+ Konu Cevapla
102 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 ... SonuncuSonuncu
506 den 510´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #506
  hayallerinde özgür кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  >>мαуıη тαяℓαѕı<<
  Mesajlar
  14.275
  Blog Yazıları
  110
  Tecrübe Puanı
  107375338

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)  (03 Kasım Çarşamba 2010)

  Koç burcu (21 Mart – 19 Nisan)
  ¬
  Ortaklıklar adına sizi engelleyen konular gündeminize geliyor. Bazı engellerin duygusal olarak yıpratıcı olması söz konusu. Tek başına karar almanız zorlaşırken, sorumluluklarınızı yerine getirmenizde yarar var. Bugün ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar açısından ise size harekete geçiren gelişmeler olacak. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz yenilikler dikkat çekiyor.


  ¬ Duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Her alanda kendinizi göstermek isteseniz de yaşadığınız olaylar sizi zorluyor. Çevrenizin kuşatılmış gibi olması kimsenin suçu değil. Yay’da ilerleyen Mars sadece size değişik duygular verirken her alanda zorlamalar da yaşatıyor. Kendinizi fazla hırpalamayın. Olayları değiştiremezsiniz.
  Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)
  ¬ Günlük işler ve devam eden rutinler karşısında planlı ilerlemeye bakmalısınız. İş ortamında bazı eksiklerinizi görmeniz gereken bir dönemde olmanız sizi sıkıştıracaktır. Kendinizi daha iyi düzenlemeye çalışmalı aşırı tembellik yapmamalısınız. Değişik teknikler deneyebileceğiniz imkanları zorlayarak, yeteneklerinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz.


  ¬
  Duygularınızla hareket ettiğiniz zaman hatalar yapmanız doğal. Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yaptığınız her iş özen ve dikkat istiyor. Üstelik fazla sorumluluk almanız, sizin iki kere daha fazla dikkatli olmanızı gerektiriyor. Herkesin gözü üstünüzde ve bunları biliyor olmanın rahatsızlığınızı taşıyorsunuz.
  Ikizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
  ¬ Size destek veren koşulları oldukça iyimser karşılamaktasınız. Hayattan aldığınız keyifler her açıdan size yenilik ve girişim yapma isteği getirmekte. Zira yaratıcı konularda son derece aktif dönemlerden geçiyorsunuz. Yaptıklarınızla öne çıkabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak, çocuklarla ilgili konularda yapıcı kararlar almak kolaylaşmakta.


  ¬
  Gününüzü planlayarak yaşamaktan hoşlanmadığınız için, gereksiz baskılardan nefret ediyorsunuz. Üstelik bazı konuları sonradan aklınıza takıyor ve geç kalınmış bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir alanda paslaşmalar yaşamanız sizi oldukça gerginleştiriyor.
  Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
  ¬ Ailevi konular ve yakınlarla olan ilişkiler öncelik kazanabilir. Öncelikle eve ait uğraşlar açısından yeni sorumluluklar almanız gerekecek. Süregelen işleriniz arasına güvenlik sorunlarınızı eklemeniz gerekiyor. Zira acil bu alanda acil çözümler bulmanız lazım. Evde yapacağınız değişiklikler ise bazı gereksiz masraflar çıkarabilir. Temkinli olmalısınız.


  ¬
  Gerçeklerden kaçarak bir yerlere varamazsınız. Belleğiniz çok güçlü. Yaşadığınız hiçbir olayı unutmuyorsunuz. Bazıları için, kinci olarak tanınsanız bile, siz kendinize toz kondurmuyorsunuz. İş ilişkilerinizde aşırı sabırlı davranışlarınız sizi adım, adım başarıya götürüyor. Aşırı güven aradığınız için, ilişkilerinizde sorunlar yaşamaktan kurtulamazsınız.
  Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
  ¬ Yakın çevrenizdeki hareketlenme ile güne başlıyorsunuz. Günlük hayatınıza canlılık katacak ilişkiler ve yakınlarla olan bağlarınız size güven verecektir. Diğer taraftan eğitim çalışmalarınız adına çok yeni adımlar atabilir, düşüncelerinizi sağduyulu biçimde ortaya koyabilirsiniz. Alacağınız yeni haberlerle kısa yolculuklarınız gündeminizi değiştirebilir.


  ¬ İçinizde hala, çocuksu duygular taşıyorsunuz. Yaşamı olduğu gibi kabul etmelisiniz. Doğuştan lider bir yapınız var. Buyurgan yapınız yüzünden, çoğu kez yanlış anlaşılıyorsunuz. Yeteneklerinizi sizin kadar beceriklice sergileyen çok az kişi bulunur. Dar düşünceli ve bağnaz kişiler tarafından yargılanmanız sorun değil.
  Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
  ¬ Yeni kazançlar yaratabileceğiniz olanaklar var. Çalışma kapasitenizi akılcı kullanarak çok şey başarabilir, bütçenizi toparlama çabası içine girebilirsiniz. Ortaklıklardan gelebilecek kaynaklar ise bazı sorunlara işaret ediyor. Aradığınız desteği bulmakta güçlükler yaşamanız çok olası. Gereksiz harcamaların ve beklenmedik ödemelerin gündeme gelmesi risk oluşturacaktır.


  ¬ Ayrıntılar sizin için çok önemli. Zor arkadaş seçiyorsunuz. Özellikle iş arkadaşlarınızın davranış biçimi çok önemli. Disiplinsizlikten nefret ediyorsunuz. Çevrenizdeki her şey belli bir düzen içinde olmalı. Kargaşa iş motivasyonunuzu azaltıyor. Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki, çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz.
  Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)
  ¬
  Burcunuzda ilerlemeye başlayan Ay sizi son derece dikkat çekici kılıyor. Başkalarınız kolaylıkla etkileyebilir, hayatınıza hareketli bir tempo katabilirsiniz. Başarıya daha yakın olduğunuz bu dönem, yeni kararlar almak, etkinliğinizi ortaya koymaktan yanasınız. Yenilikler ve önemli girişimler yaparak bu günlerde üzerinde durduğunuz konuları netleştirebilirsiniz.


  ¬ Kişisel ilişkilerinizde sezgiye dayanan bir duygusallığınız var. Hiç kimse sizi tam anlamıyla anlayamıyor. Özellikle sevdiğiniz kişi, anlamsız sorularla yaşamaktan bıktı. Hep kendinize ait, hiç kimseyle paylaşmadığınız bir yönünüz var. Devamlı aksiyon halinde olmanız, çevrenizdeki kişilerin başını döndürüyor. Bir yere bağlanmaktan hoşlanmıyorsunuz.
  Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım)
  ¬ Sizi bir miktar huzursuz eden konular gündemde olacak. Özellikle geçmişe ait mevzular karşısında kendinizi kısıtlanmış bir durumda bulabilirsiniz. Şimdilik beklemede kalmalı, olayların kontrol etmekten kaçınmalısınız. İlişkilerden yana ise bazı sorunlar sizi mutsuz etmekte. Kendinizi gereksiz yere hırpalamak yerine çok daha özenli olabilirsiniz.


  ¬ Bencilce davrandığınız zaman, hatalarınızı çok çabuk anlıyor ve geriye dönmeye çekiniyorsunuz. Sizi tanıyanlar bile, bu yönünüzü hala çözemediler. Anlaşılmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Farklı olmak hoşunuza gidiyor. Duygusal ilişkilerinizde, özgürlüğünüzden vazgeçmediğiniz için, hep yarım kalmış aşklar yaşıyorsunuz.
  Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık)
  ¬ Hayatınıza pek çok yeni renk girmekte. Sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklar açısından hareketli ve keyifli zamanlar yaşayabileceksiniz. Aynı zamanda bu alanda kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Biraz kendiniz dışındaki kişilerin ihtiyaçlarına duyarlı davranarak, yararlı çalışmalara zaman ayırabilirsiniz. Bu konuda sizi heveslendiren gelişmeler olacaktır.


