+ Konu Cevapla
11 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
51 den 55´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #51
  Onursal Üye küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra Baktabul'un Çılgını küppra - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  May 2007
  Bulunduğu Yer
  ÖLüm Sokağı Çıkmazı
  Mesajlar
  7.881
  Blog Yazıları
  83
  Tecrübe Puanı
  107374938

  ;;) Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç - Perşembe , 08.05.2008


  Sevgili Koçlar, 04:35-14:00 saatleri arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında günün ilk saatleri iletişim, haberleşme, çevrenizle alakalı işlerde bazı aksamalar meydana gelebilir. Öğrenim hayatında iseniz derslerinizle ilgili, iş hayatınızda iseniz haberleşme, evde iseniz zihinsel açıdan tam olarak kendinizi ifade edemediğinizi fark edebilirsiniz. Fakat bunların tümü geçicidir, sakin olmak ve olabilecek aksamalara karşı önlem almak gerekebilir. Bu saat dilimi içinde özellikle ticari konularda, yazılı belgelerle ilgili, kontratlar, nakliye gibi konularda tedbirli olmak gerekebilir. Bilgi toplama ve bilgiyi yayma konusunda gecikmeler oluşabilir. Özellikle çocukları buluğ çağı olanlar aileler için okulla ilgili sorunlar oluşabilir. Mantıklı bir şekilde konuşmaya çalışmak en doğrusudur. Trafikte zorluklar yaşanabilir.

  Saat 14:00 itibariyle ise psikolojik açıdan daha hassas veya kimi zaman gerilimli tavırlar içine girseniz de, bunun altında yatan en önemli sebep, duygusal yoğunluğun getirdiği bir tepkidir. Kendi dünyanızda taşıdığınız endişeler eğer aileniz veya eviniz sınırları içinde giderilmiyorsa, aranızdaki görünmez duvarlar varsa doğal olarak işiniz daha zorlaşıyor demektir. İnsan dışarıda mücadele ederken istiyor ki evinde huzur bulsun. İşten eve geldiğinizde güler yüzle karşılayan biri olsun veya evde yaşıyorsanız en azından akşam saatlerinde sizi mutlu edebilecek bir ortam oluşsun. Ama bu alanda da problemler, yalnızlık ve soğukluk olunca doğal olarak insan rahatsız olabiliyor. Benim size önerim sizi neler motive ediyorsa ve neler mutlu hissettiriyorsa hayatın bütün sorunlarına rağmen hem de inadına önce gülümsemeyi denemek sonra da bunlardan herhangi birini devreye koymak. Mesela bu akşam her zamankinden daha farklı bir saatte yemek yemek, Televizyon seyretmek yerine müzik dinlemek, internette oyun oynamak gibi.

  Boğa - Perşembe , 08.05.2008  Sevgili Boğalar bugün duygularımızla birebir alakalı Ay gezegeni saat 04:35-14:00 saatleri arasında boşlukta olacağından sabah saatleri mali konularda özellikle dikkatli olmak gerekebilir. Güvenlik ihtiyacınız yoğundur ve maddi manevi kendinizi güçlü hissetmek isteğiniz yükselebilir. Bazı harcamalar yapmak durumunda kalsanız bile benim önerim dikkatli olmanızdır. Fiziksel duyularınız son derece yüksektir, bir yandan günlük işlerinizi kolayca halletmekten yanasınızdır diğer yandan başkalarının takdir ve saygısını kazanmak istersiniz. Tabii boşluktaki Ay etkisi altında risk korkusu veya değişim mevzularında tam olarak kendinizi güvende hissetmeniz zordur. Lakin bütün bunlar bu zaman dilimi içinde sizi zorlayacak ardından saat 14:00 civarında Ay Yengeç burcuna girdiğinde hem yakınlarınızla, hem de gündelik işlerinizle alakalı mevzularda kendinizi daha rahat hissetmeniz mümkün olacaktır. Duyarlılığınız bu saatlerde yükselebilir, olaylara daha duygusal yaklaşabilirsiniz.

  Tepkileriniz daha yavaşlar ve bu yavaşlamada asıl önemli olan işlere kendinizi yoğunlaştırırsanız kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Her konuda illaki doğruyu, düzgünü veya en güzeli yapmak zorunluluğu içine girmeden kendinize de zaman ayırarak günü programlarsanız eminim ki son derece huzurlu bir şekilde her işin altından kalkabilirsiniz. Ayrıca hiçbir şey için hemen karar vermek uygulamak zorunda değilsiniz. Önce şöyle bir dinlenin, yapabileceklerinizi planlayın, akşam saatlerinde ise size kendinizi huzurlu hissettiren kim varsa bu anneniz, arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, dostunuz veya neşeli bir komşunuz olabilir, onlarla bir araya gelmeye çalışın.

  İkizler - Perşembe , 08.05.2008

  Sevgili İkizler, burcunuzda iki gündür ilerlemekte olan Ay, sabaha karşı 04:35-14:00 saatleri arasında boşlukta olacağından, parasal konular nedeniyle, kendinizi dış dünyada rahat ve özgüvenli bir şekilde ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bilinçli olarak kontrolünüz dışı gelişmeler karşısında sakin ve mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerekebilir. Çevrenizde bulunan insanlarla iletişimsel olarak ayrılıklar meydana gelebilir. Özellikle maddi konularda tam olarak kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Bütün bunlar boşluktaki Ay etkisi altında gayet doğaldır. Burada yapmanız gereken her zamanki gibi akıllı stratejiler uygulamak, sinirliyseniz bunu dışarıya aksettirmemek, karşınızdaki insan sizi rahatsız ediyorsa ona gülümseyebilmek, keyifsizseniz inadına sanki çok rahatmışsınız gibi tavırlar içine girerek bir tür oyun oynamak. Parasal işleri de öğleden sonra halledecek şekilde program yapmak.

