+ Konu Cevapla
55 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 ... SonuncuSonuncu
271 den 275´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #271
  Onursal Üye ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ Baktabul'un Çılgını ~aTRoPa~ - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  кαяαηℓıкℓαя∂α
  Mesajlar
  6.125
  Blog Yazıları
  62
  Tecrübe Puanı
  107374820

  :hi: 22 mayıs 2009

  Koç

  Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve çok beğeneceksiniz. Heyecanlı günler sizi bekliyor.

  Boğa

  Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut. Bu gücünüzden yararlanmayı bilin. Sağlığınızın yerinde oluşu sizin için şans. Bu şansınızı değerlendirin.

  İkizler

  Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin. Sevgide de daha kontrollü olmalısınız. Sevdiğinizin de desteğini aldığınızda önünüzde kimse duramaz. Ani ve aşırı sinirlenmelerden kaçının. Tartışmalara girmeyin.

  Yengeç

  Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde. Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenize yarayacak. Maddi açıdan da şu günlerde rahatlayacaksınız. Yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmakta fayda var. Sonunda siz karlı çıkarsınız.

  Aslan

  Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda hiçbir zaman olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Bu nedenle var olan şeylerin tadını çıkaramıyorsunuz. Elinizden küçük mutluluklar kaçıyor. İşleriniz, arladaşlarınız ve hobilerinize ayırdığınız zamanın bir bölümünü de sevgilinize ayırın. Bu günlerde kendisini çok ihmal edilmiş hissediyor. Bunu dile getirmiyor ama her an patlayabilir. Aniden bir iş yolculuğuna çıkma ihtimaliniz var. Yemekte ölçüyü fazla kaçırmayın. Tatlılardan uzak durun.
  Başak


  Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz. Uzun seyahatlere çıkmayı ne zamandır düşünüyordunuz. Bunun için bir olanak karşınıza çıkacak. Olanağı iyi değerlendirmeye bakın. Parasal durumunuz daha iyi olabilir, eğer müsrif davranmaz ve iyi yatırımlarda bulunursanız. Gözlerinizdeki ağrının nedeni uykunuzu iyi almamanız.

  Terazi

  Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına fazla güvenmeyin. Para konusunda tutumlu olmalısınız. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz? Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar. Kendinize çeki düzen verin ve işinize gereken ilgiyi gösterin. Yaşadığınız değişikliklerin yarattığı stres midenizin hassasiyetini arttırabilir.

  Akrep

  Daha çok sosyal ilişkilerle ilgili konularla bu sıralar uğraşacaksınız. Hareketleriniz ve sözlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecanlarınızı ve duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız. Yalnızsanız bir ilişki isteyip istemediğinize artık karar verin. Akıllıca davranır ve zamanınızı iyi değerlendirebilirseniz başarı sizin. Biraz alçakgönüllü olun. Çevrenizdekileri itiyorsunuz ve eleştiri konusu oluyorsunuz. İşitme problemi olabilir.

  Yay

  Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor. İşlerinize önem verdiğiniz kadar beraber olduğunuz kişiyi de düşünmelisiniz. Kendisini ihmal ettiğinizi sanabilir. Bundan dolayı aranızda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Katı diyetlere paydos edin. Sebze, meyva yiyin ve düzenli jimnastiğe başlayın.

  Oğlak

  Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin. Arkadaş ortamlarına katılın. İş ve aşk birarada yürümez demeyin. Yeni kişilerle tanışın. Belki de aradığınız mutluluğu yakalayacaksınız. Deniz ve güneş sizin için iyi olabilir. Böylece yoğun temponun stresini üzerinizden atabilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi

  Kova

  Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Bu bencilliğe bir son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Etrafınızdakileri, sizi seven insanları bu şekilde üzmeye hiç hakkınız yok. Şu sıralar iş yerinde birtakım problemler yaşayabilirsiniz. O yüzden biraz yalnız çalışmaya gayret edin. İkili diyaloglardan kaçının. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçin. Mutluluk uzak değil.

  Balık

  Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın. Yeni kişilerle tanışın. Katı kurallarınızı yumuşatın. Sonucun ne kadar iyi olacağını göreceksiniz. Sevip sevileceğiniz günler yakında. Karamsarlığınızı üstünüzden atarsanız stressiz günler sizi bekliyor.