  ¬ Sevginin bir zeka işi olduğunu savunmanız bazı kişilere ters gelebilir. Sevgi, doğru olan kişi ile yaşanır. Aşırı dengeli hareket etmeniz, sevginizi yeterince yaşayamadığınız, zannedilse de siz en iyisini yapıyorsunuz. Gizlice izleniyorsunuz. Son günlerde fazla sorumluluk almanız sizi oldukça zorladı. Sizin iyi bir dinlenmeye ihtiyacınız var.
  Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
  ¬ Bugün iş hayatına ait konular ve yeni sorumluluklar sizi meşgul etmeye başlıyor. Kariyerinize ilişkin gelişmeler eklenince, bazı beklentileriniz askıda kalmaya devam edecek. Kendinizi iş hayatında yeniliklere açık tutmalı, ancak işle ilgili grup çalışmalarında ilişkilerinize özen göstermelisiniz. Tamamlanması gereken konuları ilerletmekte zorlanacağınız şartlar dikkat gerektiriyor.


  ¬
  Siz her zaman mantığınızı savunduğunuz için, işin içine hisler karıştığı zaman, gereksiz problemler yaşıyorsunuz. İnat ettiğiniz konulardan vazgeçmeye niyetiniz yok. Fazla yorgun görünüyorsunuz.. Bugün çevrenizle ilgili konuları çok fazla kafanıza takmamalısınız. Olacakları önleyemediğiniz zaman sinirli oluyorsunuz.
  Kova burcu (20 Ocak – 18 Şubat)
  ¬ Yabancılarla ilgili konularınız ön planda olacak. En çok eğitimle ilgili uğraşların öne çıkması ile olayları daha kararlı yönetmeye başlıyorsunuz. Gelişmelerin lehinize ilerlemesi için esnek olmalı, başkalarından göreceğiniz desteğe önem vermelisiniz. Farklı görüşler ve deneyimler edinmeniz için bakış açınızı yenilemeniz gereken gelişmelere yakın durmalısınız.


  ¬ Çevrenizle farklı dilleri konuştuğunuzu biliyorsunuz. Onlar sizin düşündüğünüz her şeyi, yanlış algılıyorlar. Yenilikleri sevmeniz, tutucu çevreler tarafından hemen benimsenmiyor. İlgi odağı olmanız en yakınlarınızı bile rahatsız ediyor. Fakat siz aldırmıyorsunuz. Disiplinden nefret ediyorsunuz. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı.
  Balık burcu (19 Şubat – 20 Mart)
  ¬ Ortaklaşa kazançlar açısından sizi huzursuz eden şartlar var. Başkalarının maddi kaynaklarına ihtiyaç duyarken, ortak harcamalarınız sizin dışında gelişecektir. Zira yatırım planlarınızı ilerletmekte zorlandığınız günlerden geçmektesiniz. Şimdilik borçlarınızı dengede tutmaya çalışmalısınız. Eşle olan duygusal bağlarınızı yeniden canlandırabilirsiniz.


  ¬ Siz duygu insanısınız. Geçmişi unutmaya çalıştıkça, anılara daha çok çekildiğinizi hissediyorsunuz. Eski öfkeleriniz yakanızı bırakmıyor. Bırakın her şey geçmişte kalsın. Bazen pişmanlıklarında güzel olabileceğini unutmayın. Maddeyle aranız iyi olsa da fazla düşündüğünüz bir konu değil. Son günlerde gereksiz detaylar yüzünden canınız bir hayli sıkkın.

 2. #507
  hayallerinde özgür кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  >>мαуıη тαяℓαѕı<<
  Mesajlar
  14.275
  Blog Yazıları
  110
  Tecrübe Puanı
  107375338

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  6 Kasım Cumartesi


  Koç burcu (21 Mart – 19 Nisan)
  ¬ Bir arkadaş ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olabilir. Sizi üzmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili bir kırgınlık yaşayacaksınız. Tartışmalı, yorucu geceler sizi bitkin bir sabaha uyandırıyor. Arkadaş çevrenizdeki çözümsüz tartışma merakı, size artık biraz itici geliyor gibi. Aşk Yaşamı : Sevgi bağlarınız sapasağlam duruyor. Buna rağmen tatlı sert bir ilişki içinde olmanız sizi şaşırtıyor. Karakterlerinizdeki sivrilikler, sizi hırçın ama hep heyecanlı garip bir ikili yapıyor. İş Yaşamı : İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.
  Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)
  ¬ Bugün yaşamınızda bir sürpriz olabilir. Çok önceleri tanışıp sonradan araşmadığınız biri bütün sevimliliğiyle karşınıza çıkabilir. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyor, ama çok yakınınızdaki birini de göremiyorsunuz. Değişikliği seven birisiniz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil. Aşk Yaşamı : Bazı arkadaşların aşk beraberliğinize eleştirel bakışları sizi fazla etkilemiyor. Ama sevgiliniz bundan oldukça rahatsız gibi. Baş başa kısa bir tatil ona çok iyi gelebilir. İş Yaşamı : Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir. Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor. Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz.
  Ikizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
  ¬ Bazı gurur duyduğunuz özellikleriniz, ilerde sizi ciddi yalnızlıklara götürebilir. Komşu türü bir topluluk içinde karşılaşabileceğiniz bir kabalık, sizi oldukça etkileyecek. Kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırdığınızı düşünen dostlarınızla, bugünlerde kuracağınız yakın diyalog, sizi doğru istikametlere götürebilecek. Hatalı seçimler ve inatçılık, bugünlerde sizi simgeliyorlar. Aşk Yaşamı : Cesaretinizi toplamak için gün sayıyorsunuz. Yüreğinizdeki dalgalanmalar, aşka olan küskünlüğünüzün bir kandırmaca olduğunu gösteriyor. Cesaretiniz biraz kırık olması geçici. İş Yaşamı : İşle ilgili problemlerde, bir arkadaşınızla biraz çelişkili görünüyorsunuz. Ama şu günlerde birçok şeyi sineye çekmeniz gerekebilir. İşlere her zamankinden çok sarılmanız gerekti
  Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
  ¬ Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşiyorsunuz. Geçmiş anılara bu kadar takılmamayı becerebilmelisiniz. Bir iki gün içinde bir özleminizi giderecek, ayrılıkların dostluktaki yapıcı etkisini derinden hissedeceksiniz. Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar biraz baskıcı biri olduğunuzu düşünüyorlar. Aşk Yaşamı : Onun sizin en yakınınız olduğunu bilmez gibi davranabiliyorsunuz. Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz. İş Yaşamı : Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, sizin için çok önemli. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir.
  Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
  ¬ Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu yersiz korkularınızla şimdiden göremiyorsunuz. Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu tür düş kırıklıklarından kurtarmalısınız. Aşk Yaşamı : Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Yanlış taktikler alabilirsiniz. Zor sevgiliyi oynamak sizi iyi yerlere götürmeyebilir. İş Yaşamı : Gözden kaçırdığınız bir şeyler olmalı. İşin haznesi sizin mesleki birikimlerinize biraz bol geliyor olabilir. Her işi kotarmaya çalışmanız gerekmiyor, ufkunuz yeterince açık.
  Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
  ¬ Kendinizi dinleme günleriniz yeniden geri geliyor gibi. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde yine evhamlarınızı harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini nezaketsiz bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itecek. Onun aşk aşkı ifadesiyle ilişkisi arasındaki çelişki sizi hayrete düşürebilecek. Aşk Yaşamı : Birlikte almış olduğunuz kararlara nedense direnme gösteriyorsunuz. İlişkinizi bu tavrınızla bir dengeye oturtamayacaksınız gibi görünüyor. Partnerinizi kişisel kararlar alıp uygulamaya zorlamamalısınız. İş Yaşamı : Sabırlı olabilirseniz, ondan çok şeyler öğrenebilirsiniz. Dediğim dedik davranışların birçok yetkilide görülebildiğini bilmeniz gerekiyor.


  Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)
  ¬ Büyük üzüntü ve birazda kıskançlıkla yolcu ettiğiniz dostunuzdan gelen haber sizi sevindirecek. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtabilir de. Bugünlerde içinizde her şeye karşı bir isteksizlik hissediyorsunuz. Yaşadığınız bu geçici bunalımın arkasında neyin olduğunu görüyor, ama bu sorunun çözümünün sizin elinizde olmadığını da biliyorsunuz. Aşk Yaşamı : Aşkta kapanmış olan sayfaları arada bir karıştırabiliyor, hiçbir anının unutulamayacağına inanıyorsunuz. Bugünlerde ilginç tesadüfler dikkatinizi çekebilir. İş Yaşamı : Çoktandır beklediğiniz haber bugünlerde size ulaşacak. İşlerinizi geliştirme uğraşlarınız, bu haberle olumsuz anlamda biraz da olsa etkilenebilir. Hafif dinlenmeler bile size yarar sağlayabilir.
  Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım)
  ¬ Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz. Bugün sevincine hazırlandığınız bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir. Aşk Yaşamı : Kısa ayrılıklardan çok iyi yararlanabiliyorsunuz. Bazı ufak tefek hatalarınızı doğrudan görebiliyor, ayrılıkların verdiği özlemin de etkisiyle, ilişkinizi daha objektif değerlendirebiliyorsunuz. İş Yaşamı : Size yakın biriyle duygusal yakınlığınız, iş yaşamınıza da yansıyor. O insanı doğru değerlendirdiğiniz, onun sürekli sizi düşünmesini ortadan kaldıracak bazı başarılarınızla inandırıcı olabilir.
  Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık)
  ¬ Ayrıntı diyerek kenara attığınız birçok şeyi, sonradan ele almanız gerekiyor. Bugün bunun çok çarpıcı bir örneğini yaşayabilirsiniz. Sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerjik biri olduğunuz izlenimi veriyor. Bunun bir kısmının oyun olduğunu sadece siz biliyorsunuz. Karamsarlık arada bir sizin de hakkınız olabilir. Aşk Yaşamı : Duygusal olduğunuz kadar akılcısınız da. İlişkiniz çok duygusal bir tabloda, ama mantık çerçevesinde. Kontrollü aşkın ne olduğunu sizden öğrenmeye çalışan dostlarınız var. İş Yaşamı : Bağımsızlık sizin için çok önemli. En azından insanın bazı durumlarda inisiyatif hakkının olabilmesini savunuyorsunuz. Bu konudaki ayrıcalığınız tamamen başarılarınızdan kaynaklanıyor.
  Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
  ¬ Bugün bir şaşkınlığınız olabilir. Çoktandır görmediğiniz biriyle karşılaşabilir ve onun, hiç anımsamadığınız bir nedenle size kırgınlık duyduğunu öğrenip şaşırabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde kendinizi sakınıp katılmak istemediğiniz bir guruplaşma var. Bu guruplaşmanın belli bir insanın amaçlarına hizmet edeceği inancı içindesiniz. Aşk Yaşamı : Yüreğinizde kabaran duyguları çok iyi tanıyorsunuz. Ama aşkın, her şeye rağmen yaşanılası bir duygu olup olmadığı konusunda bir zihin karmaşası yaşıyorsunuz. İş Yaşamı : Destek aldığınız insanları yanıltma kaygınızı, bir karabasan gibi yaşıyorsunuz. Bu baskılanma bazı tökezlenmelere yol açabilir. Yakında kendiliğinden açılacak bir fırsat kapınız olacak.
  Kova burcu (20 Ocak – 18 Şubat)
  ¬ Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın yaşayacağı üzücü olay, buna neden olacak. Bugün bazı düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güven, onlara banko oynamanızı gerektirmemeli. Bazı veriler olmadan yargılara varabiliyorsunuz. Aşk Yaşamı : Partnerinizin karakteristik özelliklerine savaş açmış gibisiniz. Onun duygularını fazla ciddiye almıyor gibi yaşaması sizi tepkimeci yapabiliyor. Kendi sert tepkilerinizle, yumuşak yüreğinizin çelişkisinden dersler çıkartabilirsiniz İş Yaşamı : Çok uzun bir telefon görüşmeniz, sizi bugün fazlaca gerebilir. Yakında alacağınız çok yeni ve ilginç öneriler olacak.


  Balık burcu (19 Şubat – 20 Mart)
  ¬ İş yaşamınız sizin için hayatın esası gibi. İşi doğrudan etkilemeyecek ilişki sorunları umurunuz bile olmuyor. Aşk yaşamınız bugünlerde sizden ilgi bekleyebilir. İş yoğunluğunuzun gerekçe olarak kabul görmediğini bilmelisiniz. Son zamanlardaki bazı gelişmelerin etkisinde görünüyorsunuz. Çevrenizdeki iki insanla gönül ortaklığınız son bulabilir. Aşk Yaşamı : Sevgilinizi herhangi biri gibi gözleyebilirsiniz. Bu size, gizli tutmaya çalıştığı birtakım sorunlarını gösterebilir. Bu olası gizliliğin arkasında, sizi üzme kaygısından başka bir şey görünmüyor. İş Yaşamı : Çok beğenildiğiniz biri tarafından gizli bir şekilde destekleniyorsunuz. Kariyer aşamalarınız, sizin için maddi kazanımların çok ötesinde bir anlam taşıyor.

 3. #508
  hayallerinde özgür кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  >>мαуıη тαяℓαѕı<<
  Mesajlar
  14.275
  Blog Yazıları
  110
  Tecrübe Puanı
  107375338

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  7 Kasım Pazar 2010


  Koç burcu (21 Mart – 19 Nisan)
  ¬
  Duygusal coşkularınız tavan yapıyor. Madde konusunda alışkanlıklarınızdan vazgeçmek istemiyor ve partnerinizin bu konuda size destek vermesini bekliyorsunuz. Günün ilk saatlerinde önemsiz gibi görünen meseleler, ilerleyen saatlerde ciddi bir konum arz edebilir. Çevrenizle ilgili talepkar tavırlarınız artacak.


  ¬ Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi. Sevgilinizle bu anlamda yaşadığınız küçük, küçük sorunlar, konuyu abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Aşk Yaşamı : Sevgilinizin, çok sevilen rolünün dışına çıkamadığını düşünmeniz bir yanılgı. İlişkinin kafanızdaki yükümlülükleri biraz abartı olabilir. Aşk beraberliğinizi daha tokgözlü değerlendirebilirsiniz. İş Yaşamı : Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri olabilir.  Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)
  ¬ Venüs’ün karşıt burcunuz Akrep’te geri gitmesi eski duygularınız atağa kaldırabilir. kişisel çekiciliğiniz artmasına rağmen, bugün ayın Yay’da yer alması nedeniyle duygu ve mantık çatışması yaşayabileceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin negatif davranışlarından etkilenmeniz, iş potansiyelinizi düşürebilir. Öfkelerinizi ve hırslarınızı bastırmak zorundasınız.


  ¬ Bugünlerde birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açabilir. Yakında toplu bir eğlencenin içinde olacaksınız. Burada bazı şakalaşmalarınız alaycı bulunabilir. Zeka ürünü esprilerinizle arada bir problemler yaşayabiliyorsunuz. Umutlu, iyimser kişiliğiniz, dostlar arasında sınırsız krediyi hak ediyor. Aşk Yaşamı : Beraberliğinizi hareketlendirmek bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Başlardaki heyecanlar gitgide anı oluyor gibi, bir korku içinde gibisiniz. Hayatın diğer gerekliliklerinin ilişkiyi kısa sürede dinginleştirdiğini unutmamalısınız. İş Yaşamı : Bazı dönemlerde işten kopuyorsunuz. Ama şu günlerde bunun hiç zamanı değil gibi görünüyor. Elinizdeki işlerle ilgili bir yardım, destek isteyebilirsiniz.


  Ikizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
  ¬ Yakınlarınıza karşı öfkeli bir tutum içinde olabilirsiniz. Girişken tavırlarınızı onlara empoze etmeye çalışmakla, bir yerlere varamazsınız. Düşüncelerinizin benimsenmesini istiyor, finansal konularınızla ilgili aile çevrenizden destek bekliyorsunuz. Sezgilerinizle aklınızı birleştirerek, uygulamaya koyabileceğiniz bir gün.


  ¬ Size kısa zamanda bir seyahat görünüyor. İşi ve kısa bir tatili bir arada çıkartabileceksiniz. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuz yetmiyor, onlara karşı daha tatmin edici, sevindirici davranabilirsiniz. Bu anlamda birtakım ziyaretler için çok uygun fırsatlarınız olabilir. Aile ilişkilerinizdeki bir konudaki yetersizlik, size bazı ek sorumluluklar yükleyecek. Aşk Yaşamı : Farkında olmadan ilişkinizin sonunu çağırır gibisiniz. Partnerinizin sorun yokmuş gibi davranması sizi yanıltıyor olabilir. İlginizin epeyce azaldığını fark etmeniz gerekiyor. İş yaşamı : Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyo.
  Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
  ¬ Maddesel konularda tatmin olmanız zor görünüyor. Talepleriniz fazla olmasına rağmen, çevredeki kaynaklar dar ve bu nedenle isteklerinizde zorlanıyorsunuz. Satın alma duygunuz oldukça yoğun. Yapmayı düşündüğünüz gezi programları için, bütçenizi gözden geçirerek, amaçlarınız dışındaki harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınız.


