+ Konu Cevapla
56 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 ... SonuncuSonuncu
276 den 280´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #276
  .☠. Sσĝυк νє Sєssỉz .☠. eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Bulunduğu Yer
  Bursa
  Mesajlar
  12.111
  Blog Yazıları
  66
  Tecrübe Puanı
  107375207

  new Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  17 Haziran 2009

  Koç
  Sevgilinle gideceğin bir yemekte aranızdaki sorunları halledeceksiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Ona karşı daha anlayışlı olmayı denemelisin.


  Boğa
  Yoğun bir iş temposundan çıkmak üzeresin. Gideceğin küçük bir tatil seni çok rahatlatacak. Aileni son günlerde çok fazla ihmal ediyorsun.


  İkizler
  Hoşlandığın çocuğun sana karşı olan ilgisini neden göremiyorsun? Çevrendekilere verdiğin aklı, aşk konusunda biraz da kendin için kullansan?  Yengeç
  Duygularını bu kadar yoğun yaşaman kimi zaman seni üzebiliyor. Aşk hayatını da düzene sokmanın zamanı gelmedi mi?

  Aslan
  Duygularını kendi içinde yaşamak yerine sevdiğin insana belli etsen belki de bütün problemlerin çözüm bulacak; ne dersin?  Başak
  Ailen senin için harika bir tatil planı hazırlıyor. Çok çalışmanın karşılığını sonunda alacaksın. Aşk hayatındaki problemleri dert etme. Hepsi de çözüme kavuşacak.

  Terazi
  Hayatına giren insanların kimi zaman kıymetini bilmiyorsun. Daha sonra pişman olmak yerine, daha dikkatli davranabilirsin
  Akrep
  “Aradığım aşkı bulamıyorum” diye şikayet etmek yerine, çevrene daha dikkatli bakmaya ne dersin? Belki de o, tam da yanı başındadır!
  Yay
  Karşındaki insanları bazen çok fazla kırıyorsun, özellikle de sevgilini. Biraz daha anlayışlı olmaya çalışmalısın.

  Oğlak
  Arkadaşlarınla aran bir gün iyi bir gün kötü. Sana karşı yapılan haksızlıkları onlarla açık açık konuşmalısın. Yoksa üzülen sen olabilirsin.


  Kova
  Sevgilinle her şey yolunda. Aranızda problem olmaması çok iyi. Bunun sırrı tabii ki birbirinizi anlamak. Aman nazar değmesin!
  Balık
  Sevgilinle araya giren mesafeyi bu kadar da dert etme. Yakında bu duruma ikiniz de alışacaksınız. Sadece biraz zaman!

 2. #277
  .☠. Sσĝυк νє Sєssỉz .☠. eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Bulunduğu Yer
  Bursa
  Mesajlar
  12.111
  Blog Yazıları
  66
  Tecrübe Puanı
  107375207

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  25 Haziran 2009

  Koç
  Bir süredir yaptığın yanlışlardan dolayı çevrendekiler tarafından oldukça sık uyarılıyorsun. Ama sen de bunlardan rahatsız olmuş olmalısın ki toparlanmaya başladın. Aman kendini fazla sıkma. Davranışlarında biraz daha yumuşak ol, yeter

  Boğa
  Zaman su gibi akıp gidiyor diye bir hayli kafana takmış ve kendine dert etmişsin. Olaylara biraz da olumlu ve ılımlı gözlerle bakmaya çalış. Bakış açın değiştiğinde senin için her şey daha kolay olacak.

  İkizler
  Aşk hayatındaki durgunluk canını sıktı. Bir türlü kafa dengi biri çıkmıyor karşına. İşin aslı senin kimseyi kendine uygun görmemen. Önyargılarını bir yana bırakmalısın.

  Yengeç
  Tahammül gücünü zorlayan olaylar yaşadın. Bunun olumsuz etkilerinden kurtulmak için pek çaba sarf etmiyorsun. Her zaman pozitif düşün ki, seni sıkan olaylardan kurtulman kolaylaşsın.

  Aslan
  Arkadaşların için yapmayacağın şey yok. Fakat bazı tartışmalarda kendini kaybedip ışırı sert cevaplar veriyorsun. Bu da bazılarını gücendiriyor. Biraz olsun diline hakim olmalısın.

  Başak
  Yeni bir çevre, yeni insanlar, yeni ilişkiler… Bütün bunların hepsi de karşına çıkması an meselesi olan şeyler. Çekingenliği bir an önce kenara bırakmalısın.

