+ Konu Cevapla
7 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... SonuncuSonuncu
31 den 35´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #31
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289234

  Tanımlı 27.03.2008 günlük burçlar

  Koç
  Aşk Yorumu :Gelecekle ilgili projeleriniz riske girebilir. Sevgilinizde, onun size yetmediği şeklinde duygular uyandırıyorsunuz. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmanız gerekmiyor.
  İş Yorumu :Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz. Önünüzde atlamanız gereken iki engel var.
  Para Yorumu :Elinizdeki bir malın paraya dönüşebilme olasılığı oldukça kuvvetli. Bununla ilgili gelişmeler yarın alacağınız bir haberle başlayabilir. Son zamanlardaki sıkışmalar, bağladığınız sebeplerle sınırlı değil.
  Dikkat Yorumu : Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz...
  ***
  Boğa
  Aşk Yorumu : Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmalısınız. Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz.
  İş Yorumu : Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz. Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor.
  Para Yorumu : Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak. Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir.
  Dikkat Yorumu : Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel...
  ***
  İkizler
  Aşk Yorumu : Siz de eşitsiz ilişki kurduğunuzun farkındasınız ama değiştirmek çabaları içinde görünmüyorsunuz. Son zamanlarda aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaşıyorsunuz.
  İş Yorumu : İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek. İleriye ertelediğiniz bazı pürüzlerin, şimdilerde çözümlenmesi gerekiyor.
  Para Yorumu : İşlerin yolunda gitmesi ortak kazanımlara, ters gitmesi ise esas olarak sizin üstleneceğiniz kayıplara neden olabilir. Daha ortak çabalar içine girmeyi denemelisiniz.
  Dikkat Yorumu : Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor...
  ***
  Yengeç
  Aşk Yorumu : Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Kafanızı netleştirme arayışlarınız kırılmalara neden olabilir.
  İş Yorumu : Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir. Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak.
  Para Yorumu : Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ve gerçekçi beklentilere yönelmeye ihtiyacınız var. Bu konularda şansınıza duyduğunuz aşırı güven, sizi masraflı biri yapıyor.
  Dikkat Yorumu : Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan daha ağır basıyor. İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüzü başka konularda da göstermelisiniz...
  ***
  Aslan
  Aşk Yorumu : Biraz elinizi çabuk tutun. Düşünmek için ayırdığınız zaman, hayli fazla. Onun sabırlı biri olduğuna dair yakın çevresinden aldığınız duyumlar, sizi yanıltıp yarı yolda bırakabilir.
  İş Yorumu : Başarılı çalışmalarınız önümüzdeki günlerde meyvelerini toplayacak. Sizi anlamakta güçlük çeken insanlarla daha yakın ilişkiler içine girmenizde yarar var, kendinizi baskılamayın.
  Para Yorumu : Son dönemde elinize geçen paraları gerekli yerlere yatırmayı ihmal etmemelisiniz. Hiç beklenmedik durumlarda ortaya çıkabilecek yeni masraflar, birikiminizi ve yeni girdilerinizi tehlikeye sokabilir.
  Dikkat Yorumu : Planlama aşamasında olduğunuz konularla ilgili değişik düşüncelere yöneleceksiniz...
  ***
  Başak
  Aşk Yorumu : Duygularınızı yoğun yaşıyorsunuz. Ama sizin iyiliğiniz için yapılan uyarılar oldukça önemli. Yaşadığınız ilişkiyi gittikçe tutkulu bir beraberliğe doğru taşıyorsunuz.
  İş Yorumu : Sağlam bilgilerle hareket etmelisiniz. Sağdan soldan aldığınız duyumlar esasında size de yeterli gelmiyor. İkili bir ilişki içersinde alacağınız yeni kararlar çok önem taşıyacak.
  Para Yorumu : Yatırım konularında yaşadığınız kararsızlıklar, bu konudaki bazı düşüncelerinizi ertelemenize neden olabilir. Önümüzdeki günler içinde ilginç görüşmeleriniz var.
  Dikkat Yorumu : Alacak verecek konularında, güvenli sandığınız ilişkilerinizde bazı sürprizleriniz olacak...
  ***
  Terazi
  Aşk Yorumu : Birçok çıkış yolu var. Ama siz bunlara sırtınızı dönüyorsunuz. İlişkide alttan alıp ödün verme korkusu tarafları uzlaşmaz yapıyor. Ortak zevklerinizle yeniden başlayabilirsiniz.
