+ Konu Cevapla
111 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 11 61 101 109 110 111 112 SonuncuSonuncu
551 den 555´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #551
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  23 Temmuz 2012

  23 Temmuz 2012 Koç Burcu Yorumu


  Eğer sarsıntılı giden bir aşk ilişkiniz varsa bugün durum iyice kötüleşebilir. Siz bir erkekseniz bazı aşırı harcamalar ve belki de gösteriş merakınız yüzünden maddi sıkıntıya girebilirsiniz. Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz. İnsanlarla görüşerek hem bazı psikolojiksıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Size yapılacak olan tekliflerde ard niyet aramayın.


  23 Temmuz 2012 Boğa Burcu Yorumu

  Aile içi görüşmeleri ve aile büyükleri ile bir arada olma imkanlarını kaçırmamalısınız. Bazı şeylerden fedakarlık yapmanız bile gerekse ailenize zaman ayırmalısınız. Bazı şeylere ancak aile içinde çözüm bulmanız mümkündür. Kırıcı olmaya eğilimlisiniz. Yakınlarınıza oldukça kötü tesir edebilir ve gereksiz yere darıltabilirsiniz. Bugün ailenizin sizden isteyecekleri şeylere itirazsız uyarsanız onları sevindiririrsiniz.

  23 Temmuz 2012 İkizler Burcu Yorumu

  Bugün sosyal kontaklarınız çok yoğun olabilir ve yapmayı planladığınız herşeyi tehir etmek zorunda da kalabilirsiniz. Acele davranmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün gerekli kontakları sağlamanız için uygun olabilir. Paranızı sarfederken dikkatli olmalı ve sonraki günleri düşünmelisiniz. Bu dönemlerde parasal şansınız sınırlıdır ve en olmadık zamanda zor durumda kalabilirsiniz.


  23 Temmuz 2012 Yengeç Burcu Yorumu

  Dost ve arkadaşlarınıza ikramda bulunmaya uygun dönemde değilsiniz. Tembellik meylindesiniz. Hiç bir şey yapmadandinlenip, kafa dinlemeye ihtiyacınız olabilir. İster istemez bazı faaliyetlere iştirak etmek zorunda kalmanız olasıdır. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki anlaşmazlığı çözüyorsunuz. Aşktan yana şansllı ve mutlusunuz. Bazı ufak tefek ev içi kazaları veya ev aletlerininin kullanımında sorunlar yaşayabilirsiniz.

  23 Temmuz 2012 Aslan Burcu Yorumu

  Enerji seviyeniz oldukça düşük olabilir ve bu nedenle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Evde oturup dilenmeyi veya sizi dinçleştirebilecek egzersizler yapmayı denemelisiniz. Can sıkıntısından yediğiniz abur cubur yiyecekler nedeniyle sindirim sisteminizde bozulabilir. Zihinsel açıdan canlı ve dinç olmanıza rağmen fiziksel açıdan oldukça zayıf ve dirençsizsiniz. Hastalıklara eğilimlisiniz. Sağlığınza dikkat etmelisiniz.

  23 Temmuz 2012 Başak Burcu Yorumu
  Güne güzel ve önemli haberlerle başlayacaksınız. Başka bir şehirden davetsiz bir misafir bütün planlarınızı alt üst edebilir. Güzel, hoş ve değişik bir gün yaşayacaksınız. Üzerinizde aşırı yorgunluk ve halsizlik var. Kendinizi bitkin hissediyorsunuz. En iyisi bu gün herşeyden uzak kalıp kafa dinlemek. Belki de kendinize zaman ayıramamak son zamanlardaki en büyük probleminiz olabilir.

  23 Temmuz 2012 Terazi Burcu Yorumu

  Bugün sakin ve huzurlusunuz. Yalnız kalmayı ve biraz kafa dinlemeyi istiyorsunuz. Evinizle ilgili uzun süredir elinizin değmediği işleri halletme fırsatı bulacaksınız. Kazalara açık bir durumdasınız. Ayrıca elektronik ev aletlerinin kullanımındabazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Açık havada yapacağınız sakin bir yürüyüş sizi kendinize getirecektir.


