+ Konu Cevapla
6 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... SonuncuSonuncu
26 den 30´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #26
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Aşk Yorumu : Birtakım düzenleme niyetleri içindesiniz. Sizi kararsızlıklara düşüren gelişmeler yapıcı eğilimleri olan duygularınızın önüne geçiyor. Biraz daha zaman geçmesini bekleyebilirsiniz.
  İş Yorumu : Önemli bir girişim için elinizde sağlam doneleriniz var. Daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Kendinizi değiştirmek istediğiniz konularda, çok da kararlı görünmüyorsunuz.
  Para Yorumu : Elinizdekilerle yetinmeyi bilmelisiniz. Para konularında istemediğiniz ilişkilere girebilirsiniz. Gelecek günlerde para tartışmalarınız var. Bu tartışmalarda çıkarlarınızı korumaya çalışacaksınız.
  Dikkat Yorumu : Yeni fikirler sizi zararlı etkilenmeler içine sokabilir. Bunlardan uzak durmaya çalışın yoksa zihniniz olumsuz yönde etkilenebilir...


  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Aşk Yorumu : Son günlerde her şeyin yoluna girmiş olması sizi rehavet içine sokuyor. Partnerinize daha ilgili olduğunuz geçmiş günleri aratıyorsunuz. Duygusal birisiniz, ilişkinize bu özelliğinizle bakın.
  İş Yorumu : Yararsız bir çok yönlülük içindesiniz. Birtakım belirlemelerle kararlar aşamasına geçmenizde yarar var. Sizinle ilgili düşünceler var. Bu düşünceler size yeni fırsatlar sunacak.
  Para Yorumu : Güvenli dayanaklarınız var. Ama bu sizi rahatlatmıyor. Standardınızı yükseltme çabalarına gireceksiniz. Bugünlerde birileriyle bu anlamda fikir alışverişleriniz olabilir.
  Dikkat Yorumu : Yakın çevrenizde tarafsız olmanız gereken bir çelişkide, belirgin bir biçimde yan tutuyorsunuz...  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Aşk Yorumu : Soyut çelişkiler içinde olduğunuzu savunuyorsunuz. Oysa somutlaştıramadığınız güvensizlikler yaşıyorsunuz. Aynı duygular içindesiniz, ama değer yargılarınızda kısalmaz uzaklıklar var.
  İş Yorumu : Bugünlerde işlerinize daha çok odaklanacaksınız. Yeni gelişmeler sizi daha yoğun çalışmalar içine sokacak. Kendinizi ayrı tutmaya çalıştığınız oluşumlar içinde, göremediğiniz çıkarlarınız var.
  Para Yorumu : Para sorunlarınızı belli sınırlarda tutma çabası içine gireceksiniz. Sürpriz harcamalar önümüzdeki günlerde sıkışmalar yaratabilir. İkili ilişkilerde para tartışmalarınız çözüme doğru gidiyor.
  Dikkat Yorumu : Yapmanız gereken ziyaretleriniz var. Geciktirmeniz bazı ilişkileri zedeleyebilir...  Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Aşk Yorumu : Aranızdaki heyecanı canlı tutma çabanız, yapay davranışlara neden olabiliyor. İlişkiniz sağlam temeller üzerinde. Bunun güveniyle rahat davranışlara yönelebilirsiniz.
  İş Yorumu : Karşılıklı özveriyle bütün problemleri aşabilirsiniz. Söylentilerin iş ortamınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Çevrenizin size ve kariyerinize duyduğu güveni azaltıyorsunuz
  Para Yorumu : Bugünlerde alacak verecek sıkıntıları içine girebilirsiniz. Çok programlı olmanıza rağmen iradeniz dışındaki sıkışıklıklar size de yansıyabilir. Para konulu özel görüşmeleriniz var.
  Dikkat Yorumu : Aile, akraba türü ilişkilere zaman ayırmanız gerekiyor. Son zamanlarda onları çok ihmal ettiniz...  Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  Aşk Yorumu : Etkilendiğiniz ama çok seyrek görebildiğiniz biriyle, bugünlerde yakınlaşmalarınız olabilir. Haksızlığa uğradığınıza inandığınız ilişkileri belleğinizden silmenizde fayda var.
  İş Yorumu : Tıkanıklık yaşadığınız konularda kendinize güveninizi yeniden kazanmalısınız. Bugünlerdeki dinamikliğiniz, işlerinizi çabuklaştıracak. Verimli görüşmeleriniz var.
  Para Yorumu : Romantik davranışlara yönelin. İlişkinizin bu sıralar bu tür yaklaşımlara ihtiyacı var. Heyecanı ve tehlikeyi bir arada barındıran etkilenmelere karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
  Dikkat Yorumu : İkili ilişkilerinizde gerilimli saatler söz konusu olabilir. Dikkatli olmalısınız...  Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Aşk Yorumu : Beklenmedik karşılaşmalar heyecan, üzüntü ve panik yaratabilir. Bazı açıklamalarda zorlanabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde birlikte alacağınız davetler, aşkınızı tazeleyebilir.
  İş Yorumu : Rutin işlerinizin aldığı zaman, uzun zamandır ele almayı düşündüğünüz çalışmaları engelliyor. Bugün alacağınız övgüler sizi motive edecek. Bu motivasyonla cesaret edemediğiniz taleplerinizi dile getirebilirsiniz.
  Para Yorumu : Sürpriz yerlerden para gelebilir. Para konularında çeşitlilik arz eden fikirleriniz, size belli kararsızlıklar yaşatacak. Sorumluluğunu almak istemediğiniz bir gelişme size büyük paralar kazandırabilir.
  Dikkat Yorumu : Bugün önemli konularda tarzınızı kontrol altına almalısınız. Sağlığınıza dikkat...  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Aşk Yorumu : Bugün sevgilinizin şimdiye kadar görmediğiniz yönlerini keşfedebilirsiniz. Sıcak duygularla yapılan sürprizleri yanlış anlamaya çok yatkınsınız. Arkasından üzüntüler gelebilir.
  İş Yorumu : Olumlu gelişmeler var. Bunlar parasal konularda da etkilerini gösterebilir. Bazı problemlere tek başınıza yönelmeniz, size çalışma ortamınızdaki organizasyon açıklarını gösterecek.
  Para Yorumu : Bugünlerde elinize ekstra paralar geçebilir. Fakat gerektiği şekilde değerlendiremeyeceksiniz. Yeni gelişmeler ve yeni düşünceler, sizi daha kontrollü davranmaya zorlayacak.
  Dikkat Yorumu : Bazı konularda yenilenmeye ihtiyacınız var. Buna istekli görünmeniz gerekiyor...  Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)
  Aşk Yorumu : Birçok konuda uyum içindesiniz. Heyecanı arttırmak için formül arayışlarınız sonuç vermeyebilir. Bu konudaki boşluğu doldurma yönünde kararlılığınız, sıkıntılara açık.
  İş Yorumu : Yetkili insanlarla güven alışverişine gireceğiniz bir gün. Üstlerinizden alacağınız bilgileri yaygınlaştırmayıp, gizli tutmanız gerekecek. Bu, size fark ettirilmek istenmeyen bir sınama da olabilir.
  Para Yorumu : Alacakların tahsilinde sürpriz olumluluklar var. Zorlanacağınızı düşündüğünüz kişiler sizi zorlamayacak. Yakında para konulu, ama sonuçsuz ziyaretleriniz olabilir.
  Dikkat Yorumu : Arkadaş topluluklarında aranıyorsunuz. Bu hoşlukları birtakım gerekçelerle ihmal etmemelisiniz...  Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)
  Aşk Yorumu : Dolaylı bir tanıştırılmadan etkileneceksiniz. Güzel günleriniz olabilir, ama uzun vadeli değil. Aşk konularında, bu sıralar sürekli erteleme eğilimindesiniz. Güvensizlikleriniz olabilir.
  İş Yorumu : Şehir dışındaki iş bağlantılarınızda ilginç gelişmeleriniz var. Yolculuklar yapabilirsiniz. Girişimcisiniz. Destek beklediğiniz kişilerin de sizden beklediği şeyler var. Verimli görüşmeleriniz olacak.
