyor. Zaten tamamen kontrolu alamamıştınızsonra iyiden iyiye kaybediyorsunuz. Hatta bu ay boyunca olayları sizinyerine ele alacak bir yakınınız ortaya çıkacaktır. Ondan iyiyararlanmalısınız.

  Sevgili Oğlak,

  Bugün rahatlığınızdan kaynaklanan tutumuuzn eleştirilebilir. Kişisel arzularınızın birden artması gerçekleşmesi zor isteklerde bulunmanıza neden olabilir. Bu tür gereksiz tatsızlıklara karşı önlem almalısınız. Maddi vemanevi açıdan elinizdeki değerlerin size yetmemesi sizi yeniliklere ve yeniilişkilere sürükleyecek. Ayrıca bunun yanında maddi hırsınız oldukça yoğun.Hatta bazı kimseler sizden çekiniyorlar.

  Sevgili Kova,

  Bugün bir miktar borç altına girebilirsiniz. Ama bu dönemki şansınızın yardımı ile fazla büyük zorluklarla karşılaşmayacaksınız. Çevrenizdekideğişimlerin yanı sıra bu günlerde farklılıklar ve kişisel değişiklikler öneçıkacaktır. Hatta giyim tutkunuzun öne çıkması bu değişimlerin en belirginiolacak. Yani bu dönem hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun demekistiyorum. Ve bu tutum sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir.

  Sevgili Balık,

  Bazı dostlarınıza elinizdeki imkanları göstermek için hoş sürprizleryapabilirsiniz. Tabii ki bu davranışlarınız garipsenecek ama boşverin veiçinizden geleni yapın. Birlikte olduğunuz kimsenin ailevi sorunları sonaerecektir. Böylelikle eski neşesi ve morali geri gelecek. Beraber hoş vakitgeçirebilirsiniz. Aile içindeki bir eşya veya para ile ilgili bir tartışmayagirebilirsiniz. Kendinizi buna göre ayarlayın.

 2. #502
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  15 Ekim 2010  Sevgili Koç,

  Eğer siz bir erkekseniz ilginizi çekmek için onların bu tür yani sizi sınıyormuş gibi bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Nasıl bir tepki göstereceğiniz tamamen size bağlı. İsterseniz boş verir ve hiç birşey olmamış gibi hareket edersiniz ki, bu tutumunuz olayın büyümesini önleyecektir; İsterseniz olayın üstüne gider, onlarla istemediğiniz bir ilişki geliştirirsiniz...

  Sevgili Boğa,

  Öncelikle duygusal ilişkilerinizde bazı terslikler olabilir. Ama aşktan yanaolan şansınız artacaktır. Öte yandan çalışma isteksizliği gelecek. Ara sıracoşacak olan duygularınız sizi etkileyecek. Sosyal ilişkilerinizde detartışmalara açık olacaksınız. Çevrenizdeki kadınların bazı tersdavranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Siz kadınsanız, bu tutumlar siziçekememelerinden kaynaklanabilir.


  Sevgili İkizler,

  İhmalkar davranışlardan kaçınmalısınız. Aşktan yana olan şansınızı bu türsorumsuz davranışlarınızda geri tepmemelisiniz. Önemli bazı kararlar almakiçin onunla konuşmanız gerekecek. Sonra davranışlarınız oldukça belirgin birşekilde asabileşebilir. Asi ve saldırgan davranabilirsiniz. Bu dönemderuhsal yönden sıkılabilir ve yaptıklarınızdan memnun olmayabilirsiniz. Amasize oldukça yakın bir dostunuzu ile konuşmanız sorunu biraz halledecektir.

  Sevgili Yengeç,

  Hareketliliğiniz ve faaliyetleriniz oldukça düşecek. Bazı başarılarınkeyfine vermek isteyeceksiniz. Bu da sizi biraz tembelleştirebilir. Hattafaaliyetsizlik veya kaprisli isteklerde bulunmanız dostlarınızıgücendirebilir. Bunun yanısıra enerjinizi boşa harcama eğilimlisiniz. Ayrıcabu dönem şans oyunlarından uzak durmanız da doğru olacaktır.

  Sevgili Aslan,

  Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük birzarardan kurtulmanıza yardım edebilir, dönemin sonunda size cazip gelen biryatırım teklifi alabilirsiniz. Elinizdeyse her teklifi mümkün olduğuncaertelemenizi tavsiye ederim. daha uygun bir zamanlama ile yeniden gündemegelecek bu teklif daha sağlıklı sonuçlar verebilir.

  Sevgili Başak,

  Genel olarak dış uyarılara açıksınız bu yüzden de bütün tesirlere karşıalıcı rolü üstleniyorsunuz. Bu ruhsal yapınız size medyumluk yeteneklerininortaya çıkmasında yardımcı olacaktır. sadece rüyalarınızda gördüğünüz değilgüncel yaşam içinde hissettiklerinizin de doğru çıkması sizi birazürkütebilir. Fakat bu yeteneğinizin olumlu kullanılması ile isteklerinizingerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.


  Sevgili Terazi

  Sevdiğiniz kimsenin yapacağı hoş sürpriz ilişkiniz açısından oldukçaverimli olacaktır. Bir birinizi daha çok düşünecek ve yakınlaacaksınız.Hatta çevrenizdeki kimseler bu ilişkinizi kıskanabilirler. berabercevereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz. Bir yakınınız bu dönemnişan yada evlilik hazırlığı içinde olabilir.

  Sevgili Akrep,

  Epeydir sizi etkileyen Venüs/Mars kavuşumu artım çözülüyor. Genelde iyimserbir hava içinde olacaksınız. çevre ilişkilerinizde de oldukça uyumluolduğunuz görülüyor. Dost çevrenizde de aranılan birisi olacaksınız. Eğlenceve davetler yoğunlaşabilir. Komşuluk ilişkileriniz bu dönemde daha dadüzenli ve rahat olacaktır. Pazarlama veya alım-satım işleri ileuğraşıyorsanız küçük girişimleriniz başarılı olacaktır. çekinmeden yatırımdabulunabilirsiniz.