  23 Temmuz 2012 Akrep Burcu Yorumu

  Sevdiğiniz kişi sizi arayabilir. Birlikte bir şeyler yapmayı teklif edebilir. Beraber hoş anlar yaşayabilirsiniz. Bugün ailenizlearanızda kronik ve çözümlenemez hale gelmiş bir sorun tekrar gündeme gelebilir. Tartışmanın size bir yere götürmeyeceğini anlamış bulunmaktasınız. Bu nedenle sakin olmalısınız. Son günlerde yaşadığınız sıkıntılara rağmen aktif ve güçlüsünüz.


  23 Temmuz 2012 Yay Burcu Yorumu

  Karşı cinsten çevrenizde sizinle ilgilenen çok fazla insan var. Bunlar arasından seçim yapmak size kalmış. Eğer bir beraberliğiniz varsa bu kişiye ihanet edebilir ya da bu kişinin kalbini kırabilirsiniz. Kendinizi çok yoruyorsunuz ve pek dinlenmeye de zaman bırakmıyorsunuz. Yakın akraba ve arkadaşlarınıza oldukça uzak kalmış durumdasınız. Bugün önemli bir konuda karar vermek durumunda kalabirsiniz. Gününüz yoğun ve stresli geçebilir.


  23 Temmuz 2012 Oğlak Burcu Yorumu

  Beraber çalıştığınız kişilerle aranızda ufak tefek tartışmalar ve anlaşmazlıklar çıkabilir. Sevdiğiniz kişiyle biran önce aranızın düzelmesini istiyorsanız onu hemen aramalısınız. Son zamanlarda sizi sürekli huzursuz ve rahatsız eden bir konuda karar vermekte güçlük çekiyorsunuz. Özellikle çalışma arkadaşlarınızla yaşadığınız çekişmeler üzerinizde önemli bir baskı unsuru. Olaylara daha olumlu açıdan bakmaya çalışmalısınız.
  peridiyarı, Dupea and Kubya like this.

 2. #552
  Moderator Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  2.972
  Blog Yazıları
  38
  Tecrübe Puanı
  107374603

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  31 Temmuz 2012


  31 Temmuz 2012 Koç Burcu Yorumu
  Bugün iç disiplinin mükemmel gelişecek Satürn'ün karşıt burcunuzda Ay'la yaptığı açı duygusal konularda partnerinizle istediğiniz iletişim şartlarını sağlayabileceğinizi gösteriyor Yaşam kalitenizi yüksek tutmak isteyeceksiniz İç dengenizi istediğiniz gibi yansıtabileceğiniz ortamlar sizi bekliyor. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Gün boyunca enerjiniz düşük olacak.


  31 Temmuz 2012 Boğa Burcu Yorumu  Mesleki olayların gündeme gelmesi nedeniyle iş ilişkilerine ağırlık vereceksiniz Yaklaşımlarınızda daha bir kendinize yönelik olmanıza rağmen hedefleriniz belirgin olacak Değişik araştırma grupları içinde çalışan arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işler de ve arkadaşlıklarınız alanında göstereceksiniz. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir. Maddi gelirlerinizi artırmak isteyeceksiniz.


  31 Temmuz 2012 İkizler Burcu Yorumu  Kendinizi sınamalı ve özel düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor ve ayrıca ruhsal dengeniz için olaylara mantıklı bir yorum getirmek istiyorsunuz Sabırlı olun sonuç olumlu olacaktır. Kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınız da göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize çok fazla sorumluluk alabilir, başkalarına yardım edebilirsiniz. Çok hırslı olmasanız bile, bazı mükafatları hak ettiğinizi düşüne bilirsiniz.


  31 Temmuz 2012 Yengeç Burcu Yorumu  Bütçenizi gözden geçirmelisiniz Çevrenizdeki kişiler sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirlerBugün araştırmacıyönünüzü kullanarak bazı olayları kısa sürede çözeceksiniz Düşünmenin avantajlarını görecek ve yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim ve hukuk alanlarıyla ilgileneceksiniz. Bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartlar lehinize olacak. Bu alanlar da başkalarına yardım etme isteğiniz ön plana çıkabilir.