  Para Yorumu : Bazı tıkanıklıklarınızda gereksiz sıkıntılar çekiyorsunuz. Pratik zekanızı kullanmalısınız. İçinde bulunduğunuz ortaklıklarda abartılı güvensizlikler içindesiniz. Bu tavrınız insanları etkiliyor.
  Dikkat Yorumu : Kendinizi geliştirme çabalarınızda ilerleme kaydetmeniz, biraz daha masrafı gerektirecek...  Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk Yorumu : İlişkinizde ikinizin de yıprandığı tartışmalar, elle tutulur nedenlere bağlı değil. Sakin, dingin günler yakında. Arkadaş çevrenizdeki olumlu yaklaşımlardan etkileneceksiniz
  İş Yorumu : İlişkilerde duyarlısınız. İş ortamınızdaki kişisel sorunlar sizi çok fazla etkiliyor. Bugün etkileneceğiniz kişiler, sizi özgün düşüncelerinizle ilgili olarak umutlandırabilir.
  Para Yorumu : Yeni arayışlara ihtiyacınız var. Bütçenizdeki dengesizlikleri yerine oturtmanız gerekiyor. Akraba ilişkilerinizde para amaçlı yakınlaşmalar, bugünlerde canınızı sıkabilir.
  Dikkat Yorumu : Partneriniz bu sıralar çok anlamlı yaklaşımlar içine girebilir, karşılığını vermelisiniz...  Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)
  Aşk Yorumu : Çok iyi niyetlisiniz. Bu özelliğiniz kırılganlıklara yol açabilir. Bazı şeylerin fazla üstünde durmamalısınız. Bugünlerde almayı düşündüğünüz kararları yeniden gözden geçirmelisiniz.
  İş Yorumu : Güçlü sezgileriniz sizi kolay kolay yanıltmıyor. Bugün, gizli tuttuğunuz bir konuda, önemli çıkış noktaları keşfedeceksiniz. İş ortamınızda yeni tanışmalar, yeni fikir tartışmaları getirebilir.
  Para Yorumu : İşlerinizi yoluna koyabileceğiniz miktarlar sizi zorlayacak. Çevrenizde krediniz sonsuz, ama bu konuyu kendi olanaklarınızla kotarmaya çalışacaksınız. Sıkışık günleriniz var.
  Dikkat Yorumu : Bir yakınınızla fikir ayrılığına düşeceğiniz bir konuda uzlaşmaz tutumlardan kaçınmanız gerekecek...  Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

  Aşk Yorumu : Kısa gezileriniz ve eğlenceli günleriniz var. Birlikte baş başa geçen saatler, size iyi gelecek. Duygulu bir dönemdesiniz. Duygularınızı sergilemek için, bundan iyi fırsat bulamazsınız.
  İş Yorumu : İş hayatınızda ufak, tefek aksaklıklarınız olabilir. Mesleki dayanışmalar sizi yüksek bir moralde tutacak. Zor, yoğun günlerin arkasında, umutlarınızı tekrar dirilteceğiniz gelişmeler var.
  Para Yorumu : Gelecek günlerde toparlanma güçlükleri yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı iyi değerlendirmeli, gerçekçi bir bütçe yapmalısınız. Bugün olası toplantılarda açık vermemeniz gerekiyor.
  Dikkat Yorumu : Sizi rahatsız eden düşüncelere karşı, tepkilerinizi kontrol altına almanızda yarar var...

 2. #27
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Aşk Yorumu : Bugün yine bazı sorularla sıkboğaz edilebilirsiniz. Bunu sineye çekmek zorundasınız. Suçlu görüldüğünüz davranışların hata mı, yoksa karşı konulmaz duygusallıklar mı olduğu konusundaki karmaşanız bir süre daha sürecek.
  İş Yorumu : Tavsiyeler ve destekler sizin için önemli. Gurur yapabilecek koşullarda görünmüyorsunuz. Üstün görev bilinciniz var. Girişimcisiniz. Her türlü desteği hakkediyorsunuz.
  Para Yorumu : Fırsatları iyi değerlendirirken, çıkarcı bir izlenim bırakmamaya özen göstermelisiniz. Son zamanlarda ortaya çıkan sorunlara daha akılcı yöntemlerle yaklaşacaksınız.
  Dikkat Yorumu : Bugün zaman zaman iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını bulmalısınız...


  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Aşk Yorumu : Şanslı bir dönemdesiniz. Çok sık aşk sözcükleri duyacaksınız. İlişkinizde mutluluğu yaratmak ve bu mutluluğu hakketmek anlamında birbirinizi karşılıklı olarak tamamladığınız gözleniyor.
  İş Yorumu : Stresi üzerinizden atmanız için olumlu düşünmeye yönelin. İkili anlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz.
  Para Yorumu : Yatırım konularında fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Bu konularda görüşlerinize duyulan güven, sizin de içinde olmanız istenen değişik düşünce ve niyetleri getirebilir.
  Dikkat Yorumu : Arkadaş çevrenizde henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir...  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Aşk Yorumu :
  Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler, bir akşam yemeğinde başlayabilir. Bugünlerde bu ve benzeri sosyallikleri değerlendirmeniz yerinde olacak. Aşk yaşamınızda talih sizden yana.
  İş Yorumu : Kuruntulardan kendinizi kurtarmalısınız. İnisiyatifinizden kaçırdığınız gelişmelerde sadece şanssızdınız. Önümüzdeki günlerde çok yararlı ikili görüşmeleriniz var.
  Para Yorumu : Önemli kararlar verme durumundasınız. Güvendiğiniz birilerine danışmanızda yarar olacak. Ödemeler ve alacaklar arasındaki dengeleri oturtmakta biraz geç kalmış gibisiniz.
  Dikkat Yorumu : Bu sıralar fazla programlı yaşıyorsunuz. Bu, hayattan koptuğunuz izlenimi veriyor...  Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Aşk Yorumu : Gündeminizde olan sorunlar bugünlerde çözüme doğru gidebilir. Bu konuda sizin kadar gayret gösterenler var. Hafta boyu sürecek karşılıklı sevgi gösterileri duygularınızı yeniden canlandıracak.
  İş Yorumu : Konsantrasyon eksikliği duyuyorsunuz. Ama işlere her zamankinden fazla yoğunlaşmanız gereken günlerdesiniz. İlginizi dağıtan konulardan ve takıntılardan kurtulmaya çalışın.
  Para Yorumu : Para konularında egemen olma isteğiniz size, daha çok, zarar getiriyor. İlişkileri dengeleme güçlüğü çekiyorsunuz. Kısa vadeye yaydığınız beklentileriniz, sandığınızdan fazla zaman gerektirecek.
  Dikkat Yorumu : Özel zevklerinizi ön planda tutmak istiyorsunuz. Fakat aşırılıklara eğilimlisiniz...  Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  Aşk Yorumu : Nostaljik günlerinizdesiniz. Anıların etkisi birkaç gün daha sürebilir. Sizi yalnızlıktan kurtarmaya yönelik çabalara isteksiz duruyorsunuz. Bugünü yaşamaya gayret edin.
  İş Yorumu : Güçlü sorumluluk duygunuz iş yaşamınızı belirliyor. İş dışındaki sosyallikleriniz, çalışma yaşamınıza bağlı. Kendinizi yenileme, geliştirme niyetleriniz yoğun temponuz karşısında biraz zor.
  Para Yorumu : Bu sıralar ikili ilişkilerinize para tartışmaları hakim olabilir. Belli ölçülerde şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bir katılımda şansınızı azaltma çabaları var, dikkatli olmalısınız.
  Dikkat Yorumu :İş hayatınızda görev bilincinizi olumsuz etkileyebilecek kişisel arzular içindesiniz...  Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Aşk Yorumu : Fikir ayrılıklarınız yabana atılacak konularda değil. Karşılıklı belli bir uzaklık içindesiniz. İlişkinizde kendinizi yeterince ifade edemiyorsunuz. Güvensizlikleriniz var gibi.
  İş Yorumu : İş hayatınıza iradenizle hakim olmak istiyorsunuz. Bağımsız aldığınız kararlarla varmak istediğiniz yerler, daha kolektif bir bakışı gerektiriyor. Tek başınıza zorlanacaksınız.