  ¬ Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle onun için, arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı size karşı biraz tepkili bulabilirsiniz. Nedenini kavrayamadığınız şaşkınlıklarınızı derin üzüntülerle yaşıyor, bu kırılmışlıkla da işin üzerine gitmiyorsunuz. Bu çözümsüzlüğü kolaylaştırıyor. Aşk Yaşamı : Eşin, dostun arasındaki gerginliğini anlamaya çalışmalısınız. Sevgilinizin baş başayken ve insan arasında iki farklı davranış göstermesinin arkasında gizli rahatsızlıklar olabilir. İş Yaşamı : Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz.


  Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
  ¬ Ay, kombinasyon burcunuz Yay’da ilerlerken kişisel egolarınızı daha da güçlendiriyor. Tutkularınız ve arzularınız partnerinizi korkutabilir. Aşırı istekleriniz onun olanaklarını zorladığı için, aranızda çelişkilerin eksik olmayacağı bir gün. Hırslı bir şekilde, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizi daha ileri yerlere taşıyabilirsiniz.


  ¬ Önümüzdeki günler içinde bir özleminizi gidereceğiniz yolculuğunuz olabilir. Bugün soğukkanlı, belki de biraz hesapçı davranmanız gereken bir gün olabilir. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde netice alabilirsiniz. Aşk Yaşamı : Neyin doğru neyin yanlış bir tarz olduğunu söyleyen birilerine kulak vermenizde yarar var. Deli gibi severken, bunu gizlemeye çalışmanız zararlı bir tavır olabilir. İş Yaşamı : Mutlak egemenlik saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız. Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor.


  ¬ Yaşamdan büyük keyif alacağınız bugün, aklınız sürekli hayatınızın eğlenceli yanlarında olabilir. Yapmayı hoşlandığınız faaliyetlerle geçirmek isteyeceğiniz vakitler, arkadaşlarınızın katılımıyla daha da renklenebilir.
  Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
  ¬ Bilinç altı öfkelerinizin açığa çıkabileceğiniz bir gün. Bu nedenle, kontrollü davranarak bu duygularınızın esiri olmayın. İstekleriniz ve tutkularınız yüzünden bazı yanlış adımlar atmanız mümkün. Bugün, dingin ve sakin kalabileceğiniz ortamlarda bulunmaya çalışın. Çünkü, karmaşık duygular ruhsal anlamda sizi yoruyor.


  ¬ Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde kendinizi, hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz.Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmanız, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünüyorsunuz. Dostlarınız belli bir hassasiyet göstermek durumunda kalabiliyorlar. Aşk Yaşamı : Adına aşk diyemediğiniz bazı etkilenişimler iniz size faydalı olabilir. Seviyeli her ilişkiye açık oluşunuz, kimi rahatsızlıkları duymanızı hiç gerektirmiyor. İş Yaşamı : İstikrar için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin da umutlarınızı sınırlayabiliyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken yeni gerginliklerin hazırlığını yapıyorsunuz.
  Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)
  ¬ Çevrenizde birlikte çalıştığınız insanların enerjik oluşlarından etkilenerek, siz de bir anlamda motivasyon kazanıyorsunuz. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile, bu yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor. Olayları sorgulayarak, hedeflerinize sakin bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Finans konularınız önem kazanıyo


  ¬ Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir. Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Aşk Yaşamı : Bugünlerde aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu moralle gönül işleri olmaz düşünceniz, pek duygulu görünmüyor. İş Yaşamı : Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döndüğünüz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alabilirsiniz.
  Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım)
  ¬ İnatçı tavırlarınız ve hedeflerinize aşırı bağlılığınız başarıyı da birlikte getiriyor. Bugün, gücünüz çevreniz üzerindeki etkisini gösterecek. Çıtanız oldukça yüksek. Davranış biçiminiz zorlayıcı bir etki yaratsa da, siz yaşantınızdan oldukça memnunsunuz. Keskin mantığınız, mesafeleri kısa sürede almanızı sağlayacak.


  ¬ Bugün alacağınız bir telefonda karşılıklı görüşme isteyecek ve bu görüşmede önemli bir fırsata ilk adımı atmış olacaksınız. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınız sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandırıyor. Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan gerçekleşiyor. Aşk Yaşamı : Aslı olmayan korkularınız var. Sevgilinizin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın, nedense ilişkinizi güvende göremiyorsunuz. Bu korkuları yendiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız. İş Yaşamı : Çoktandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayı düşüneceksiniz. Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz.
  Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık)
  ¬ Enerji yoğunluğunuz nedeniyle ataklığınız üzerinizde. Ay, öğleden sonra burcunuzda ilerliyor. Kişisel ilişkilerinizde idealist yapınız başarılı bir kompozisyon çiziyor. Duygularınızla mantığınız ayni noktada buluşuyor. Bugün değişik ortamlarda bulunacak fakat hiç kimsenin etkisi altında kalmayacaksınız. Doğallığınız takdir görüyor.


  ¬ Sevdiğiniz birinin ekonomik açmazları sizden destek bekliyor. Bunun için şartlarınızı fazlaca zorlamanız gerekebilir. Son günlerdeki sempatikliğiniz, içinizde henüz açığa çıkarmadığınız bir coşkunun varlığını çok belli ediyor. Sınırlamayı düşündüğünüz bazı ilişkileriniz, bunu başarabilmeniz halinde sizi epeyce rahatlatacak, üzerinizden yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. Aşk Yaşamı : Son zamanlardaki durgunluğunuzu harekete geçirecek enteresan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz istekli davranmanız gerekiyor. Seçicilik huyunuzu çok abartmamalısınız. İş Yaşamı : Aranılan gerekli insanların, söz verilen yer ve zamanlarda bulunamaması sizi çileden çıkartabiliyor. Buna alışkınlığınız daha az tepkimeci olmanızı sağlayamıyor.


  Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
  ¬ Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir gün. Yaşamınızda bazı değerleri sorgulayacak ve aşırı isteklerinizde sizi tetikleyen olayların nedenini bulacaksınız. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli. Öz benliğiniz güçleniyor.


  ¬ Bir yakınınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirebilir. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size gitgide itici geliyor. Bazı arkadaşlarınızın hayatla ilgili gerçekçi çekincelerinden bile bugünlerde rahatsızlıklar duyuyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz çılgınca planlarınızın bu bakışınızda etkisi olabilir. Aşk Yaşamı : Karşılıklı olarak bulduğunuz değerler, daha sıkı bağlarla bağlanmanızı sağlıyor. İlişkinizdeki canlılığını biraz yitirmiş görüntünün yüzeysel ve geçici olduğunun bilincinde görünüyorsunuz. İş Yaşamı : Kurduğunuz dostluklardan genellikle zarar görmek, sizi daha mesafeli bir insan haline getiriyor. Çok umutlu olmadığınız bir işte göstereceğiniz sabır, sizi çok şaşırtabilir.
  Kova burcu (20 Ocak – 18 Şubat)
  ¬ Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var. Siz sessiz kalarak karşı tarafı sınamak isterken, o sizin adınıza karar vermekten çekiniyor. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendiriyorsunuz. Partnerinizle aranızda ilginç gelişmeler mevcut ve sizin tarzınızı kabullenmeye hazırken, çekimser davranışlarınızla onu şaşırtıyorsunuz.


  ¬ İçinizdeki dayanılmaz yenilenme ihtiyacı, zorlama şeyler yaşamak istemeyişinize bir tepki olabilir. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz. Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle barışma gayreti içindesiniz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, bunu biraz saplantı gibi yaşamanıza neden olabiliyor. Aşk Yaşamı : Her türlü resti görmeye hazır tavırlarınız inandırıcı değil. Kişiliğinizde yama gibi duran yapay taktikler izlemeniz gerekmiyor. Ondan daha duygusal ve sorumlu biri olmanızı bir eksiklik gibi yaşamamalısınız. İş Yaşamı : Şöyle kıyıda köşede, az gelirli ama doyumlu, daha doğala dönük bir iş özlemi sizde gitgide bağımlılık haline geliyor. Bu bağımlılık içinde işlerinizden tatmin olmanız mümkün görünmüyor.
  Balık burcu (19 Şubat – 20 Mart)
  ¬ Birlikte çalıştığınız kişilere karşı tepkili davranabilir ve onları kırmak istemediğiniz halde, olumsuz davranışlarınızla üzebilirsiniz. Bugün, çalışmalarınıza daha hız vermek istiyorsunuz. Başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmayı düşünmediğiniz ve olayları gurur haline getirdiğiniz için, başarı her geçen gün size yaklaşıyor.


