+ Konu Cevapla
61 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... SonuncuSonuncu
301 den 305´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #301
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  30 Temmuz 2009


  Sevgili Koç,

  Bugün kavga etmeye açıksınız. Eğer siz bir kadınsanız bu günlerde oldukça sıkıntılı olabilirsiniz. Erkekseniz tartışabilir, bir erkek arkadaşınızla darılabilirsiniz. Zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. İnsanlar hakkında yargıda bulunurken de tarafsız olmaya gayret etmelisiniz.  Sevgili Boğa,

  Yeni gelişmelere karşı daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Öncelikle olayları takip etmeniz ve sonuçlandırmanız gerekiyor. Çevrenizde başarılarınızı kıskanan bir çok kimse çıkabilir. Hatta aleyhinize çalışabilirler de. Bu sebeple mümkün olduğunca dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Bazı kimselerden de şüphelenebilirsiniz. Ama huzurunuzun bozulmaması için bu kimselere karşı objektif olmanız gerekiyor.


  Sevgili İkizler,

  İsteksiz ve pasif davranışlarınız sizi kaderci bir havaya sokabilir. Çevrenizde aranır olmanıza rağmen yabancılaşma eğilimi gösterebilirsiniz. Aşk hayatında da oldukça kaderci davranarak olayları gelişime bırakabilir ve sonuclarına katlanmak isteyebilirsiniz. Başarılı bir dönemin ardından böylesine bir durağan döneme girmek sizi daha da hareketlendirmeli.  Sevgili Yengeç,

  Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz. Birşeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir. Yalnız bir insansanız bugün yeni arkadaşlıklar hakkında ümit verici gelişmeler olabilir fakat çok güvenmemeniz gerekiyor. Bürokrasi başınıza biraz dert olabilir.  Sevgili Aslan,

  Davranışlarınızı ve neşenizi kıskanan kimseler çıkabilir. Değişik eğlenceler ve aktivitelerde bulunacaksınız. Yine bugün kararlarınızdaki tutarlılık ve isabet şaşırtıcı olabilir. Hatta bu nedenle bazı dostlarınız sizden akıl danışacaklardır. Bundan da oldukça hoşlandığınız için neşenize ve moralinize moral katacaksınız. İsabetli kararlarınızı kendi işlerinizde de kullanarak başarılı olabilirsiniz.


  Sevgili Başak,

  Yeni tanışabileceğiniz birisine yakınlık hissedebilir ve verimli bir dostluk kurabilirsiniz. Karşı cinsten olan bu kimse ile daha yakın olmak isterseniz bir süre beklemeniz ve zamanlamanızı iyi kullanmanız gerekiyor. Bunun dışında bugün sürpriz misafirler ve hoş toplantılarla geçecektir. Ayrıca parasal yönden açılma devresinde olduğunuzu hatırlatırım.?  Sevgili Terazi

  Gözden kaçabilecek ufak bir iş daha sonra başınızı oldukça ağırtabilir. Ayrıca bu dönem yapacağınız bir yanlış sonucunda gelişmelerin tümünü engelleyebilirsiniz. Bu sebeple dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Fakat doğru ilerlediğinizde edindiğiniz bilgiler size avantaj sağlayacak. Tüm bu gelişmelerin yanında hırs ve özellikle de sosyal yöndeki hırs gündeme gelecektir. Çok arzulu olmayın ve kontrolu yitirmeyin.


  Sevgili Akrep,

  Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız.
  Sevgili Yay

  Yanınızdaki kişinin bazı psikolojik bunalımları size de yansıyabilir, eğer bu kişinin burcu su grubundansa bunalım daha yoğunlaşabilir ama burada yansıma sizden gelecektir. Durumu kontrol etmeye çalışın ve çaba gösterin. Çevrenizdekilerin sizi tahrik etmelerine izin vermeyin ve provokasyonlara kapılmayın yani soğukkanlı olun. Kendinizi olduğunuz gibi gösterin.??