  Para Yorumu : Ayağınızı yere sağlam basmak istiyorsunuz. Karşılaştığınız güçlükler, sizi biraz abartılı umutsuzluklara düşürebilir. Kendiliğinden gelişen bir oluşumda maddi çıkarlarınız var, ilgili davranmalısınız.
  Dikkat Yorumu : Sosyal yaşamınızı hareketlendirme isteğinizde çok mantıklı zamanlamalar yapmanız gerekiyor...  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Aşk Yorumu : Kuşkularınız pek sağlam temeller üzerinde değil. Yersiz rahatsızlıklar içindesiniz. Size gösterilen sevgi dolu yaklaşımlar, kendinizi ağırdan satar gibi davranışlarınızı hakketmiyor.
  İş Yorumu : İş konulu yolculuklarınız var. Bu görüşmelerde iletişim yeteneğiniz size çok şeyler sağlayabilir. Bir problemde hiç gerekli görmediğiniz bir işbirliği, size aklınıza getiremeyeceğiniz avantajlar kazandıracak.
  Para Yorumu : Maddi konularda belirgin rahatlamalar içine gireceğiniz bir dönem. Kendinizi bazı ilişkilerinizde biraz zorlamalısınız. Harcamalarda fazla ön plana çıkardığınız kişisel zevklerinizde bazı sınırlamalar yarar getirebilir.
  Dikkat Yorumu : Mesleki konularda yaratıcı fikirlerinizi ortaya koymanız halinde, sizinle ilgili çok olumlu değerlendirmelere gidilecek...  Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)
  Aşk Yorumu : Emin olmak istediğiniz şeylerin sayısını her gün biraz daha çoğaltıyorsunuz. Kafanızda olumsuz netleşmelere pek istekli değilsiniz. Sorununuzu güvendiğiniz biriyle paylaşmanızda yarar var.
  İş Yorumu : Bazı konuları yeniden ele almak için geç kalmış olabilirsiniz. Tekrar harekete geçmedin bir daha düşünün. Hedeflerinizle ilgili sizi kuşkuya düşüren gelişmeleri iyi takip edemiyorsunuz.
  Para Yorumu : Önümüzdeki günlerde sevinçleriniz var. Yarı umutlu baktığınız kişiler sizi desteklemek niyetinde. Birkaç kişiyle, sonradan hesabını yapacağınız, büyük miktarda harcamalarınız olacak.
  Dikkat Yorumu : Bu sıralar ikili ilişkilerinizde tıkanıklıklar yaşayabilirsiniz...  Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)
  Aşk Yorumu : Kalbinizin boş olduğu izlenimi veriyorsunuz. Oysa yüreğinizin bir türlü kapatamadığı sayfalar var. Hayatınıza ısrarla girmek isteyen kişinin, bu koşullarda pek şansı görünmüyor.
  İş Yorumu : Yakın bir şehirde iş görüşmeleriniz olacak. Bununla ilgili bir davet yapacaksınız. Kendi alanınıza yabancı konulardaki iddialılığınız, sonradan zorlanacağınız yükümlülükler getirebilir.
  Para Yorumu : Sıkıntılarınız gelip geçici olmayabilir. Bu kadar soğukkanlı karşılamanız zararlı olabilir. Tedbiri elden bırakmamalısınız. İçinde bulunduğunuz karmaşık para ilişkileri, iradeniz dışında şekillenmelere çok elverişli.
  Dikkat Yorumu : Bugünlerde kendinize zaman ayırma fırsatı yaratabilirsiniz. Buna gerçekten ihtiyacınız var...  Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk Yorumu : Melankoli içindesiniz, bu sizi hırpalıyor. Reddedilme korkunuzu yenmeniz gerek. Bu günler içinde yakalayacağınız fırsatları değerlendirebilirseniz, her şey yoluna girecek.
  İş Yorumu : İlginizi dağıtan konulardan uzaklaşın. Performansınızı yükseltecek gelişmeleri fark edemiyorsunuz. Çelişki yaşadığınız ilişkilerde düzelme belirtilerini bugünlerde hissedeceksiniz.
  Para Yorumu : Olumlu gelişmelere hazır olun. Sabırlı davrandığınız gelişmeler yakında yüzünüzü güldürebilir. Değişik etkilenmeler altında vereceğiniz bir karar, size kazandıracak.
  Dikkat Yorumu : Bir konuda, onaylanmak anlamında yakınlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyeceksiniz...  Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)
  Aşk Yorumu : Aynı hataları tekrar ediyorsunuz. Buna dikkat edebilseniz her şey yolunda gidecek. Sizi olumsuz etkileyen birileri var. Kendi değerlendirmelerinizle alacağınız kararlar daha objektif olacak.
  İş Yorumu : İş hayatınızda birçok şeyi değiştirebilecek görüşmeleriniz olacak. Özgüveninizi ön planda tutmanızda fayda var. Uzak yerlerle yapacağınız görüşmelerde sıkı pazarlıklar içinde olacaksınız.
  Para Yorumu : Eliniz açık. Ama bu özelliğinizi zaman, zaman kontrol altına alamıyorsunuz. Gecikmiş paralarınızla ilgili takındığınız tutum, bu gecikmeyi daha uzun vadelere de taşıyabilir.
  Dikkat Yorumu : Gizli ihtiyaçlarınızın bir kısmını açığa çıkarmanız sizi rahatlatacak...  Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

  Aşk Yorumu : Hayallerinizi imkansızlıklara vardırmayın. Henüz işin başındasınız. Etkilendiğiniz kadar, etki bıraktığınızdan da emin olmanız gerekiyor. Yoğun duygusal ve hareketli günler kapınızda.
  İş Yorumu : Karşılaştığınız sorunlar karşısında soğukkanlılığınızı korumalısınız. Bir an evvel sonuç gerektiren tartışmalı görüşmelerde, tavrınızı göstermenizi engelleyen bazı koşulları değiştirmeniz şart.
  Para Yorumu : İyi gelişmeler var. Ama yine de harcamaları dizginlemeniz gerekecek. Yakın bir zamanda beklemediğiniz yerlerden darbeler yiyebilirsiniz. Kendi denetiminizde olması gereken toplu bir paraya yön vermek isteyenler olacak.
  Dikkat Yorumu : Güçlü sorumluluk duygunuzun aldığı yüklerin çoğunda duygusallığınız var...

 3. #28
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  KOÇ
  Sevgili Koçlar bugün sizler için oldukça güzel bir haberim var. Sabah 07:48 itibariyle dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş burcunuzdaki seyrine başlamış olacak. 19 Nisan akşamına kadar devam edecek, bu seyrin kelime karşılığı Yeni Başlangıçlar anlamına gelmekte. Bir koç daima, astrolojik misyonu gereği, var olmak için yaşar ve bu onun yaşamsal hedefidir. Bu güç onun doğasında vardır ve bu sayede atılımlarını kolayca yapabilir ve dışarıdan gelebilecek hiçbir etkiye ihtiyaç duymadan azimle yol alır. İşte şimdi sizler için bu bir aylık süreç, kimlik özelliklerinizi dış dünyada kolayca sergilemeniz, otoritenizi kabul ettirmeniz, yaratıcılık yeteneklerinizi hayata geçirmeniz, bilinçli olarak arzuladıklarınızı gerçekleştirebilmeniz adına size sunulacak bir şans kartıdır. Ayrıca bu dönemde, yeni başlangıçlar yapabilme cesaretiniz daha fazla artacak, çözülmemiş sorunlarınızı baş edebileceksiniz. Başkalarının sizi şaşırtmasına izin vermediğiniz gibi, sizi tedirgin eden konularla mücadele ederek sonuca bağlamaya istekli olacaksınız. Tek sorun çabuk sıkılmanız olabilir. Bu özelliğinizin farkında olarak, şimdiden bir hedef belirlerseniz ve kararlı davranırsanız bu güçlü enerjiyi en olumlu şekilde kullanmanız mümkün olacaktır. Bu süreçte yükselen ve ana burcu koç olanlar ile, yükseleni Aslan ve Yay olan Koçlar için de, enerjiler gayet olumlu bir şekilde akış gösterecektir. Şimdi zaman yenilik zamanıdır, toprağın bahara hazırlanması gibi, sizler de bu enerjinin desteğiyle kendinizi gözden geçirebilir ve yeni bir başlangıç için, kendinize olan güven duygunuzla yol alabilirseniz, bu bir aylık sürede bahar dallarındaki çiçekler gibi güzelleşmeniz, güçlenmeniz ve canlanmanız mümkün olacaktır. Saat 21:29- Cuma 17:44 saatlerine kadar boşlukta kalacak Ay enerjisi nedeniyle, işinizle alakalı konularda yapmak istediklerinizi gün içinde yürürlüğe koymaya çalışmalı, her ne kadar Güneş koç burcuna girmiş olsa da, Cuma akşam saatlerine kadar, yeni bir girişimde bulunmak yerine beklemede kalmalı, eksiklerinizi gözden geçirerek, rutin görevlerinizi yapmalısınız.