  Sevgili Yay

  Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün. Yanlız bunu fazlaciddiye alarak ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz. Çünkükaldırabileceğinizden fazlasını zaten bu dönemde sırtınızda taşıyorsunuz.Konuşma ve iletişime yönelik sezgileriniz artacaktır. Konuşma yeteneğinizingündemde olması ise ikili ilişkilerinizde ummadığınız başarılar kazanmanızaneden olabilir.


  Sevgili Oğlak,

  Gelişmelere karşı iyi bir ritm anlayışına sahipsiniz. Ayrıca zamanlamasorunlarını ortadan kaldırabilecek hisleriniz var. Kendinizi yenilemekistiyorsanız bu devreden yararlanmanızı tavsiye edebiliriz. değişiklikleribirden yapmanız sakıncalı olabilir. Ama genelde isteklerinizeulaşabileceksiniz. tabiki bunun için harekete geçmeniz gerekiyor.

  Sevgili Kova,

  Bazı önemli ve aşırlıklı sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır. Bazı kimselerle ki, bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür, dini, felsefiya da ideolojik konularda fikir ayrılıklarınız olabilir. Soğuk kanlılığıelden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız fikirmünakaşalarında kazanan taraf olabilirsiniz.
  Sevgili Balık,

  Eğer siz evli bir erkekseniz bu dönem sosyal çevrenizde bulunan evli birkadına dikkat etmelisiniz. Böyle bir kadının size duygusal yakınlıkgöstermesi olasıdır ve isterseniz onunla bazı maceralar yaşayabilirsiniz.Ama riski unutmayın. Siz bir kadınsanız ve süregelen bir duygusal ilişkinizvarsa, onu gözden uzak tutmamalısınız.

 3. #503
  NoBo Prensesi NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Bulunduğu Yer
  Sıfır Noktası
  Mesajlar
  13.138
  Blog Yazıları
  302
  Tecrübe Puanı
  107375279

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Günlük Burç Yorumları 21 Ekim 2010! Burçlar 21.10.2010 astroloji yorumunuz!

  Günlük Burç Yorumları 21 Ekim 2010! Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu 21 Ekim 2010 yorumları...