  Terazi
  Yazın gelmesiyle coştun, coşturdun. Ama sağlığını hiç önemsemiyorsun. Üşütüp yataklara düşmemek için kendine dikkat etmelisin

  Akrep
  Tahammül edemediğin olaylara koca bir tekme sallamaya ne dersin? Bırak bazı şeyler de sensiz halledilsin. Unutma, kimsenin senin sabrını bu kadar zorlamaya hakkı yok.

  Yay
  Hiç olmayacak bir şey için kafa patlatıp duruyorsun. Aslında olayın imkansızlığını sen de biliyorsun, ama nedense korkunç bir inatla üzerine gidiyorsun. Uğraştığın şey senin başka şeylere yönelmeni engelliyor. Bu kısır döngüyü bir an önce durdur.

  Oğlak
  Kafana taktığın olaylar artık zaman aşımına uğramış. Geçip giden şeyler için kendini hırpalamayı bir kenara bırakıp zamanını olumlu yönde kullanmayı denemelisin.

  Kova
  Aslını astarını bilmeden insanları suçlamak sana hiç yakışmıyor. Karar vermeden önce dinlemen şart. Ancak bu şekilde doğru tespiti yapabilirsin.

  Balık
  Bugünlerde kimin sıkıntısı olsa soluğu senin yanında alıyor. Herkesin derdini dinleyeyim, yol göstereyim derken sen sıkılma bari. Biraz kendine zaman ayır. Sonra seni kim toparlayacak?

 3. #278
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  =) Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç
  Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin. Yoksa gereksiz kıskançlıklarla herşeyi bir anda mahvetmeniz işten bile değil. Mali konularda tahminleriniz iyi. Yatırım yapmaya bakın. Sağlığınız iyi.
  Boğa
  Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Yavaş yavaş yemekleri azaltın ve bol bol hareket yapın. Aşkın sihirli gücü size bu konuda destek verecek. Kısa bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sırasında rahatladığınızı hissedeceksiniz.
  İkizler
  Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek. Hep bir taraf ağır basıyor. Bu da sizi duygusal yönde düşünmeye sevk ediyor. Mantığınıza da yer verin. Ayağınızı yere basın. Problemi çözmek için çok yönlü düşünün. Moraliniz sık sık bozuluyor. Bunun çaresi zaman zaman moral depolamak. Pozitif insanlarla beraber olmak.
  Yengeç
  Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel. Başarınızı devam ettirebilirseniz, gelecekte daha da güzel günler sizi bekliyor. Yeter ki azimli ve çalışkan olun. Sevdiğinizle birkaç gün görüşemeyebilirsiniz. Bu özlemin ilişkiniz için de yararlı olabileceğini unutmayın
  Aslan
  Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz. En ufak bir eleştiri bile sizi çileden çıkartmaya yetiyor. Sevdiğinizi bu yüzden çok üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışmalısınız. Haftasonu kaçamağı yapabilirsiniz. Bu sağlığınıza da iyi gelebilir.
  Başak
  Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var. Kısa süreli beraberlikten bıkanlar ilerki günlerde uzun süreli bir beraberliğe adım atacaklar. Bir müddet sonra hiç ummadığınız bir yerden elinize para geçecek. Bu günlerde mantar, us gibi hastalıklarınız nüksedebilir.
  Terazi
  Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor.
  Akrep
  Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedebilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi.
  Yay
  Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız. Duygusal birliktelik olabilir. Şüpheciliğiniz ve bencil davranışlarınız etrafınızdakileri kırıyor. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle cinsel sorunlar olabilir.
  Oğlak
  Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız. Spor yapmayı ve diyet uygulamayı ihmal etmeyin.
  Kova
  Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Olumlu düşünen insanlarla beraber olmaya çalışın. Bunun faydasını göreceksiniz. Fazla ağır yükler taşımayın kollarınızda problem yaratabilir.  Balık

  İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir yakınınız sayesinde tanışacağınız biriyle aranızda yakınlaşma olacak. Talih oyunları oynayıp moralinizi bozmayın. Şu sıralar şans oyunlarında kısmetiniz yok.