  31 Temmuz 2012 Aslan Burcu Yorumu  İlişkilerinizde gözle görülen bir hareketlilik söz konusu olacaktır Bugün onlardan alacağınız enerji birçok aktiviteyi başlatabilir Evinizde dostlarınızı ağırlamak isteyecek ve hoş sohbetlerin yapılacağı bir gün geçireceksiniz. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınız da kimliğinizi ön plana çıkarabilir siniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular gündeme gelebilir.

  31 Temmuz 2012 Başak Burcu Yorumu  Sezgilerinizin sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz Fikirlerinizi değiştirmek yerine daha inatçı bir davranış sergilemelisiniz Her şeye yetişmeye çalışırken gözden kaçıracağınız konular olabilir Önemli ipuçları elde edeceksiniz. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınız da, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işleriniz de göstereceksiniz. Şartlar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Sevdiğinizin insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz.

  31 Temmuz 2012 Terazi Burcu Yorumu  Bugün sezgileriniz çok yüksek Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat kısa vade çözümler yerine beklemeyi tercih etmelisiniz Alışkanlıkların sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe gecikme yaşayabilirsiniz. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınız da göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular 1 ay boyunca gündeminiz de olacak. Başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınız da taşımaya başlayacaksınız.

  31 Temmuz 2012 Akrep Burcu Yorumu  Mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız Bugün fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz. Kimliğinizi; aşk hayatınız da, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, sanatsal konularda etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

  31 Temmuz 2012 Yay Burcu Yorumu  Duygusal ilişkilerinizde çok derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz Hataları geride bırakmanın buruk fakat gizli pişmanlıklarını yaşıyorsunuz Bugün attığınız her adımda yeni heyecanlar ve gelişimler yaşamak istiyorsunuz. Bugünden itibaren 1 ay boyunca aileniz sizin için her şeyden önemli olabilir. Çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konularla ilgilenirken, bazı konularda kararsızlıklar yaşaya bilirsiniz.


  31 Temmuz 2012 Oğlak Burcu Yorumu  Sevgilinizden alacağınız bir haber nedeniyle biraz alıngan ve anlayışsız bir tutum içine girebilirsiniz İnsanlara gerçekleştiremeyeceğiniz şeyleri yapmak için sözler vermeyin İşle ilgili beklemediğiniz bir teklif karşısında büyük heyecan duyabilirsiniz Geleceğe yönelik isteklerinizin arttığı bir gün Yeni yatırımlarda bulunmak için harekete geçebilir dikkatinizi parasal konulara yöneltebilirsiniz Küçük bir sağlık problemi çıkabilir bu masraf için para ayırmaya çalışın. Kimliğinizi; yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanın da göstermeye başlıyorsunuz. Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim ve bilgisayar alanların da işi olanlar; kendilerini rahatça ortaya koyacak.

  31 Temmuz 2012 Kova Burcu Yorumu  Bugün bilinçaltınızı boşaltmak zorundasınız Sorumluluk duygusuna yakın olup ta sürekli her şeyden şikayet eden yapınızı daha fazla zorlamamalısınız İmkanlarınızı sınırlandıran kuralları kabul etmek istemeyişinizde haklı olabilirsiniz Kapasiteniz geniş ve yeteneklerinizi sergilemekte yetersiz kaldığınız zaman huysuzlaşıyorsunuz. Önümüzdeki 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koyacaksınız. Bu ay içinde girişimlerinizin meyveleri toplamaya başlayacak ve maddi kazancınızı artıracaksınız.

  31 Temmuz 2012 Balık Burcu Yorumu  Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı elde etmelisiniz Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz Sistemli düşünerek kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz. Bugünden sonra enerjiniz yükselecek. Kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, düşünceleriniz daha net olacak.