  Saat 14:00 itibariyle Ay gezegeni Yengeç burcuna girdiği saatlerde sizin için maddi konularda duyarlılık biraz daha fazlalaşabilir. Endişeler taşıyor olabilirsiniz. Sanki istediğiniz gibi işlerinizi düzene koyamayacakmışsınız gibi gelebilir. Tepkileriniz daha yavaş ve belirsizdir. Fakat bu saatlerde aileniz, anneniz veya eşiniz, sevdiğiniz kişi size gereken desteği, ilgiyi ve sevgiyi gösterebilir. Aslında her ne kadar deli dolu biri olsanız da sizin de isteğiniz bu doğrultudadır. Bir çocuk gibi şımartılmak, her yaptığınızın onaylanmasını beklemek, değer verdiğiniz insanların size el bebek gül bebek müamelesi yapmaları hoşunuza gidebilir. En azından bugünkü stresinizi sevdiklerinizle gidermek keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. O nedenle sabahki gerginlikleri kafanıza fazla takmayınız. Rahat olunuz, o içinizdeki çocuğu hep ön planda tutunuz.
  Yengeç - Perşembe , 08.05.2008  Sevgili Yengeçler günün ilk saatleri olan 04:35-14:00 arası İkizler burcunda ilerleyen Ay, sizin burcunuza girmeden önce boşlukta olacaktır. Bu saat dilimi içinde, kendinizi ifade gücünüz yüksek olduğu halde, arzuladığınız ortamda olmayışınız nedeniyle biraz gerilimli olabilirsiniz. bazılarınız için bu okula gitmek zorunluluğu, bazılarınız için işin sıkıcı tarafı, kimileriniz için görüşmek zorunda olduğunuz insanlar veya genel olarak yapılacak işler dolayısıyla hissedilebilir. Gayet normaldir, bildiğiniz gibi ay boşlukta olduğunda duygular devredışı kaldığından insan kendini böyle ürkek, çaresiz, güvensizmiş gibi hisseder ya, işte bu da öyle bir durumdur. Fakat birkaç saatlik bir haldir ve kolayca üstesinden gelinebilir. Sakin olmak en doğru harekettir. Saat 14:00 den itibaren yönetici gezegeniniz burcunuzda ilerlemeye başladığında sizin için yakınlık, duyarlılık, dış dünyada olabilecek her türlü konuyla baş edebilmeniz kolaylaşmaya başlayabilir. O güzel gözleriniz ışıl ışıl parladığında etrafınızdaki insanlar sizin ne kadar hoş olduğunuzu bir kez daha düşüneceklerdir.

  Bilmem hiç duydunuz mu, dünyanın en güzel gözleri Koç ve Yengeçlere aittir. Onlar etrafa şöyle bir mahzun baktığında dikkatleri anında üzerlerinde toplayabilirler. Tabi yengeçlerin hassasiyetleri, doğalarına ait o hafif ürkek halleri, kendi kabuklarındaki saflığı, kolay kolay her insanda bulunmaz. İşte bütün bunları bu saat diliminde çevrenizdeki insanlar hemence farkederler. Ay burcunuzda dolaştığı zaman sizi, kötülüklerden, her türlü karmaşadan ve zararı dokunabilecek insanlardan korumak üzere yoğun bir enerjiyle sarar. Fiziksel bir çekicilik verir. Onun için hiç tedirgin olmayın ve size bahşedilen bu güzelliği dış dünyada hem tavırlarınızla hem de davranışlarınızla göstermeye çalışın. Hayata yakın olmayı, sevdiklerimi korumayı ve her türlü güzelliğe sahip olmayı istiyorum demeyi unutmayın.

  Aslan - Perşembe , 08.05.2008  Sevgili Aslanlar, Ay gezegeninin 04:35-14:00 saatleri arasındaki boşlukta olacağını bildirerek yorumunuza başlıyorum. Genelde bu etki altında, ani düşünceler ve kararlardan uzak durmak gerekebilir. Çünkü bu zaman diliminde sorunları çözmek, çözümsüzlükle eş değer gibidir. özellikle herkesten gizlediğiniz duygusal sıkıntılarınız veya sizin düzeltmenizin mümkün olmadığı durumlar, hedeflerinizi gerçekleştirmenizde engel gibidir. Hani bazen birşeyi çok isteriz, adım atmak niyetindeyizdir, fakat öyle durumlar oluşur ki, sanki bir şey bizi aynı noktaya sabitler. İşte bu saatlerde hissedilen duygu bazı Aslanlarda daha fazla ön planda olabilir. peki çaresiz misiniz? tabi ki hayır, hiçbir insan çaresiz ve çözümsüz değildir. Sadece amaçlarınızı gerçekleştirmek için izlenen yolu değiştirerek farklı bir yol denemek iyi bir fikir olabilir. Yani kulağımızı bazen arkadan göstermek icap edebilir. Belki yolu uzatırız ama en azından hedefe yavaş olsa da varabiliriz. Benim de tavsiyem budur. Bu saat diliminde veya genel olarak yeni bir strateji belirlemek ve ona göre taktik uygulamaktır. Eğer bir şey olmuyorsa, istediğiniz gibi yürümüyorsa, sizi stres altına alıyorsa, kimi zaman rahatsız ediyorsa biliniz ki o sizin için gerekli değildir.

  Saat 14:00 itibariyle Ay, Yengeç burcuna girdiğinde, sakin bir köşede dinlenmek, olan biteni tekrar düşünmek, öncelikle kendi güvenliğinizi, huzurunuzu, mutluluğunuzu ön plana almak gerekir. Sizi gerginleştiren insanlardan uzak durmak, huzur veren herşeye sıkıca sarılmak, yüreğinizdeki güzellikleri ortaya çıkarabilecek kişilerle bağlantıya geçmek, size kendinizi iyi hissettirecek aktivitelerde bulunmak, müzik dinlemek, kitap okumak, meditasyon yapmak gayet iyi gelebilir. Kısaca biraz geri planda şöyle bir kendinizi gözden geçirme, değerlerinize sahip çıkabilmek için güç toplama zamanınızdır.