  BOĞA
  Sevgili Boğalar bu sabah 07:48 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak, yaşam gücümüz irade kontrolümüz ve sıcaklığımızın astrolojik simgesi olan Güneş, 19 Nisan özellikle, mahremiyetiniz, aileniz, yuvanızla alakalı konularda gizlilik içinde aktif hareket edeceğinizin göstergesidir. Bunun anlamı, ev içi aktivitelerinin fazlalaşması, fakat bunların dış dünyada pek görülmesini istememeniz anlamına gelebilir. Yalnızlığı tercih edeceğiniz bu süreçte aslında kendinizi gözden geçirerek neler yapabileceğinizi tasarlıyor
  olabilirsiniz. Yani sizin bir takım planlarınız vardır ve siz bunları kimsenin bilmesini istemediğiniz için paylaşmaktan yana da olmazsınız. Bu içine kapanık bir dönemmiş gibi gözükse de, aslında hiç te öyle
  değildir. Sadece projeler üzerinde çalışılması gereken bir aylık bir süreci gösterebilir. Dış dünyada kişi sessiz ve sakin gibi gözükse de, iç aleminde müthiş bir aydınlanma ve güç kazanımı söz konusudur. Çünkü Güneş Koç burcunda son derece güçlüdür. Bir boğa bu güçlü enerjiyle kimi zaman bocalamalar yaşayabilir, çünkü bu enerjinin bir şekilde boşaltılması gerekmektedir fakat bu oldukça zordur. İşte bu nedenle gerilimler yaşamak bu dönemde olasılıklar arasında yer alır. Ne yapılması gerekir, tabi ki sakin olmak, bilinçli ve mantıklı bir şekilde hareket etmek, ruhsal yönden inancınızı sürekli ayakta tutmak ve yaşamınızla alakalı yüzleşmelerde muhakkak bulunmaktır. Gizli ve bilinmeyen bazı düşmanlıklarla karşılaşmak olasıdır. Bütün bunların farkında olarak çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmeli, özel ilişkiniz dahil olmak üzere size ait önemli şeyleri güvenmediğiniz insanlarla paylaşmamalısınız. Sizi tedirgin eden veya kafanızın içini kurcalayan konularda lütfen hoşgörülü ve ılımlı davranmaya çalışınız. İçsel öfkelerin sizi esir almasına izin vermeyin. Bu enerjiyi hedeflerinizle alakalı konularda araştırmalar yaparak, çalışarak, kendinizi gözden geçirerek kullanırsanız Nisan ortası yapacağınız atılımlarda çok daha başarılı olabilirsiniz. Saat 21:29-Cuma 17:44
  saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından aşk hayatınız ve yaratıcılık gerektiren konularda eksik kalan durumları gözden geçiriniz, yeni bir eylemde bulunmayınız, sakin bir şekilde günlük rutin işlerinizi yapınız.
  İKİZLER
  Sevgili İkizler, dünyamızın ısı ve ışık kaynağı ve Astrolojik açıdan canlılık ve irade gücümüzün temsilcisi olan Güneş bu sabah 07:48 itibariyle Koç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu güçlü enerjinin siz İkizler için gayet olumlu etkileri bulunmakta. Şimdi gelin bunları birlikte inceleyelim. Öncelikle sosyal hayatınız açısından itibar ve güç kazanımı anlamına gelebilir ve kendinizden emin halinizle iddialı, enerjik ve açık sözlü olarak kendinizi göstermeniz demektir. Amaçlarınız doğrultusunda hareket edebilmeniz açısından sizi destekleyicidir. Sosyal gruplar, arkadaşlık ilişkileri açısından girişimcilik anlamı taşır. Kararlı, doğal iç güdüsel tavırlarınızla amaçlarınıza erişmek adına aktif olacağınız anlamına gelebilir. Cesaretiniz gözle görülür şekilde artabilir, en olmaz şeylerin bile üstesine kolayca gidebilirsiniz. Organize yapılan işler aracılığıyla kendinizi ifadelendirebilir, ekip halinde yapılan işlerde öncü bir rol üstlenebilirsiniz. Zihinsel açıdan fiziksel yönden kuvvetlenmek anlamı taşıdığından, hareketlerinizde özgürlük düşünceniz ön planda yer alabilir. Bu durum sizin dışarıdan bir etki beklemeden öne fırlamanız ve isteklerinizi elde etmek adına savaşmanız anlamı taşır. Tabi her zaman söylediğim gibi, dikkatli olmayı ihmal etmeden. Yine bu büyük enerji sayesinde, zorlukları sevmeniz mümkündür, kolay olmasından ziyade güç yolların insanı olacağınızın göstergesidir. 19 Nisan akşamına kadar sürecek bu enerjiden yararlanarak girişimde bulunmanızı öneririm. Böylece aile evinizde bulunan Satürn Başak burcunun zorlayıcı baskısını da üzerinizden atmanız ve çok daha güvenle yol almanız mümkün hale gelebilir. Akşam 21:29-Cuma 17:44 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından eviniz ve ailenizle alakalı konularda dikkatli olmalı, her ne kadar Güneş sizi desteklese de en azından Cuma akşamına kadar girişimde bulunmamaya özen göstermelisiniz.
  YENGEÇ
  Sevgili Yengeçler astrolojik açıdan bilinçli isteklerin hayata geçirilmesinde etkili olan Güneş gezegeni saat 07:48 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak ve 19 Nisan tarihine kadar bu pozisyonunu sürdürecektir. Sizler bu süreçte özellikle mesleğinizle ilgili parasal kazanımlarınız açısından mücadeleci bir dönem geçirebilirsiniz. Bu enerji altında rekabetçi bir ortamda kendinizi göstermek durumunda kalabilir mesleki açıdan iyi bir pozisyona gelebilmek adına çaba sarfetmek zorunda kalabilirsiniz. Buna zorunda demek yerine böyle davranmalısınız demek daha doğru olabilir. Çünkü bir yengeç daima eskiyle alakalı ve alışık olduğu konulara önem veren bir burçtur. İşte bu nedenle şu anki göreviniz sizi mutlu etmiyorsa ve
  doyuma ulaştırmıyorsa siz yine de sürdürmek taraflısı olabilirsiniz. Oysaki burcunuzda ilerleyen Mars ve şimdi de Güneşi arkanıza alarak atılımda bulunmaya çalışırsanız başarısız olmanız mümkün değildir. Yeter ki siz bu enerjiyi gerilim, çekimserlik veya rahatsızlık olarak algılamayın. Yine bu süreçte, hareketli ortamlarda bulunmak ve kendinizi, fikirlerinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz. Çabuk harekete geçerek ve yeri geldiğinde azimli ve kararlı bir imaj çizerek, güvenle ayakta kalabilirseniz sizi kimsenin yönlendirmesi ve
  yönetmesi, ezmesi mümkün olmayacaktır. Bir yengeç değişken- öncü bir enerjiye sahip olduğundan kararsızlık göstermesi normaldir. Fakat bu dönemde Güneşin Koç burcundaki öncü-ateş enerjisini kendinize
  girişim anlamında itici güç olarak kullanmayı bilirseniz, toplumsal tüm aktivitelerinizde ve mesleki değişimlerde başarısız olmanız diye bir durum söz konsu olmayacaktır. Akşam 21:29-Cuma 17:44 saatleri
  arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından günlük rutin işlerinizi yapmaya devam ediniz fakat iletişim konusunda çevrenizle iyi ilişkilerinizi sürdürmeye devam ediniz. Yakın çevrenizdeki dostlarınızla irtibatta bulunabilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Yapmaktan pek zevk almadığınız işler için bu enerjiden yararlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda boşluktaki Ay enerjisi gayet faydalıdır.