  ¬ Arkadaş ilişkilerinizdeki tutarlılığınız, çevrenizde övgü konusu oluyor. Sorunlara ortak olup paylaşma özelliğiniz sizi ayrı bir yere koyuyor. Bugün son derece önemli bir konuda karar vermeniz gerekebilir, buna hazır olmalısınız. Hiç tahmin edemeyeceğiniz birine parasal desteğiniz olacak. Bu kişinin koşullarından etkilenecek ve böyle bir karar vereceksiniz. Aşk Yaşamı : Bu konuda bugünlerde arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz. İlişkinizde halüsinasyonlar içinde sorunlar ürettiğinizi düşünmeleri, sizin için uyarıcı olamıyor. İş Yaşamı : İşle sınırlı ilişkiler içinde olmayı tercih ediyorsunuz. Çapınızı doğru değerlendirmeniz, daha talep kar olmanızı sağlıyor. İsteklerinizi göz dolduran becerilerinizle kolay elde edebiliyorsunuz.


  ¬ Bugün bir düşünürün düşünce yapısına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki basit olayları kendi içinizde karmaşıklaştırmadan sakince tartın. Felsefi değerlendirmeleri gerçekten de detaylı ve kökü derine inen konularda yapın. 4. #509
  hayallerinde özgür кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  >>мαуıη тαяℓαѕı<<
  Mesajlar
  14.275
  Blog Yazıları
  110
  Tecrübe Puanı
  107375338

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  13 Kasım Cumartesi 2010


  Koç burcu (21 Mart – 19 Nisan)
  ¬ Çalışkan bir yapınız var. Boş kalmaya tahammülünüz yok. Hemen kendinize bir iş icat ediyorsunuz. Bugün yeni keşifler peşindesiniz. Aşk yaşantınızda aklınızı kurcalayan sorularla bocalamak yerine, olaylara kesin çözüm bulmayı deneyin. Hassas davranıyorsunuz. Dış görünüşünüzden belli etmeseniz de, canınızı sıkan öyle çok olay var ki. Her şeyi irdelemeyin.


  ¬
  Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız, bazı arkadaşlarınız tarafından ilgiyle izleniyor. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüz size yön veriyor. Aşk Yaşamı : Sürdürdüğünüz ilişkiyi oldukça saygın bir yere koyuyorsunuz. Birlikteliğinizin her koşulda tartışılmaz bir önceliği var. Önümüzdeki günler içinde iki günlük bir gezi görünüyor. İş Yaşamı : Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek. Yakında bir ödülünüz var.


  Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)
  ¬ İş motivasyonunuzun, olumlu günlerinden biri. Düşünüyor, hayal ediyor ve yaşama hızlı bir şekilde geçiriyorsunuz. Kıskançlığa hedefsiniz. Aşırı duygusal ve kıskanç günlerinizden biri. Ay ve Venüs’ten ilginç etkiler alıyorsunuz. Ciddi görünümünüz altında çekiciliğiniz ve cazibeniz mükemmel. Sağlığınız her zamanki gibi mükemmel. Ufak tefek üşütmeler için anında önlemini alıyorsunuz.


  ¬ Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyor gibisiniz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz olacak. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak isteyebilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarı elde edebileceksiniz. Aşk Yaşamı : Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgilinizin arkadaşlarına her gün sizi nasıl sevdiğini anlattığından habersiz gibisiniz.. Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. İş Yaşamı : Akşama doğru önemli bir telefonunuz var. Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor.

  Ikizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
  ¬ Çevrenizin kalabalık olmasına rağmen kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sorunlarınızı çevrenizle paylaşamamak canınızı sıkıyor. Bugün aşkla aranız iyi değil. Somurtarak bir yerlere varamazsınız. Her konuda içinizi acıtan öyle çok şey var ki. Duygusal yoğunluklar yaşadığınız bugünlerde her şey sizin aleyhinize gelişiyor sanki.


  ¬
  Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha dinlenir bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Vazgeçtiğiniz bir şey, şu günlerde kıymete binmiş gibi. Aşk Yaşamı : Yalnızsınız, ama bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz. Çekingenliğinizi bugünlerde fazla hissettiriyor olabilirsiniz. Sıcak kişiliğiniz yalnızlığı hiç hak etmiyor. İş Yaşamı : Üretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.


  Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
  ¬ Aşkı algılama biçiminiz çok farklı. Kendinizi haklı görmek için, aracılara ihtiyacınız yok. Kendinizi ifade etmelisiniz fakat öfkesizce. İş yaşantınızda yaşadığınız olaylar sizi yeniden motive etti. Bugün yeniliklere kapalısınız. Çevreniz sizi ikna etmek zorunda kalabilirler. Kargaşadan nefret ettiğiniz halde, olaylar gelip sizi buluyor.


  ¬ Bazı hatalarınızı görmekte zorluk çekiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde yine böyle gözden kaçırdığınız bir hatanın bedelini ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu akşam bir arkadaş toplantısında iyi vakit geçireceksiniz. Tek başına gitmeniz, bazı söylentilere yol açabilir. Kendinizi beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize biraz haksızlık ediyorsunuz. Aşk Yaşamı : Arkadaşlarınızın sevgilinize daha yakın davranmanız için yaptıkları uyarıları, kulak arkası etmemelisiniz. Daha ilgili olmanızı, nelerin engellediğini keşfetmeniz gerekiyor. İş Yaşamı : Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor. Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli.


  Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
  ¬ Sevdiğiniz kişi sizi her konuda zorlayabilir. Onu ikna etmelisiniz. Bugün aşırı hassas ve alıngansınız. Hiç şaka kaldıracak gününüzde değilsiniz. Dostlarınıza durumunuzu hatırlatmalısınız ki, sizi hoş görsünler. Yoğun bir çalışma temposuna girdiniz. Yaptığınız işin tüm sorumluluğunu yüklenmeniz, bazı kıskançlıkların, ortaya çıkmasına neden oluyor.


  ¬
  Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma çevrenizde sevinçle karşılanacak. Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, ticari bir anlam da taşıyor gibi. Sosyal yaşamınız oldukça zengin. Güven veren kişiliğinizle bu zenginliğe zenginlik katıyorsunuz. Aşk Yaşamı : Onun size fazla güven duymuyormuş gibi davranması gittikçe sizi düşündürüyor, ama bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok gibi. Duyguları yoğun. Kendiyle ilgili sorun yaşıyor olabilir. İş Yaşamı : En olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz. Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor.


  Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
  ¬ Alacak verecek meselelerinizin ön planda olduğu bir gündesiniz. Ödemelerinizle ilgili olaylar ön plana çıkacak. Fakat, hiç beklemediğiniz yerlerden gelebilecek maddi kaynaklar sizi rahatlatacak. Ciddi bir tasarruf planı yapmalısınız.. Eğer yalnız yaşıyorsanız, karşınıza çıkabilecek kişi konusunda dikkatli olmalısınız.


  ¬ Başkalarının hatalarını görüyor, kendi hatalarınıza gözlerinizi kapatabiliyorsunuz. Ama bu sizin iyi bir dost olmanızı engelleyemiyor. Bu saatlerde alacağınız bir haber, size kısa bir hoşluk yaratabilir. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatabiliyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz. Aşk Yaşamı : Başka kişilerle ve işlerle uğraşmaktan, sevgilinize yeterince zaman ayırmadığınız düşüncesini yıkmanız gerekiyor. Ona olan bağlılığınızla, bu eleştiri birbiriyle hiç çakışmıyor. İş Yaşamı : Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğunu söyleyenler sizi etkiliyor. Hemen birtakım yargılara, sonuçlara varmamanız harika. Usta gözlemciliğiniz size doğruyu gösterecektir.


  Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)
  ¬ Aile çevrenizle ilgili gelişen koşullarınız sizi zorlayacağa benzer. Uzun zamandır soğuk olan ilişkileriniz nedeniyle, sorunlarınızı görüşme fırsatı yakalayamadınız. Siz, ilk adımı her zaman karşınızdakiler atsın istiyor ve bir türlü anlaşmaya yanaşmıyorsunuz. Duygusal hayatınızda yaşadığınız yanılgılar, olayların gerçek yönünüzü görmenizi engelliyor.