  Koç burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda seyrine başlayacak Merkür etkisi altında bilinmeyenlerle ilgili sorgulamalarda bulunarak, kendinizi ifade ederek, yazışarak, bilgi toplayarak ve güçlü kişilerle irtibata geçerek isteklerinizi elde edebilme gücünüz var. Merkür gezegeninin sizler için son derece önemli bir anlamı da, iş hayatınızın gündelik temposu, iş verimliliği ve birlikte çalıştığınız insanlarla olan ilişkiniz, sosyal haklarınızla ilgili yaşam evinizin de yöneticisi olması. Bu yüzden koçlar genel olarak kıvrak zekaya sahip, akıllı taktikler geliştirmesini bilen kişilerdir. Tek sorun, çabuk sıkılmaları ve bir projeyi tam olarak bitirmeden bir diğerine geçmeleridir. Yani sabırsızlıkları ilerlemeleri önünde çoğu zaman sorun oluşturur. Ancak Merkür ve dispozitör gücü Mars aynı alanda ilerlediği için, dikkatli gözlemlerde bulunarak, başkalarıyla işbirliği yaparak hem güçlenmeniz hem de derinlemesine düşünmeniz mümkündür. İradeli bir şekilde düzenlemeler yaptığınız zaman, kafanızı iyi kullanarak azimle ilerlemeye sabırlı olmaya çalıştığınız zaman elinizden kurtulacak ne iş vardır ne de bir problem.
  Akrep burcunda seyrini sürdürecek Merkür parasal konularda da etkilidir. Miras, nafaka mevzuları, cinsel paylaşımlarınız, dönüşüm, kontrol gücünüz, mahremiyetiniz, hayatınızın anlamı üzerine düşünmek, ortaklık ilişkinizin maddi kısımları, bankalarla alakalı tüm işleriniz, borçlarınız, vergiler ve önemli ameliyatlar ve ruhsal anlamda kendinizi gözden geçirmeye dek varan geniş bir alanda düşünce sürecine gireceksiniz. Merkür gezegenin Akrep burcundaki, bu enerjisinden olumlu olarak yararlanmak için yapılması gereken öncelikle gelirleriniz alakalı konularda durumunuzu kesin bir şekilde ortaya koymaktır. Kimlerden ne gibi maddi gelirler elde etmektesiniz ve bu konularla ilgili bir sorun yaşıyor musunuz? O zaman taraflar olarak bir araya gelip muhakkak görüşmelisiniz. Bankalarla ilgili sorunlarınız varsa hukuki yönden destek almalı ve bundan sonrası adına daha kontrollü hareket etmelisiniz. Kredi isteğiniz varsa, bunu koşullarınıza en uygun geri ödeme planı hazırlayarak yapınız. Vergilerinizi zamanında ödeyiniz ve sigortayla alakalı konularda dosyalarınızı tekrar kontrol ediniz, kaskonuzu yaptırınız ve ödemelerinizi ihmal etmeyiniz. Ne de olsa Venüs geri hareketini hala sürdürmekte.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Boğa burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Merkür beraberliğinizle alakalı konular üzerinde zihinsel açıdan yoğunlaşmanın simgesidir. Bugüne dek aranızda yaşananlar, ilişkinizin kalitesi veya sorunlar nedeniyle bir türlü uzlaşma sağlanamayan konuların daha derinlemesine ele alınması gerekecektir. Tabii ki Merkür gibi başkalarıyla bağlantı kurma ihtiyacının astrolojik simgesi olan bir gezegeninin Akrep burcu gibi sabit bir burçta ilerlemesi, partnerinizle aranızdaki fikir çatışmalarının neredeyse uzlaşmazlığa dönüşmesi ve her iki tarafın da inatlaşarak dediğim dedik tarzı hareket etmesi anlamına gelebilir. Gördüğünüz gibi bir yandan Marsla istekleriniz konusunda birbirinizle savaşırken, ardından Güneşle bireylik duygularınızı birbirinize kabul ettirmeye çalışabilir ve sonunda Merkür Akrep burcu etkisi altında bunu oldukça sert sözler ve kırıcı ifadeler kullanarak yapabilirsiniz.
  Her ikinizin de, ben demek yerine biz demeyi mutlaka kabul etmeniz ve bunu mantıklı bir şekilde oturtmanız lazım. Köklü bir değişimin gerçekleşmesi için bu olmazsa olmaz bir şart olarak gözüküyor. Her ikinizin de egonuzu geri plana çekerek ilişkimiz, aşkımız, geleceğimiz gibi bizlik kavramları üzerine düşünmesi, huzurunuz ve mutluluğunuz açısından son derece önemli. Biliyorsunuz Merkür, Mars ve ardından geri hareketini sürdürmekte olan Venüs Akrep burcunda seyrini yapmakta. Bütün bunları hesaba katarsak mücadele ve istekliliğin, kişisel özelliklerin ve iletişim olgusunun güçlü bir şekilde dengeye oturtulması anlamında yapılacak gözden geçirmeler son derece önemli. Özellikle partneriniz Aslan, Akrep, Kova burcu mensubu ise, iki misli daha anlayışlı olmaya çalışmanız yararlıdır.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  İkizler burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili İkizler saat 00:19 itibariyle yönetici gezegeniniz Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Hangi konularda etkili? Gün boyunca uğraştığınız tüm işler(görevleriniz) işyeri ortamınız, birebir iş ilişkilerinde bulunduğunuz insanlar, iş öğrenmek adına gördüğünüz eğitim(ustalık edinme, staj görme), işyeri arkadaşlarınız ve her şeyden önemlisi sağlığınızı ilgilendiren konuları derinlemesine gözden geçirmeniz gereken döneme adım atıyorsunuz. Eksiklerinizi ve aksayan tarafları tespit etmenizi sağlayan bu dönemde amacınız güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktır. Ancak bu enerji, yapmaktan keyif almadığınız görevleri de içerdiğinden dolayı sağlığınızı ihmal etmemelisiniz
  Öncelikle gündelik temponuzda sizi karamsar düşünmeye ve yaptığınız işlerden zevk almamanıza yol açan konuları şöyle bir çerçeve içine alınız. Eğer bunun altında yatan sebep, yetersizlik duygunuz veya sürekli yoğunluğun getirdiği tekdüzelik ise öncelikle sizin yapınıza ve beklentilerinize uygun bir iş için araştırmada bulununuz. Gerekirse ustalaşmak adına eğitim görebilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bunu yapmanız halinde kendi içinizde doyumu yakalamak kolaylaşır. Buradaki kilit nokta hizmet duygunuzun ortaya çıkması ve ilerisi adına gelişiminizi sağlayacak iş alanınızla ilgili tecrübe edinmenizdir. Başka insanlara işiniz aracılığıyla hizmet sunmak veya hizmet almakla ilgili konularla da ilgilenmeli, derinlikli manada düşünmeli ve kendiniz hakkında en doğru kararı vermelisiniz. Tabii ki şu sıralar geri hareketi sürmekte olan Venüs bu alanda etkili olduğundan, iş ortamındaki ilişkiler ve kendinizi ifade etme anlamında zorlanıyor olabilirsiniz. yukarıdaki noktaları dikkate alırsanız bu dönemi daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Yengeç burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Merkür etkisi altında aşk hayatınız (ciddi olmayan flörtler, aşk oyunu tarzı ilişkiler), her türlü eğlenceli aktiviteler, şans oyunları, yatırımlarınızı değerlendirdiğiniz borsa veya spekülasyon konuları, müzik, spor uğraşıları ve sanatla ilgili her konu, tiyatro, gösteri alanları, yaratıcılık faaliyetleriniz gibi geniş bir alana yayılan konulara önem vermeye başlıyorsunuz. Aşk konusunda daha derin düşünebilir, karşınızdaki kişiyi daha dikkatlice gözden geçirebilir, varsa çocuklarınızla alakalı konular üzerinde tespitlerde bulunabilirsiniz. Olayları değerlendirirken fikirlerinizi net sözcüklerle ifade etmek yerine lafı döndürüp dolaştırabilmeniz mümkündür. Çünkü tam anlamıyla kendinizi ele vermekten hoşlanmayabilirsiniz.