  ASLAN
  Sevgili Aslanlar saat 07:48 itibariyle burcunuzla olumlu görünüm yapacak ve sizleri uzak yolculuklar, eğitim hayatınız, inancınız, ticari faaliyetleriniz, girişimleriniz, akademik kariyeriniz, gönül ilişkiniz, araştırma ve yurt dışı bağlantılı tüm faaliyetlerinizde destekleyecek olan Güneş Koç burcu sürecine girmiş bulunmaktasınız. 19 Nisan tarihine kadar devam edecek bu güçlü enerji sayesinde siz Aslanlar daha aktif girişimlerde ulunacağınız etkiler altındasınız. Bildiğiniz gibi uzun bir zamandır parasal konularda oldukça zorlanmaktasınız. İşte bu enerji şimdi sizleri atılımda bulunmanız adına itici güç olarak destekleyecektir. Bu süreçte içinizdeki
  inancınız sizi besleyecek ve özgüven duygunuzu çoğaltarak atılım yapmanız adınıza baskıda bulunacaktır. Artık isteseniz de yerinizde durmanız mümkün değildir. Koç burcu süreçleri siz Aslanlar için daima hareket ve eylem zamanlarıdır. Her yıl bu zamanlarda enerjik olmanızın sebebi de budur. Çabuk harekete geçmek, fikirlerinizi savunmak, bilgilenmek, aydınlanmak amaçlı seyahatlerde bulunmak bu sürecin etkilerindendir. Şimdi sizler, sorunlarınız adına hayıflanmak yerine cesaretle öne atılarak çözmekten yana olabilirsiniz. Kimileriniz kısa bir süreliğine bir seyahate çıkabilir ve yaşamına yeni bir yön çizmek adına araştırmalarda bulunabilir. Kimileriniz ticari amaçla yurtdışıyla bağlantıya geçebilir. Bazılarınız eğitim hayatında parlak kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu ise, bu güçlü enerjiyi sabırsızlık, öfkeli tavırlar ve çatışmalar için kullanmamak, zirveye çıkmak, yaşamınızı değiştirmek ve olumlu anlamda ilerlemek anlamında kullanmaktır. Akşam 21:29 itibariyle Ay gezegeninin boşluğa girmesiyle her ne kadar güneş koç burcu olumlu enerjisi altında olsanız da en azından Cuma günü 17:44 saatlerine kadar beklemede kalmanız, rutin işlerinizi düzene koymanız ve eksiklerinizi tamamlamanız yerinde olacaktır.
  BAŞAK
  Sevgili Başaklar başkalarından elde ettiğiniz her türlü maddi ve manevi destek, miras, hisseli paralar, eş destekli her türlü yardım, bankalarla ilgili her türlü girişim, kredili ödemeleriniz, cinsellik, önemli ameliyatlar, bitişler, ayrılık ve yeniden hayatınızı şekillendirme konularında etkili olacak Güneşin Koç burcu süreci sabah
  07:48 itibariyle başlamış bulunuyor. Siz Başaklar için bu enerjinin anlamı, ulaşılması zor olan hedefleriniz için dikkatli ve hoşgörülü bir şekilde hareket etmeniz anlamı taşıyacaktır. Bu dönemde öncü-ateş enerjili Güneş sizi, hem zihinsel hem de fiziksel anlamda mücadeleye devam etmekte olabilir. Hareketlilik genel anlamda kuşku ve kuruntu yaratan konularda daha fazladır. İçinizdeki duygular, sahipleniş ve tutku artabilir. Fakat bu iyi ayarlanmadığı takdirde sizi gerilimli tavırlar içine sokarak sert tepkiler vermenize neden olabilir. hakkınız olduğunu düşündüğünüz maddi ve manevi konularda bir önceki Balık sürecinde olduğu gibi yumuşak ve anlayışlı davranmanız güçleşebilir. Size ait olduğunu düşündüğünüz herşeyi savaşarak elde etmeye kalkabilir ve size karşı çıkanlara karşı cesur ve gözüpek bir şekilde mücadelede bulunabilirsiniz. İtibar ve güç elde etmek isteğiniz ön planda olduğundan bunu ılımlı bir şekilde değil, için için büyüyen bir ateşlilikle hırsla elde etmeye çalışabilirsiniz. Lütfen bu yazılanları bir kez daha gözden geçiriniz ve o muhteşem analiz gücünüzü ve mantıklı bakış açınızı devrede tutunuz ve hırsınızı kontrol altına alarak hareket etmeye, kuşkularınızın sizi esir
  almasına izin vermeden düşünmeye çalışınız. Her ne olursa olsun her bitişin bir yeni başlangıç için doğanın yenileme gücü olduğunu biliniz. Ayrıca maddi açıdan borçlarınız konusunda dışarıdan destek elde etmeniz zor olsa da, ani bir karar altında bir başka borcun altına, incelemeden araştırmadan girmeyiniz. Cinsellik konusunda olur olmaz kişilerle ilişki kurmayınız, bir anlık istekliliğin sizi yanlışlara sevk etmesine izin vermeyiniz. Akşam 21:29-Cuma 17:44 saatlerinde Ay gezegeni boşlukta olacağından kendinizi ifade etmeniz zorlaşabilir, girişimcilik enerjiniz düşebilir. Bu etki altında günlük rutin işlerinizi yapmanızda bir sakınca yoktur fakat yeni bir girişim anlamında beklemede kalmak faydalıdır.
  TERAZİ
  Sevgili Teraziler saat 07:48 itibariyle dünyamızın ısı ve ışık kaynağı, Astrolojik açıdan bilinçli kararların, kişisel canlılığın ve istek gücünün temsilcisi Güneş son derece güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 19 Nisan akşamına kadar sürecek bu etki altında siz Teraziler özellikle ilişkinizle alakalı konularda zorlu bir dönem geçirebilirsiniz. Öncelikle ben bu enerjinin olumsuz yönleri konusunda sizi bilgilendirmek daha sonra da yapılması gerekenlerle ilgili sizi aydınlatmak isterim. Bu dönemde, partnerinizin baskın davranışları, agresif tutumu ve mücadeleden yana oluşu nedeniyle aranızda güç savaşları oluşabilir, kişisel açıdan kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Yine bu dönemin etkisi altında, çabucak öfkelenme, içinizde birikenlerin birbirinize karşı kontrol sağlanması adına kullanılması mümkündür. Çünkü bu süreçte bencillik ön plandadır, özellikle sizin son derece anlayışlı olmanız gerekmektedir. Eğer her ikiniz de kendinizi ifade etmek için yarışmaya kalkarsanız, bu durumdan en fazla yara alacak olgu ilişkiniz olacaktır. Sanki birbirinizi seven iki insan değilsiniz de, rekabet halinde iki düşman gibi davranmanın hiçbir yararı yoktur. Siz teraziler için bu dönem fiziksel açıdan cansızlık söz konusu olabileceği için, kendinizi savunmaktan ziyade geriye çekilerek herşeyi olduğu gibi kabul etmeniz de, partneriniz için öfke nöbetine dönüşebilir. Şimdi bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için neler yapılmalıdır onu inceleyelim. Her şeyden önce bu dönemde her iki tarafın da birbiriyle olan ilişkisi adına sakin, olgun ve ılımlı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışması gerekir.
  Eğer sorunlarınız varsa bu enerjiyi birbirinize karşı gerilim anlamında kullanmak yerine, farklılıklarınızın lezzetini çıkarmak adına kullanabilirseniz, aslında aranızdaki tutkunun ne denli büyüdüğünü anlayabilirsiniz. Hedeflerinizi sadece kendiniz adına değil geleceğiniz adına kurgularsanız bu ateşli gücü olumlu anlamda
  değerlendirmiş olursunuz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönemde bilinçli isteklerini dış dünyada ifade edebilmek için bu enerjinin gücünden yararlanarak atakta bulunmalı ve kesinlikle yılmamalıdırlar. Akşam 21:29-Cuma 17:44 saatleri arasında boşlukta olacak Ay enerjisi altında içsel anlamda kendinizi gözden geçirmeli, eksiklerinizi tamamlamalı, dinlenmeye çalışmalısınız.