  İş Yorumu : Bağladığınız iş ilişkileriyle daha sık görüşmeler size yarar getirebilir. Son zamanlarda yaşadığınız güvensizliği yenmeniz gerekiyor. Değişik düşünceler içine girebilirsiniz.
  Para Yorumu : Zorlanacağınız bir gün olabilir, alacak ve borç konularında canınızı sıkacak uyarılar alabilirsiniz. Zamana bıraktığınız bazı birikmeleri çabuklaştırma ihtiyacı duyacaksınız.
  Dikkat Yorumu : Belli konularda kendinizle hesaplaşma fırsatlarınız olacak, değerlendirmelisiniz...
  ***
  Akrep
  Aşk Yorumu : Ne yaşadığınızdan emin değil gibisiniz. Duygularınızı tanımlamak için zamana ihtiyacınız olabilir. Bugünlerde eleştirilere karşı daha açık davranmak, sizi doğru bir şekilde yönlendirebilir.
  İş Yorumu : Önünüze çıkan fırsatlar hiç de azımsanacak şeyler değil. daha güvenli ve iyimser olabilirsiniz. Geçmişte kalan olumsuzluklarla ilgili, önümüzdeki günler içinde sizi etkileyecek duyumlarınız olacak.
  Para Yorumu : Kendinizi daha güvende hissedebilmeniz için daha gerçekçi planlar yapmanız gerekiyor. Paranızı değerlendirme isteğinizi bir süre erteleyin. Bu parayı kullanacağınız daha cazip olanaklar çıkabilir.
  Dikkat Yorumu : Çok hassas bir konuda gerekli özeni göstermiyorsunuz. Daha dikkatli olmalısınız...
  ***
  Yay
  Aşk Yorumu : Yeni gelişmeler sizi etkileyebilir. Beklemediğiniz ölçülerde kendinizi bağlanmış hissedebilirsiniz. Bugünlerde iş ya da başka sosyallikler içinde yeni tanışmalar sizin için anlamlı.
  İş Yorumu :
  Randevularınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bugünlerdeki görüşmeler içinde, özel anlam taşıyanlar olacak. İkili bir ilişkide ısrarla korumaya çalıştığınız güveni hızla kaybedebilirsiniz.
  Para Yorumu : Şansınıza duyduğunuz güveni fazla abartmamalısınız. Elinizdeki parayı korumanız şeklindeki düşünceler önemli. Girişimci ruhunuzu bugünlerde denetlemek, size gelecekte yarar getirebilir.
  Dikkat Yorumu : Çeşitli konulardaki görüşlerinizi cesaretle dile getirebiliyorsunuz. Bazılarındaki yetersizliğiniz, size üzüntüler yaşatabilir...
  ***
  Oğlak
  Aşk Yorumu : İlişkinizi hareketlendirmek için harcadığınız gayretler, önümüzdeki günlerde sonuç verebilir. İlişkiniz ve çevreniz arasında, ciddi boyutlarda bir etkilenişim var.
  İş Yorumu : Zamanlama konularındaki sıkışıklığınızdan bugünlerde kurtulacaksınız. Son zamanlardaki kafa karışıklığınız, çok değişik açılımlarla, sizi ilginç yeni düşünceler içine sokabilir.
  Para Yorumu : Tedbiri elden bırakmamaya devam edin. Para görüşmelerinde dikkatli olmanız gereken bir dönem. Sağlam araştırmalarla yöneleceğiniz girişimlerde sonuçlar elde edebilirsiniz.
  Dikkat Yorumu : Sabırla yaklaştığınız bir konuda, biraz fazla alttan alıyorsunuz...
  ***
  Kova
  Aşk Yorumu : Bu akşamı ilişkinizdeki birtakım belirsizlikleri netleştirmek için kullanabilirsiniz. Partnerinizin duygusal yoğunluğu içinde, ilişkiniz dışında da bazı oluşumlar var. Bunları keşfedip destek olabilirsiniz.
  İş Yorumu : Ortaklık düşüncelerinizde hızınızı kesebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güvenli görüp umut bağladığınız ilişkilerinizde, sizin de hak vereceğiniz nedenlerle birtakım kararsızlıklar olacak.
  Para Yorumu : Kendiniz için çok gerekli olduğunu düşündüğünüz harcamalarda sınırlandığınızı hissediyorsunuz. Ev içinde yapmayı istediğiniz değişiklikleri bir süre daha ertelemek zorunda kalacaksınız.
  Dikkat Yorumu : Tespitlerinize duyduğunuz güven, yakın çevrenizde mesafeli olmaya çalıştığınız birinin size kendini ifade etmesini engelliyor...
  ***
  Balık
  Aşk Yorumu : Aşkı bütün yoğunluğuyla yaşamak istiyorsunuz, ama çeşitli etkilenmelerin tek sorumlusu partneriniz değil. Yakın dostların düşünceleri yarar getirebilir, ciddiye almaya değer.
  İş Yorumu : İş hacminizi genişletmek istiyorsunuz. Kurmaya çalıştığınız ilişkilerde, aceleciliğinize yönelik güvensizlikler var. Önümüzdeki günlerde uzun yolculuklar ve umut verici görüşmeler olabilir.
  Para Yorumu : Abartılı fikirler sizi hatalı düşüncelere sürükleyebilir. Çevrenizde birtakım elemeler yapmanız gerekiyor. Alım satım konularında çok çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.
  Dikkat Yorumu : Kimi konularda çok gözü peksiniz. Bu, son zamanlarda elde ettiğiniz huzuru kaçırmanıza neden olabilir...