 2. #272
  .☠. Sσĝυк νє Sєssỉz .☠. eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Bulunduğu Yer
  Bursa
  Mesajlar
  12.111
  Blog Yazıları
  66
  Tecrübe Puanı
  107375207

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  03 Haziran 2009

  Koç
  Önderlik özelliğinden bir süre vazgeçmelisin. Bilmediğin konularda bile bilmişlik yapman çevrendekileri kimi zaman kızdırıyor. Çok şık bir hediye alacaksın! Tabii ki ondan!


  Boğa
  Tanışacağın yeni biri hayatının yönünü değiştirebilir. Ondan, kısa zamanda bir sürü şey öğreneceksin. Sevineceğin bir teklif alacaksın.


  İkizler
  Arkadaşlarını bu kadar boş vermen doğru değil. Onlarla sohbet etmek sana da iyi gelecek. Hayli eğlenceli bir partiye katılacaksın. Üstelik burada yeni bir çıtırla da tanışacaksın.


  Yengeç
  Aşk konusunda en büyük sıkıntın, istediğin zaman onu görememen. Bunu da kısa süre sonra birlikte çözeceksiniz. Ama unutma, yoğun ilgin kimi zaman onu sıkıyor.


  Aslan
  Ani kararlar verip çok hızlı hareket ediyorsun. En sevdiğin arkadaşını, söylediğin bir sözle çok kırmışsın. Ne yapacağını düşünmektense daha fazla uzatmadan özür dilemen en iyisi.


  Başak
  Detaycılığın yüzünden hayatı hem kendine hem de çevrendekilere zindan edebiliyorsun. Kimi zaman olayları akışına bırakmayı denemelisin.


  Terazi
  Karşına çıkan her insana gönlünü bu kadar kaptırmamalısın. Arkadaşlarınla katılacağın bir toplantıda karşılaşacağın insanlara dikkat et!


  Akrep
  Aile toplantısında canın sıkılabilir. Uzun süredir görmediğin arkadaşlarınla bir araya gelme fırsatın olacak. Ayrıca beklediğin armağan eline geçiyor. Yakın arkadaşından bir sürpriz var!


  Yay
  Hayatındaki güzelliklerin hepsini bir an önce görmelisin. Zaman zaman sergilediğin inatçılık, her ne kadar belli etmese de sevgilini kızdırıyor. Seni çok sevdiğini sakın, ama sakın unutma!


  Oğlak
  Bir sevgiye ihtiyacın olduğunu sonunda sen de kabullendin. Uzun süredir hoşlandığın insanla, kendiliğinden gelişen olaylar sayesinde tanışacaksın.


  Kova


  Parasal konularda rahatlayacağın bir gündesin. Karşına çıkacak sıkıcı olaylara canın sıkılabilir. Aileni son dönemde çok ihmal ediyorsun. Onlara zaman ayırmalısın.
  Balık
  İşte hayatının aşkı! Gözün ondan başkasını görmüyor. Bu çocuk ayaklarını yerden kesmiş. Aşkın keyfini çıkarmaya bak. Gereksiz şeyleri de dert etme!

 3. #273
  .☠. Sσĝυк νє Sєssỉz .☠. eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Bulunduğu Yer
  Bursa
  Mesajlar
  12.111
  Blog Yazıları
  66
  Tecrübe Puanı
  107375207

  new Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  05 Haziran 2009


  Koç
  Sevgiline karşı daha anlayışlı olmalısın. Açıkçası sert konuşmalarından çok çekiyor. Ona karşı ılımlı ve sakin davranabilirsin. Sence de doğru olan bu değil mi?  Boğa
  Çevrendeki insanlardan farklı olma istediğin de nedir böyle? Bazı davranışlarınla onları kimi zaman kızdırıyor, kimi zaman güldürüyorsun. O yüzden daha dikkatli olmalısın.


  İkizler
  Peşinde olan ve seni hiç yalnız bırakmayan bir insan var. Yoksa fark etmedin mi? Artık çevrene alıcı gözüyle bakmanın zamanı geldi. Sen ne dersin?  Yengeç
  Arkadaşlarınla gideceğin bir yemek seni beklenmedik sürprizlerle karşılaştıracak ve çok mutlu olacaksın. Yeni aldığın kitapları artık okumaya ne dersin?  Aslan
  Kısa bir zaman sonra tanışacağın bir erkekle kısa süreli bir ilişki yaşayabilirsin. Erkek arkadaşın varsa son dönemdeki davranışlarına dikkat etmelisin. Kimi zaman onu unuttuğunu düşünüyor…  Başak
  Kimi zaman yaşadığın aşırı duygusallık seni çok yıpratıyor. Arkadaşlarına karşı biraz daha ilgili olmalısın. Ailenle yaşayacağın bir problem canını sıkabilir.