  261
  TheJalon, Kubya and Odysseia like this.

 3. #553
  Moderator Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  2.972
  Blog Yazıları
  38
  Tecrübe Puanı
  107374603

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  2 Ağustos 2012

  2 Ağustos 2012 Koç Burcu Yorumu


  Çevrenizin onaylamayacağı ilişkiler içinde olabilirsiniz Bugün alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermek istemiyorsunuz Sıra dışı düşüncelerin farklı taraflarınızı ortaya çıkarmasına siz bile şaşırabilirsiniz Maddi konulardaki beklentileriniz doğrultusundaki inisiyatiflerinizi çevrenize hissettirecek ve istediğiniz sonuca ulaşacaksınız. Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Başlattığınız özverili çalışmaların yarım kalmasını istemiyorsanız, çevrenizi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Ayaklarınızla ilgili problemlere dikkat edin.
  2 Ağustos 2012 Boğa Burcu Yorumu

  Olayları araştırmayı çok sevdiğiniz için konularınızın seçimi de bu doğrultuda oluyor Bugün Ay'ın konumu; maddi konularla ilgili çalışmalarınızı yoğunlaştırırken bu konuda size belirli bir disiplin sağlıyor Olaylara yaklaşımınız çok daha farklı ve kuralcı olacak. Sorumluluklarınızın farkında oluşunuz, sizi güçlendirirken, içsel baskı duymanıza da neden oluyor. Bugün, görev bilinciyle hareket ediyor ve yoğun bir tempo içinde çalışıyorsunuz.. Gün içinde kısa molalar vererek, dinlenmeyi ihmal etmeyin. Taviz vermeyen yapınızın size sağlayacağı olanakları sizde fark edeceksiniz.
  2 Ağustos 2012 İkizler Burcu Yorumu

  Yoğun duygular içinde olsanız bile pratik yönünüzü ön plana çıkararak isteklerinizi arka plana atmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz Bugün hırslarınızı kullanmak istemeyecek mantıklı davranışlarınızla çevrenize olumlu yaklaşacaksınız. Duygularınız gittikçe derinlik kazanmaya başlıyor. Bugün, sevdiğiniz kişinin size olan davranışlarından kuşku duyabilirsiniz. İsteklerinizi baskı altında tutuyor, kıskançlık duygularınızı gizliyorsunuz. İlişkilerinizi gözden geçirmeli ve kafanızdaki düşüncelerinizin.netlik kazanmasına izin vermelisiniz.Bugün her şeyi sorgulayacaksınız.
  2 Ağustos 2012 Yengeç Burcu Yorumu

  Karamsar olmanız için hiçbir neden yok fakat bazı derin düşünceler içinde olabilirçevresel koşullarınızdan hoşnut olamayabilirsiniz Tavırlarınızdaki katı yaklaşımlar ve hatalarınız konusunda yanlış yargılamalara neden oluyor Bugün detaylar güncellik kazanacaktır. Maddi kaygılarınızın gündemde olacağı bir gün. Masraflarınızdaki artışların nedeni biraz da kendi hatanız. Bugün alış veriş yaparken, bütçenizi aşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin üzerinizdeki baskısı sizi rahatsız edebilir. Düşüncelerinizi karşı tarafa sivri bir dil kullanarak söylemeniz, istenmeyen tatsız olaylara neden olabiliyor.
  2 Ağustos 2012 Aslan Burcu Yorumu

  Yakın ilişkilerinizin önem kazandığı mantıklı ve akıllıca kararlar alacağınız bir günBugün kardeşlerle ilgili projeler gündemde olacak Onların sorunlarına kökten çözümler bulabilmeniz için gerekli donelere sahip olmanız gerekiyor. Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.
  2 Ağustos 2012 Başak Burcu Yorumu

  Çalışma hayatınızda oldukça tepkilisiniz Bugün duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak Partnerinizle aranızda güç savaşı var Herkes kendi düşüncelerini savunduğu müddetçe ilişkinizde problemler hiç bitmez. Yaptığınız işin karşılığını almak, ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.
  2 Ağustos 2012 Terazi Burcu Yorumu