  Başak - Perşembe , 08.05.2008


  Sevgili Başaklar saat 04:35-14:00 saatleri arasında boşluğa girecek Ay etkisi altında, organize işlerde, ortak yürütülen projelerde, mesleğinizle alakalı girişimlerde, tanıtım ve reklam hizmetlerinde, sizin öncülüğünüze ihtiyaç duyulan alanlarda işlerinizi yoluna koymakta zorluk çekebilirsiniz. Gecikmeler, aksilikler veya tam olarak arzu ettiğiniz ortamın oluşmaması nedeniyle koşuşturmak zorunda kalmanız mümkündür. bu saat dilimi içinde eksiklerinizi bir daha gözden geçirmeniz kesinlikle faydalı olabilir. Çünkü bu enerji altında, herşey sizin elinizde değildir. Ekip halinde yapılması gerekmektedir veya başkalarıyla ortak hareket ettiğiniz için, siz ne kadar başarılı olsanız da, grubun içindeki bir kişinin bile işini tam olarak yapmayışı veya yanlışlığı işinizin verimli olarak sunulmasında engel oluşturabilir. Bu durumu, sınıftaki yaramaz bir çocuk yüzünden herkesin ceza almasına benzetebiliriz. O nedenle işlerde gecikme veya ters bir durum olduğunda, kararsız kaldığınız her konuda kendinize yüklenmeyiniz.

  Saat 14:00 itibariyle ise, ideallerinizi ve yapmayı düşündüklerinizi yoluna koymak, önceliklerinize göre günün geri kalanında işlerinizi halletmek kolay olmaya başlayabilir. Bu saat diliminde kendinizden gayet emin ve azimli bir şekilde kendinizi ifade edebilir, olmaz denilen birçok işin gerçekleşmeye başladığını hissedebilirsiniz. Ayrıca size ait değerleri öyle bir koruyup kollamaya başlarsınız ki, inandığınız herşeyi uygulamanız da kolaylaşabilir. Duygu dünyanızda ise ihtiyaç duyduğunuz en önemli konu, sizi sarıp sarmalayacak, ilgi ve şefkat hisleriyle sevecek, hem ideallerinize hem de inandıklarınıza saygı duyacak şekilde davranılmasıdır. Bu dürtülere sahip olmayan bir partneriniz varsa, isteklerinizi ona anlayabileceği bir dille ifade etmeniz faydalıdır. Bazılarınız ise bu ihtiyacı sevdiği dostlarıyla, ailesiyle karşılamaya çalışabilir. Size neyi nasıl yapabileceğiniz konusunda ahkam kesen değil hem sevgisiyle hem mantıklı yaklaşımıyla yol gösteren bir kişinin varlığıdır önemli olan.  Terazi - Perşembe , 08.05.2008  Sevgili Teraziler güne Ay gezegeninin 04:35-14:00 saatleri arasında boşlukta olması dolayısıyla öğrenciler okullarıyla alakalı, çalışanlar patronlarıyla ilgili, evde oturanlar genel olarak yapılması gerekenler nedeniyle oldukça yoğun bir koşuşturma içinde birilerine laf anlatmak, kendilerini ifade etmek durumunda kalabilirler. Otorite konumunda olan kişilerle aranızda oluşabilecek sorunlar, yanlış anlamalar veya sizi ters gelen durumlarla alakalı tepkisel davranmadan sakin kalmaya çalışmanız önemlidir. Bazı işler umduğunuz gibi gelişmeyebilir. Öğretmeninizle aranızdaki diyalog, çalıştığınız dersle alakalı ummadığınız bir terslik karşısında ılımlı bir şekilde hareket etmeniz iyi olacaktır. Patronunuz yaptığınız bir işi yetersiz bulabilir, bunu tekrar gözden geçireceğinizi belirtebilirsiniz. Ev kadını iseniz evinizin ihtiyaçlarıyla alakalı konularda paranız yetersiz olabilir veya ummadığınız bir gelişme hızlı bir şekilde hareket etmenize neden olabilir. Yalnız bütün bunlar öyle büyü bir probleme yol açacak durumlar değildir. Sadece enerjiniz düşüktür. Bu ve buna benzer durumlarda eksikleri gözden geçirmeniz saat 14:00 itibariyle biraz daha sakin hareket etmenizi sağlayan enerjilerin desteğiyle düzelmeye başlayabilir.

  Yalnız Ay yengeç burcunda ilerlemeye başlayacağı için öncelikle yaptığınız tüm işleri sahiplenmeniz ve geriye çekilmeden hırsla mücadele etmeniz gerekebilir. Çünkü hassasiyetiniz yükselebilir ve bu hassasiyet farkında olmadan, söylenen bir ufak sözden, hareketten veya tavırdan alınmanıza yol açabilir. Duyarlı olduğunuz konularda özellikle birlikte çalıştığınız veya yaşadığınız insanların gereksinimleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Kendini bu saatlerde güvende hissetmek isteğiniz yüksektir. Kaybetmek, yenilmek veya alışkanlıklarınızdan sizi uzak tutabilecek herşeye karşı savunmaya geçebilirsiniz. Benim önerim böyle durumlarda kesinlikle kendi isteklerinizden vazgeçmeyecek şekilde başkalarına yardımcı olmanızdır. Çünkü tam tersi bir durumun size pek bir faydası olmayacaktır. Yüklenemeyeceğiniz hiçbir olgunun içinde yer almak zorunda değilsiniz.

  Akrep - Perşembe , 08.05.2008


  Sevgili Akrepler, İkizler burcunun son derecelerinde ilerleyen Ay, 04:45-14:00 saatleri arasında boşlukta olacağından eğitim hayatınızla alakalı ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Hukuksal sorunlarınızı halletmek için acil bir paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşinizle alakalı bir boşanma davası veya nafaka sorunu gündeme gelebilir. Onunla ilgili konuşmanız, kendinizi ifade etmeniz gerekebilir. Ticari faaliyetler için ortaklarınızla bir araya gelerek konuşmanız icap edebilir. Seyahatlerinizle ilgili konularda herhangi bir yere para yatırmanız ve bürokratik işlemlerle uğraşmanız gerekebilir. Yurtdışı vize işlemlerinizde gecikmeler oluşabilir. Son anda kısa bir yolculuk planı oluşabilir. Bu ve buna benzer durumlarda temkinlilik ve sabır şarttır. Çünkü hızlı bir şekilde işlerinizi halletmeye çalışırken umulmadık terslikler oluşabilir. İyi bir planlamayı sabah itibariyle yaparsanız ve ani kararlardan, gerginliklerden uzak durabilirseniz bütün bunlar halledilmeyecek kadar büyük sorunlar oluşturmayacaktır.