 4. #279
  Moderator Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  1.002
  Blog Yazıları
  50
  Tecrübe Puanı
  49123924

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  TeşkkürLer

 5. #280
  .☠. Sσĝυк νє Sєssỉz .☠. eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Bulunduğu Yer
  Bursa
  Mesajlar
  12.111
  Blog Yazıları
  66
  Tecrübe Puanı
  107375207

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  04 Temmuz 2009

  Koç
  Bir şeyleri başarmış olmanın hızıyla ani kararlar veriyor, fakat sonunu düşünmüyorsun. İlerisini net bir biçimde görmezken hiçbir şey için bu kadar ani kararlar verme. İkinci kez düşündüğünde aslında ne yapman gerektiğini daha iyi anlayacak ve ona göre davranacaksın.

  Boğa
  Farkında olmadan yaptığın hatalar başına büyük dertler açmış ve bu durum seni fazlasıyla üzmüş. Filmi geriye sarıp nerede hata yaptığını bulmalı ve ona göre hareket etmelisin. Hiçbir şey için geç değil. Çevrendeki insanlar senin iyi niyetinin farkında.


  İkizler
  Planların düşündüğün gibi ilerlemediği için endişeli görünüyorsun. Hiçbir şey eskisi gibi olamayacakmış gibi hissediyorsun ve kendini bunalıma sokuyorsun. Halbuki biraz daha kabul etsen yaşadıklarını bu kadar olumsuz olmayacaksın hayata karşı.

  Yengeç
  Kendini uzun zamandır olmadığı kadar zinde hissediyorsun. Bu durum sosyal yaşamına da yansımış. Daha girişken davranıyor, neşeni ve pozitif enerjini çok iyi yansıtıyorsun. Çevrendekilerde bundan nasibini alıyor doğrusu. Tebrikler!

  Aslan
  Özel hayatındaki dinginlikler şimdilik seni rahatsız etmiyor, ancak bir süre sonra “ ben neden yalnızım” sorusunu kendine sormaya başlayabilirsin. Asla bu soruyu kendine sorma, hayatın getireceklerini biraz olsun bekle. Dar canlılık bazen olumsuz sonuçlar yaratabilir.

  Başak
  Etrafında geçen bazı olaylara sinirlenmiş ve bunu belli edememişsin. Tepkisiz kalmaktan ötürü bir hayli bunalmışsın. Halbuki içini yemek yerine, canını sıkan kişileri karşına alıp her ne sorununuz varsa onları karşılıklı konuşarak çözmeye başlasan daha iyi olmaz mı?

  Terazi
  Arkadaşlarınla olan ilişkilerinde biraz daha özen göstermen gerekiyor. Bir hayli boşlamışsın onları. Bir an önce harekete geçip onlarla olan ilişkilerini pekiştirme çalışmalarına başlasan iyi olur. Aksi halde durumu düzeltmen daha da zorlaşabilir.

  Akrep
  Uzun zamandır hayal ettiğin şeylere bir bir kavuşmaya başladın; bu da moralini yerine getirdi. Karamsarlık ve umutsuzluk, insanı hiçbir yere götürmüyor, değil mi? Yola devam

  Yay
  Bu aralar hiçbir şey keyfini kaçıramaz. O kadar mutlu hissediyorsun ki kendini, nazar değmesin Bu pozitif tavrını, bir süredir sebepsiz yere çıkarttığın kavgalara son vermek için de kullanırsan harika olacak Sevdiklerinin yok yere kalbini kırmaya hiç gerek yok, değil mi?

  Oğlak
  Biraz tatsızsın şu sıralar. Planlarının isteğin doğrultuda gitmemesi seni bir hayli üzmüş. Ama çok çabuk pes ediyormuşsun gibime geliyor. Senin bu kadar azimli ve kararlı biri, bu kadar çabuk beyaz bayrağı çekmemeli. En yakın zamanda bu ruh halinden sıyrıl ve özüne dön lütfen.


  Kova
  Harcamaların konusunda aileden aldığın uyarılar seni epeyce bunaltıyor, değil mi? İsteklerini gerçekleştirmen için bu denli harcama yapmana hiç mi hiç gerek yok. Bu dengeyi tutturabilirsen ailenle olan ilişkilerin de rayına oturacak ve rahat bir nefes alacaksın.


  Balık
  İyi niyetini suistimal eden insanlardan uzak durman gerekiyor, ama sen her seferinde fedakarlığının kurbanı oluyorsun. Artık sana verilen değer kadar değer ver etrafındakilere. Kendini bu derece kullandırtman, bir gün üzülmene sebep olabilir.

+ Konu Cevapla
56 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375