 2. #32
  Alv
  AlvÇevrim dışı
  Paylaşimci Üye Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  1.270
  Blog Yazıları
  36
  Tecrübe Puanı
  35205412

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç
  Aşk Yorumu :Gelecekle ilgili projeleriniz riske girebilir. Sevgilinizde, onun size yetmediği şeklinde duygular uyandırıyorsunuz. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmanız gerekmiyor.
  İş Yorumu :Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz. Önünüzde atlamanız gereken iki engel var.
  Para Yorumu :Elinizdeki bir malın paraya dönüşebilme olasılığı oldukça kuvvetli. Bununla ilgili gelişmeler yarın alacağınız bir haberle başlayabilir. Son zamanlardaki sıkışmalar, bağladığınız sebeplerle sınırlı değil.
  Dikkat Yorumu : Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz...
  hiç biri tutmadi yaf

 3. #33
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289234

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  benim de tutmuyor hiç

 4. #34
  Paylaşimci Üye asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jan 2008
  Mesajlar
  1.069
  Tecrübe Puanı
  4320884

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)  Bugün, işinizle ilgili konularda yoğunlaşmak ve finans konularına öncelik tanımak istiyorsunuz. Kazançlar konusunda istediğiniz performansı sağlamak istiyorsanız, yapacağınız atılımlarda, risklere karşı tedbirli olmak zorundasınız. Çevresel koşullarınıza sezgisel yeteneklerinize göre değerlendireceksiniz.

 5. #35
  Paylaşimci Üye asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını asena96 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jan 2008
  Mesajlar
  1.069
  Tecrübe Puanı
  4320884

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)  Bugün, işinizle ilgili konularda yoğunlaşmak ve finans konularına öncelik tanımak istiyorsunuz. Kazançlar konusunda istediğiniz performansı sağlamak istiyorsanız, yapacağınız atılımlarda, risklere karşı tedbirli olmak zorundasınız. Çevresel koşullarınıza sezgisel yeteneklerinize göre değerlendireceksiniz.

+ Konu Cevapla
7 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375