  Saat 14:00 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, eğitim hayatında olanlar için dersleriyle alakalı pürüzleri halledebilecek çıkış noktası bulabilirler. Herhangi bir durum için gerekli olan para aileniz, sizi seven bir kişi tarafından karşılanabilir. Yakınınızda bulunan insanlar gereksinimlerinizde size destek sunabilirler. Sevdiklerinizle aranızdaki bağ duygusu güçlenebilir. Eski konular çözüme kavuşabilir. Ayrılık, küskünlük gibi konularda yazışmalar, telefonla konuşmalar faydalı olabilir. Kendinize ve değerlerinize verdiğiniz önem fazlalaşır ve sezgileriniz, iç sesiniz size doğru yolu bulmanızda yardımcı olabilir. Yurt dışında olanlar aileleriyle aralarındaki sevgi olgusunu sağlamlaştırmak üzere daha istekli olurlar. Anayurt özlemi derinden sizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde çocukluğunuzdan tutun da yaşadığınız herşey gözlerinizin önünden geçmeye başlayabilir. Oldukça romantik, yumuşak duyguların ön planda olduğu bir gece sizi bekliyor diyebilirim.

  Yay - Perşembe , 08.05.2008

  Sevgili Yaylar bugün saat 04:45-14:00 saatlerinde boşluğa girecek Ay etkisi altında, sevgiliniz, eşinizle olan her türlü paylaşımınızda düne nazaran çok daha dikkatli ve olgun tavırlar göstermeniz yerinde olacaktır. Kimi Yaylar için bu yeni bir tanışmanın heyecanı olabilir. karşınızdaki kişinin iletişimsel gücü, zekası, hareketliliği sizi fazlasıyla etkileyebilir. Aranızdaki iletişim o denli güçlüdür ki, onun tavırları sayesinde garip bir şekilde enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Yalnız ay boşlukta olduğundan gereğinden fazla abartı içine girmeniz, henüz yolun başındayken çabucak ileri noktalara geçmeyi istemeniz sorun oluşturabilir. Daha sakin, kontrollü hareket her zaman için ne kadar farklı biri olduğunuzu düşündürecek ve ilginin daha fazla üzerinizde olmasını sağlayacaktır. İlişkisi olanlar ise en başta dediğim gibi, sanki yeni tanışmışsınız gibi ilişkinize özen gösterirseniz, her iki taraf bir yandan kendi değerlerine sahip çıkarken diğer taraftan beraberlik adına esnek bir tutum içine girebilirse hakikaten bu kısa saatlerde büyük bir sorun çıkmayacaktır.

  Saat 14:00 itibariyle Ay yengeç burcunun ilk derecelerinde ilerlemeye başladığında, paylaşımın ana konusunu güvenlik arayışı baş sırayı alabilir. Bu kimileriniz için maddi kimileriniz için manevi anlamda olabilir. Önemli olan duyguların tensel olarak hissedilmesi, arzuların sadece ve sadece sevgi, koruma ve kollanma isteğiyle doyurulması çalışılması anlamına gelebilir. Duygularınız o denli hassas ve romantik olmalıdır ki, karşınızdaki kişi ve siz bu ilişkinin sizin için ne kadar önem arzettiğini hissedebilesiniz. Öncelikle sorunların nereden kaynaklandığını her iki taraf oturup gerçekçi bir şekilde saptamak durumundadır. Bazen minicik kıskançlıklar veya agresif tutumlar hep bu sevilme ihtiyacından oluşmaktadır. İnsan bunu net olarak ortaya koyup ifadelendirmeyince sorunlar büyümektedir. Halbuki madem ihtiyacınız budur o zaman neden açık ve net ortaya konulmasın ki. Yalnız bir yay burcu kişisini sadece kendinize ait kılmak için izole edemezsiniz. O hürdür ve doğal olarak özgürlük alanını kendi çizecektir. Eğer sevdiğiniz kişiyle bütünleşmek istiyorsanız onun bu yönüne saygı duymanız ilişkinizin seyri açısından önem taşımaktadır. Bu enerjinin maddi yansıması ise önemlidir. Parasal konularda birilerine ihtiyacınız vardır fakat bunu dile getirmeden size sunulmasını bekleyebilirsiniz.  Oğlak - Perşembe , 08.05.2008

  Sevgili Oğlaklar ilişkinizle birebir alakalı konularda kendinizi pek rahat hissetmeyişiniz nedeniyle tepkisel davranmaya açık olabileceğiniz 04:45-14:00 saatleri arasında sakinlik, ılımlılık ve olgun yaklaşımlar son derece önemlidir. Çünkü bu etki altında aslında sizi rahatsız eden en önemli konu, kendi kimliğinizin bu ilişkideki önemi hakkında ikileme düşüyor olmanızdır. Yani ben kişi olarak onun yaşamında ne ifade ediyorum, önemli miyim yoksa sadece öylesine biri miyim? Bir oğlak için bunlar çok ilginç sorulardır. Yine bu etki altında kendinizi beraberliğiniz adına şöyle bir gözden geçirerek düzeltilmesi gereken yanlarınızı törpüleyerek paylaşımı güçlendirme isteğiniz de yüksektir. Yani ben kendi payıma olanları halledeyim ki aramızda bu sorun oluşturmasın. Yani bir nevi herşeyi mikroskop altında gözlemleme enerjiniz yüksektir. Yalnız bütün bunları yaparken, karşınızdaki insanda en ufak bir ilerleme veya sizin gibi bir özeleştiri yoksa, boşlukta saatler içinde patlama noktasına gelmeniz mümkündür. Böyle bir durumda benim tavsiyem, ilişkiniz veya hangi konularla alakalı olursa olsun, kimsenin sizin gibi düşünmek zorunda olmadığını, herkesin kendi bakış açısı olabileceğini, kimi zaman bu bakış açısının aranızda uçurumlar oluşturabileceğini olgun bir şekilde kabul etmenizdir. Yoksa kendinizi boş yere rahatsız etmiş ve stres içine girmiş olursunuz.