  Terazi
  Her gördüğüne aşık oluyorsun. Yakında tanışacağın bir insan, seni içinde bulunduğun kararsızlıktan kurtarabilir  Akrep
  Sevgilinle aranda hiç bir sorun yok. Yaptığın küçük kaprisler kimi zaman sevgilini kızdırsa da sana karşı bir şey söyleyemiyor. Aranızdaki ilişki çok iyiye gidiyor.  Yay
  Artık kendine bakmanın zamanı gelmedi mi? Bu halinden bezmiş tavırların çevrendeki arkadaşlarını üzüyor. Kısa sürede kendini toparlamalısın.

  Oğlak
  Arkadaşlarından zaman bulamıyorsun, ama artık sen de yeni bir aşk yaşamak istiyorsun. Tanışacağın yeni biri hayatının rengini değiştirecek


  Kova


  Parasal konulara dikkat etmelisin. Yoksa yaptığın gereksiz harcamalar yüzünden zor duruma düşebilirsin. Kısa bir süre sonra önemli bir haber alacaksın.

  Balık
  Uzun zamandır kendi kabuğuna çekildiğin için çevrendeki erkekleri bir türlü fark edemiyorsun. Demek ki, artık eski sevgilini unutma zamanı gelmiş. Alacağın bir haber seni çok şaşırtacak.

 4. #274
  VIP HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2008
  Bulunduğu Yer
  derinlerde bir yerlerde
  Mesajlar
  3.157
  Blog Yazıları
  32
  Tecrübe Puanı
  107374587

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  6Haziran
  KOÇ
  Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Manevi anlamda güçlü ve enerjik olmanız, sizin sosyal aktivitelerinizin daha da hızlanmasına neden olacak. Kendinizi ispat edeceğiniz bir gün.
  BOGA
  Mars’tan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Bugün, aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Çekiciliğinizin kullanmak için daha ne bekliyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün.
  İKİZLER
  İnsanları motive etme konusunda oldukça beceriklisiniz. Bugün yaratıcılığınızın sınırlarını geniş tutuyor ve yaşamınızı anlamlı kılacak işler yapmak istiyorsunuz. Geçmişte gözünüzden kaçan ve ayrıntı isteyene işleri yeniden ele alabilirsiniz. Fakat olaylara uzaktan bakarak, en doğruyu deneyerek bulamanızda yarar var.
  YENGEC
  Aşk yaşantınızda uzun süredir beklediğiniz performansı yakalamanız mümkün. Hakkınızda herhangi bir şekilde spekülasyon yapılmasına tahammül edemediğiniz için; partnerinizin de sizinle ilgili fikir yürütmesi gereksiz tartışmalarınızın kaynağı oluyor. Bugün coşkusal davranışlar içinde olacak ve onun da bu durumdan etkilenmesine neden olacaksınız.
  ASLAN
  Çevre koşullarınızı etkileyen koşulların duygusal nedenlere dayandığınız biliyorsunuz. Bu gün, yaşamınızı kolaylaştıracak planlar yapabilir veya dostlarınızla eski günleri hatırlatacak sohbetler yapabilirsiniz. Fazla yorum getirmek istemediğiniz olayların araştırmasından kaçınmakla iyi ediyorsunuz.
  BAŞAK
  İçinizdeki durumun değerlendirmesini yaparken, akılıcı davranışlar içindesiniz. Duygusal saplantıların zararını iyi bildiğiniz için, kendinizi hiçbir olaya kaptırmak istemiyorsunuz. Bugün, isteklerinizde ısrarcı davranacak ve düşüncelerinizde taviz vermeyeceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak adına başlattığınız gelişmeler olumlu ilerliyor.
  TERAZİ
  Ay para evinizi etkiliyor. Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Bugün sakin olmaya ihtiyacınız var.
  AKREP
  Arkadaşlarınızla ortak bazı planların içinde olmak, yeni bir aktivitenin içinde bulunmak sizi olumlu etkileyecek. Yaşamın her köşesinde sizi bekleyen sürprizlere hazırlanmalısınız. Sağlam ve mantıklı düşüncelere ihtiyacınız olmasına rağmen, duygusal davranışlarınız yüzünden bazı konularda takıntılı hareket ediyorsunuz.
  YAY

  Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Ay madde evinizi etkiliyor. Kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilirsiniz. İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Düşüncelerinizde yapıcı davranırken, çevrenizdeki kişilerin düzenine müdahale etmek istemiyorsunuz.
  OĞALAK
  Eski konuların tekrar karşınıza çıkması konusunda şaşırabilir, bugün geçmiş hesapları ile uğraşabilirsiniz. Mesleki konularda sistemli oluşunuzu anlamak istemeyebilirler. Birlikte iş yaptığınız kişilerin sezgisel yeteneklerine oldukça güveniyor ve size faydası olan kişilerle çalışmak istiyorsunuz. Yakın dostlarınızdan ilginç teklifler var.
  KOVA
  İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir gün içindesiniz.
  BALIK
  Gizli inatçılığınız sayesinde isteklerinizde atış gözlenecek. Kariyerinizi, güçlendirmeyi amaçlıyor fakat seçenekler arasında bocalıyorsunuz. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. Birçok arkadaşınız sizinle aynı fikirde olacaktır. Eski dostlarınızla iş birliği gündeme gelebilir.

 5. #275
  VIP HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2008
  Bulunduğu Yer
  derinlerde bir yerlerde
  Mesajlar
  3.157
  Blog Yazıları
  32
  Tecrübe Puanı
  107374587

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  KOÇ
  İşinizde gerçekleştirmek istediğiniz konu ile ilgili çizdiğiniz rota, sanki beyninize kazınıyor. Bu nedenle civardan gelen yeni önerilere tepkili davranıyorsunuz. Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler nedeniyle kendinizi germeyin. Yaşam ve iş tecrübesi olarak sizden büyük olan kişiyi ihmal etmeyin.
  BOĞA
  Olaylara derin bir şekilde yorum getirmek istiyor ve partnerinizden destek bekliyorsunuz. Ortaklıklar konusunda araştırmadan, hiç kimsenin fikrine teslim olmak istemiyor ve kişisel güvenliğinizi ön planda tutuyorsunuz. Etkinliğinizi kaybettiğiniz ilişkilerden kopmayı denerseniz siz de karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.
  İKİZLER
  Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün bir çok kombinasyon çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız. Ön yargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor.
  YENGEC
  Bugün, yanlış konularda ısrarcı davranmanız yüzünden, hatalara neden olabilirsiniz. Duygusallığınızla ilgili yaşadığınız alınganlıların temelinde; kendi düşüncelerinizden kaynaklanan egoistlik yatmaktadır. Coşkunuzun olmadığı bir potansiyel istemiyor ve olayları kendi dairenizin içinde odaklaştırmak istiyorsunuz.
  ASLAN
  Başlattığınız organizasyonların ilginç gelişmesi size bağlı bir durum. Toplumsal olaylarda zincirleme konuları birbirine bağlayan çalışmalarla başarılı bir grafik sizi bekliyor. Bugün çevrenizi denetlemekten vazgeçmelisiniz. Özgürlük sınırlarınızı gevşeterek, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.
  BAŞAK
  İnatçı yapınızı bilenler, yenilikler konusunda sizi ikna edemiyorlar. Çevrenizin desteğini reddediyor, bildiğiniz konulardan şaşmıyorsunuz. Ailenizle ilgili ters giden bazı olayların, düzelmesine yardımcı olmanız gerekecektir. Çocukları olanlar, onların yeteneklerine destek vermek isteyecekler ve bu konuda yoğunlaşacaklardır.
  TERAZİ
  Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Bugün partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız oldukça esprili ve romantik. Bugün karşınızdaki kişileri etkilemesini başaracaksınız.
  AKREP
  Hiç kimsenin fikrini sormak istemiyor ve kafanızın dikine giderek, şartlarınızı zorluyorsunuz. Hayal gücünüz mükemmel çalışıyor. Zamanlama konusunda ölçülü olmalı, pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Bugün, iletişim problemleri yaşamak istemiyorsanız, olayları abartmadan dingin bir şekilde düşünmelisiniz.
  YAY
  Ay burcunuzda ilerlerken, karşılıklı ilişkilerinizde kişisel duygu çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınızda özgürlük duygularınızın yoğun olmasından dolayı, kendinizi mutsuz hissediyor fakat bazı olayları da, kafanıza takmadan edemiyorsunuz. Bugün çalışmalarınızı gizli tutmak isteyeceksiniz.
  OGALAK
  Duygusal konularda bağımlı yaşamak motivasyon anlamında sizi rahatlatıyor. Yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için, olayları irdelemek sizi mutsuz kılabilir. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyorsunuz.
  KOVA
  Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön plan. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz.
  BALIK
  Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Bugün birçok ortamlara katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

+ Konu Cevapla
55 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375