+ Konu Cevapla
5 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
21 den 25´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #21
  Süper Üye dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove Baktabul'un Çılgını dazedlove - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Mesajlar
  297
  Tecrübe Puanı
  247978

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  teşekkürler

 2. #22
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı 13.03.2008 günlük burçları

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Aşk Yorumu
  Çekingenlik, sizi çok iyi tanıyan partnerinize açıklayamayacağınız bir gerekçe. Partnerinizin ailesiyle ilişkilerinizi geliştirmeniz, bir gereklilik olarak önünüzde duruyor.
  İş Yorumu
  Önümüzdeki günler içinde, ciddiye alınacak görüşme önerileri var. Sağlam ilişkiler size güven veriyor. Geleceğinize yönelik beklentileriniz, bu ilişkiler içinde canlılık taşıyor.
  Para Yorumu
  Harcamalara biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yönelim, ilişkilerde de düzenlemeler yapacak. Gündemden çıkmayan bir para konusu, daha çok insanla, ama daha düzeyli devam edecek.
  Dikkat Yorumu
  Sizi düşündüren bazı davranışlar, bilginiz dışında yeni bir ivme kazanabilir...

  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Aşk Yorumu
  Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmamalısınız. Hissettiklerinizi açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel.
  İş Yorumu
  İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir. Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
  Para Yorumu
  Bu günlerde kısmi rahatlamalar getirecek para girdileriniz var. Haklı endişelere dayalı küçük hesaplar, çapınızı aştığı düşüncesiyle bazı büyük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.
  Dikkat Yorumu
  Kafanızda yeni, yeni şekillenen bir oluşum, esas olarak dışardan itelemelerle sizi içine alabilir. İyi düşünmeniz gerekiyor...

  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Aşk Yorumu
  Duygusallığınız bugünlerde üst düzeylerde. Aşırı hassasiyetiniz, alışılmadık tavırlar sergilemenize neden olabilir. Bu süreci kısaltmak cazibenizi korumanızı sağlayacak.
  İş Yorumu
  Gerekirse birtakım aksaklıkları tek başınıza üstlenip ilişki sorunları yaratmamaya çalışacaksınız. Bazı işler karşısındaki yalnızlığınız, biraz da mesleki yeterliliğinizle ilgili.
  Para Yorumu
  Bir miktar tırmanış beklediğiniz küçük yatırımlarınız, genel çözümsüzlüklere çok bağlı. Ödemelerinize istemeyi düşündüğünüz kolaylıklarla ilgili sonuç alacaksınız.
  Dikkat Yorumu
  Tavırsız kaldığınız bir anlaşmazlıkta tavrınız çok önemli. Çekimserliğinizi dayandırdığınız gerekçelerde abartılar var...

  Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Aşk Yorumu
  Aşk bugünlerde ön planda. Aşk ne yönden gelirse gelsin, gönlünüzü açmaya hazırsınız. Gelenekler, kurallar ve ilkeler sizin için şu sıralar engelleyici nedenler değil.
  İş Yorumu
  Çalışma arkadaşlarınızı hiç olmazsa belli konularda paylaşmaya zorlayabilirsiniz. Ast, üst ilişkilerini biraz abartılı yaşamanız, sizi istismar edilebilecek kadar iyi bir görev insanı yapıyor.
  Para Yorumu
  Bu sıralar yatırım konuları kafanızı meşgul edebilir, çevrenizdeki olumlu bir örnekten etkileneceksiniz. Aile içindeki savurganlık tartışmaları; süreç içinde oyun olmaktan çıkabilir.
  Dikkat Yorumu
  Sevgilinizi etkilediğini düşündüğünüz arkadaşınız kötü bir niyet taşımıyor, ama böyle bir etkinin varlığı da söz konusu. Bazı şeyler, üstünde durulmaması halinde daha kolay çözümlenebilir...

  Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  Aşk Yorumu
  Bugünlerde daha atak olma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir şeylerin olgunlaşması için koyduğunuz zamanı sürekli uzatmamalısınız. Duygularından ve kendinden emin tavırlarınız karşınızdakine daha çekici gelecektir.
  İş Yorumu
  Planlı çalışmalarınız kazancınızla ilgili yeni beklentilerinize cevap verecek. Daha iyi bir pozisyonda olma isteğinizi yararsız kişilere ulaştırıyorsunuz. Bir süre daha beklemeniz gerekebilir.
  Para Yorumu
  Yeni kaynak arayışlarınız var. Bunlarla ilgili görüşmelerde yeni haberler söz konusu. Zaman içersinde belli bir tasarrufa ulaşabilirsiniz, ama bu, beklediğiniz boyutlarda olmayabilir.
  Dikkat Yorumu
  Birtakım konularda umut bağladığınız yerlerin, bir oyalama taktiği uyguladığı yönündeki endişelerinizde gerçeklik payı var...

  Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Aşk Yorumu
  Bağlanmamaya çalışın ; tek taraflı, platonik duygular yaşayacağınız çok belli. Neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Duygusal yoğunluğunuzun altında aşk dışında duygular bulmanız çok mümkün.
  İş Yorumu
  Gözünüzü korkutan sorunlar kalıcı değil. İş yaşamınızda gelecek planlarınızı etkileyebilecek gelişmeler, iş ortamınız dışındaki bağlantılardan gelebilir. İş yerinizdeki olumsuz hareketlilik, olumsuzluk anlamında bir esas teşkil etmiyor.
  Para Yorumu
  Ortalama geliriniz ve giderleriniz arasında bir denge oluşturmanız gerekiyor. İş yaşamınızda önünüze koyduğunuz hedefler, belirlediğiniz rakamların üstüne çıkabilir.
  Dikkat Yorumu
  Kendinizi çaresizlik içinde gördüğünüz bir konuda, omuzuna yaslandığınız kişi sandığınız kadar duyarlı değil...

  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Aşk Yorumu
  Gerilerde bıraktığınız hataların etkisinden kurtulmalısınız. Karşınızda, size duyduğu güveni her haliyle belli eden biri var. Bu yaklaşımın içtenliğinden kuşku duymanız, hala belli konularda kendinizi bağışlamadığınızı gösteriyor.
  İş Yorumu
  Stresli günler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik iş yoğunluğu, sık kent dışı yolculuklar gerektirebilir. Dayanışma içinde olduğunuz insanlar, size değişik önerilerle gelebilirler.
  Para Yorumu
  Geciken alacaklar belli ölçülerde sıkışmalar yaratacak. Bu konuda radikal davranışlara yönelebilirsiniz. Yüklü bir harcama için zorlanıyorsunuz gibi. İyi bir zamanlama olmadığına ikna edeceksiniz.
  Dikkat Yorumu
  Cesaretli ve girişimci yanınız, engellendiğinizi düşündüğünüz oluşumlar nedeniyle hareketsiz. Oysa alacağınız bazı teklifler çok verimli olabilir...

  Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)
  Aşk Yorumu
  Sizi romantik günler bekliyor. Baş başa kalmak için kolladığınız fırsatları bugünlerde yakalayabilirsiniz. Küçük problemlerin üstünü örtmeyip açık konuşma yolunu seçmelisiniz.
  İş Yorumu
  Sessiz kalmanızın daha uygun olacağı duyumlar alabilirsiniz. İlginç yorumlarla tepki alabilirsiniz. Mesleki dayanışma içinde olduğunuz kişilerle eğitim amaçlı yolculuklarınız olabilir.
  Para Yorumu
  İlginç bulduğunuz taksit biçimleri sizi cezp edebilir. Bu konudaki engellemeleri gerçekçi tavırlar olarak görmelisiniz. Önümüzdeki günlerde yakın para ilişkileri içine girebilirsiniz.
  Dikkat Yorumu
  Özel zevklerinizi ayırdığınız zaman kadar, ayırdığınız para da ciddi rahatsızlıklar yaratıyor...

  Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)
  Aşk Yorumu
  Hoş başlangıçlar için uygun bir dönem. Bu nedenle, bu sıralar her türlü daveti değerlendirmelisiniz. Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir.
  İş Yorumu
  Son zamanlardaki hırsınızın önüne geçmeniz gerekiyor. Belirlediğiniz standardı çok kısa aralarla yükseltiyorsunuz. Alacağınız bir haber, sizi umutlu bir hareketliliğe sokabilir.
  Para Yorumu
  Ekonomik koşullar, birçok insan gibi sizin de bütün değerleri parayla ilişkilendirmenize yol açabilir. Tokgözlülüğün masalsı bir erdem olduğu şeklinde değişen görüşlerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.
  Dikkat Yorumu
  Büyümeye aday bir probleminiz var. Önemseyip harekete geçmeniz gerekiyor...

  Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk Yorumu
  İlişkinize yönelik gizli meraklar var. Yarı kıskançlık, yarı hayranlıkla izleniyorsunuz. İstikrarlı ilişkiniz, uzun beraberliklerin sorunlu olacağı inanışlarını çürütüyor.
  İş Yorumu
  Bu sıralar birtakım eleştiriler alabilirsiniz. Hazırlıklı olmanız, problemi ve üstlendiğiniz aşırı sorumlulukları açıkça ortaya koymanızı sağlayacak. Yeteneklerinizin ucuza gittiği şeklindeki düşünceniz, yeni arayışları getirebilir.
  Para Yorumu
  Gelişmeler var. Bir kısmının farkında değilsiniz. Sağlamcı kişiliğiniz, cesaret gerektiren açılımlara kapalı. Akraba arasındaki para konulu görüşmeler, istenmeyen bir boyut kazanabilir.
  Dikkat Yorumu
  Sosyal hayatınızı sağlık sorunları yaratabilecek temponun altına düşürmelisiniz...

  Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)
  Aşk Yorumu
  Bugünlerde nostaljik duygusallıklarınız ve bu duygusallıkların talep edeceği görüşme istekleriniz olabilir. Aşk hayatınızın dengelerine bu sıralar dikkat etmeniz gerekiyor.
  İş Yorumu
  Uygulamaya koyduğunuz düzenlemeler, bugünlerde arzuladığınız doğrultuda gitmeyebilir. Birtakım fikir değişiklikleri, kafanızdaki temel konularda sapmalara yol açmayacak.
  Para Yorumu
  Önsezilerine önem verdiğiniz bazı kişiler, bugünlerde sizin için tehlikeli olabilir. Para konularındaki girişimlerin önsezilerden daha fazlasını gerektirdiğini göz önüne almanız gerekiyor.
  Dikkat Yorumu
  İş, duygusallık ve sosyallik arası etkilenişimler, yaşamınızda belli bir dağınıklığı gösteriyor...

  Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)
  Aşk Yorumu
  Yeniden başlayabilirsiniz. Köprünün altından çok sular geçmemiş olabilir. Son zamanlardaki durgunluğunuz ve dalgınlığınız, nerelerde takılı kaldığınızı oldukça belli ediyor.
  İş Yorumu
  Fazla değişik düşünceler elinizi kolunuzu bağlıyor. Her türlü girişime açık gibi görünmeniz, kafanızda netlikler olmadığını gösteriyor. İş konularında fazla etkide kalıyor olabilirsiniz.
  Para Yorumu
  Borç ve alacak trafiğiniz biraz yoğun. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor. Önümüzdeki günlerde karşılaşabileceğiniz fırsatlar, sizden kararlı yaklaşımlar bekleyecek.
  Dikkat Yorumu
  Bugünlerde alacağınız bazı duyumlar sizi telaşlı bir hareketliliğe sokabilir. Daha rahat hareket etmek için dostlarınızdan fikir alabilirsiniz...

 3. #23
  Paylaşimci Üye zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Bulunduğu Yer
  bende bilmiyorum
  Mesajlar
  1.392
  Tecrübe Puanı
  7590807

  new Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  paylaşım için çok tsk

 4. #24
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Aşk Yorumu :Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmeli ve sezgilerinizden de emin olmalısınız. Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
  İş Yorumu : Önümüzdeki günler içinde bir yolculuğunuz var. Son yaptığınız görüşmelerin sonucuyla ilgili acelecilik içindesiniz. Zaman gerektiren konularda biraz daha sabırlı olmalısınız.
  Para Yorumu : Yakın gelecekle ilgili planlarınızda daha akılcı düzeltmeler, hedeflerinizi size yaklaştırabilir. Para konulu tartışmalara dikkat. Bu sıralar bu konularda aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz.
  Dikkat Yorumu :Gurup halinde çalışmalarda yenilikçi düşünceleri her zamankinden daha ilgili karşılayabilirsiniz...