  Sevgili Oğlak,

  Bugün üzerinizdeki olumlu etkilerden istifade etmeye çalışmalısınız çünkü günün ikinci yarısında isteksizliğe kapılabilir ve hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Güzel başlayan fakat sıkıntılı bitecek bir gündesiniz. Özellikle karşı cinsin tutumuna dikkat.


  Sevgili Kova,

  Çevreden gelen baskılarla kıstırıldığınızı hissedebilirsiniz. Kaçmayın ve dışlıyor gibi görünmeyin. Hiç süphesiz gereken zekaya ve diplomasiye sahipsiniz Karşılaşacağınız olaylar ve karşınızdaki insanın tepki ve davranışları yüzünden, küçümsediğiniz bir kimse hakkında yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Sizi yanlış anlamasınlar...


  Sevgili Balık,

  Asabi ve saldırgan davranışlarda bulunmanız çok kötü not almanıza sebep olabilir. Aşırı yorgunluk ve sinir gerilimine malolan bir mücadeleden galip çıkacaksınız. Aklınıza gelmeyen yerlere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir.

 2. #302
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  31 Temmuz 2009


  Sevgili Koç,

  Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizi kıskandırmamaya gayret edin. Bugün her şeyi açıkça konuşarak daha olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz.Teknik bilgiler konusunda yeteneklisiniz, eğer bunu kullanabilirseniz, başarı olabilirsiniz. Bu durumu gözönünde bulundurmanız yararlı olacaktır. Biriken enerjinizi açığa çıkarmayacak olursanız, bu durum gerilim yaratabilir.  Sevgili Boğa,

  Daha çok yeni başlangıçlarda, yani ilk defa başlayacağınız işlerde kendini gösterecektir. Bu yüzden devam eden işlerinize nasıl olsa olumsuz olacak diyerek boş vermemelisiniz. Gizli kalmasını istediğiniz konuları uluorta konuşmaktan ve ihtiyatsızca sergilemekten kaçının. Parayla ilgili konularda fazla açılmaktan kaçının. Finansal kaynaklarınızı idareli kullanmanız gerekiyor.


  Sevgili İkizler,

  Eşiniz, sevgiliniz ya da iş ortağı olduğunuz kişilerle aranızda çıkabilecek sürtüşmelerde, çözümsüz olduğunu düşünüdüğünüz bir noktaya varacak olursasınz zorunlu kopuşlar gündeme gelebilir. Ve bu durum sonuçta üzüntülü bir hava yaratabilir. Kendinizi kontrol altında tutmalı ve davranışlarınızla kendinize zarar vermemeye özen göstermelisiniz.  Sevgili Yengeç,

  Günün ikinci yarısında kişisel yetenekleriniz ve bir konu üzerinde yoğunlaşabilmeniz iyi olacaktır. Sorun yaratan olaylara karşı koyma gücünüz de yüksek olacak. Eğer çalışıyorsanız ciddi iş fikirleri üretebilir ve planlar yapabilirsiniz. Kalabalık bir mekanda alacağınız teklifleri iyi değerlendirmeniz ve cevap vermeniz gerekiyor.
  Sevgili Aslan,

  Biraz gayret edin, eğer öncelikli bir sorununuz varsa az bir çabayla yükü en azından hafifletebilirsiniz. Kendinizi zinde hissediyorsunuz ama soğuk algınlıklara dikkat edin aslında daha çokher fırsatı değerlendirmeniz olacaktır. Ne var ne yok bir deneyin. Hazır gezegenler sessizken, zodyakta rahatça at oynatın ama sorunlu burçlarla olan ilişkilere dikkatli olun.