  Oysaki tam tersine dürüst yaklaşımlarda bulunmak bilinmeyenlerin aydınlatılması yönünde yararlıdır. Böylece tedirginlik duymaz, şüphelere kapılmazsınız. Biliyorsunuz Venüs gezegeni Aşk evinizde şu sıralar geri hareket yapıyor. Demek oluyor ki, eskiye ait meseleler sıkça gündeme gelebilir. Merkür de burada olunca kafanızın içinde hep geçmiş meseleleri bir an evvel yoluna koyma arzusu yükselecek. O nedenle duygusal güvenceyi her zaman önemseyen sizler, hayatın güzelliklerini hissetme anlamında tam bir keyif almakta zorlanabilirsiniz. Yaşadığınız veya yaşayacağınız aşk ilişkinizle ilgili konularda zihinsel olarak düşündüğünüzde, kendi değerinizi bir ilişki içinde nasıl koruyabilirsiniz veya nasıl daha rahat ifade edebilirsiniz sorusuna cevap arayabilirsiniz. O zaman lütfen karamsarlıktan uzak durun ve dürüstçe fikirlerinizi paylaşın ancak radikal bir karar vermeyin.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Aslan burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek para evinizin yöneticisi Merkür, para konusunda derin düşünmeyi ve hangi yolu izlerseniz daha güvenli ve daha refah bir hayat sürersiniz veya düzenli bir gelir elde edebilirsiniz bunların üzerinde kafa yorduğunuz bir zaman olarak dikkat çekiyor. Hatta elinizde kalem kağıt kendi başınıza hesap yaparken bile sizi görmek mümkün. Bunun nedeni, aileniz, yuvanız veya güvenliğinizle alakalı sebeplerden kaynaklanabilir. Tabi yaşam stilinize göre değerlendirirsek, ailemin baskısına veya duruma göre aileme nasıl destek olabilirim veya yalnız yaşıyorsanız yuvamın geçimini nasıl sağlarım, eşime çocuklarıma nasıl bakarım, geleceğim ne olacak, ne kadar güvendeyim gibi soruların kafanızın içinde dolaşması mümkün. Bu nedenlerle doğal olarak sıkıntılı bir devre gibi gözüküyor. Fakat faydalı tarafları da azımsanmayacak kadar fazla. Örneğin, ev içinde çalışarak hayatını kazanan kişilerde konsantrasyon açısından verimli bir süreç. Ayrıca bu enerji, neredeyse işinizi evinize taşımanız gibi bir durum söz konusu.
  Çünkü ancak bu sayede maddi konularda belli bir sistemi oturtmak mümkün. Sistem oturunca tabi ki bunun karşılığı olan para bir şekilde gelmeye başlıyor veya en azından gelmesi adına bir temel kurulmuş oluyor diyelim. Bu enerji, maddi konularda çok yönlü düşünmenin göstergesi, hatta oldukça kararlı, ısrarlı ve hırslı olmanız mümkün. Yalnız burada ara verip şunu belirteyim ki, bu hırs ve ısrar konusunda ne olursa olsun dikkatli olmak lazım. Çünkü bu gerilime sebebiyet verebilir. Eğer kazanımlarınız konusunda arzuladığınız bazı şeyler gerçekleşmezse, bu iki olgu sizi rahatsız edebilir. Bu seyirin bir başka yansıması ise, ortak kazanımlar konusunu içeriyor. Yani dışarıdan kaynak bulma telaşı söz konusu olabilir. Kimileriniz banka kredisi, kimileriniz eş, dost, aile desteğine ihtiyaç duyabilir veya daha önceden alınmış borçların ödenmesi söz konusu olduğu için yardıma ihtiyacınız olabilir. İçinize kapanarak bu konuları gözden geçirdiğiniz bir süreç olacağını söylemek mümkün. Ayrıca bu alanda Venüs geri harekette olacağına göre, dikkati elden bırakmamak, sonunu göremediğiniz yolda ilerlememek, tasarrufa önem vermek faydalı olabilir.
  Merkür Akrep burcu seyrinin bir başka etkili olduğu alan, eviniz, duygusal güvenliğiniz, aileniz, ebeveynleriniz, tüm gayrimenkul konularınız, ev içindeki uğraşılarınızdır. Bu alanlarda zihinsel olarak düşünce sürecine giriyorsunuz. Ruhunuzun derinlikleriyle yüzleşmenizi sağlayacak bu etki, içinizde bastırdığınız ve kimseye söyleyemediğiniz her duygunuzun altını çizecektir. Sırlarınızı kendi kendinizle paylaşma zamanı desek doğru olur. Benliğinizin derinliklerinde sizi rahatsız eden ve bilinçaltınıza doğru ittiğiniz her şeyi daha derin manalarda düşünerek nerden gelip nereye gidiyorsunuz sorusuna cevap bulmaya çalışacaksınız. Sizin ileriye doğru gitmenize engel olan korkularınız, yaşamınız adına gereksinimleriniz ve ihtiyaçlarınızı belirleyen içgüdülerinizle bu süreçte karşı karşıyasınız. Bahanesiz bir şekilde, bunları eksik yaptım, şunları tamamlamalıyım demeniz yararlıdır. Peki bu etkiden olumlu olarak nasıl yararlanmalı derseniz, öncelikle kendinizle yüzleşmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Sizi en iyi siz bileceğinize göre, her bir eksiğinizi, hatalarınızı, yanlışlarınızı veya günahlarınızı ele alarak düşününüz. Aile içi ilişkilerinizi ele alınız, yuvanızdaki sorunlarınız, ihtiyaçlarınız üzerine yoğunlaşınız. Kimileriniz bu dönemde ev değiştirmek veya evle alakalı miras, vergi, sigorta, kira veya satın alma konularıyla uğraşabilirler. Kimileriniz ise aile büyükleriyle alakalı gelişmeler yaşayabilirler.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Başak burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda ilerlemesine başlayacak yöneticiniz Merkür gezegeni, başta haberleşme olmak üzere kısa yolculuklar, kardeşler, tüm fikirleriniz, yakın çevreniz, öğrenim hayatınız(öğretme ve öğrenmeyi ilgilendiren), gündelik temaslarınız, mantığınız, düşüncelerinizi ifade gücünüz, iş yapabilme beceriniz gibi geniş bir alanla ilgili konulara odaklanmanızı sağlayıcıdır. Bu süreçte, bilgiyi toplama ve topladığınız bilgileri çevrenizle paylaşma açısından en öncelikle her detayın üzerinde önemle durarak, görünenle değil en doğrusu neyse onu öğrenmeye çalışarak, kimi zaman kendinizi ilgilendiren her şey ve herkesle alakalı geniş bir bilgi sahibi olmaya çalışarak olayları ele almak isteyebilirsiniz. Gündelik uğraşılarınızda bu nedir nasıldır ne işe yarar gibi sorular üzerinde derinlemesine düşünebilirsiniz.
  Yalnız bunu yaparken, baskı ve güç uygulamaya kalkmak, başkalarının özel yaşamları hakkında rahatsız edici ve zararlı olabilecek durumlardan uzak durmalısınız. Bu süreçte, ticaret ve satış, medyayla alakalı bilgi alışverişleri, nakliye, gezi ve haberleşme alanıyla ilgili konular da gündeme gelebilir. Kimi zaman gerekli gereksiz bir yığın işle uğraşmak zorunda kalabilir, bazen de uğraştığınız konuyu daha iyi anlamak için gereğinden fazla odaklanabilirsiniz. Aslında yapılması gereken, sessiz ve sakin bir şekilde düşünerek hareket etmek olmalıdır. Hani karda yürür izini belli etmez diye bir tabir vardır ya, işte aynen öyle.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Terazi burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda seyrine başlayacak Merkür, sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler, harcamalarınız, yeteneklerinizi hayata geçirerek parasal güç elde etme, işinizden kazandığınız gelirlerle ilgili alanlarda sağlamlaştırma arzunuzun simgesidir. Merkür-Akrep burcu seyri, maddi yönden kendinizi güvende hissetmek adına öncelikle durumunuzu kararlı bir şekilde gözden geçirerek çok yönlü bir şekilde düşünmeniz gerekmektedir. Finans durumunuzu yakından ilgilendiren konularda sahip olmak isteğiniz kökleşerek, daha fazla tutkulu bir şekilde maddi ve manevi değerlerinizle alakalı konulara eğilim gösterebilirsiniz. Tutumluluk artabilir, parayı kazanmanın güçlüğünü düşünerek daha ekonomik davranmak yönünde kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda sabit görüşlülüğünüz artabilir, hataları affetmek yerine dibine kadar sorgularsınız.
  Kimileriniz bu süreçte, kazanımlarını gizlemeyi, dış dünyada insanların bilmesini engellemeyi isteyebilir. Sakin ve kontrollü şekilde işlerinizi halletmek yanlısı olur, kaybetmekten korkabilirsiniz. Parayı bir güç aracı olarak görmeye başlayabilir, ihtiyaçlarınızı bile temin ederken aşırı dikkat gösterebilirsiniz. Kimileriniz ise, para sahibi olmayı mutlulukla eş değer görebilir ve ne kadar sahip olursam o denli huzurlu olurum şeklinde bir düşünce içine girebilirler. Bu süreçte yapılması gereken, kendi kaynaklarınıza sahip çıkmak ama yaşamınızı sadece parasal kazancın getireceği mutluluğa bağlamamak, gelirlerinizle alakalı konuları sağlamlaştırmak adına çalışmak ama hayatın zevklerinden kendinizi mahrum etmemek, becerikli olmak, kar ve zararlarınızı saptamak ve bundan sonrası adına daha dikkatli olmaktır.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Akrep burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 00:19 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayacak Merkür, dış imajınız, görüntünüz, eğilimleriniz anlamında etkili olup, kendinizi ifade etmek için insanlarla bir araya gelmek, kendinizi göstermek adına girişimci olmak ve herşeyden önemlisi bilinçli isteklerinizi düşüncelerinizle harmanlayarak hayatınıza bir yön çizebilmek için eksiklerinizi saptayacağınız bir dönem anlamı taşımakta. Bu süreçte, davranışlarınızla, tavırlarınızla kesinlikle kararlı bir insan imajı çizmeli, kendinize özen göstermeli, kimlik duygunuzla dış dünyada yer almalısınız. İsteklerinizin gücü sayesinde yapmayı düşündüklerinizi kafanızın içinde toparlayabilir, yeniden kendinizi ayağa kaldırabilirsiniz.