  Disiplin gerektiren işlerde kendinizi cesurca ortaya koyacak ve gözlemciliğinizi özel bir şekilde aktaracaksınız Bugün Ay'ın konumu sizi olumlu etkiliyor Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmek isteyeceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde sizden beklenenleri gözünüzde fazla büyütüyor ve olmayan sorunlar yaratıyorsunuz. Bugün, partnerinizi yanlış algılamanız mümkün. Onun sizin için iyi niyetli yaklaşımlarını farklı değerlendirebilirsiniz. Duygusal davranmanızı engelleyen çevresel koşullarını yargılamaktan vazgeçmelisiniz.
  2 Ağustos 2012 Akrep Burcu Yorumu

  Yaratıcılığınız hız kazanıyor Bugün arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız Olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz Aşırı çalışmanız gereken bir gün Enerjinizi bölmemelisiniz. İyi bir performans sergiliyor ve arkadaşlarınızın takdirini alıyorsunuz.Karşıt burcunuza geçen Güneş; enerjinizi arttırırken, yönetici gezegeniniz Mars , çevre ilişkilerinizde tartışılmaz bir üstünlük sağlıyor ve gerçekleştirmeye çalıştığınız konuda taşların yerine oturduğunu hissediyorsunuz. Hareket gerektiren bir gündesiniz.
  2 Ağustos 2012 Yay Burcu Yorumu

  Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz. Çevresel koşullarınızı olumlu değerlendirmek için uygun bir gün. Yenilikler için destek almak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir tekniğiniz var. Yaşama geçirme konusunda zorluk çekmeyeceğinizi bilmenize rağmen, motivasyon konusunda yakın çevre desteğine ihtiyacınız olabilir. Çevrenize üstünlüğünüzü ispat edeceksiniz.  2 Ağustos 2012 Oğlak Burcu Yorumu

  Tutucu tavrınızdan biraz uzaklaşın Enerjinizin çoğunu hayatınızda ters giden şeyleri değiştirmek için kullanın Bu yeniden bir başlangıç yapmaktır Duygularınızı açığa vurma ihtiyacı hissediyorsunuz Bunu yaparken yanlış ifadeler kullanmayın İkiniz arasındaki iletişim dürüst ve samimi Hiçbir şey aranıza giremez Paraların tamamen suyunu çektiği bir dönemdesiniz ama yakın geleceğinizde bol ışık görünüyor Küçük sağlık şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz. Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Satürn’den , olumlu etkiler alıyor ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz.. Ayaklarınızla ilgili yaşadığınız problemler canınızı sıkabilir.
  2 Ağustos 2012 Kova Burcu Yorumu

  İşinizde yaşadığınız duygusal çekişmelerin nedeni siz değilsiniz Yeteneklerinizin sınırlarını iyi biliyorsunuz Atılımcı ruhunuzla tatminkar işler peşindesiniz Bugünengeller karşısında pes etmemelisiniz Çevrenizde farklı fikirleri olan kişilerden ilginç tavsiyeler alabilirsiniz Arkadaşlarınızın tavırları önemli olacak. Yaptığınız planları gözden geçirmeden yaşama uygulamayın. Özellikle size verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda tereddütlerinizde haklı çıkmak istemiyorsanız, araştırmanızı biraz daha derinleştirmelisiniz. Seçimleriniz yaparken, sorumluluk duygunuzu ortaya çıkaran ve kendiniz üzen davranışları benimsiyorsunuz.  2 Ağustos 2012 Balık Burcu Yorumu

  Bugün bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz Bacak ağrıları olabilir. Yaşamı kendi kuralları içinde yargılıyorsunuz. Bugün, kişiliğinizin güçlü yönlerini kullanma konusunda ketum davranacaksınız. Dostlarınızla görüşeceğiniz konularla ilgili ortak karar alma konusunda zorlanabilirsiniz. Sizi ikna etmek için çaba sarf etmeleri gerekebilir. Partnerinizin size vereceği desteği de unutmamalısınız
  Kubya likes this.

 4. #554
  Moderator Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea Baktabul'un Çılgını Dupea - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  2.972
  Blog Yazıları
  38
  Tecrübe Puanı
  107374603

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  6 Ağustos 2012


  Sevgili Koç,
  Ani değişiklikler ve beklenmedik olaylar karşısında düşünceleriniz derinleşecek. Fakat sorunların üzerinde durmayacaksınız. Eski düşüncelerinizin tamamen değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz.