  Saat 14:00 itibariyle başta ilişkinizle alakalı olmak üzere, birebir bağlantı içinde olacağınız her insan kafanızın içindeki sorular veya düşüncelere karşılık kendi tepkilerini ortaya koyacak şekilde size cevap vermeye başlayabilirler. Siz düşünceli birisi iseniz, karşınızdaki çok fazla düşünceli olduğunuzu, siz gerilimli iseniz neden bu kadar sinirli olduğunuzu, siz soğuksanız neden mesafeli durduğunuzu gerek sözel gerekse davranışlarıyla ima etmeye çalışabilir. Bu son derece doğaldır. İşte tam bu noktada, sizin tepkiniz önemlidir. Gerilime düşmeden, ses tonunuzu güzel bir şekilde ayarlayarak, ben buyum diyebilmelisiniz. Ben bunu böyle düşünüyorum sen farklı düşünebilirsin, ben nasıl seni olduğun gibi kabul ediyorsam o zaman senin de benim bu düşüncelerime saygı göstermen lazım dediğiniz anda günlük enerjinizi gayet olumlu kullanmış olursunuz
  .  Kova - Perşembe , 08.05.2008

  Sevgili Kovalar gün içinde halletmeniz gereken zorunluluklarınızla alakalı konularda saat 04:45-14:00 saatleri arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında sakinlik, aşırı uçlarda düşünmemek, özgürlüğünüzü çok fazla önde tutabilecek şekilde kendinizi ifade etmeye çalışmak sorunlara neden olabilir. Kimi zaman öyle hızlı düşünüp öyle hızlı hareket edersiniz ki, sizin yöntemleriniz, çalışmalarınız bedeniniz ve zihninizle uyum içinde olmayabilir. Bu doğaldır ki yorgunluğa, strese açık davetiyedir. Tabi ki kimliğinizi ortaya koyacaksınız, bu sizin en doğal hakkınız. Lakin bunu iddialı bir şekilde ifadelendiriyorsanız sorun oluşturacak demektir. İşyeriniz eğer size ait değilse, patronunuza uymak zorundasınız, sağlığınıza dikkat etmiyorsanız kendinizi ifade etmeniz güçtür, işinizde ehil değilseniz kontrolü ele geçirmeniz imkansızdır ve çalışma hayatınızda sorunlar varsa psikolojik açıdan rahatsızsınızdır. Bunlarda hem fikirsek o zaman size düşen boşluktaki ay etkisi altında ne gibi eksikleriniz var, neler sizi rahatsız ediyor ve sizi gerginliğe düşüren sebepler nedir öncelikle bunları gerçekçi bir şekilde ele almalısınız. İşte o zaman en önde giden kişi, kendini en iyi şekilde ifade edebilen ve aradığı güvenceyi kendi içinde oluşturabilen kişi siz olursunuz. Boşluktaki Ay saatleri bütün bunlar biçilmiş kaftandır.

  Saat 14:00 itibariyle yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, eskiyle alakalı bazı konuların kafanızın içini kurcalaması, iş gücü verimliliğinizi düşürücü bir etki yaratabilir. Sağlığınızla ilgili konular, hijyen durumları, beslenme düzeninizle yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle mide ve göğüs problemleriyle alakalı hafif sıkıntılar oluşabilir. Bitmemiş işlerle uğraşmanız gerekebilir, kendinizi güvende hissedebilecek kişilere ve bağımlılıklarınıza karşı büyük bir istek oluşabilir. geçmişte kalan kişiler veya anılar gözlerinizin önüne gelebilir. Kendinizi rahat hissetmek istiyorsanız benim tavsiyem bu saatlerde sakinleştirici çaylar içmeniz, vitaminlerinize dikkat etmeniz, kendinize boşluklar yaratmanız ve kafanızın içinde sizi rahatsız eden ne varsa bir kenara koymanızdır
  .

  Balık - Perşembe , 08.05.2008  Sevgili Balıklar aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda kendinizi güvende hissetmenin önemli olduğu bugün saat 04:45-14.00 saatleri içinde benim size önerim, olayları her iki boyutuyla ele alırken kendi içinizde çelişkiye düşmeden değerlendirmenizdir. Çünkü balıklar oldukça yoğun duygulara sahiptirler fakat iş, gerçekçi olarak düşünmeye gelince kendilerinden önce karşılarındaki kişinin istekleri önemli hale gelmeye başlar. Bugünkü etkiler altında ise, dün olduğu gibi mantıklı tarzda düşünmek mümkün olduğundan duygusal ve ruhsal anlamda en başta güvenliğinizi merkez almanız yararlı olacaktır. Siz kendinizi bu aşk ilişkisinde huzurlu, mutlu ve ileriye dönük düşündüğünüzde rahat hissedebiliyor musunuz? önemli olan budur. Alışkanlıkların esiri olmadan hakikatlerden yola çıkarak karar vermek en doğrusudur. İşte o zaman, kendinizi günlük tempo içinde tarafsızca görebilecek hale gelebilirsiniz.

  Saat 14:00 itibariyle Ay yengeç burcunda ilerlemeye başladığında yukarıdaki durumları ciddiyet içinde ele aldıysanız yakınızda bulunan herkese karşı kendinizi daha güçlü ve emin bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu saatlerde sizin gereksinimleriniz önemlidir ve hissettiğiniz tüm duygularınızı dış dünyaya karşı savunduğunuz gibi, elde ederek keyfini çıkarmanız da kolay olacaktır.


  alıntıdır...