  Kendinize bir yön çizin, her olayı her insanı iyice gözlemleyin ve yaşadıklarınızın sizin üzerinizde bıraktığı izlerin kalıcı olup olmadığını, sizde derin yaralar açıp açmadığını bir düşünün. Bu dönemde en büyük desteğiniz mantığınız ve yeniden dönüşümünüzü sağlayacak olumlu fikirlerinizdir. Nefret, kin, nefret ve öç alma duygularından uzak durun, bunların insanın içine yerleşen bir virüs gibi yavaş yavaş sizi hasta edeceğini unutmayın. Lütfen önce kendinizle barışın ve içinizdeki o muazzam yenilenme gücünü açığa çıkarın. Göreceksiniz hiçbir sorun kalmayacak. Sizi ilişkiniz konusunda anlıyorum. Şu aralar Venüs geri hareketi hakikaten eski meseleleri veya sizin düşünemediğiniz aklınıza bile getiremeyeceğiniz bir çok sorunu karşınıza çıkarıyor. Garip bir tutsaklık hali üzerinizde hakim. Ancak bu emin olunuz ki, yaşamınızı çok daha dikkatli bir şekilde gözden geçirerek önünüze bakabilmeniz için bu yaşadıklarınız daha sonra size gayet faydalı olabilir. Çünkü insan ancak sıkıştığında, baskı altında kaldığında bir şeyleri daha derin düşünme fırsatı bulur. İşte Merkür, durumunuzu daha iyi tahlil edebilmeniz anlamında size yetişen irade gücünüzdür. Dostlarım lütfen yılmayınız. Akrep burcu dönüşümün, yenilenmenin ve işlemeyen yapıları söküp atarak yeniye yer açmanın temsilcisidir. Bu gücün sahipleri hiçbir zaman pes etmez. Sadece şu andaki duruma bakın. Merkürün sezgilerinizin rehberliğinde size söyleyeceklerini dikkatle dinleyin. Cevaplar kendiliğinden gelecektir. Şüpheniz olmasın.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.  Yay burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Merkür, kendi kendinizle baş başa kalmanızı sağlayan bir iç hesaplaşmanın işareti olarak önem taşıyor. Kimileriniz için bu süreç, inziva gibi gelebilir. Gizlilik içeren konularınız olabilir ve gözlerden uzak bir süre bunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kaçışta bulunmak isteyebilir, gizli ilişkilere meyil duyabilirsiniz. Oldukça yoğun ve tutkulu bir ilişkiye adım atabilir ve cinsel fantezilerinizi yaşayabileceğiniz bir kişiyle tanışabilirsiniz. Kimileriniz dünyadan soyutlanarak keşif ve araştırmalar için kendi içindeki derinlikleriyle yüzleşebilir, kimileriniz çok gizli bir konu nedeniyle bulunduğu ortamdan uzaklaşmak durumunda kalabilir. Her ne olursa olsun mahremiyet önemlidir ve içinizdeki duyguları ifade ediş şekliniz her zamankinden çok daha farklı bir hal alabilir. Mistizm ve bilinmeyenler ilginizi çekebilir ve neden nasıl sorularına cevap bulmanız kolaylaşabilir.
  Evlilik veya ciddi ilişkinizi ilgilendiren bir mevzuyla alakalı bir araştırmada bulunmak isteyebilir hatta bunu neredeyse bunu bir dedektif gibi soruşturabilir, takip edebilirsiniz. Yasak konular ilginizi çekebilir veya böyle imaja sahip kişilerle bir arada olmak hoşunuza gidebilir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken konu, aşırı abartılı isteklerinizi yeri geldiğinde frenlemeyi bilmek, kendinizi zihinsel olarak gözden geçirerek yanlışlarınızı ve eksiklerinizi saptamak ve bunların düzeltilmesi adına ruhsal bir temizliğe gitmek, gizli düşmanlarınızdan zarar görmemek için çevrenizdeki insanları incelemek, olayların altında yatan sebepleri kendinizi de içine dahil ederek iyice araştırmak ve ilham gücünüzü ortaya çıkarmaktır. Bu süreçte kendinizi yeniden keşfedebilir, yeniye yer açmak adına eskiyle olan tüm bağlarınızdan kurtulabilirsiniz.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.  Oğlak burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda seyrini sürdürecek Merkür gezegeni, sosyal hayatınız, arkadaşlık ilişkileriniz canlanacak, bir grubun öncü liderliğini kabul edebilir, tek başınıza hareket etmekten ziyade ekip halinde çalışmayı daha çok benimseyebilir, kendinizi dış dünyada ifade edecek şekilde zihinsel açıdan odaklayabilirsiniz. Bu süreçte mistik konular ve bu konularla ilgili bilgi alışverişleri ve çalışmalar hız kazanabilir. Kendinizi istediğiniz konularda yoğunlaştırarak keskin bir gözlem gücünün de desteğiyle rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Bu dönemde öz burcunuzla olumlu görünüm yapacak olan iletişim gezegeni Merkür sayesinde, gizemli konularda fikir sahibi olmanız, öğrenmeniz ve öğrendiklerinizi insanlarla paylaşım anlamında yoğunlaşabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelerek ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı konularda düşünce alışverişinde bulunabilirsiniz.
  Karamsar duygulardan uzaklaşmalı, saplantılı ve korku dolu düşünmenize neden olan her şeyi geride bırakarak, daha net ve aydınlık dolu düşünmek adına kendinizi gözden geçiriniz. Çok yönlü düşünmeniz sonucunda, arzu ettiğiniz konuların ayrıntılarına kadar inebilir, bilmediğiniz alanlarda söz edebilecek hale gelebilirsiniz. Kendinize bir yön tayin etmenizi sağlayacak içgüdüsel bir istek duyduğunuz gibi, yeni insanlarla tanışarak ilginç ve sıra dışı paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Öncelikleriniz konusunda kafanızın içinde planlar yapacak, yaşamınız açısından neyin size daha gerekli olduğunu kolaylıkla saptayacaksınız. Dostlarınız kanalıyla maddi ve manevi konularda destek görebilir, bilginizi ve liderlik ettiğiniz alanlardaki tecrübelerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Venüs biliyorsunuz geri hareket yaptığı için kariyer, iş hayatı konularında zorlanıyordunuz. İşte Merkür size zihinsel anlamda derinlikli düşünme ve güç kazandırabilir.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Kova burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Merkür, mesleğinizi ilgilendiren konularda keskin bir gözlem gücüne sahip olmanızı sağlayıcıdır. Görünenden ziyade görünmeyeni merak eden ve kendisinden gizleneni bilmek isteyen kişi dikkatli olmalıdır. İşinizin kuralları gereği olabilecek baskılar konusunda gerilim yaşamamak için planlı ve programlı hareket etmek yararlıdır. Üst konumda bulunan kişiler iş konusunda üzerinizde baskı uygulayabilirler. Böyle durumlarda insan ister istemez isyan edebilir. Ancak yapılması gereken sakin olmaya çalışmaktır. Tüm işlerinizi ajandanıza not etmeli, sırlarınızı çok güvenmedikçe kimseyle paylaşmamalı, karamsarlıktan uzak durmalı, bazı kişilerin sizi kışkırtmasına izin vermemeli, güvenliğinizi ve kontrolünüzü kesinlikle elinizde tutmaya çalışmalısınız.
  Bazı entrikalar veya gizli saklı durumlarla karşılaşma olasılığınıza karşı şimdiden önlem almalı, kendinize ait her evrakı veya herşeyi gözden geçirerek kilit altında tutmayı ihmal etmemelisiniz. Ebeveynlerinizin üzerinizde yaratacağı baskı karşısında sabırlı olmalı ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirerek ayarlamalar yapmalısınız.Kimileriniz ise, ebeveynlerinin içinde bulundukları özel durum nedeniyle ilgilenmek zorunda kalacaklarından şimdiden hazırlıklı olmalısınız. Genç kızlar babaları, genç erkekler anneleri ile olan ilişkilerini yeniden ele almalı, yetişkinler eşleriyle ilgili iş konularında destek vermeyi ihmal etmemelidirler. Bazı gizli saklı konular gündeme gelebilir, bunları tam olarak incelemeden imza atmamalı, her şeyi detaylıca ele almalısınız.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.