  ¬
  Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, gözünüzün önünde dallanıp budaklanıyor, sorun yumağı haline geliyor. Sizin bu konuyla, elinizi bağlayan birtakım bağlarınız olduğu görünüyor. Önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olacaksınız. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir malla ilgili olabilir. Aşk Yaşamı : Güzel bir akşam geçirmek için her şey yerli yerinde. Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu, dolu yaşamak isteğiniz hiç eksilmemiş gibi. Bunca zamandan sonra, hala ona dokunma gereğini duyabiliyorsunuz. İş Yaşamı : Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Yeteneksiz insanların sizin üstünüzde olması, sizi olumsuz etkiliyor. Ama kararlılığınız, yakında sizi belli yerlere getirebilecek.

  Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım)
  ¬ İletişim konusunda yaşayacağınız sorunlar bugün işinizle ilgili problemlere neden olabilir. Fakat, konuya olan hakimiyetiniz de kimsenin gözünden kaçmıyor. Bu nedenle sorunun boyutu ne olursa olsun, sonuçta siz bildiğinizi okuyorsunuz. Partnerinizle yapmayı düşündüğünüz konuşmayı bir süre erteleyin. Hem onun, hem de sizin biraz zaman ihtiyacınız var.


  ¬ Aldığınız kararlar önünüzü açabilir. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışmalısınız. Etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna aldırmamanız, size bir şey kaybettirmeyecek. Bugünlerde geniş yürekli olmanızda yarar var. Gönlünüzün zenginliğini görenler, sizden kolay, kolay kopamıyorlar. Aşk Yaşamı : İlişkiye başlamadan, ilişkinin getiri-götürü hesapları içine fazla girmemelisiniz. Canlı, hayat dolu kişiliğiniz ilgi odağı olabiliyor. İçinizdeki dalgalanmaları bir parça başıboş bırakabilmelisiniz. İş Yaşamı : Belli bir zamandır düşmüş olan iş hacminizi, yine orta seviyelere getirebileceksiniz. Bunda çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizin de payı var. İşleriniz bugünlerde yüzünüzü güldürecek.


  Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık)
  ¬ Çalışmayı çok sevdiğiniz için, kendinize devamlı iş icat ediyorsunuz. Çok açık fikirli olduğunuz söylenemez. Üstelik tutucu bile sayılabilirsiniz. Sadece kendi yöntemlerinizi beğendiğiniz içinde tepki alıyorsunuz. Kendi doğrularınız çok önemli.Aşk yaşantınızda da sorumluluk sahibi olduğunuz için, tutkulu aşklardan uzak kalmaya çalışıyorsunuz.


  ¬ Yüreğinizde beslediğiniz derin sevgi, gelecek günlerde açığa çıkmak isteyebilir. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor. Bazı inatlaşmalardan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Aşk Yaşamı : Bugünlerde gözlerinizi yerden kaldırmanız, çevrenize bir bakınmanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlar için yeterli olabilir. İçtenliğiniz ve aşka bakışınızla ideal bir sevgili olarak duruyorsunuz. İş Yaşamı : İlginç önerileriniz, çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor. Birkaç basamağı birden çıkma aceleciliğinden vazgeçmelisiniz. Bugün verimli bir telefon görüşmeniz olabiir.


  Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
  ¬ Maddi konular kafanızı fazla meşgul ediyor. Özellikle yeni projeleriniz için yeni bir finans kaynağına ihtiyacınız var. Bugün size fazla baskıcı davranmakla suçlayabilirler. Kendinize aşırı güvenmeniz bazen çevreniz tarafından yanlış anlaşılıyor. İstediğiniz her şeye kolaylıkla sahip olacağına inanlardansınız. Sevgi konusunda da aynı şeyler söz konusu.


  ¬ Şu günlerde kendinize haksızlık etmeye ya da haksızlığa uğramaya açık görünüyorsunuz. Çünkü bir zamandır, duygusallığınız ön planda. Sisteme, kurallara karşı duyarlılığınız, hamleci yanınızı bazen frenleyebiliyor. Yakında hazırlıklı olduğunuz bazı konularda ciddi sevinçleriniz olabilir. Hayatınızda sürprize yer yok. Olası hüzünlerinizden de, sevinçlerinizden de her zaman haberlisiniz. Aşk Yaşamı : Bu ilişkide özveriyi biraz abartarak kullanıma sokuyorsunuz. Bu tarz, heyecanı yeterince yaşayamamanıza neden olabiliyor. Aşkı, öncelikle kendiniz için yaşamayı denemeli, bunu bencillik gibi görmemelisiniz. İş Yaşamı : Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız, sizi iş konusunda daha kararlı görmek istiyor. Hedeflerinizin ön hazırlığında daha niyetli görünmeniz beklenebilir.


  Kova burcu (20 Ocak – 18 Şubat)
  ¬ Grup çalışmalarınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Tabii, işin yürümesi için gereken bütün alt yapıları hazır hale getirmenizin rolü çok büyük. Bu yüzden bir çok kişi sizinle çalışmaktan zevk alıyor ve iş tatmini sağlıyorlar. Sevdiğiniz insanın size karşı ilgisinin ve anlayışının yoğun olacağı bir gün. Böyle günleri her zaman yaşayamıyorsunuz.


  ¬ Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz. Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle içinde olduğunuz probleme çözüm getirebilir. İnsanlara saygınız, sevgi temelinde oluşuyor. Tek başına bir saygıyı anlamsız, hak edilmemiş buluyor ve yadsıyorsunuz. Aşk Yaşamı : İlişkinizde gittikçe egemen olmayla başlayan temelsiz korkularınız, bugünlerde siz terk edebilir. Sizin içe dönüklüğünüze karşın, sevgilinizin sezgileriyle her şeyi yerli yerine oturtabileceksiniz. İş Yaşamı : İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayabilirsiniz.  Balık burcu (19 Şubat – 20 Mart)
  ¬ Evinizi ve ailenizi ilgilendiren bir konuda çok meşgul olacaksınız. Beraberce sevinebileceğiniz sonuçlar alacaksınız. Yaptığınız iş anlaşmalarında risk faktörlerini göz önüne alınız. Bu nedenle bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Sizi anlık heyecanlara koşturan yeni bir fikir, yeni bir ilgi alanı bulduğunuzda sevdiğinize olan ilgi düzeyiniz de artıyor.


  ¬ Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyacınız var. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi. Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz. Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var. Aşk Yaşamı : Aşk ilişkinizdeki huzurunuz sizi yeniliyor. Son derece sağduyulu ve esnek bir sevgiliniz var. Size bu ilişkide, daha soğukkanlı olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. İş Yaşamı : İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabiliyorsunuz. 5. #510
  hayallerinde özgür кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  >>мαуıη тαяℓαѕı<<
  Mesajlar
  14.275
  Blog Yazıları
  110
  Tecrübe Puanı
  107375338

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  15 Kasım Pazartesi 2010


  Koç burcu (21 Mart – 19 Nisan)
  ¬
  İç dünyanıza dönük olmaya başlıyorsunuz. Biraz sezgilerinize güvenerek hareket etmeli, bazı risklerden uzak durmalısınız. Duygularınızla hareket edebileceğiniz konular ise gizli kalmış bazı şeyleri öne çıkarabilir. Her şeyi akışta bırakmanız, kontrol etmekten kaçınmanız en doğrusu. Başkalarına yararlı olabileceğiniz pek çok konu ile ilgilenebilirsiniz.


  ¬
  Bugün aşktan çok ailevi ve evinizle ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile bireylerinin bazı konulardaki isteklerinin çıtaları yüksek olabilir. Onların duygusal problemlerine de çare bulmak size düşebilir. Arabuluculuk size yakışacak. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz.


  ¬ Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi devamlı uyarıyorlar. Bugün bu uyarıların haklılığı konusunda düşünebilirsiniz. Gün boyunca akşam saatlerinde yapacağınız önemli bir görüşmeye hazırlanacaksınız. Görüşme umduğunuzdan daha iyi geçecek. Yeni öneriler alabilirsiniz. Bazı değişikliklere hazırlıklı olmanızda yarar var. Aşk Yaşamı : Yaşadığınız son gerilimli buluşmadan sonra ilişkinizde olumlu değişikliklerin siz de farkındasınız. Tek sorununuz yeterince açık konuşamamak. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama biraz daha açık konuşmak bazı sorunları büyümeden çözebilir. İş Yaşamı : Zaman zaman monoton bir iş yaşamınız olduğunu düşünüyorsunuz. Oysa monotonluk hiç size göre değil. İşyerinde yaratıcılığınızı daha çok göstereceksiniz.


  Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)
  ¬
  Daha uzun vadeli planlar ve geleceğe dönük ümitler sizi hevesli kılmakta. Gün içinde bu konularla ilgili düşünceleriniz netleşirken, iş hayatının getirdiği uğraşlar ve parasal konular olacak. Arkadaşlarla beraberlikler ve pozitif paylaşımlar açısından ise çok keyifli zamanlar söz konusu. Takım çalışmalarının öne çıkacağı aktiviteler sizi yeniliklere götürecek.


  ¬ Bu dönem, paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız.


  ¬ İçinizdeki çocuksu duyguları açığa çıkaracağınız bir gün. Çevrenizdekiler sizi bugün anlamakta, size ulaşmakta zorlanacaklar. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor. Aşk Yaşamı : Sizi ayaklarınızın yere basması için sık sık uyarıyor. Sizin ise hayallerinizden vazgeçmeye niyetiniz yok. Bugün bu konuyla ilgili tartışmaya girmekten kaçınacak, eleştirilerini duymazdan geleceksiniz. İş Yaşamı : İşinize olan bağlılığınız zaman zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor.  Ikizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
  ¬ Haftanın ilk günü oldukça yoğunsunuz. Sizi yakından ilgilendiren mesleki konular öncelik kazanırken, beklediğiniz yeni görevler gündeme gelebilir. Ancak kararlılığınızı ortaya koymalı, üstlerin desteğine açık durmalısınız. Bazı görüş ayrılıklarının sizi etkilemesine izin vermemeniz en doğrusu. Tamamlanması gereken yeni konularda yaratıcı yanlarınızı kullanabilirsiniz.


  ¬ Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken; eski alışkanlıklarınızı gözden geçirerek gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.


  ¬ Yakın çevreniz, bugün size üstlenmek istemediğiniz bir rolü verebilir, siz de bu rolü oynamak zorunda kalabilirsiniz. Pek çok kişiyi ilgilendiren bir tartışmanın merkezine sizi koyabilir, sorunu sizin çözmenizi isteyebilirler. Objektif ve kararlı özelliğinizle bu zor durumun üstesinden gelebilirsiniz. Bir yakınınızın sağlık sorunuyla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Aşk Yaşamı : Duygularını belli etmekten kaçınıyor ama size olan yakınlığını gören herkes anlıyor. Bugün sizi olan ilgisini gösterebilir. Sizden mesaj bekliyor gibi. Siz ise biraz daha emin olmak istiyor gibisiniz. İş Yaşamı : İşyerinde yaşanacağı söylenen değişiklik sizi ürkütüyor bu nedenle de hiç heyecan duymuyorsunuz. Oysa bu değişiklik gerçekleşirse, bundan en çok yarar görecek olan sizsiniz.


  Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
  ¬ Hayatınızı renkli kılan konularla kendinizi dışadönük hissetmektesiniz. Bugün yabancılarla bağlantılı konular, eğitim planlarınız hakkında önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Yaratıcı yanlarınızla pek çok yeni konu ile ilgilenmeye başlıyorsunuz. Başkalarından bu yönde destek bulabilirsiniz. Hayatınızı pozitif yönde etkileyecek yeni kişilerle ilişkiler kurulabilir.


  ¬
  Çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde imzalamanız gereken işlemlerde hatalı davranabilirsiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz birgün.


  ¬
  Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız. Bugünlerde de size enerji gerekiyor. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Akşam kalabalık bir grupla program yapabilirsiniz. Organizasyon için epey çalışmanız gerekecek. Yine de memnun olmayanlar çıkabilir. Aşk Yaşamı : Yeni bir ilişki için pek çok aday var ama siz karar vermek için acele etmiyorsunuz. Bugün yeni birini daha fark edebilirsiniz. Bir arkadaşınızın arkadaşı size olan duygularından söz edebilir. İş Yaşamı : Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz fakat gelecek günler parlak görünüyor.  Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
  ¬ Ortaklıkların parasal yanı ve yakın ilişkilerde olumlu bir süreç içindesiniz. Başkalarının maddi olanaklarından yararlanabilir finansal sorunlarını aşmayı başarabilirsiniz. Ancak ortağın para durumundaki riskleri göz ardı etmemeniz sizin yararınıza. Eşle olan duygusal bağlarınız ise hayatınıza olumlu etkiler katarken, yeniden güven kazanacaksınız.


  ¬ Venüs’ün geri hareketini düşünmeli ve eski iş imkanlarının yeniden karşınıza çıkabileceğini düşünmelisiniz.. Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız.


  ¬ Uzun zamandır beklediğiniz mutluluk şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz, çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum meyvelerini verdi. Şimdi bütün sorun bunu korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. O da sizin kararlılığını takdir ediyor. Aşk Yaşamı : Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça iyimser bir gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz ilişkinizden kaynaklanıyor. Sabah sevdiğinizle ilgili iyi bir haber alabilirsiniz. İş Yaşamı : İş yerinizde ortada dolaşan bazı söylentiler zaman zaman güvensizlik yaşamınıza neden oluyor. Bugün duyacağınız olumsuz söylentinin aslı astarı yok, içiniz rahat olsun. Olumlu söylentinin ise gerçek olduğunu göreceksiniz.


  Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
  ¬ İlişkiler ve ortaklaşa konular ilk gündeminiz. Haftanın ilk gününde sizin dışınızda gelişecek bağlantıları önemsemeli, yeni önerilere açık olmalısınız. Aksi halde bazı fikir ayrılıkları beklentilerinize gölge düşürebilir. İçinde bulunduğunuz şartları kendi lehinize çevirebilir, destek görerek ilerleyebilirsiniz. Her tür ilişkinizde aşırı eleştirici yanlarınız olumsuz sonuçlar getirebilir.


  ¬ Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bu dönem, seyahatlerin getirdiği avantajları iyi kullanmalısınız. Süregelen bir beraberliğiniz varsa, onunla birlikte beraberliğinizi güçlendiren anlar olacak. Korkularınız ve endişelerinizden kurtulmanın zor olmadığını öğreniyorsunuz.


  ¬
  Oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için, çok yoğun geçen bir günün kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bu davet sırasında bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Onun vereceği bir haber gelecekte sizin yaşamınızı da olumlu bir biçimde etkileyecek Aşk Yaşamı : İlişkiniz her şeyin üstünde geliyor. Bugünkü dinamizminiz ilişkinizi de hareketlendirecek. Yoğun bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Romantik ve bol sürprizli bir buluşmaya hazırlıklı olun. İş Yaşamı : Becerikli ve yeteneklisiniz, kariyerinizi hak ederek yükseltiyorsunuz. Tek sorununuz iş yerinde kollamak zorunda kaldığınız arkadaşınız.  Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)
  ¬ Süregelen işleri düzen koymak, çalışkanlığınızı öne çıkarmak üzere harekete geçiyorsunuz. Biriken işler, detaylar bazı yorgunluklar getirse bile, daha fazla çalışmaya hazırsınız. Tamamlanması gereken konuları paylaşmak size zaman kazandıracaktır. Hizmet etmeniz gereken işleri ise ihmal etmemelisiniz. Beraber çalıştığınız kişiler için fedakarlık yapacaksınız.


  ¬ İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu. Ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Bu arada ilişkisi içinde olduğunuz kişileri daha uyumlu bir şekilde idare edeceksiniz. Gelir kaynaklarınıza ilişkin olumlu değişimler olacak ve sizi güçlendirecek.