  AKREP
  Sevgili Akrepler saat 07:48 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak, fiziksel canlılık ve irade gücünün Astrolojik temsilcisi Güneş 19 Nisan akşamına kadar siz Akrepler için, gündelik iş hayatınızda, güç kazanmak isteğinizin ön planda olacağı bir zaman anlamı taşımaktadır. oldukça kuvvetli bir enerji olduğundan geçtiği yaşam alanını da dikkate alırsak, agresif tepkiler göstermeniz mümkündür. Detaylı işlerin yoğunluğu ve bunların üstesinden gelebilmek adına hızlı davranmanız gereken bu süreçte yanlışlıklar veya sağlık açısından rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Enerjinin bir şekilde boşaltılması gerekebilir. Bunun için beslenme düzeniniz başta olmak üzere, düzenli bir hayat için gerekli olan herşeyin dikkatle ele alınması gerekebilir. Kendinizden emin haliniz tabi ki iyidir fakat siz bunu birlikte çalıştığınız insanlar üzerinde güç sağlamak adına uygulamaya kalkarsanız çatışmalar yaşanması mümkündür. Oysaki bu süreçte, amaçlarınıza ulaşmak için enerjik davranır ve ulaşılması zor olan hedeflerinize varabilmek adına olumlu girişimlerde bulunursanız, sizi destekleyecek bu enerjiden en doğru anlamda yararlanmış olursunuz. Bir Akrep daima sabit bir kararlılıkla hareketten yanadır.
  Bu onun doğasında var olan önemli bir olgudur. İşte Güneş koç burcu sürecinin ona sağlayacağı öncü ateşliliği arkasına alarak atılımda bulunursa hem amacına daha kısa yoldan varabilir hem de mücadele ederek öne atılabilir. Diğer insanlarla rekabet bu süreçte artabilir, girişimde bulunduğunuz alanlarda sizin
  gibi yol alan kişilerle karşı karşıya gelerek kazanmak adına yarışabilirsiniz. İşinizle alakalı mevzularda kendinizi bilinçli bir şekilde göstermeniz gerekebilir. Bütün bu durumlarda dikkat etmeniz gereken konu sağlıklı, mantıklı ve hoşgörülü bir şekilde hareket etmek olmalıdır. Akşam 21:29-Cuma 17:44 saatlerinde Ay gezegeni boşlukta olacağından yeni bir girişimde bulunmak yerine, beklemede kalmalı, eksiklerinizi gözden geçirmeli, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmalı ve sakin bir şekilde bu etkinin geçmesini beklemelisiniz.
  YAY
  Sevgili Yaylar dünyamızın ısı ve ışık kaynağı ve Astrolojik yönden egomuz, kişisel canlılığımız ve bilinçli isteklerimizin hayata geçirilmesinde etkili olan Güneş gezegeninin Koç burcu süreci bu sabah 07:48 itibariyle başlamış olacaktır. Bu enerjinin verdiği destekle sizler, gayet enerjik, maceralara açık, özgür düşünceler içinde hareket edeceğiniz ve kendinizi ön planda tutacağınız bir süreç geçireceksiniz demektir. Önce Aşk hayatınız açısından döneme bir göz atalım. Yeni bir başlangıç anlamı taşıdığı için doğal olarak yaşamınıza girecek yeni bir kişiyi gösterebilir. Doğal ve içgüdüsel tepkiler göstereceğiniz bu süreçte karşınıza yine sizin dürtülerinize sahip yeni bir kişi çıkabilir ve bu kişi sizi oldukça fazla etkileyebilir. Var olan ilişkiniz açısından aktif bir dönemdir. Birlikte hobilerinizi paylaşabilir, erotizm gücünüzü yeniden keşfedebilir, aşkın doruklarında gezebilirsiniz. Hayattan son derece zevk alacağınız bu süreçte cesaretli tavırlarınız ve yaratıcılık enerjiniz yükselir. Başkalarının sizi bildiğiniz yoldan çevirmesine izin vermediğiniz gibi, paylaşım konusunda daha bencil davranmanız mümkündür. Mücadeleci tavırlara gerek kalmadan isteklerinizi elde edebilirsiniz. Yükseleninize olumlu görünüm yapacak bu enerji dış imajınız açısından size enerjik bir görünüm kazandırdığı gibi, ne istediğini bilen duruşunuzla ilgi uyandırmanıza da yardımcı olacaktır. Bu süreçte sınırlanmaktan hoşlanmayacağınız için, birlikte olacağınız kişinin bu konuda size karşı anlayışlı olması gerekebilir. Ayrıca bu
  etki altında kolay kolay hiç kimseyi beğenmemeniz mümkündür. Seçeneklerinizin fazla oluşu nedeniyle yaşadığınız ilişkinin zorluklarına tahammül gücünüz düşebilir. Meydan okuyan tavırlarınıza rağmen bu dönem her açıdan olumlu geçeceği için, sizi denetim altına alabilecek tek güç yine siz olacaksınız. Kısa sürecek bu etkinin yaşamınızı olumsuz anlamda değiştirmesine izin vermeden, keyif alacağınız ve rahatlayacağınız bir dönem olarak değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Akşam 21:29 itibariyle boşluğa girecek Ay nedeniyle,
  özellikle mesleki konularda Cuma 17:44 saatlerine kadar ani kararlardan uzak durmalı, günlük rutin işlerinizi yapmalı ve eksiklerinizi tamamlamaya çalışmalısınız.
  OĞLAK
  Sevgili Oğlaklar saat 07:48 itibariyle Koç burcunda seyrine başlayacak, fiziksel canlılığımız, egomuz üzerinde söz hakkına sahip, girişimler konusunda destekleyici olan Astrolojinin en önemli fenomeni Güneş, 19 Nisan tarihine kadar bu konumunu sürdürecektir. Sizler açısından bu dönemin olabilecek etkilerini birlikte inceleyelim. Eviniz, aile yaşantınız, yuvanızla alakalı konularda ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek istediğiniz her alanda aktif bir güç anlamına gelen bu etkiyi son derece dikkatli bir şekilde değerlendirmek gerekecektir. bildiğiniz gibi her ne kadar Venüs Balık burcunda ilerliyor olsa da, Mars gezegeninin ilişki evinizdeki pasif enerjisi hükmünü sürdürmekte. Bütün bunları göz önüne aldığımızda Güneşin Koç burcu seyri sizin beraberliğiniz konusunda yuvanız içinde agresif tepkilere açık olabileceğinizin göstergesidir. İster istemez herhangi bir haksız durumda gereğinden fazla tepki vermeniz mümkündür ve bu enerjinin yaratabileceği öfkeyi ise direk olarak beraberliğiniz üzerinde sınayabilirsiniz. İşte bu nedenle bu gücü eviniz sınırları veya girişimde bulunmanız gereken alanlarda değerlendirir, insani ilişkilerde dikkatli kullanırsanız hiçbir sorun yaşamadan bu kısa süreyi geçirebilirsiniz. Bu dönemde yine aktif olarak ön planda olmak istediğiniz alan eviniz olduğundan yeni bir yere taşınma, ev içinde tadilat, yoğun hareketlilik, münakaşalar, paylaşımlar konusunda karşılıklı sataşmalar, maddi konularda tartışmalar yaşanabilir. Lütfen bu dönemin bu etkilerini de göz önüne alarak gerekli ayarlamaları yapınız ve kendinizi sakinleştirmek için gereken ne varsa yerine getiriniz. Spor yapmak, elişi yapmak, tamirat, bakım, onarım gibi aktiviteler size iyi gelebilir. akşam 21:29-Cuma 17:44 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından kendinize ait fikirleri savunurken daha ılımlı davranmaya çalışmalı, ani tepkilerde bulunmamalı, yenilikler konusunda dikkatli olmalısınız.