  Balık burcu 21 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar saat 00:19 itibariyle Akrep burcunda seyrine başlayacak Merkür gezegeni, bundan bir önceki Merkür-Terazi burcu döneminde zihinsel olarak yoğunlaştığınız, maddi kaynaklarınız, cinsel paylaşımlarınız, bankalarla ilgili durumlarınız, borçlarınız, ortaklarınızla alakalı parasal konulara ara vererek, bugün itibariyle yüksek eğitim, uzun yolculuklar, keşif ve araştırma, yabancı ülkelere yerleşim veya yabancı kişilerle iletişim, din ve inanç konuları, uzak kültürler, yeni bir yön tayin etmek üzere kendinizle olan keşif yolculuğunuz, genişlemek, büyümek, maceralar, gönül ilişkiniz, eğitim hayatınızla ilgili konular üzerinde zihinsel olarak yoğunlaşmanız anlamına geliyor.
  Bu süreçte, öncelikle eğitim hayatını sürdüren kişiler uzmanlaşmak adına akademik bir eğitime başlayabilirler. Yüksek okulu kazanmış olanlar yeni çevrelerine intibak süreci geçirebilirler. Kimileriniz burs alarak yurtdışına çıkabilir ve orada eğitim hayatına devam edebilirler. Bazılarınız yabancı kültürler, din ve inanç sistemleriyle alakalı çalışmalara başlayabilir, hayatın derinliklerini keşfetmek adına kendileriyle yüzleşebilirler. Bu dönem zihinsel açıdan kendinizi tanımlamanız, kim olduğunuz keşfetmeniz adına bir serüven niteliğindedir. Gizlilik esastır ve kendinizle alakalı konularda inanılmaz derinlikler yakalayabilirsiniz. Yeni davranış biçimleri kazanır, geliştirir ve hayatınızda uygulamaya başlayabilirsiniz.
  Not: Merkür bu yıl 21 Ekim(00:19)-9 Kasım (02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecektir.
  Gününüz aydınlık, ruhunuz güzellik, yüreğiniz mutlulukla dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.