 2. #52
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı 21.05.2008 günlük burç

  koç
  Yapacağınız konuşmalarda çok dikkatli olmalı ve yanlış kelimeler seçmekten sakınmalısınız. Eğer söylemlerinizle amacınıza ulaşmak, birilerini ikna etmek düşüncesindeyseniz, buna özellikle dikkat etmeniz önemli.
  Sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşma etkili olacaktır. Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak.


  boğa
  Maddi konularda endişelerinizin olması normal. Lükse o kadar büyük bir tutkunuz var ki, harcamalarınızı kontrol altına almakta ve denge yaratmakta çok zorlanıyorsunuz.
  Bu aralarda yine kıskançlığınız had safhada. Neden daha anlayışlı olmaya çalışmıyorsunuz? Size olan duygularının değişmesi söz konusu bile değil ki.


  ikizler
  Kişisel eksiklerinizin olduğunun farkında olmanız, son derece takdir edilecek bir özelliğiniz. Bir çok insanın sahip olmadığı farkındalığa sahip olduğunuzun göstergesi. Ama bunları doldurmak için bir şeyler de yapmalısınız.
  İlişkinizde bu aralar yaşadığınız ufak tefek gerginlikleri büyütmemelisiniz. Endişeye kapılacak hiç bir şey yok, bunlar sadece geçici sorunlar.


  yengeç
  ingin, huzurlu ve dış dünyadan hafifçe uzaklaşmaya yatkın olduğunuz bir gündesiniz. Buna rağmen, uzun süredir sizden gizlenen bir konuyu öğrenebilir ve rahatsızlık hissedebilirsiniz. Ancak bu gizliliğin sizin iyiliğiniz için yapılmış olduğunu bilmelisiniz.
  Sevdiğiniz insanın günlük yaşamındaki sıkışıklık yüzünden bugün onunla biraraya gelememe olasılığınız çok yüksek. Sakın sizi ihmal ettiğini düşünmeyin.


  aslan
  Hayatın olumlu yönlerine daha rahat bakabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Esnekliğiniz ve iyimserliğiniz sayesinde bazı zor insan ilişkilerinin de üstesinden kolayca gelebilecek, kendi başarınızdan siz de çok mutlu olacaksınız.
  Partnerinizin size katkıları olduğu kadar, sizin de onun yaşantısına renk kattığınızı unutmamalısınız. Sevgiliniz bu nüansları seviyor.


  başak
  Liderlik yeteneğinizi gösterebileceğiniz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. İnisiyatif almak sizi de memnun edecek. Ancak ölçüyü kaçırmamak konusunda dikkatli olmalısınız.
  Çok şık bir restoranda sevgilinizle başbaşa yemek yemek için yer ayırtmalısınız. Rafine zevkleriniz onu çok etkileyecek.


  terazi
  Düşünsel yanınızın kuvvetli olduğu bugünde, kendinizi sık sık hayallerinize kaptırabilirsiniz. Hazır yeni bir döneme girerken, bunları hayata geçirmek için, engel gördüğünüz şeyleri ortadan kaldırmaya gayret etmelisiniz.
  Bu akşam sevgilinizle daha iyi bir ilişki yaşamak için neler yapmanız gerektiğine birlikte karar verebilirsiniz. Bu beraberliğinize taze kan sağlayacak.


  akrep
  Yaşam için çok daha yüksek bir motivasyona sahip olabilirsiniz. Pozitif insanlarla birarada olmaya çalışmanız, olumlu düşünmeniz ve üretken olmanız size büyük bir şans getirecektir.
  Beraberliğinizde yaşadığınız sürtüşmelerin büyük bir kısmı inatçılıktan kaynağını alıyor. Oysa ki karşılıklı empati geliştirmeniz ikinize de yardımcı olabilir.


  yay
  Bu aralarda romantizm ihtiyacınız her zamankinden daha fazla. Neden kendinize bu tür paylaşımlar yaşamak için yeterince şans verip, ortam hazırlamıyorsunuz?
  Sevdiğiniz insanla birlikte çok hoş planlar yapabilirsiniz. O da en az sizin kadar sevecen ve tutkulu bir ruh halinde bugün.


  oğlak
  Sevdiğiniz insanlara duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmek için, bugün onları şaşırtacak yöntemler seçebilirsiniz. Enerji seviyeniz çok yüksek olduğu için, mücadeleye ve üretken olmaya gayet yatkınsınız.
  İlişkinizde o kadar ince detaylara takılıyorsunuz ki, bu bütünü görmenizi engelliyor. Aslında sizin sorun olarak nitelendirdiğiniz şeylerin hiç birisi başkaları için konu bile değil.


  kova
  Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek. Bu aralardaki iyimser yapınız insan ilişkilerindeki en büyük sermayeniz.
  Yeni aşklara yelken açmak için kıpır kıpırsınız. Ama dikkat edin karşınızdaki sizi gelip geçici bir macera olarak görmek istemeyebilir.


  balık
  Evinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Boruların patlaması ya da elektrik sisteminin çökmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözümleyebilirsiniz.
  Birlikte evde oturmak için program yapmalısınız. Evi derleyip toparlayabilir, televizyon seyredebilirsiniz.
  Konu e.pack2 tarafından (05-21-2008 Saat 10:08 ) de değistirilmistir.