  KOVA
  Sevgili Kovalar, yakın çevrenizle olan ilişkiniz, yolculuklar, bilgi ve eğitim, yabancı dil, komşularınız, kardeşleriniz kısaca iletişim konusunda etkili olacak Astrolojinin en önemli temsilcisi, irade ve kararlılık gücümüzün timsali Güneş gezegeni sizler açısından olumlu titreşimler yaratacağı Koç burcundaki seyrine 07:48 itibariyle başlamış olacaktır. Bir kova hiçbir şekilde bencil bir doğaya sahip değildir. O her zaman ekip halinde hareketten yanadır. Birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmeyi sevdiği için, Güneşin, sırf kendini
  düşün yasasına karşı durur ve bu yüzden de Güneş Kova burcu insanlarında güçlü değildir. Halbuki güneş bencil olmamızı ister. İşte şimdi bu süreçte sizler kendi yaşamınız adına kararlar almak ve özgürce hareket etmek taraflısı olabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında belki diğer burçlara bazı konularda dur diyebiliriz fakat size tam tersine hareket edin, kendi gerçeğinizi yaratın, orijinal fikirlerinizi hayata geçirin, aktif ve girişimci davranın ve neyi arzuluyorsanız elde etmek için kararlı davranın diyebiliriz. Bu etki altında macera arzunuz sizi keşiflerde bulunmak adına yolculuklara çıkarabildiği gibi, yakın çevrenize liderlik gücünüzü göstermek adına da destekleyecektir. Yeni girişimler anlamı taşıdığından, gerek özel gerekse mesleki anlamda bir şeyler elde etmeniz ve yaratıcı enerjinizi açığa çıkarmak adına destekleyecektir. Tabi ki dikkat etmeniz gereken konular da bulunmakta. Örneğin hızlı araba kullanmamak, trafik kurallarına riayet etmek, haksızlıklar karşısında mücadele ederken kaba kuvvete ve agresif sözlere başvurmamak, öne atılırken her adımın nereye varacağını bilmek gibi. Yani dengeli ve yerinde kullanabilirseniz bu enerji size gayet olumlu
  girişimlerde bulunmanız adına bir bonus anlamı taşıyacaktır. Akşam 21:29-Cuma 17:44 arası Ay gezegeni boşlukta olacağından maddi konularda dikkatli hareket etmeye özen göstermeli, isteklerinizi elde etmeye çalışırken ani tepkilerde bulunmamalısınız.
  BALIK
  Sevgili Balıklar bugün dünyamızın ısı ve ışık kaynağı, irade gücümüzün, isteklilik enerjimizin, yaratıcılık özelliklerimizin hayata geçirilmesinde ve her şeyden önemlisi kendimizi ifade edebilmemizde Astrolojik açıdan destekleyici olan Güneş gezegeninin Koç burcu dönemine girmiş bulunmaktasınız. Saat 07:48 itibariyle etkisi hissedilmeye başlayacak bu enerji, 19 Nisan tarihine kadar sizlerin özellikle maddi kazanımlarınız konusunda daha cesur, girişimci ve kendinizi düşünür şekilde hareket etmeniz adına önemli bir kuvvet olacaktır. Bu süreç içinde ayrıca manevi anlamdaki değerleriniz konusun da, içgüdüsel bir şekilde hareket edebilir, çekingenlik duygunuzu yenerek hakkınız olanı istemek konusunda atak olabilirsiniz. Bir Balık doğası icabı bu enerjiyi ne boşa akıtmalı ne de gereksiz tepkiler vererek harcamamalıdır. Diyelim ki uzun zamandır maddi açıdan zorlanmaktasınız ve bir türlü girişimde bulunamadınız veya bazı durumlara zor da olsa katlanmak mecburiyetinde kaldınız. İşte şimdi bu etkinin sayesinde artacak istek gücünüz size öne atılmanız baskıda bulunacaktır. Ek bir gelir mi elde etmek istiyorsunuz o zaman atılımda bulunmanız için bonus anlamı taşıyacaktır. Manevi anlamda haksızlıklarla mı karşılaştınız, yine bu etkiyle sorunlarını çözmek adına mücadelede kullanabilirsiniz. Günlük iş hayatınızın getirileri mi az, o zaman başka iş arayışına girişebilirsiniz.
  Yalnız iki konuda bu enerjiyi dikkatle kullanmak gerekiyor. Biri aşk ilişkiniz, diğeri evliliğiniz. Çünkü bu alanlarda agresif tepkilerde bulunmak kolaydır. O nedenle problemleriniz varsa ve hakikaten bugüne
  dek bir takım yanlış tavırlara maruz kaldıysanız veya maddi problemler nedeniyle evliliğinizde sorunlar oluştuysa, o zaman eşinizle karşılıklı konuşarak yanlışları ele alınız ve geri çekilmek yerine, kararlı olduğunuz konularda sesinizi duyurunuz. Yalnız bunu yaparken illa baskı kurmaktan veya çatışmalara girmekten sakınınız. Bırakın bu enerji yaşamınız için yapacağınız yeniliklerin öncü gücü olsun ve sizi gerçeklerin üstüne gitmeniz adına desteklesin. Akşam 21:29-Cuma 17:44 arası Ay gezegeni boşlukta olacağından, beraberliğinizle ilgili ani kararlar almamalı, çatışmaktan uzak durmalı ve ılımlı bir şekilde hareket etmeye devam etmelisiniz.

 4. #29
  Paylaşimci Üye zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Bulunduğu Yer
  bende bilmiyorum
  Mesajlar
  1.392
  Tecrübe Puanı
  7590807

  new Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  paylaşım için tsk

 5. #30
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç
  Aşk Yorumu :Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz. Rastlantılar kadar çaba da önemli.
  İş Yorumu :Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor.
  Para Yorumu :İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var. Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir.
  Dikkat Yorumu : Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor...
  ***
  Boğa
  Aşk Yorumu : Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, ama hissettiği güvensizlikler pek çabuk geçeceğe benzemiyor. Sevgilinizin ilişkiden beklediklerini iyi kavrayamamış olabilirsiniz.
  İş Yorumu : Rutin işlerinize eklenen bir iş, bugünlerde sizi biraz telaşlandıracak, ama altından kalkmayı becereceksiniz. Başarılarınızı kanıtlamanız için gereken fırsatlar, tarafınızdan yaratılmayı bekliyorlar.
  Para Yorumu : Daha az parayla yaşama niyetinizin mutlaka desteklenmesi gerekiyor. Zararsız bulduğunuz harcamalara dikkat. Bunlara birileri tarafından teşvik ediliyorsunuz.
  Dikkat Yorumu : Bugünlerde bazı konulara daha serinkanlı yaklaşmalısınız. Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli...
  ***
  İkizler
  Aşk Yorumu : İlişkinizle ilgili dış yorumlara bu kadar açık olmanız kişilik yapınızla pek örtüşmüyor. Çok ciddi konular değil büyüttükleriniz. Problemleri içerde çözme yolunu seçmelisiniz.
  İş Yorumu : Yeni, sevindirici gelişmeler söz konusu. Sağlam etütleriniz ve ataklığınız ufkunuzu aydınlatıyor. İyi niyete dayalı ilişkilerin işin itici gücü olduğunu düşünüyorsunuz.
  Para Yorumu : Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugünlerde gerçekleştirme niyetiniz, acelecilik olarak değerlendirilebilir. Para konularında doğru hesaplar yapmanız gerekiyor.
  Dikkat Yorumu : Şu sıralar çevrenizi incitebilecek hareketler içine girebilirsiniz. Sergileyeceğiniz sağduyulu tavırlar, çok önemsediğiniz kişileri sizinle ilişkilerinizde daha tutarlı yapabilir...
  ***
  Yengeç
  Aşk Yorumu : Aranızdaki kıskançlık oyunlarının ilişkinizi beslediğini düşünürken, aşırılıktan kaçınmalısınız. Değişik bir ilişki içindesiniz. Yapay çabalara, planlanmış sürprizlere iç ihtiyacınız yok. Doğallığınız heyecanı üretiyor.
  İş Yorumu : Güçlü bir görünümünüz var. Bunu zedeleyecek davranışlardan kaçınıyorsunuz. Ufak, tefek aksamalar göz korkutacak boyutlarda görünmüyor. Destek arayışlarınız, bugünlerde yüzünüzü güldürebilir. Huzurunuz düzelecek gibi görünüyor.