  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Aşk Yorumu :Bugünlerde aşk konularındaki telaşınız, hoş duyumlarla aşırılıklara girmenize neden olabilir. Güzel haberleriniz var. Ama serinkanlılıkla değerlendirmeniz gerekiyor.
  İş Yorumu : İş ilişkilerinizdeki bir sürtüşmeyi ayrıntı olarak görmeniz, başınıza iş açabilir. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendirecek.
  Para Yorumu : Bugünlerde gerekli bazı yerlere bir miktar para ulaştırmanız gerekebilir. İnatlaştığınız bir para meseleniz var. Paradan çok inatlaşmanın cazibesiyle davranıyor gibisiniz.
  Dikkat Yorumu :Kendinize göre haklı nedenlerinizle ilginizi azalttığınız konulara yeniden el atmanız gerekecek...  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Aşk Yorumu :Olumlu sonuçlara vardırılan tartışmalar, ilişkiyi birkaç adım ileriye götürebilir. Son yaşadığınız tartışmaları, kalıcı problemlerin başlangıcı olarak değerlendirmeniz için henüz erken.
  İş Yorumu : Önümüzdeki günler içinde umutlarınızı şekillendirebilecek görüşmeler söz konusu. Çözümsüzlükler kalıcı değil. Ama sizin yeni niyetlere yönelik arayışlarınız devam edecek.
  Para Yorumu : Aile içindeki harcama alışkanlığı sizi yeni tartışmalara sokabilir. İki kişiyle verimli para alışverişlerine gireceksiniz. Ama bu ilişkide fazla gerekli olmayan bir gizlilik niyeti içine gireceksiniz.
  Dikkat Yorumu :Çıkarlarınızı iyi gözetmeniz ve taleplerinizi cesaretle dile getirmeniz gereken önemli bir görüşmeniz olacak...  Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Aşk Yorumu :Yorucu ilişkilerdeki deneyimlerinizde, karşı tarafa tanıdığınız fırsatların olumlu karşılıkları var. Aldığınız önemli kararları çabuk unutmanız, duygularınızın henüz ayakta olduğunu gösteriyor.
  İş Yorumu : Hayata doyumlu bakışınız, başkalarının fırsat gibi göreceği imkanları tepmenize neden olsa da, sizi risklerden koruyor. Kendi çapınıza göre önünüze koyduğunuz hedeflerde, yolunuz açık.
  Para Yorumu : Bu konularda hırsınız yok ve buna kararlısınız. Gündelik hesaplar içindesiniz. Kazancınızı arttırabilme olanaklarınız içinde yaptığınız ilkesel elemeler geriye bir şey bırakmıyor
  Dikkat Yorumu :Çözümsüz bazı konularda, bugünlerde dışardan daha etkili olabilirsiniz. Bazı kararları kendiniz vermeniz gerekiyor...  Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  Aşk Yorumu :Aşkı koşullara göre şekillenen bir olgu olarak ele alabilirsiniz. Size şu sıralar zorlama gibi gelen romantizm denemeleri, denemeye değebilir. Aile yaşamının aşkı ne kadar etkilediği şeklinde sorularınız var.
  İş Yorumu : Önümüzdeki günlerde ilgisini çekeceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. Yaratıcılığınızı yeterince ortaya koyamayışınız, gerekli desteklere ulaşamayışınızdan kaynaklanıyor.
  Para Yorumu : Bu sıralar bir satış işiyle ilgili umut verici görüşmeleriniz söz konusu. Tasarruf koşullarınız fazlaca sınırlı. Beklentilerinize getireceğiniz kısıntılar, moral durumunuzu yükseltebilir.
  Dikkat Yorumu :
  Israrla çağırılacağınız bir yere gitmeniz halinde iş konulu fırsatlar yakalayacaksınız...  Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Aşk Yorumu :Uzlaşılmaz durumlarda hiç olmazsa bir tarafın geri adımı, uzlaşmayı sağlayabilir. Partnerinizin kapris olarak değerlendirdiği tavırları, sizin çok haklı sitemler gibi görmeniz bir çözümsüzlük, ama doğal..
  İş Yorumu : Çalışma ortamınızda birtakım ilişkilerde hatalı değerlendirmeler içindesiniz. Ama bu, size yönelik olumlu ilgiyi azaltmıyor. Girişimcisiniz. Çabalarınızı ilgiyle izleyenler var.
  Para Yorumu : Düşündüğünüz yatırımların riske deyip deymeyeceğini yeniden bir daha düşünmenizde yarar var. Gecikmiş ödemelerinizle ilgili endişeleriniz, size istenmedik kapıları çaldırabilir.
  Dikkat Yorumu :Bazı durumlarda kolay yargıya varıyorsunuz. Bu konuda kendinizi değiştirmeniz gerekiyor...  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Aşk Yorumu :Bugünlerde yeni dolaylı tanışmalar önem taşıyabilir. Bunu imaj yenilemek için bir fırsat sayabilirsiniz. Sicilinizi düzeltme niyetiniz var, ama çabalarınız yok. Daha güvenilir bir sevgili olmayı denemelisiniz.