  Sevgili Başak,

  Düşünce ve davranışlarınızda ani ve kesin değişiklikler olacaktır. Yani demek istediğim kendi içinizdeki ikilemlerin getirdiği zıtlaşmalar. Anında hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın. Kendinizi ifade zorluğu hissettiğinizde ise tartışmalardan kaçının. Ne lüzümu var ki? Biraz daha sabırlı olun yeter.


  Sevgili Terazi

  Bilgi edinme isteğinizdeki yoğunluk sizi ilginç hobilere ve ilgi alanlarına götürebilir. İçinde bulunduğunuz koşulları değerlendirmekte pek zorluk çekmeyeceksiniz. Çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, gereken zamanlarda desteklenmenize yardımcı olabilir. Bunun faydalarını göreceksiniz.


  Sevgili Akrep,

  Aşk maceralarınıza, ilişkilerinize hatta evlilik yaşamınıza duygusal yönden kısıtlamalar ve engeller gelebilir, olsun deyin ve sanki maç seyredermişçesine dışardan izleyin. Hatta gelişmeler işinize dahi yarayabilir. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Sınav veya mahkeme ile ilgili işler için zor gün.
  Sevgili Yay

  Red edilmek korkusu sizi bugün tedbirli olmaya itecek,sözlerinizi test edin. İlişkilerini daha fazla ilerletmek için çevrenizdeki insanları ustaca ve severek kullanmak zorundasınız. Bunu zorla değil, isteyerek yaparsanız sonuç sandığınızdan da iyi olabilir. İş ve para konularında kazançlı olabilirsiniz fakat evde eşyalarınız hasar görebilir, aletleriniz bozulabilir?.


  Sevgili Oğlak,

  Daha dışa dönük, toplu aktiviteleri seveceksiniz. Tanıdıklarınızı ve arkadaşlarınızı cezbedeceksiniz, sosyal aktivitelere girişin ve yönetmek isteyin. Sosyal stratejilerinizi bir daha gözden geçirin, küçük hatalar bazılarınızın tüm planlarını çökertebilir. Kendinize zaman ayırmalı ve gezilere katılmalısınız. Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor.


  Sevgili Kova,

  Sakin ve mantıklı olmanız ve biraz da gayret göstermeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Hatta bir iş değişikliği düşünüyorsanız bunu gerçekleştirmek için de uygun ortamları bulabilirsiniz. Her türlü olayda kendi fikir ve kararlarınız ile baş başa kalacaksınız. Bu nedenle gözünüzü dört açmanızı tavsiye ederim. ??


  Sevgili Balık,

  Bir süredir tereddüt ettiğiniz şeyler için harekete geçmeniz ve isteklerinizi elde etmeniz mümkündür. İlişkilerinize dikkat etmediğiniz taktirde ileride pişmanlık duyabileceğiniz kavgalara sebep olabilirsiniz. Hafif baş ağrıları çekebilirsiniz. Trafik ve araçlardan gelebilecek zararlara dikkat etmelisiniz.

 3. #303
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  01 Ağustos 2009  Sevgili Koç,

  Kendi başınıza iş başarmayı seviyorsunuz, eh güzel ama herşey de böyle yapılmaz sonra da kendi düşen ağlamaz değil mi? Başarı da hata gibi paylaşılmak içindir, bunu bir düşünün. Parasal konularda yapacağınız aktif çıkışlar harcamalar gündeme gelse bile parasızlık çekmiyorsunuz. Bazı konularda size işe yarar bilgiler verebilirler.
  Sevgili Boğa,

  Mutlu olma kapasitesine sahipsiniz ama aniden unutuveriyorsunuz, biliyorum yoğun gezegen etkileri sürüyor fakat her zaman daha fazlasını elde edebilirsiniz. Hiç bir zaman ne olabileceğinizi veya ne olmayacağınızı unutmamalı ve farkında olmalısınız. Size yapılan vaadlerin yerine getirilmelerini de sessiz sedasız beklemekten vazgeçmelisiniz.  Sevgili İkizler,

  Bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni birşey almamaya özen gösterin. Sosyal ilişkilerinizde daha başka hedefler belirlemeniz ve normalin üstünde arkadaşlıklar kurmak istemeniz mümkündür. Ancak bu konuda fazla bir ilerleme elde edemeyebilirsiniz. Bu durumda halen devam eden dostluklarınızın değerini daha iyi kavramanız gerekir.  Sevgili Yengeç,

  Akşama doğru daha rahat ve huzurlu olduğunuz görülüyor. İhmal ettiğiniz kimselerin sitemleri ve eleştirileri ile uğraşacaksınız. Bunun yanında bir mektup veya haber sizi sevindirecektir. Ayrıca çekiciliğiniz ve cazibeniz üstünüzde olacak. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla birarada bulunmanız olasıdır.

  Sevgili Aslan,

  Gece hayatı, bir yere gitmek, kalabalık içinde olmak, dinlenmek ve eğlenmek gibi aktivitelere eğilimlisiniz. İş konularıyla ilgili bir görüşme için bir yere gitmeniz mümkündür. Ön yargı ile davranırsanız sonradan pişman olabilirsiniz. Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı olarak gerilimleriniz olabilir.? ?  Sevgili Başak,

  Karşılaştığınız ertelemeler ya da ilgisizlik olayların akışı yüzündendir. Kimseyi sorumlu tutamazsınız. Hiç birşey önceden hesapladıklarınıza uymayabilir. Samimi ve açık davranarak işleri hem kolaylaştırır, hem hızlandırabilirsiniz.  Sevgili Terazi

  Özel yaşamınızı kurcalamaları ve sizi yıpratmaya çalışmaları olasıdır. Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması olasıdır. Aşırı şekilde üzerine düşerek bezdirebilirsiniz. Onun size karşı takınacağı sıkılmış, isteksiz ya da ilgisiz tutumlar, abartılı ve dengesiz davranışlarınıza sebep olabilir.  Sevgili Akrep,

  Önyargının size getireceği kısıtlamarı gözönünde bulunduracak olursanız çevrenizdeki insanlara daha farklı bir davranış biçimi geliştirmeniz yararlı olabilir. Mesleki ya da eğitimle ilgili konularda çok dikkatli olmalısınız. Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Bugün beklenilmeyeni beklemelisiniz.
  Sevgili Yay

  Yakın ilişkilerinizde güçlüsünüz. Size bağlı ve yardıma hazır arkadaşlarla sahipsiniz. Ayrıca ortağınızda uzun süredir aranızda geçen gerginlikten sıyrılarak size uyum sağlayacaktır. Hedeflerinizin doğrultusunda aktif olarak atılımlarda bulunacaksınız. Ayrıntıları unutmadan kullanabilmek size çok şey kazandıracaktır.? ?  Sevgili Oğlak,

  Kendinize zaman ayırmalı ve doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlar yaratmalısınız. Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesi için sakin olmaya gayret edin. Özellikle sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. Bozuk yiyecek maddelerine dikkat edin.
  Sevgili Kova,

  Biraz kendini beğenmiş bir yapıda olmanız da çevrede tepkilere sebep olabilir. Her şeye rağmen aktif ve olumlu bir gündesiniz ve çevreye boş verip, elde edebileceginiz her şeyi toplamaya bakmalısınız. Ailenizle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz fakat dostlarınızdan alacağınız davetler de sizi cezbedecektir.  Sevgili Balık,

  Günün ilk saatlerinde şansı yakalayabilirsiniz. Merakınızın artmış olması ilgi alanınızı genişletecek. Böylelikle her konudan haberdar olmak isteyeceksiniz. Bugünü iyi değerlendirin. Hızlı düşünüyor ve düşündüğünüz andan itibaren de uygulamaya geçiyorsunuz. Böylece hem zamandan hem de enerjinizden tasarruf ediyorsunuz. Enerjiniz, fiziksel yetersizlik içinde olmanıza sebep olabilir.