  Para Yorumu : Güvenli para dayanaklarınız var. Ama bunların varlığı, sizin için aynı zamanda bir sıkıntının da kaynağı gibi görünüyor. Şu sıralar para alışverişlerinde pek içinizi hoş etmeyen görüşmeler yapabilirsiniz.
  Dikkat Yorumu : Bir an evvel kafanızı dinlendirme fırsatları yaratmalısınız. Zihinsel yorgunluğunuz, bedensel çöküntülere yol açabilir...
  ***
  Aslan
  Aşk Yorumu : Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ama durağan ilişkileri aşka tercih ediyorsunuz. Bugünlerde duygusal konularda teminat arayışlarınız var.
  İş Yorumu : Aklınızdaki projelerle ilgili çok sabırlı davranmanız, umutlarınızı diri tutmanız yakında sizi sevindirecek. Gerekli gördüğünüz bilgiler henüz olgunlaşmış görünmüyor, biraz daha araştırmacı davranmanız gerekiyor.
  Para Yorumu : Son hayal kırıklığınız sizi biraz sarsmış gibi görünüyor. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir. Bugünlerde atacağınız adımlara dikkat etmeniz yararlı olacak.
  Dikkat Yorumu : Niyetlerinizde bazı ertelemeler faydalı olabilir. Zamanlama konularında hassas olmanız gereken günler içindesiniz...
  ***
  Başak
  Aşk Yorumu : Sorunsuz birlikteliğinizde bugünlerde tatsız gelişmeler olabilir. Karşılıklı kolay yargılamalar tehlike arz ediyor. İlişkinizi son günlerde gereğinden fazla sorgu odasına alıyorsunuz.
  İş Yorumu : Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz daha imkanlı yeni ortamlara da yönelebilirsiniz. İş yaşamınızda farklı bir konumda görünüyorsunuz. Bu konumun bir resmiyeti yoksa da, yakında bu anlamda hamlelere çok açık.
  Para Yorumu : Önümüzdeki günler içinde para konularıyla ilgili pişmanlıklara ve eleştirilere hazırlıklı olun. Bu konularda duygusallığa fazlaca açık bir dönemdesiniz. Alınganlıklar sizi kolayca kırıp dökücü yapabiliyor.
  Dikkat Yorumu : Tıkandığınız çözümsüzlüklere daha değişik bir bakış açısıyla yaklaşın. Geçen günlerden daha yapıcı düşüncelerle yaklaşmanız, birkaç gündür zihninizi dolduran problemden sizi kurtaracak...
  ***
  Terazi
  Aşk Yorumu : İlişkinizde, tartışmaya değmez pürüzleri tehlike çanları gibi algılamanız, bu pürüzlerden daha tehlikeli olabilir. Bazı soruların yanıtını zamana yaymak daha akılcı olacak.
  İş Yorumu : Bazı plansız, programsız alınan kararlara karşı mücadelenizi biraz yumuşatabilirsiniz. Özgüveniniz ve isabetli öngörüleriniz sizi son günlerde biraz kışkırtıyor.
  Para Yorumu : Bir para ilişkinizde inisiyatif sizden çıkmak üzere. Biraz daha sabırlı davranışlar, konuyla ilgili muhtemel tartışmaları da ortadan kaldıracak. Aklınızdaki masraflı değişiklikler bugünlere pek uygun görünmüyor.
  Dikkat Yorumu : Çok kararlı bir biçimde saklamaya çalıştığınız konu, beklemediğiniz gelişmelerle su yüzüne çıkmak isteyebilir...
  ***
  Akrep
  Aşk Yorumu : Sorunlarınızın farkında ve bu sorunları ona yansıtmamaya çalışmanız, onu memnun ediyor. İlişkinizle ilgili olmayan ama onu etkileyen birtakım problemlerin, sevgilinizin bilgisi dışında olduğunu üşünüyorsunuz.
  İş Yorumu : Bugünlerde bir, iki görüşmeden sevindirici sonuçlar çıkabilir. Aksamalarla ilgili sıkıntıları yalnız yaşıyorsunuz. Ortak çözüm arayışları daha yararlı olabilir.
  Para Yorumu : Eleştirilere hak veriyor olmanız, eleştirenleriniz için artık fazla bir anlam taşımıyor. Parayla daha gerçekçi ve daha sorumlu ilişkilere girme zamanı.
  Dikkat Yorumu : Daha gerçekçi beklentiler, size düş kırıklıkları yaşatmayacak. İyimserliğinizi biraz törpülemeniz gerekiyor...
  ***
  Yay
  Aşk Yorumu : Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor gibi. Çekimser kalışınız, karşı tarafta haklı sorulara neden oluyor. Oysa ki, gelişen duygularınızı tanıyorsunuz.
  İş Yorumu : Yakın zamandaki bir özel görüşme, sizin için çok önemli. Sıkı bir ön hazırlığı gerektiriyor. Şartlanmış olarak gündeminize aldığınız bir ilişki sorununda ciddi yanılgılarınız var.
  Para Yorumu : Akılcı, sağlam girişimlerin gerekli olduğu bir sürece girebilirsiniz. Güvenli ilişkiler içinde ama riskli bir alanda bazı sıkışmalar söz konusu. Bazı danışmalar yarar getirebilir.
  Dikkat Yorumu : Bu günlerde yeni tanışmalara sıcak bakmalı, dostluk niyetlerine açık olmalısınız. Yaşamınızdaki genel problemler, olası, yeni ilişkileri etkilememeli...
  ***
  Oğlak
  Aşk Yorumu : İlişkinizin harika sürecini değerlendirmeye çalışmalısınız. Beraberliğinize duyulan ilgi ve verilen destek, büyük oranda onaylandığınızı, hatta imrenildiğinizi gösteriyor.
  İş Yorumu : İş yerinizdeki konumunuz giderek daha da güçlenecek. İş hayatında yarışmalardan hoşlanmıyorsunuz. Ama en hırslı kişilikler bile, mütevazi karakterinizin kazanımlarının gerisinde kalıyor.
  Para Yorumu : Bazı tartışmaların perdesini aralarsanız, orada parayla ilgisi olmayan başka duygusallıklar göreceksiniz. Umulmadık insanların paragöz bir tutum sergilemeleri, sizi yanılgılara götürmemeli.
  Dikkat Yorumu : Bugünlerde genelin dışına çıkmak size zarar getirebilir. Çoğunluğun karşı çıkıp tepki verdiği şeyler size bazen çekici geliyor...
  ***
  Kova
  Aşk Yorumu : Öfkeniz, sevginize yenik düşecek. İçten içe bir kızgınlık da, kaygı verici değil. Duygularınızda bir gerileme söz konusu. Hatta sevgilinizin uyumsuz yaklaşımları sizi olumlu etkiliyor gibi.
  İş Yorumu : Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Kendinizi aşmak istiyorsunuz. Sizi engelleyen tek olgu, çabalarınızın yetersiz karşılığı.
  Para Yorumu : Akılcı tercihler bugünlerde sizi biraz ferahlatabilir. Umut bağladığınız bazı para beklentileri, bir süre için ertelenebilir. Ama bu erteleme korkulacak etkiler göstermeyebilir.
  Dikkat Yorumu : Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bu şeylere istekliliğiniz da ilave etmelisiniz. Çalışma ortamınızda sizden daha atak insanlar aşama kaydedebiliyor...
  ***
  Balık
  Aşk Yorumu : Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor ve bunu dile getirmekten çekiniyor olabilir. İlişkinizde çizdiğiniz sınır, onun istediklerini gerçekleştirmesini engellememeli.
  İş Yorumu : Yolculuk bir süre sonra, ama gideceğiniz yerde ve girmeniz gereken ilişkilerde yabancılık çekeceğiniz endişenizi şimdiden yok etmeniz gerekiyor. Kotardığınız iş bağlantıları size öncelikler veriyor.
  Para Yorumu : Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce iyice düşünmeniz gerekiyor. Akraba ilişkilerinde, para konularının açabileceği bazı tartışmalar söz konusu.
  Dikkat Yorumu : Duygusal değerlendirmeleriniz son günlerde stres yaratabiliyor. Size yapılan öğütleri dikkate alır, üzerinde düşünürseniz ruh haliniz değişebilir...

+ Konu Cevapla
6 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375