  ¬ Yakın bir zamanda size yakınlık gösteren birine karşı gösterdiğiniz soğukluktan bugün pişmanlık duyacak, bunu onarmaya çalışacaksınız. Bu tavrı soğuk ve mesafeli olduğunuz için değil, ince eleyip sık dokuduğunuz için gösterdiğinizin farkında değil. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine girebilirsiniz. Sonuç, umutlu görünüyor. Aşk Yaşamı : çoktan kapattığınızı sandığınız bir defterin sayfaları tekrar açılabilir. Ortak bir dostunuz eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Hiç ummadığınız halde etkilenebilirsiniz. Bugünlerde yeniden bir yakınlaşma olabilir. İş Yaşamı : Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz bir çekişme iş veriminizi de düşürüyor.  Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım)
  ¬ İçinizden geldiği gibi davranarak üzerinizdeki yüklerden kurtuluyorsunuz. Kendinizi oldukça keyifli hissedecek, hayattan keyif almakta kararlı olacaksınız. Kendinize yeni hobiler bulmak, sevdiklerinizle beraber olmak sizi oldukça mutlu edecek. Aynı zamanda yaratıcı konuların getirdiği uğraşlarda gereken çabayı göstermeye oldukça kararlısınız.


  ¬
  Sağlam ve kalıcı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizin olanakları sizi pozitif destekleyecek. Arkadaş çevrenizle iş ilişkilerinizi olumlu pozisyonlarla birleştireceksiniz. İş yaşamınızda önemli değişimler olacak. Farklı bir şirkete başlayabilir, ilginç kişilerle yeni bir iş denemesine girebilirsiniz.. İşle ilgili davetler gündeme gelecektir.


  ¬
  Bugün sizin sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri sizi biraz uçarı buluyor ve bunu sorun ediyor. Ona sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor, buna ihtiyacı var. Aşk Yaşamı : İşine ayırdığın zamanı problem ediyorsunuz ama belli etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Bugün size zaman ayırmak istiyor ama siz kararsız kalacaksınız. İş Yaşamı : Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz. Bugün yine bir iletişim sorunundan rahatsız olabilirsiniz.


  Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık)
  ¬
  Ailevi konuların getirdiği pek çok uğraşla ilgilisiniz. Yakınlar, yerleşime ilişkin konular sizi daha fazla oyalayabilir. Bu gelişmelere bazı gerginlikler aile içi ilişkilerinizi zorlayacaktır. Biraz yapıcı olmalı, elinizdeki işlere planlı bir şeklide odaklanmalısınız. Zira, yatırım ya da eve yönelik bazı girişimler yapmanızı zorunlu kılan hedefler belirlemektesiniz.  ¬ Uzun süredir beklediğiniz sonuçlara yaklaşmanız mümkün. Size destek verecek olayların altını çiziyor ve kısa sürede sabırlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu dönemde ilişkilerinizi irdelemek yerine olaylara sukunetle yaklaşmalsınız. Eğer, olumlu bir şekilde süregelen özel bir durumunuz varsa, bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır

  ¬ Sabah saatlerinde kendinizi sizi direkt ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulabilirsiniz. Soğukkanlılığınız sayesinde büyüyebilecek bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız ve sağduyunuz çok takdir toplayacak. Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber bir kutlama nedeni olabilir. Aşk Yaşamı : Ondan hızla uzaklaştığınızı hissediyor, karamsarlığa düşünüyorsunuz. Farklı çevrelerde bulunmak zorunda oluşunuz yakınlığınızı olumsuz etkiliyor. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. İş Yaşamı : Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırıyor. Siz duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.


  Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
  ¬ Yakın çevrede olup biten konular, kardeşlerle ilişkiler gün boyunca sizi meşgul edebilir. Onların sorunlarına karşı fedakarlıklar yapmanız da söz konusu. Ancak kafa karışıklığı yaşadığınız bu günlerde eğitim planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bu konuda ilerlemenize engel teşkil eden gelişmeleri yapıcı karşılamalı, kısa yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız.  ¬ Bireyselliğinizi ilan etmenin zevkini tadabilirsiniz. Uzun süredir sizi rahatsız eden duyguların açıklık kazandığını hissetmeniz için bir çok neden karşınıza çıkacaktır.İçsel sorunlarınızı kendinizle tartışacak, bu konudaki aşk ile düşüncelerinizde eleştirisel konular ön plana çıkacak. Yine bu dönemde, cesaret edemediğiniz aşk itiraflarınız olabilir.

  ¬ Geçirdiğiniz zor gürlerinizde arkadaş canlılığınızın sonuçlarını aldınız. Ne kadar çok seveniniz olduğuna siz de şaşırdınız. Arkadaşlarınız size bugün bir sürpriz yapabilirler. Ummadığınız bir kişiden küçük bir hediye alabilirsiniz. Son derece hareketli ama bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, gün biraz uzun sürecek gibi. Aşk Yaşamı : Onu kendi problemlerinizle bunalttığınızı düşünüyorsunuz ama o size yakın olmaktan son derece mutlu. Bugün bunu bir kez daha dile getirebilir. Küçük bir tatil önerisi alabilirsiniz. İş Yaşamı : Hiç yakınmadan çalıştığınız için bazıları sizin ne kadar çok iş yaptığınızın farkında değil. Ama becerikliliğinizi gören ve takdir edenler de var. Bugün çalışmanızın parasal karşılığıyla ilgili olumlu sinyaller alabilirsiniz.


  Kova burcu (20 Ocak – 18 Şubat)
  ¬ Para durumunuz ve kişisel kazançlarınız sizi yeni kararlar almaya itiyor. Beklediğiniz maddi desteklere rağmen, temkinli olmalı maddi birikimlerinizi dikkatli kullanmalısınız. İşten gelebilecek yeni gelirler dışında, daha sıkı çalışmanız gereken gelişmeler öne çıkabilir. Harcama alışkanlıklarınızı değiştirmek ve tutumlu olmak size çok şey kazandıracak.


  ¬ Kısa yollarla ilgili fırsatların aşk hayatınzı renklendireceğini düşünmelisiniz Muhteşem günler sizi bekliyor. Bazı değişimlere hazır olmalısınız.Yolunda gitmeyen evlikler ve beraberlikler biterken, süregelen ilişkilerde evlilik gündem konusu olacak. Duygularınızın evrensel bir sınavdan geçtiğini unutmamalısınız.


  ¬
  Çok merak ettiğiniz bir konu bugün aydınlığa kavuşabilir. Öğrendiğiniz şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Siz yine her zamanki gibi hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gideceksiniz. Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulabilir, çevrenizdekilerin işini kolaylaştıracak bir enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Aşk Yaşamı : Kendisini ailesiyle sizin aranıza sıkışmış hissediyor. Bu duyguyu yaşamasına neden siz değilsiniz ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. Bugün bu konuda sizinle dertleşmek isteyebilir. İş yaşamı : Bugün en çok zamansızlıktan yakınacaksınız. Aynı anda pek çok işle birden meşgul olmak zorunda kalabilirsiniz.  Balık burcu (19 Şubat – 20 Mart)  ¬ Aşk hayatınız oldukça karmaşık bir durum alabilir. Sosyal hareketlenme size cazip gelmeye başlayacak. Yalnızsanız arkadaşlarınızın desteği ile bir ilişki içinde olacaksınız. Çekiciliğiniz artarken, bir arkadaşlık ilişkiniz aşka dönüşecektir. Fakat, bu ilişkinin uzun vadede size zarar vereceğini düşünerek, adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız.


  ¬ Uzun zamandır duygularınız çok hareketli. Elinizde kolayca sahip olunamayacak değerler olduğunun farkındasınız. Onlara karşı özenli ve korumacısınız. Ailenizin talepleri bu yüzden size hiç fazla gelmiyor. Ailenize fazla zaman ayırdığınız için arkadaşlarınız tarafından eleştiriliyorsunuz ama sizin taviz vermeye hiç niyetiniz yok. Bugün yakınlarınızdan bir davet alabilirsiniz. Aşk Yaşamı : O sizden, siz ondan bir adım bekliyorsunuz. İkinizde de eksik olan tek şey cesaret. Bugün size küçük bir adım atmak düşebilir. Bu adımı atarsanız, sizin için unutamayacağınız bir gün olabilir. İş Yaşamı : Beklediğiniz bir haber bugün yarın size ulaşabilir. Ekonomik durumunuzu da kariyerinizi de çok olumlu etkileyecek bir haber bu.


  ¬ Aşk ve iş hayatınızda iyi haber ve gelişmeler olabilir. Ciddiye almayı hiç aklınıza getirmediğiniz bir ilişki aniden sizin için çok değerli hale gelebilir. Uzak çevrenizde karşı cinsten biri size bazı tekliflerde bulunmaya hazırlanıyor. Bu nedenle, teklife pek sıcak bakmayacaksınız. Duyduğunuz dedikoduları başkalarına anlatmanız nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.


+ Konu Cevapla
102 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375