 3. #53
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı 28.05.2008 günlük burçlar

  Koç
  Sevgili Koç, Ay bugün on ikinci evinizde dolaşacak. Bu ev perde arkasında yapılan gizli işleri ve bilinçaltını yönetir. Ay burada iken yalnız olmak, işleri tek başınıza tamamlamak daha iyi gelir. Düşüncelerinizi toparlamak ve strateji yapmak isteyebilirsiniz. Bu ruh hali içinde iken kalabalık gruplardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Akşam sinirleriniz gerilebilir ama bunu dışarı yansıtmak yerine içe atma eğiliminde olacaksınız.  Boğa
  Sevgili Boğa, Ay bugün arkadaşlık ve sosyal gruplar evinizde dolaşacak. Sorumluluklardan biraz nefes alıp arkadaşlarınıza zaman ayırabileceksiniz. İş veya sosyal amaçlı kalabalık içine karışabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızın sürprizlerine hazır olun. Sizi rutin programınızdan çıkarıp farklı şeyler yapmaya teşvik edebilirler; yeniliklere açık olun.  İkizler
  Sevgili İkizler, Ay bugün kariyer evinizde olduğundan sizin de sorumluluklarınız ön planda. Akşam saatlerinde beklenmediğiniz bir yükümlülükle karşılaşabilirsiniz. Basit olaylara bile fazla tepki gösterebilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerle olan ilişkinizde tepkisel davranmamaya çalışmalısınız zira Uranüs'ün etkisi dengesizlik yaratabilir.  Yengeç
  Sevgili Yengeç, zihninizin yeniliklere açık olduğu ve detaylara gömülmek yerine uzağı görebildiğiniz bir gündesiniz. Özellikle akşam saatlerinde Uranüs'ün tetiklemesi ile farklı ve değişik fikirler üretebilirsiniz. Bugün konsantrasyonunuz fazla olmayabilir belki ama beyin jimnastiği yapmak için iyi bir gündesiniz. Yabancı ülkeler, yabancı insanlar, yasal konular ve yüksek eğitim vurgulanıyor.  Aslan
  Sevgili Aslan, Ay'ın konumu bugün başkalarına karşı duyarlı olduğunuza işaret ediyor. Duygusal alıcılarınız sonuna kadar açık ve hatta biraz fazla hassas olabilirsiniz. Duygularınız değişken olabilir ve iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde bu hassasiyetiniz alınganlığa dönüşebilir. Bu değişken ruh halinize kendiniz bile şaşırabilirsiniz.  Başak
  Sevgili Başak, Ay bugün yakın ilişkilerinizi vurgulayan bir pozisyonda olacak ama her şeyin dengeli bir şekilde yürümesini beklemeyin. Partnerlik evinizde buluşan Ay ve Uranüs eşinizin, iş ortağınızın veya uzun zamandır beraber olduğunuz kişinin dengesiz davranmasına neden olabilir. Partnerinizin duyguları çok değişken olabilir, ona karşı hoşgörülü ve esnek olmaya çalışın.  Terazi
  Sevgili Terazi, Ay bugün iş evinizde ve günlük işlerinizin her zamankinden fazla olabileceğine işaret ediyor. Çalışma ortamınızdaki ilişkilerde dengeli olmaya çalışın. İş programınız da değişken olabilir ve belirli bir programa bağlı kalmakta zorlanabilirsiniz. Günlük işlerinizi yaptığınız yöntemleri değiştirebilir, farklı yaklaşımlar ve metodlar deneyebilirsiniz.  Akrep
  Sevgili Akrep, aşk ilişkinizde duyguların inip çıktığı değişik bir gün yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz sizi motive edecek ve canlandıracak ama aynı zamanda biraz yoracak. Onun ne zaman ne yapacağını kestirmekte zorlanabilir ve biraz huzursuz olabilirsiniz ama hiç sıkılmayacağınız kesin! Akşam saatlerinde geçici bir süre aranızda bir elektriklenme olabilir, sakin olun ve durumu büyütmeyin.  Yay
  Sevgili Yay, bugün ailevi konular ve evle ilgili meselelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Yuva evinizdeki Ay'ın Uranüs ile etkileşimi bazı sürprizlere ve beklenmedik durumlara işaret ediyor. Özellikle akşam ailevi konularda sabırsız olabilirsiniz. Anne ve babanızla olan ilişkinizde sabırlı olmaya çalışın.  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Ay bugün iletişim evinizde olduğundan sürekli başkalarıyla haberleşme içinde olabilirsiniz. Telefon, mesaj ve faks trafiğiniz çok yoğun olabilir. Akşam değişik hatta tuhaf haberler alabilir veya başkalarından bu tip şeyler duyabilirsiniz. Sizin de sonradan pişman olacağınız şeyler söyleme eğiliminiz var o nedenle hemen tepki vermeyin.  Kova
  Sevgili Kova, Ay bugün para evinizde. Ay'ın akşam saatlerinde Uranüs ile etkileşimi para konularında tutarsız durumlara neden olabilir. Para işlerinde dikkatli olun ve duygularınıza kapılıp hareket etmeyin. Para işlerini daha sağlıklı düşüneceğiniz bir başka güne bıraksanız daha iyi olacak. Para evinizdeki Uranüs ani tepkiler göstermenize ve hiç düşünmeden hareket etmenize neden olabilir.  Balık
  Sevgili Balık, bugün etrafınızı şaşırtma gününüz. Burcunuzda bulunan Ay ve Uranüs yakınlarınızın bile çok şaşıracağı farklı bir tutum içinde olmanıza neden olabilir. Dengesiz davranabilir ve isyankar bir tavır içinde olabilirsiniz. Aslında sizin tepkiniz kurallara ve kısıtlanmaya karşı yoksa durup dururken sorun çıkarmıyorsunuz.

 4. #54
  Üye rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim Baktabul'un Çılgını rukisim - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  185
  Tecrübe Puanı
  814053

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  ELİNİZE SAGLIK TESEKKUR EDERİM...