 4. #304
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  02 Ağustos 2009  Sevgili Koç,

  İyimserliğiniz ve acıma hislerinizin artması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınıza yaklaşmalarına neden olabilir. Özellikle de iş çevrenizde bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca haberleşme ve yazışma konularında da ilişkileriniz düzenli ilerleyecektir. Yine bu devrede sizden yaşça büyük kimselerle ilişkilerinizin verimi artacaktır. Ayrıca biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz.
  Sevgili Boğa,

  Eğitim sorunlarının gündeme gelmesi ile uzun konuşma ve tartışmalara gireceksiniz, tanıdığınız yakın bir dostunuzun eğitim ile ilgili sorunlarını birlikte çözmek için hareket ediyorsunuz. Genelde beklediğinizin dışında hareketli bir dönem olacaktır. Sevdiğiniz kimsenin yapacağı hoş sürpriz ilişkiniz açısından oldukça verimli olacaktır. Birbirinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız.
  Sevgili İkizler,

  Öncelikle karşı cinse aşırı derecede çekici gelmeniz sona eriyor. Ama şansınızın kötüye döndüğünü zannetmeyin. Herşey iyi fakat üzerinizde olan ekstra çekicilik bitiyor. İyi tarafına gelince, bundan sonra harcamalarınız daha aklı başında olabilir. Gereksiz şeyler için para sarfetmezsiniz. Daha önce başladığınız girişimler bazı ufak aksaklıklarla devam ediyor.
  Sevgili Yengeç,

  Duygusallığınızın birden artacağını sevilme ve sevme hislerinizin de yoğunlaşacağını söylemeliyiz. Bu sizi günlük işlerden uzaklaştırabilir. hatta işleriniz sırasında geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size güçlü bağlarla bağlandığını hatırlatırım.
  Sevgili Aslan,

  Bir yakınınız bu dönem nişan ya da evlilik hazırlığı içinde olabilir. Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız bu dönemde oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün. Yanlız bunu fazla ciddiye alarak ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz. Çünkü kaldırabileceğinizden fazlasını zaten bu dönemde sırtınızda taşıyorsunuz.  Sevgili Başak,

  Erkekler konusundaki şansınız, herşeyin kendiliğinden olacağı türden değil. Bu konuda sizin istediğiniz ve yapmak için harekete geçtiğiniz şeyler gerçekleşecektir. Siz bir erkekseniz, erkeklerle yapılacak olan gurup aktivitelerine açıksınız. İş ilişkileri, eğlenceler ve hatta birlikte maça gitmek bile olabilir. Yeni arkadaşlar edinmeye açıksınız. Hangi cinsiyette olursanız olun genel olarak maddi sıkıntı ve anlaşmazlıklardan uzak olacağınız bir günlerdesiniz.  Sevgili Terazi

  Dikkat; bu akşam karşı cins ilişkilerinde gerilimli bir yapıya giriyorsunuz. Yani bazı anlaşmazlıklara ve kavgalara açıksınız. Hangi cinsiyetten olursanız olun sonra kural dışı ilişkilere eğilimlisiniz. On gün sonra, hangi cinsiyette olursanız olun, daha olumlu etkiler almaya başlayacaksınız. Bunun tesirini ay içinde daha fazla göreceksiniz.  Sevgili Akrep,

  Herşeyden önce sağlık açısından son derece sağlam olacağınız bir dönemdesiniz. Ama buna kapılıp fazla ileri gitmeyin ve kendiniz korumaya özen gösterin. Yeni iş tekliflerine üç gün için açıksınız. Bir sonraki döneme rahat ve huzurlu bir giriş yapmak istiyorsanız bu dönem içinde önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
  Sevgili Yay