  Olaylara bakış açınız değişiyor ve korkulardan uzaklaşıp dikkatinizi yeniliklere yöneltiyorsunuz. Bu arada etkileyici kişiler ile yapacağınız işbirliği veya ortak işlerden beklentileriniz çok fazla olabilir. Biraz makul olun ve saygı duyduğunuz kişilerin yardımını isteyin. Sabırlı olanlar kazançlı çıkacak. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş ise, zorlamayın. Seyahate çıkmak keyfinizi yerine getirecek.

  Sevgili Boğa
  İletişim sorunları ve yanlış anlamalar yüzünden tartışmalar olabilir. Fakat anlayışlı ve sakin davranacaksınız. Böylece ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözümlemeniz daha kolay olacak.

  Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Geçmişte kalmış ve üstü örtülmüş konular yeniden gündeme gelebilir. Siz artık daha farklı düşünmeye başlıyorsunuz. Söylentilerin ve haberlerin doğruluğunu araştırın. Fakat en önemlisi sezgilerinize güvenin. Akıl yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız.

  Sevgili İkizler,
  Eviniz ile ilgileneceksiniz. Yer değiştirmek veya eşyalarınızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni eşyalar almak, özellikle elektrikli eşyalar ve elektronik cihazlar almak isteyebilirsiniz ve şimdi araştırabilirsiniz.

  Mistik yerlerde dolaşmak, mistikler ile tanışmak ilginizi çekebilir. Fakat yanıltıcı kişilerden uzak durmalısınız. Karşılaştığınız bazı kişiler inancınızın sarsılmasına neden olabilir. İlginç olaylar ve yaratıcılık gerektiren konular ilginizi çekecek. Bugün çocuklar, kardeşler ve yakınlarınız ile ilgilenebilir, çeşitli davetlere gidebilirsiniz. Hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor.

  Sevgili Yengeç
  Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Önemsediğiniz kişiler ile haberleşebilir ve seyahat hazırlığı yapabilirsiniz. Yolculuk yapmak, sportif faaliyetler ve deniz kenarında olmak sizi rahatlatacak.

  İçinizde biriken enerjinin baskısı sizi rahatsız edebilir. Beklentileriniz ile meydana gelen olaylar çok farklı olabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak bugün kendinizi daha sakin hissedeceksiniz. Eski dostlarınız ile haberleşebilir ve önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Ani değişikliklerden rahatsız olsanız bile olayları zorlamayın ve şimdilik gelişmeleri izleyin.

  Sevgili Aslan,
  Sevdiğiniz ile birlikte seyahat edebilir, ilginç ortamlarda dolaşabilirsiniz. Farklı kişiler ve yaratıcılığınızı uyandıran konular ile ilgilenebilirsiniz.

  Daha önce gezdiğiniz yerlerde tekrar dolaşabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bazı düşünceleriniz değişmiş olabilir. Veya daha önce almış olduğunuz kararları tekrar değiştirmek isteyebilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar bakış açınızı değiştirecek ve yaşadıklarınıza yapıcı yönden bakacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

  Sevgili Başak,
  Olaylara büyüteç tutabilir ve bütün ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Bu arada tek bir ayrıntıya takılı kalmayın. Özellikle geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilir ve içinde bulunduğunuz durumu kritik edebilirsiniz.

  Fazla derinleşmeyin ve küçük detaylara takılı kalmayın. Sorunları büyütmek yerine ortaya çıkan durumu anlamaya çalışın. Yabancılar, sizden daha farklı kültürden gelen kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak meydana gelen olaylar bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir. Bu arada istekleriniz değişiyor.

  Sevgili Terazi,
  Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, seyahat programları yapabilirsiniz. İçinizden yükselen farklı istekler, gerilim hissetmenize neden olabilir. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmayı arzu ettiğiniz bir dönemdesiniz.