  İş Yorumu : Önümüzdeki birkaç gün içersindeki olası görüşmeler oldukça önem taşıyabilir. Beklentilerinizin önündeki engeller arasında siz de varsınız. İradeniz dışında alınan kararlara, uygulamalara daha sıcak bakabilirsiniz.
  Para Yorumu : Şansınızı fazla zorladığınız bir konuda, bugünlerde geri adım atmanız gerekebilir. Fıratçı olduğunuz söylenemez. Fırsatçılık ve ilkesizlik arasında dengeler kurabilirsiniz.
  Dikkat Yorumu :Geneldeki hareketliliğiniz, bazı olaylar karşısındaki ataletinizle uyuşmuyor...  Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)
  Aşk Yorumu :İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmamalısınız. Barındırdığınız güvensizlikler, sessiz kalıp açığa çıkarmadığınız oranda büyüyor.
  İş Yorumu : Karşılıklı bilgi alışverişini bitirmeden işe başlamama prensibiniz, bu kez biraz sekteye uğramış gibi. Yeni başlattığınız ilişkilere, kendinizi biraz daha anlatmanız gerekiyor. Kafalardaki kimi soruları henüz yok edebilmiş değilsiniz.
  Para Yorumu : Özel zevklerinizi şu sıralar sınırlamanız çok yerinde olacak. Belli ölçülerde sağlamcı olmaya ihtiyacınız var. Para konularında insanlara çok güvenmediğiniz halde, kolay ikna olmuyorsunuz.
  Dikkat Yorumu :
  Bir konuyla ilgili değerlendirmelerinizi ve isteklerinizi iyice düşünerek yapmalısınız...  Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)
  Aşk Yorumu :Gittikçe daha çok şeyi paylaştığınızı pekala biliyorsunuz. Aynı coşkuyu sürdürebilmeniz ise, hayatın başka gerçeklerinin etkilerini azaltabilmenize bağlı. Onunla eskisi kadar paylaşım içinde olmadığınız şeklindeki düşünceleriniz gerçeği hiç yansıtmıyor.
  İş Yorumu : Birtakım taleplerden kaçınmamalısınız. İstediğiniz yetkilerin sizi daha yarayışlı hale getireceğini anlatabilmelisiniz. Çalışma azminiz oldukça yüksek. Yine de yaratıcılığınızı ortaya koyamadığınıza inanıyorsunuz.
  Para Yorumu : Önümüzdeki günlerde yapıcı fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Sağlam adımlar atma kararlarınızın önünde bazı zaaflarınız duruyor. Daha düşünceli harcamalara yönelmelisiniz.
  Dikkat Yorumu :Ayrıntılara daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Küçük ayrıntılar size büyük kayıplar getirebilir...  Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk Yorumu :Hayat sizi, aşktan düşündüğünüz kadar soyutlamıyor. Sürekli olarak önünüze koyduğunuz engellerle ilgili olarak eleştirilmenizin, belli dayanakları var.
  İş Yorumu : Bugünlerde, düşünce sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor.
  Para Yorumu : Tedbirli karakteriniz bu sıralarda oldukça geri planda kalmış gibi. Riskler alacak durumda değilsiniz. Bu konuların gerektirdiği ölçülerde öngörüş ve ön hazırlık içinde görünmüyorsunuz.
  Dikkat Yorumu :Çok uzak gördüğünüz bazı hayalleriniz bugünlerde gerçekleşebilir, hazırlıklı olun...  Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)
  Aşk Yorumu :Önünüze koyacağınız belirli bir ayrılık süreci, gidici ya da kalıcı kararlarınızın kabulünde kolaylıklar sağlayabilir. Onu anlamanız gerek. Gitgide uzaklaşır gibi davranması, sizin elinizde olmayan nedenlere bağlı olabilir.
  İş Yorumu : Kendinize olan haklı güveniniz, bu sıralar olumluluklar kadar olumsuzluklara da çok açık. İlginç projeleriniz biraz zaman istiyor. Acelecilik yanlış tercihleri getirebilir.
  Para Yorumu : Geleceğe yönelik düşüncelerinizi belli bir süre için erteleme yolunda aldığınız uyarılar, bu süreyi zarar verici ölçüde uzatabilir. Bugünlerde sizi düşündüren bazı harcamaların kaçınılmaz olduğunu biliyorsunuz.
  Dikkat Yorumu :Her konuda yorum yapan, müdahaleci birine karşı biriktirdiğiniz duygular, çelişkilerinizi tırmandırmaya elverişli bir biçimde gelişiyor...  Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