 4. #504
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  23 Ekim 2010  Sevgili Koç,

  Mütehakkim ve otoriter tavırlardan kaçının. Kıskanç olmayın, her iki anlamdada yani gerek aşk, gerek iş konularında kıskançlıktan kaçının. Toplu haldeyaşamaya bu günlerde daha eğilimli olacaksınız yani ailenize dönüklüğünüzduygusal anlamda artacaktır. Kontrolu elde tutmak istiyorsunuz ama inadınailişkilerinizde sert ve katı kurallar, yöntemler uyguluyorsunuz.

  Sevgili Boğa,

  Sosyal güdüleriniz keskin ve duyarlı, doğrudan amaca yönelmenizde yarar var. Söylevlerinizden vazgeçmez veya boş konuşmaz, ya da dalkavukluğa sapmazsanızdaha iyi iletişim sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Başkaları ile samimiilişkiler içine girerken daha uyumlu ama yanısıra da ölçülü olun.

  Sevgili İkizler,

  Yöntemlere ve organizasyonlara ihtiyacınız var. Size ihtiyaç olunduğu zamanbaşkaları sizin zamanınızdan ve becerilerinizden yararlanıyorlar. O haldeneden karşılığını beklemiyorsunuz? Hemen sorun; Neden diye? Bu ara az sayıdainsanla birlikte olun çünkü kafanız karışıyor ve kendinizi biraz şarj edin.
  Sevgili Yengeç,

  Kendinize karşı aşırı hoşgörülü olduğunuza yanlış yapabiliyorsunuz. Güvendiğiniz insanın ya da insanların yanında huzur arayın. Eğer sizde varsasizden daha çok ilgi bekleyebilirler, eşiniz veya belki de sevdiğinizkişiiçine kapanmanızdan etkilenebilir. Bu kadar içe dönmeyin. Biraz dahatavırlarınızı belli edin.

  Sevgili Aslan,

  Hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın. Fikirleriniz yenilikci ama herkes sizin gibi olamayacağından bağnazlıkla heran karşılaşmanız olasıdır. Bu aralar inatcısınız ve kararlarınızdan dönmekistemiyorsunuz. Fakat öğrenmenizin hızını belirleyin. Düşünce vedavranışlarınızda ani ve kesin değişiklikler olacaktır yani demek istediğimkendi içinizdeki ikilemlerin getirdiği zıtlaşmalar.

  Sevgili Başak,

  İlle de ikna etme ve kabul edilme zorlanması içindesiniz ve bu nedenle deuykularınız kaçıyor. Kendinizi ifade zorluğu hissettiğinizde tartışmalardankaçının. Düşüncelerinizin anlatımı kurnazlık ve incelikden yoksun olmasın.Keskin duygulara sahipsiniz ve bu yüzden çabuk kızıyorsunuz.

  Sevgili Terazi

  Bilginizi kişisel çıkarlarınız için kullanmayın. Tarafsızlığı ancaksezgileriniz ile başarabilirsiniz. Düşüncelerinizi tam anlamıyla ifadeetmeniz gerekiyor, eksikler sizin için handikapa dönüşebilir. Öğrenmeyetiniz eğer öğrenim dönemindeyseniz duygusal olarak hazır olmanıza bağlı.Daha önce de söyledim, sezgilerinize dikkat edin ama asla hayallerinizlekarıştırmayın.

  Sevgili Akrep,

  Korkularınızı ve güvensizliklerinizi yenmek için daha çokili ve neşeliolmaya çalışın. Sorumluluk alma konusunda istekli olduğunuzu kanıtlayın.Başkalarının fikirlerini almak, dinlemek ve yansıtmak için en uygundönemdesiniz. Sezgilerinizi iyi kullanın, acil çözümsellikden ziyadeiçgüdülerinizi dinleyin. Hayal gücünüz gerçekcilik nedeniyle veya pratikanlamda kısıtlı.

  Sevgili Yay

  Duygular hatta korkular içindesiniz. En büyük rakibiniz yine sizsiniz,sanırım buna daha önce de değinmiştim. Babanızla ilgili sorun olabilir,belki bir tartışma yaşanabilir ya da maddi bir sorun, sessiz kalın bence vede bekleyin. Birkaç hafta içinde haklı olduğunuz ortaya çıkacaktır.Amaçlarınızbir kez daha gözden geçirin tüm gücünüzü kullanın.
  Sevgili Oğlak,

  Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz birdönemdesiniz. Yakınlarınızda bulunan herkese gerekenden fazlasınıanlatmamalısınız. Konustuğunuz kimseler istemeden bile olsa çevreye cokyanlış seyler yansıtabilirler. Kendinize güvenerek yeni başlangıçlaryapabilir ya da eski konuları geliştirebilirsiniz.

  Sevgili Kova,

  Çok samimi olduğunuz anlarda bazı sözleriniz çizgiyi aşıyor, bunu yapmayın. Bugün yemek, içecek ve eğlence konusunda masraflarınız olacaktır, idareliolmağa çalışın. Ayrıca yolculuk için uygun bir dönem içindesiniz ama olurolmadık Işlere de kalkışmayın. Dürüstlüğünüz sınanabilir, bunu kaçırmayın vekanıtlayın, kısa bir gelecekte işinize yarayacak.
  Sevgili Balık,

  Mars'ın yumuşaması sizi biraz daha rahatlatacak. Hiç bir zaman kendilimitlerinizin ne olabileceğini veya ne olmayacağını unutmamalısınız.Arkadaşlarınızı veya tanıdıkları kendiniz için kullanmaya çalışıyorsunuz amasınırı aşmayın ve çok belirgin bir hale getirmemeye çaba gösterin. Mutluolma kapasitesine sahipsiniz ama aniden unutuveriyorsunuz, biliyorum yoğungezegen etkileri sürüyor fakat her zaman daha fazlasını elde edebilirsiniz.