  Değişik fikirler ve düşünceler sizi etkileyebilir. Hatta kendi fikirlerinizi başkalarına aktarmak isteyebilirsiniz yanlız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü konuşma yeteneğinizin oldukça düşük olduğu bir zamanı seçtiniz. Oldukça hevesli bir girişimci olarak görünebilirsiniz. Bu görüntünüzü ve girişkenliğinizi bu dönem iyi kullanabilirsiniz.  Sevgili Oğlak,

  Artık maddi yöndeki kazancınızında iyi olduğunu hatırlatmalıyım. Bu ilgi çekici yapınız ve hareketliliğiniz ile başarılı olmanızın yanı sıra maddi kazancınızı da katlayabilirsiniz. Bunları iyi değerlendirmek ise sizin zamanlamanıza bağlı olacaktır. şansınızın bu konuda yapacağı pek fazla bir şek yok. Yani fırsatları yakalamak sadece sizin kişisel yeteneklerinize kalıyor  Sevgili Kova,

  Zevklerinizde modernden ziyade klasiğe dönüş olabilir. Sanat olayları çok fazla ilginizi çekebilir. Bu aralar bütün olarak bazı cazip tekliflerle karşılaşabileceğiniz ve işinizde ilerleyebileceğiniz bir dönemdir. Karşı cins ilişkilerinizdeki karışıklık döneminden tamamen kurtulyorsunuz. Kadınsanız normale dönüyor, erkekseniz bu tür ilişkiler için daha şanslı bir döneme giriyorsunuz.  Sevgili Balık,

  Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz. Sadece karşı cins ilişkileriniz sakin bir dönemdedir ve fiziksel sağlık olarak biraz zayıf olabilirsiniz. Beraberce vereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz ama özellikle duygusal ilişkilerinizde anlayışsızlıklarla karşılaşabileceğiniz gibi, son derece anlayışsız da olabilirsiniz.

 5. #305
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  03 Ağustos 2009  Sevgili Koç,

  Yeni uğraşlar edinecek ve ilgilendiğiniz hobilerin size artık yetmediğini farkedeceksiniz. Bu nedenle de büyük bir araştırmaya gireceksiniz. Ve sonunda da bütün zamanınızı doldurabilecek yeni bir uğraş edineceksiniz. Oldukça çocuksu davranıyor ve sorumluluklarını bir kenara itiyorsununuz. Bununla birlikte iş hayatınız ile ilgili pek çok önemli karar sizi bekliyor.
  Sevgili Boğa,

  Çevrenizdeki insanları sempatikliğiniz ile fazlaca etkileyeceksiniz. Hatta bu özelliğinizden elinizden geldiğince yararlanmaya bakacaksınız. Aşk ilişkilerine bir süre ara vermişe benziyorsunuz. Fakat bugün duygusallığınız artacak. Ve bunun yanında inanılmadık derecede kaprisli bir tutum sergileyeceksiniz. Hatta tartışmalara ve kavgalara eğilimli görünüyorsunuz.
  Sevgili İkizler,

  İçe dönüklüğünüz devam ediyor. İçgüdülerinizdeki yoğunluk yüzünden sevmediğiniz kimselerle iş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu arada çevrenizden bencilliğiniz için eleştiri alacaksınız. Maddi çıkarlarınız için istemediğiniz pek çok ilave işi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Eh, ne yapalım, her zaman kazanamazsınız ki!
  Sevgili Yengeç,

  Aşırı baskıcı tutumlar sizin düşündüğünüzün aksine zararlı olabilir. Özellikle mesleki konularda yakın ilişikiniz olan insanlarla aranızda bir problem çıkmasını istemiyorsanız onları yapamayacaklarışeyler konusunu da zorlamamalısınız. Ancak akıllıca davranarak herşeyin üstesinden gelebilirsiniz. Mümkün olduğunca hep nazik davranmalı ve bu konudaki standartlarınızı zorlamamalısınız.
  Sevgili Aslan,