 5. #55
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç
  Sevgili Koç, bir anlaşma gündeme gelebilir, Merkür gerilediğinden atılan imzalardan pişmanlık duyabilirsiniz ancak geçmişte uğraştığınız bir anlaşma yeniden gündeme gelirse imza atabilirsiniz, yine detaylarda dikkatli olmanızda fayda var. Ertelenen bir seyahat yeniden gündeme gelebilir, senelerdir gitmediğiniz bir yere gidebilirsiniz ve her türlü seyahat güzel ve aynı zamanda romantik geçebilir.  Boğa
  Sevgili Boğa, para konuları nedeniyle pek çok toplantıya katılmanız ve görüşmeler yapmanız gerekebilir. Bir süredir anne babanız, eviniz ve emlakla ilgili alanlarda hareket ve yoğunluk yaşıyor olabilirsiniz, yeniay bu alanları desteklediğinden işleriniz yolunda gidebilir ve öncekine göre daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Evle ilgili maddi konular da olumlu görünüyor, evinizden veya emlakla ilgili konulardan para kazanabilirsiniz.  İkizler
  Sevgili İkizler, burcunuzdaki yeniayda Venüs cazibenizi ve diplomasi yeteneğinizi, Merkür geriliyor olsa bile iletişim becerinizi, Mars ise hareket kabiliyetinizi artırıyor. Ayrıca Mars, yıldız haritanızın seyahatler ve geziler bölgesinde olduğundan seyahatler ile aşk ve romantizmi bağlıyor. Duygularınızda dalgalanmalar olabilir ama romantizm ve tutku eksik olmayacak. Avantaj sizden yana seçimlerinizi ve kararlarınızı bunu bilerek yapın.  Yengeç
  Sevgili Yengeç, hayatınızda yeni düzenlemeler ve iç dünyanızda bir anlamda temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Size zarar veren kötü alışkanlıklardan ya da hareketlerinizi kısıtlayan ve sırtınızda ağır bir yük gibi taşıdığınız bir fobi veya psikolojik bir sorunda kurtulmak için yardım alabilirsiniz; bunun için senenin en uygun zamanı ancak Merkür gerilediğinden önceden düşündüğünüz veya bağlantı kurduğunuz biri daha faydalı olabilir.  Aslan
  Sevgili Aslan, yeniayla beraber yeni insanlarla tanışabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Senelerdir görmediğiniz eski arkadaşlarınızı bulmanız ve yeniden görüşmeye başlamanız da mümkün. Eğer bir arkadaşınızla üzeri kapanan ama aslında çözümlenmeyen bir sorun varsa yeniden gündeme getirebilir ve öyle ya da böyle kesin bir çözüm veya kapanış yapabilirsiniz. Aşk da arkadaşlar aracılığıyla geliyor, eski bir arkadaşınızla çıkmaya başlayabilirsiniz.  Başak
  Sevgili Başak, kariyer bölgenizde yeniay doğdu. Yeniay yeni başlangıçlar zamanıdır ancak Merkür gerilediğinden eskiden çalıştığınız iş yerleri, eskiden almış olduğunuz bir iş teklifi ya da sonuçlanmamış bir iş girişimi yeniden karşınıza çıkarsa daha başarılı olabilirsiniz. Yeni girişimlerde, koşulların daha sonra değişeceğini göz önüne alarak kesin bir bağlılık altına girmemeye çalışın.  Terazi
  Sevgili Terazi, yeniay yeni başlangıçlar zamanıdır ancak Merkür gerilediğinden, eskiden karşınıza çıkan veya yarım kalan bir konu yeniden gündeme gelirse bu defa gelişmelerin arzu ettiğiniz biçimde yol alma şansı daha yüksek olacak. Aynı anda sosyal hayatınız son derece renkli olabilir ve arkadaş ve gruplardan destek alabilirsiniz. Kalabalık gruplarla bir arada iken çok eğlenebilirsiniz ve arkadaşlarınızla çıkacağınız seyahatler de çok zevkli geçebilir.  Akrep
  Sevgili Akrep, kariyerinizde son iki senedir en güçlü ve etkin olduğunuz dönemlerden birindesiniz, yıldız haritanızın kariyer ve başarı bölgesinde bulunan Mars'ın enerjisi tuttuğunuzu koparmanıza ve zaman zaman otorite figürleriyle çatışmanıza neden oluyor ama bu günlerde böyle bir olay yaşamadan maddi konularda çok başarılı olabilirsiniz.  Yay
  Sevgili Yay, Zıt burcunuz olan ama sizi tamamlayan, üstelik evlilik ve iş ortaklığı gibi resmi ilişkilerinizi yöneten İkizler burcunda toplanan gezegenlerin enerjisi işbirliği yapmanız ve karşı tarafa uyum sağlamanız gereken bir zamanda olduğunuza işaret ediyor. Merkür gerilediğinden eski eşiniz, uzun süre beraber olduğunuz sevgiliniz veya eski bir iş ortağınızla yeniden bir araya gelebilir veya şimdiki partnerinizle aranızdaki eski bir meseleyi yeniden gündeme getirebilirsiniz.  Oğlak
  Sevgili Oğlak, siz zaten sorumlulukların bilincinde olan bir burçsunuzdur, gezegenlerin konumu bu günlerde görev duygunuzu ve sağlıkla ilgili konuları iyice ön plana çıkarıyor. Merkür gerilediğinden ince detaylarda ve iletişim kurarken dikkatli olmanız gerekiyor. Yeni işlere başlamak yerinde daha önce girişimde bulunduğunuz ama yarım kalan, bir kenarda bırakılan proje ve görevleri yeniden ele alabilir, elinizdeki projelerdeki hataları ortaya çıkararak daha verimli olabilirsiniz.  Kova
  Sevgili Kova, eskiden tanıdığınız biriyle yeni bir ilişkiye başlayabilir, eski sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir veya şimdiki sevgilinizle hatta çocuğunuzla aranızdaki eski bir konuyu yeniden gündeme getirebilir ama bu defa kesin bir çözüm bulabilirsiniz. Sürüncemede kalan, bir kenarda unutulmuş yaratıcılıkla ilgili bir proje de yeniden gündeme gelebilir.  Balık
  Sevgili Balık, evle ilgili her türlü konu; taşınmak, tamirat yaptırmak, yeni mobilyalar almak, kiralamak, satmak, satın almak hatta evinizde kalabalık misafir ağırlamak gibi işlerle uğraşabilirsiniz ancak Merkür gerilediğinden geçmişle bağlantılı konularda ilerlemeye devam edin ancak ilk defa karşınıza çıkan durumlarda temkinli olmanızda fayda var zira eksik bilgi ve yanlış anlaşılmalar hataya ve aksamalara neden olabilir.

+ Konu Cevapla
11 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375