  Aşk Yorumu :Yaşadığınız etkilenişim direncinizi kırıyor, ama kalıcı mutluluğun yerini iyi tespit etmeniz gerekiyor. Bu sıralar duygularınız yoğun. Aşk için göze alamayacağınız şey yok gibi.
  İş Yorumu : Geçmişte kalmış bir iş ilişkinizle alakalı olarak, biraz şaşıracağınız duyumlar alacaksınız. Umut bağladığınız gelişmeler henüz hazırlık safhasında, bir süre daha beklemeniz gerekebilir.
  Para Yorumu : Doğru zamanlama, hedeflediğiniz miktarları tahmin edemeyeceğiniz ölçüde çoğaltabilir. Dengeleri yerli yerine oturtmanız için önünüzde epeyce zaman var, acele etmemelisiniz.
  Dikkat Yorumu :Girişimci ruhunuz, önüne koyduğunuz yapay engelleri bugünlerde kaldırmanızı istiyor...

 5. #25
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı 15.03.2008 günlük burçları

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Çok insan tanımanıza ve çok geniş bir çevreye sahip olmanıza rağmen, gerçek anlamda güvenebileceğiniz insan çok az aslında. Bugün yaşadığınız problemli durumda kendinizi iyice yalnız ve çaresiz hissedebilirsiniz.
  Dostlarınızla ve arkadaşlarınızla ilişkiniz son derece demokratik ve eşit. Ama sevdiğiniz insanla aynı tür bir ilişki kurmayı beklemeniz saçma. İkili ilişkilerin fedakarlık gerektirdiğini unutmamalısınız.