  Kendinizi olaylara kaptırdığınızda herşey için çok geç kalmış olmak sizi sıkabilir. Yaptığınız işlerin size sağlayacağı kazanç gerçekten küçümsenemeyecek kadar çok olabilir çünkü bu işte ustasınız. İlgi bekliyor olabilirsiniz ancak bu yüzden kendinizi yıpratmanız hiç de akıllıca değil...  Sevgili Başak,

  Özellikle erkeklerle olan ilişkilerinizde bazı sarsıntılar yaşayabilirsiniz. Size yakın olan bir erkek arkadaşınızdan beklemediğiniz bir davranış görmeniz de olasıdır. Duygusal ilişkilerinizde içine kapanık tutumlarda bulunabilirsiniz. Hislerini açamamanız ve çoğunlukla bunların açığa çıkmasını engellemek için göstereceğiniz çabalar, sizi daha gergin bir yapı içine sokabilir. Olmadık anlarda beraber olduğunuz kişiye karşı kıskançlık duygunuz kabarabilir.  Sevgili Terazi

  Genelde iyimsersiniz. Ancak önemli anlardaki inatçılığınız tüm imkanlarınızı kurutabilir. Maddi açıdan yargılarınız zayıf olabilir çeşitli hatalar yapmanız ve sonucunda kayıplara uğramanız mümkündür. Bu arada mesleki alanda yapacağınız ya da yapmayı düşündüğünüz yatırımlarda öncelikle çevrenizdeki kişilere danışmanız, zarar görmenizi önleyecektir.  Sevgili Akrep,

  Eğer evlilik düşünüyorsanız ya da evliyseniz, evliliğinizle kişiliğiniz arasında büyük farklılıklar olduğunu düşünebilirsiniz. Olayların gelişimini zamana bırakmanız ve bir girişimde bulunmamanız yararınıza olur. Sosyal ilişkileriniz açısından fazla hareketli bir gün geçiremeyebilirsiniz.
  Sevgili Yay

  Çevrenizdekilere zor gelen problemler size göre cazip gelebilir. Bunlara eğilmeniz ve uzun çalışmalar gerektiren sorunların içinden çıkmanız kolay değildir. Konsantre ve dikkatinizi bunun üzerinde toplayın. Aynı zamanda zoru başarmak kendinize olan güveninizi de arttıracaktır. İkili ilişkileriniz açısından bu dönem son derece şanslısınız.  Sevgili Oğlak,

  Duygusal yönünüz yeniden canlanıyor, çevrenizdeki insanlarla rahat ve uyumlu ilişkiler oldukça heyecanlı maceralar yaşamanıza neden olacaktır. Elinizdeki maddi imkanları en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir dönemde olduğunuzu da hatırlatmalıyım, tecrübelerinizi rahatlıkla pratik yaşama aktarabildiğiniz, öğrendiklerinizin ve eğitiminizin de size oldukça yarar sağladığını göreceksiniz.  Sevgili Kova,

  Daha çok ikili ilişkiler bugün gündemde olacaktır. Üst üste gelen kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalacaksınız. Şansınızın da olumlu desteği bütçenizi düzene koyabiliyorsunuz. Bu da size gelişmelerin hızlanması için gerekli avantajı sağlayacaktır. Yanlız acelecilik ve sabırsızlık bu dönemde öne cıkacaktır. Yeni gelişmelere karşı daha dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.  Sevgili Balık,


  Daha ciddi konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz, kişisel istekleriniz artabilir. Örneğin sefahat ve rahatlık isteğiniz yoğunluk kazanacak. Harcamalarınızda da artış görüluyor. Hoş eşyalar alabilirsiniz. Bu dönemde bireysel ilişkileriniz önem taşıyacaktır. Aynı fikre sahip kişilerle beraber olma isteğiniz ve beraber oluşturulan konularda çaba harcama arzunuz yoğunluk kazanacak.

+ Konu Cevapla
61 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375