 5. #505
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  31 Ekim 2010  Sevgili Koç,


  Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işebaşlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Bu tutum belkide kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor. Öyleyse en kısa zamandakendinizi yetiştirmeye çalışın. Önce gerçekçilik, istikrarlı işler ve sonrasonuçlar olmalı.

  Sevgili Boğa,


  Sabırlı, yapıcı ve olumlu gözlemleriniz sayesinde konulara kolay adapteolabiliyor, kısa zamanda sonuca gidebiliyorsunuz. Kanıtlanmış düşünceleriele almanız ve gelecek için söylediklerinizin doğru çıkması sizi diğerinsanlara karşı güvenilir bir havaya sokacaktır. Eğer gün boyunca böyleişlerle karşılaşırsanız, pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Aslında sizinyaptığınız başarıyı şansa bırakmamak. Ne varki insan bazen böyle durumlardaşansına güvenmeli.


  Sevgili İkizler,


  Araştırıyor, görüyor ve sağlam kanıtları ortaya koyup insanların karşısınaçıkıyorsunuz. Yalnız kendi düşüncelerinize büyük bir dirençle bağlısınız.Karar almakta zorlanıyor fakat aldığınız kararlardanda geri dönmüyorsunuz.Herhangi bir işi üstlenirken bu özelliğinizi kullanıyor ayrıntılara sonderece önem veriyorsunuz. Yalnız bazı işler var ki hemen karar vermenizgereklidir.

  Sevgili Yengeç,


  Boşvermeyin. Çocuklar ve onların eğitimi ile ilgilenmek size ayrı bir uğraşolacaktır. Yaratıcısınız ve rol yapma yeteneğiniz kendini gösterecektir. Busayede birçok olayın kontrolunu ele geçirecek, hatta çalışmalara bilebaşlayacaksınız. Hızlı düşünüyor ve düşündüğünüz andan itibaren deuygulamaya geçiyorsunuz. Böylece hem zamandan hem de enerjinizden tasarrufediyorsunuz. Pratik uygulanabilir düşünceler üreteceksiniz.


  Sevgili Aslan,


  Ay hala burcunuzda ama bugün konumu iyi değil. Katı olmayın fakat çabuketkilenir bir yapıya kolay bürünmeyin. Süregelen bir ilişkinizi mutlu birsonuçla noktalamak isteyebilirsiniz. Bu duruma karşı taraf olumlu bir gözlebaktığı için cesaretle tekllifte bulunabilirsiniz. Eğer süregelen birilişkiniz yoksa, yeni başlangıçlar ve duygusal ilişkilerinizin gelişmegöstereceği bir gün içindesiniz.

  Sevgili Başak,


  Ayrıntıları unutmadan kullanabilmek size çok şey kazandıracaktır. Olaylaratarafsız olarak yaklaşmanız ise, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek.Çünkü karşılaştığınız olaylarda iki taraf var ve onlar tarafsız birileriniistemiyorlar. Eğer evliyseniz bu konuda eşinizin çok yardımını göreceksiniz.


  Sevgili Terazi


  Bu gün muhatabınız olan kişilerle ilişkileriniz ön plana çıkacak. Yani özellikle eşiniz, ortağınız ya da arkadaşlarınız. Söz konusu kişilerleetkili çalışmalar yapacaksınız. Yakın ilişkilerinizde güçlüsünüz. Size bağlıve yardıma hazır arkadaşlarla sahipsiniz. Ayrıca ortağınızda uzun sürediraranızda geçen gerginlikten sıyrılarak size uyum sağlayacaktır.Hedeflerinizin doğrultusunda aktif olarak atılımlarda bulunacaksınız.

  Sevgili Akrep,


  İşte sizin için başarının sırı. Böylece istediğiniz mevkiyede gelmek içinaçağınız kapının anahtarını bulmuş olacaksınız. Bir şey düşünürkenbaşkalarının sözleri sizi pek etkilememeli, kendinizle başbaşa olun.Bireyselliğiniz ise yalnızca düşünürken kendini göstermeli çünkü uygulamadaher zaman için birilerinden yardım almanız gerekecektir. Olaylardanetkileşim süreciniz ise oldukça kısa bunu daha çok açmalısınız.


  Sevgili Yay


  Gelişen olayların ehemmiyetini kimse belirleyemez. Yani bir olay sizin içinönem arz ediyorsa, önemlidir. Değer yargınız size ait olduğu gibi kimsetarafından da yönlendirilemez. Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olaylarıabartmamalısınız. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüzbiçimde davranın.

  Sevgili Oğlak,


  Yanlış insanlara doğruyu söylerseniz bir çok olumsuzluklarlakarşılaşabilirsiniz. Hareketleriniz ve davranışlarınızdaki acelecilik sizibir yere götürmeyecektir. Daha sakin ve ağırbaşlı olun. Tabiri caizsekendinizi dizginleyin. Hareketlilik aslında sizin düşündüğünüzün tam tersinesizi yoracak. Ve zamandan kazanayım derken enerjinizi boş yere harcamışolacaksınız.

  Sevgili Kova,


  Etrafınızdaki insanların ya da gelişme gösteren olayların sabrınızızorlayacak dereceye gelmesi sizi sıkıyor, baskı altında gibisiniz. Fakat, olgun kişilik yapınız sayesinde sabrınızı koruyacaksınız. Bazı başarılarınızve eşinizle olan beraberliğiniz ise çevrenizde sinsice bekleyen insanlarınuzun süredir gözlemi altında. Ve haliyle asılsız dedikodulara maruzkalacaksınız.

  Sevgili Balık,


  Özellikle yetkili konumdaki insanlarla tartışmalara girmemelisiniz. Gergin ortamların yaratacağı stres yüzünden ruhsal hayatınız oldukça dalgalanacak.Sakin olmaya çalışmalı, yapabileceğinizden fazlası için söz vermemeli ya davaadlerde bulunmamalısınız. Böylece etrafınızda sizin için kötü duygularbesleyen insanların umutlarını suya düşürmüş olacaksınız.

+ Konu Cevapla
101 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375