  Ancak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için harekete geçmeniz pek kolay değil. Buna karşılık ortaya çıkan sürprizler değişimlerin beklemediğiniz bir biçimde oluşmasına neden oluyor. Bu arada güç mücadelesi yapmayın ve şansınızın farkına varın. Yabancılar ve saygı duyduğunuz kişiler ile ilişkileriniz giderek daha sıcak olacak. Sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Fakat tedbirli olmalısınız.

  Sevgili Akrep,
  Kafanızı karıştıran durumlar olsa bile bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Veya seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz.

  Derin ve gizli isteklerinizi ortaya koymanız mümkün. Ancak aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Arkadaşlarınız ile ilgili fikirleriniz değişiyor olabilir. Ancak bunları şimdilik kendinize saklayın ve gelişmeleri izleyin. Kararları değiştirmek için aceleci davranmamak gerekiyor. Gezdiğiniz yerlerde eski tanıdıklar ile karşılaşmanız mümkün.

  Sevgili Yay,
  Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Sürprizler hem şaşırtıcı, hem de heyecanlandırıcı olacak. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

  İsteklerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterecek, yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Bu arada detaylar dikkatinizi çekebilir ve ayrıntıların derinliklerine inebilirsiniz. Ancak fazla derinleşmeyin ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilir ve daha önce dikkatinizi çekmeyen detayları inceleyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde büyükleriniz ile görüşebilir veya önem verdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz

  Sevgili Oğlak,
  Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen kuvvetli arzuların baskısını hissedebilirsiniz. Güçlü olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi fazla zorlamayın.

  Arkadaşlarınız ve önemsediğiniz kişiler ile ilgili duygularınız değişiyor olabilir. Bazı dostlarınıza ve yakınlarınıza içerlemiş olabilirsiniz. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve eski dostlarınızı ihmal etmeseniz iyi olacak. Güçlü kişiler ile mücadele etmeyin ve isteklerinizi daha yumuşak bir biçimde ortaya koyun. Sert tavırlar, ilişkilerin yıpranmasına neden olabilir.

  Sevgili Kova,
  Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. İlginç işler yapan dostlarınızı arayabilirsiniz. Farklı projeler ve yeni teknoloji ile ilgilenenler dikkatinizi çekecek.

  Daha doğrusu ilginç kişiler ile sohbet etmek keyfinizi yerine getirecek. Düşüncelerinizi değiştiren gelişmeler karşısında sizin de fikirleriniz tamamen değişebilir. Ancak kararlarınızı değiştirmek için aceleci davranmayın. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizin davranışları düşüncelerinizin derinleşmesine neden olmuş olabilir. Fakat yine de karar vermek için uygun zaman değil. Bugün ilginç yerler keşfetmek ve saygın çevrelerde dolaşmak için güzel bir gün.

  Sevgili Balık,
  Duygularınız derinleşiyor ve bugün kendiniz ile ilgileneceksiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve içinde bulunduğunuz durumu derinden inceleyebilirsiniz.

  Bazı detaylar dikkatinizi çekebilir. Ayrıntıların içinde kaybolmayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Fakat çok fazla derinleşmeyin. Özellikle sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir ve isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Karamsar duygulara kendinizi kaptırmayın ve sevdiklerinize karşı daha ilgili davranın.
  Kubya and Odysseia like this.

 5. #555
  VIP Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia Baktabul'un Çılgını Odysseia - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Mar 2012
  Mesajlar
  4.030
  Blog Yazıları
  82
  Tecrübe Puanı
  107374562

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Sevgili Boğa
  İletişim sorunları ve yanlış anlamalar yüzünden tartışmalar olabilir. Fakat anlayışlı ve sakin davranacaksınız. Böylece ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözümlemeniz daha kolay olacak.

  Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Geçmişte kalmış ve üstü örtülmüş konular yeniden gündeme gelebilir. Siz artık daha farklı düşünmeye başlıyorsunuz. Söylentilerin ve haberlerin doğruluğunu araştırın. Fakat en önemlisi sezgilerinize güvenin. Akıl yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız.


  Sanki birkaç gün öncesini anlatıyor...

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375