  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Ebeveynlerinize gerektiği kadar zaman ayıramıyor olmak sizi üzüyor. Bu konuda biraz daha atak olmalı ve mümkün olduğunca onlarla zaman geçirmelisiniz. Onların da buna cidden ihtiyaçları var.
  Birlikte olduğunuz kişinin yaşadığı ailevi problemlerde ona yardımcı olmanız çok güzel. Merak etmeyin o da bunun ne kadar önemli bir şey olduğunun çok iyi farkında.  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Harika bir haftasonu sizi bekliyor. Şehirdışına çıkabilir, doğayla kucaklaşabilir ve muhteşem şekilde enerji toplayabilirsiniz. Bunu yapamazsanız en azından hayalini kurun.
  Sevdiğiniz insanla birlikte gezmek, dolaşmak, sohbet etmek ve paylaşmak size çok iyi gelecek. Bugün onun hayatınızda olmasına bir kez daha teşekkür edeceksiniz.  Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Cinsel istekleriniz bu aralarda çok kuvvetli. Enerjiniz ve performansınız sizi bile şaşırtıyor olabilir. Aşk yapmak için doğmuş gibisiniz. Yine de bu enerjiyi farklı alanlara kanalize edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.
  Partnerinizin sizin bütün isteklerinize kayıtsız şartsız cevap vermesini beklemek gibi bir hakkınız olmadığını siz de biliyorsunuz. Peki neden hala diretmekte, ısrar etmekte devam ediyorsunuz?  Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  İkili ilişkilerde gereğinden çok verici olmanız ve neredeyse birlikte olduğunuz kişiye ruhunuzu teslim etmeniz, yaşadığınız problemlerin temel kaynağı. Oysa ki bireyselliğinizi de koruyarak, sevginizi gösterebilir, duygularınızı ifade edebilirsiniz.
  Birlikte olduğunuz kişiyle konuşmalı ve ilişkinizi daha farklı bir platforma taşımak için bir şeyler yapmalısınız. Yenilik her ikinize de iyi geleceği gibi, ilişkinizi de güçlendirecektir.  Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Bugünü iyi programlamanız gerekli. Sabah erken saatlerden itibaren sokağa çıkıp, birikmiş tüm işlerinizi halletmeye bakın. Günün temposu öylesine ağır ki, akşamüstüne doğru halsiz kalabilir ve tüm işlerinizi bitiremeyebilirsiniz.
  Sevdiğiniz insana bugün zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Ama durumunuzu ona açık açık söylemeniz, bahane bulmanızdan daha kolay kabul görecektir.  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Çok eğlenceli bir Cumartesi günü sizi bekliyor. Gündüz yapacağınız alış-verişlerde çok lüks tüketime kaçmamaya gayret ederseniz iyi olur. Akşam sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak, eğlenmek size çok iyi gelecek.
  Artık partnerinize gerçek duygularınızı söylemekten korkmamalısınız. Onun sizi hiç bir zaman suistimal etmeyeceğine inanabilirsiniz.  Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)
  Bu haftasonuna çok ağır programlar koymamalısınız. Bugün misafirlerinizi ağırlamak için oldukça uygun bir gün. Ancak ağır yemekler ikram etmemeye gayret etmelisiniz.
  Partnerinizin sizinle birlikte olması sizin için bir lütuf değil ki. O da en az sizin onu sevdiğiniz, istediğiniz kadar sizi seviyor ve istiyor.  Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)
  Bol bol okumaya zaman ayırabileceğiniz bir Cumartesi günü sizi bekliyor. Bu fırsatı bulmak sizi çok mutlu edecek. Akşam için kardeşlerinizle ya da kuzenlerinizle birlikte olmayı planlarsanız, çok eğlenebilirsiniz.
  Birlikte olmak, uzun uzun düşünsel paylaşımlar yaşamak için uygun bir gündesiniz. Sevgilinizin de uzun zamandır sizinle paylaşmak istediği fikirleri var.  Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)
  Tatil günü olmasının sizi iyice yumuşatması ve gereğinden fazla, hesapsız bir bonkörlük yapmanız mümkün. Para konusunda biraz daha disiplinli olmak aslında elinizde. Ama bir şekilde geleceğe yönelik plan yapmak istemediğiniz için, bu konuya da gereken önemi vermiyorsunuz.
  Birlikteliğinizde ne kadar yapıcı olmayı tercih ederseniz, o kadar meyvesini toplayabilirsiniz. Bu olumlu yaklaşımlarınız, sevgilinizin de takdirini alacak.  Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)
  Huzur ve sevgi arayan pozitif bir yanınızla, öfkeli ve tartışmalara yatkın kimliğiniz arasın da içsel çatışmalar yaşayacağınız bir gündesiniz. Bu değişken tavırlarınız etrafınızdakileri de rahatsız edecek.
  İlişkilerinizde ufak tefek sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı huzursuzluklar çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.  Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

  Bugün ne kadar işiniz olursa olsun, kendinize dinlenmek, sakinleşmek ve haftanın yorgunluğunu atmak için imkan yaratmalısınız. Mümkünse erken yatmaya gayret edin.
  Sevdiğiniz kişinin, haftasonu çalışması gerektiği için görüşmenizde engel olabilir. O da aslında sizinle olmayı tercih ederdi.

+ Konu Cevapla
5 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375